Trocha propagandy, ja?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wolfik
Posty: 2119
Rejestracja: 3 cze 2003, o 23:44
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#31 Post autor: wolfik » 3 gru 2003, o 21:28

jo bych chciol tako fana tylko ze z Cieslikiem i tekst "całe życie jeden klub" albo "całe życie tylko Ruch" czy cos takiego, pewnie by mu sie lezka w oku zakrecila :)
Jest mi bardzo przykro, że o moim ukochanym klubie, po ostatnim meczu mówi się nie w kontekście wydarzeń na boisku, a chuligańskich wybryków – mówi ikona „Niebieskich” Gerard Cieślik. Ci ludzie nie są prawdziwymi sympatykami Ruchu i nie zależy im na sportowych sukcesach. Mam nadzieję, że poniosą konsekwencje swojego zachowania i zostaną objęci zakazem stadionowym. Chcę też dodać, że prawdziwi kibice Ruchu, to osoby, które wspierają swój klub, utożsamiają się z nim i nie narażają go na utratę dobrego imienia i niepotrzebne koszty.

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 672
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#32 Post autor: vahanara » 3 gru 2003, o 21:46

wolfik pisze:jo bych chciol tako fana tylko ze z Cieslikiem i tekst "całe życie jeden klub" albo "całe życie tylko Ruch" czy cos takiego, pewnie by mu sie lezka w oku zakrecila :)
Popieram na 100%. Ile będzie kosztowała taka sektorówka? Bolek wiesz?

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3850
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#33 Post autor: radzion » 3 gru 2003, o 21:55

to zalezy jak wielka by miala ona byc, poza tym zalezy na jakim materiale mialaby byc zrobiona!o kosztach mozna dopiero wtedy rozmawiac jak bylby gotowy dokladny projekt sektorowki z wymiarami itd,no i z okreslonym materialem!

alieu
Posty: 133
Rejestracja: 12 sie 2002, o 14:16
Kontakt:

#34 Post autor: alieu » 5 gru 2003, o 09:39

fajny pomysł, ale wolałbym z Ernestem, chyba że Ernest, Gerard i Gucio, przecież na sektorówce bedzie duzo miejsca

Kochłowice KS RUCH

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 571
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#35 Post autor: Schlesien » 5 gru 2003, o 14:19

alieu pisze:fajny pomysł, ale wolałbym z Ernestem, chyba że Ernest, Gerard i Gucio, przecież na sektorówce bedzie duzo miejsca
IMHO, lepiej jeden zawodnik niz kilku. Latwo by bylo w ten sposob kogos skrzywdzic. Mysle, ze mielismy lepszych zawodnikow niz Gucio (z calym szacunkiem do niego!), wspomne tylko o Wodarzu i Peterku. Z drugiej strony to trzy osoby byly najlepsze w swoich "epokach" (przed wojna, po i ostatnie dwudziestolecie).

Co jak co, ale historie mamy naprawde bogata! Szkoda tylko, ze ostatnio dopisywane karty sa ubogie w sukcesy :cry:

reden
Posty: 867
Rejestracja: 5 wrz 2003, o 13:34
Lokalizacja: Wielkie Hajduki
Kontakt:

Niy ma problymu...

#36 Post autor: reden » 5 gru 2003, o 19:37

Fana szło by zrobić. Niy ma aż tak wielgiygo problymu. Moga jakoś tam pomóc. Jak sie yno do. Coby to niy boła ale szpicato godka.
Obrazek
Czimcie sie!

Robson
Posty: 737
Rejestracja: 29 wrz 2003, o 16:28
Lokalizacja: Cho(R)zów
Kontakt:

#37 Post autor: Robson » 5 gru 2003, o 21:30

Kurde chopie, kożdy pomysł mi się podobo. Tyn co je przedy mnom to jest za***isty!!!

Siemce_Fan

#38 Post autor: Siemce_Fan » 5 gru 2003, o 22:20

Zaroz napywno gieksiarze bydom te projekty przerabiac

Reden mosz talent chopie !!

Pozdro

Lanza
Posty: 27
Rejestracja: 2 lis 2003, o 12:19
Lokalizacja: Bieruń Stary
Kontakt:

#39 Post autor: Lanza » 6 gru 2003, o 00:15

reden mosz chopie talynt gieksa by musiała jakiś sztab grafików przyjońć
coby Cie podrobili.
Ot Twojij grafiki som lepsze ino Twoji pomysły(dobra już Ci niy słodza)
Szkoda ino że na mapie GÓRNEGO SLONSKA niy ma Bierunia.

pozdRo
RUCH PANY BIERUŃ STARY

Krzychu

#40 Post autor: Krzychu » 6 gru 2003, o 02:40

Siemce_Fan pisze:Zaroz napywno gieksiarze bydom te projekty przerabiac

Reden mosz talent chopie !!

Pozdro
Zas niy dupc chopie!!!!!!!! Jo nic niy byda przerabiol... Ale fakt faktym te pomysly na fany som dojebane, szczegolnie tew ze mapom G.Slonska. A swojom droga projekty redena z mapa G.Slonska i wogole dotyczace ino nosygo hajmatu som pewnym "dobrym narodowym" i byz wzglyndu cy to GieKSiorz czy Chorzowski powiyniyn to brac pod uwaga.... Nojwazniyjszy je Gůrny Ślůnsk. A tyn projekt redena na nos herb jest idealny....

Wyborzcie mi za blyndy alech bol z fungflami dzis wieczor pic chmielowo zupa i mi sie troch dupcy we lbie...

Pyrsk Chorzowscy! :) :wink: pomimo roznic...

reden
Posty: 867
Rejestracja: 5 wrz 2003, o 13:34
Lokalizacja: Wielkie Hajduki
Kontakt:

Wesołych Świont

#41 Post autor: reden » 6 gru 2003, o 11:45

Chopy idom Świynta !. Jo wiym że chorzoskie z gieksiorzami som gorzij jak pies z kotym ale na Świynta to sie możno trocha łospuścić, pra?
Życza Wom wsziskim WESOŁYCH ŚWIONT!
Pyrsk!
P.S. Tyn łobrozek trocha "waży" skiż tygo że jakbyście chcieli to mogecie komuś wysłać wyłonaczony na papiorze fotograficznym (np. we Fotolandzie za pora ceskich zrobiom, dać im to na dyskietce). Format je ustawiony 10x15cm.
Co do Bierunio to zmiynia (wciepna na mapka) i bydzie...
Czimcie sie!
Obrazek

Awatar użytkownika
Zoltan
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 313
Rejestracja: 12 sie 2002, o 19:50
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

#42 Post autor: Zoltan » 6 gru 2003, o 19:14

projekty sa takie ze mi wlosy deba staja i co innego tez!!!!!!!!!!!!!!
bravo raden!
a co do fany za***isty pomysl coby na wiosne udalo sie ja zmajstrowac
ja sie dokladam na 100% pozdrawiam

reden
Posty: 867
Rejestracja: 5 wrz 2003, o 13:34
Lokalizacja: Wielkie Hajduki
Kontakt:

#43 Post autor: reden » 8 gru 2003, o 23:46

Obrazek

Siemce_Fan

#44 Post autor: Siemce_Fan » 9 gru 2003, o 10:16

Ty mosz chopie talent !!!

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4499
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#45 Post autor: Patton » 9 gru 2003, o 11:56

Projekty sa za***iste... mam tylko jedno "ale". Sam kocham nasza Mala Ojczyzne, ale wydaje mi sie, ze za duzo ostatnio z tym Slaskiem kombinujemy...a juz calkiem za duzo z RAS :wink: Pozdrawiam!
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], sivy35 i 27 gości