Przyszłość Niebieskich

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
mariusz99-19

Przyszłość Niebieskich

#1 Post autor: mariusz99-19 » 18 gru 2003, o 15:43

:?: Szkoda by było zeby wasz klub przestal istniec. Jestem ze Szczecina kibicuje POGONI, ale wspieram was! Powodzenia!

Viro

#2 Post autor: Viro » 18 gru 2003, o 15:45

dzieki . mysle , ze mamy obecnie ten sam problem z ktorym wy borykaliscie sie troszke wczesniej ciekawe co pan Ptak teraz zrob u was bo nie przepadam za nim specjalnie

mariusz99-19

#3 Post autor: mariusz99-19 » 18 gru 2003, o 15:51

Mam nadzieje ze ptak nie zrobi z POGONIA tak jak z LKS czy Piotrkowia :twisted:

blumen

przyszłość NIEBIESKICH

#4 Post autor: blumen » 18 gru 2003, o 18:19

CHOĆ PRZEZ były zarząd przewineło się sporo palantów a obecny jest
daleki od ideału, to myślę że jeżeli powstanie SA to nie będzie żle.
mój optymizm bierze sie z tąd że udziałowcy nie po to wejda do spółki
aby prze......lić kase.Napewno z samej piłki profitów miec nie będą
ale poprzez piłkę - w dobrym wydaniu - będą promować swe firmy .

KOSA Katowice (R)

#5 Post autor: KOSA Katowice (R) » 18 gru 2003, o 20:00

[img]http://dyskietka%203,5[/img]

KOSA Katowice (R)

#6 Post autor: KOSA Katowice (R) » 18 gru 2003, o 20:01

My jesteśmy przyszłoscia tego klubu!KIBICE zawsze wierni!!!

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8036
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: przyszłość NIEBIESKICH

#7 Post autor: Scypion » 20 gru 2003, o 08:51

blumen pisze: , to myślę że jeżeli powstanie SA to nie będzie żle.
mój optymizm bierze sie z tąd że udziałowcy nie po to wejda do spółki
aby prze......lić kase.
tak jezeli jacykolwiek udzialowcy sie znajda....juz widze te limuzyny pod trybuna licytacje o akcje Ruchu...

blumen

#8 Post autor: blumen » 20 gru 2003, o 16:19

Scypion trochę więcej optymizmu !!!!!!!!!!!!!!!
CHOĆBY Z TEGO WZGLĘDU ŻE TYLKO TO NAM ZOSTAŁO !!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8036
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

#9 Post autor: Scypion » 21 gru 2003, o 13:34

...Cięzko o optymizm , a tak poza tym ktos wie czy na spotkaniu oplatkowym pojawili sie jacys wazni goscie ($$) czy tylko ksieza ?
Choc ich obeznosc w kontekscie wypowiadanych podobno zyczen powrotu do 1 szej ligi wydaje sie uzasadniona moze zalatwia u szefa jakis cud gospodarczo-patriotyczny? :)

Emil
Posty: 101
Rejestracja: 8 gru 2003, o 06:54
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

#10 Post autor: Emil » 21 gru 2003, o 18:16

Mariusz99-19 wierz mi ze Ruch nigdy nie przestanie istniec , tym bardziej My-KIBICE !!
Mam NIEBIESKIE SeRce W KtoRym Plynie BIAŁA kRew....Ruch ChoRzow!!!

Niebieska
Posty: 421
Rejestracja: 30 gru 2003, o 14:33
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#11 Post autor: Niebieska » 30 gru 2003, o 14:41

Witam, jestem na forum pierwszy raz, bardzo boję się o przyszłość ruchu. Od jakiegoś czasu śledzę to forum, ale dopiero dzisiaj zdecydowałam sie tu zarejestrować. Nie zgadzam sie z wieloma opiniami, ale zauważyłam że mozna tu znaleźć wiele osób, którym leży na sercu sytuacja ruchu i z którymi mozna na ten temat, rzeczowo, bez przekleństw i wulgaryzmów (które i tak nic nie zmienią), porozmawiać. Jeśli jesteś tego samego zdania odezwij się. Z nadzieją czekam na rundę rewanżową, ale boję się że może nie być happy-endu. Pozdrowienia dla wszystkich. :)

Gość

#12 Post autor: Gość » 30 gru 2003, o 16:20

Witam Cię na forum... fajnie że "odważyłaś" się zalogować (czy My jesteśmy tacy straszni :shock: )... niestety muszę Cię zmartwić ale jak można rzeczowo rozmawiać o straconych szansach, o przespanaych kilku latach... o mamieniu obietnicami... powiedz mi jak? Tu są już teraz potrzebne radykalne działania.

Viro

#13 Post autor: Viro » 30 gru 2003, o 16:55

z tego co narazie mozna zaobserwowac to po pseudowyborach nic sie nie zmienilo
jedyne co mozna uslyszec to dlugi naszego klubu, ktore wynosza oficjalnie ok 11mln , o prawdziwy wymiar tych dlugow lepiej nawet nie pytac
dalej jest ta sama gadka , ktora slysze od x czasu podobnie jak o remoncie stadionu, ktory mial sie rozpoczac odkad zaczelem chodzic na Ruch:)
o sponsorach nie warto wspominac ipo co zabiegac o strategicznego sponsora jak sami sobie z tym poradzimy, czyz nie tak panie Prezesie??
wiekszosc klubow sie rozwija dzie naprzod podejmuje jakies dzialania nie tylko w sensie pilkarskim ale takze pozaboiskowym
kluby dbaja o marketing promuja sie gdzie tylko mozna , wychodza na przeciw kibicom , a u nas czas sie zatrzymal w latach "swietnosci" komunizmu i brniemy w to corazbardziej i bardziej
jezeli teraz nie nastapia zmiany to boje sie , ze niedlugo skonczymy jak Zaglebie Sosnowiec

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3850
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#14 Post autor: radzion » 30 gru 2003, o 16:57

no viro ,tylko nie jak sosnowcie!choc i oni po kilku slabych latach teraz szykuja sie do ataku na 2 lige!!!w ubieglym roku zalatwil ich piast a cos czuje ze w tym im du9sko pokaze slask :wink:

Viro

#15 Post autor: Viro » 30 gru 2003, o 17:00

no tak ale zobacz ile lat grali po jakis tam ligach

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], HullCityFC, k0ciak, Wilk i 53 gości