Rozmowy z prezesem

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
volek
Posty: 845
Rejestracja: 20 maja 2003, o 13:23
Lokalizacja: z Tych Niebieskich
Kontakt:

#16 Post autor: volek » 6 paź 2003, o 15:06

Tez jestem zdania,że p.Wolny byłby odpowiednim człowiekiem.Jeżeli on sam oczywiście by się na to zgodził.Przemawiają za nim wyniki,a i doświadczenie na tym polu jakieś też już zebrał.Jasne,że piłka halowa to nie to samo co nazwijmy to "wielka piłka",ale p.Wolny jak już tu ktoś powiedział to człowiek ambitny i myślę,że i tu by sobie poradzil.

Awatar użytkownika
Bogdan Kalus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 134
Rejestracja: 7 cze 2003, o 16:51
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#17 Post autor: Bogdan Kalus » 6 paź 2003, o 15:18

I oto chodziło. Znam się ze Zdzichem Wolnym od wielu lat i wydaje mi się, że mógłby pociągnąć ten wózek, ale czy chce? Oto jest pytanie. Jestem ciekaw frekwencji na meczu z Polarem gdyż w tym samym czasie Clearex gra z Bielskiem. Też dla mnie paranoja. Dwa mecze o tej samej godzinie( 12.10.br godz.17.00) tylko u nas coś takiego jest możliwe. Dopingujcie dobrze, bo mnie nie będzie. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3850
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#18 Post autor: radzion » 6 paź 2003, o 16:38

a ten zastepca na spikerce to umie przynajmniej ryknac:

booooooooooooommmmmmmmmbaaaaaaaaaaa???????
mom nadzieja ze przynajmniej bydzie miec okazja zeby sprobowac ryknac :lol: :lol:

TAU1920ZEN

#19 Post autor: TAU1920ZEN » 6 paź 2003, o 18:41

Albo czy umie ryknąć : Krystian Rogala z Chorzowa niech wy***rdala!!!

ruchfans
Posty: 1215
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#20 Post autor: ruchfans » 7 paź 2003, o 00:15

z tym WOLNYM to nawet nie jest tak głupi pomysł, gorszego od rogali już chyba nie może być
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

Ganol
Posty: 366
Rejestracja: 2 maja 2003, o 12:18
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

#21 Post autor: Ganol » 7 paź 2003, o 10:01

Łysy za***isty pomysł!!!!!!!!!!!!!!!!!Popieram
Zawsze wieRni ŚWIĘTOCHŁOWICE

hanys1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 437
Rejestracja: 30 sie 2002, o 16:01
Kontakt:

#22 Post autor: hanys1920 » 7 paź 2003, o 12:54

pomysl jest ok sam tez myslalem ze p.wolny moglby sprobowac kiedys tej funkcji ale nie wiedzialem czy by chcial sie w to mieszac jednak jak morris napisal nieraz p.wolny mowil ze chcialby sie sprawdzic w wielkiej pilce to tylko trzeba sie cieszyc.jednak nadal mamy rogale na stolku i to najpierw jego trzeba sie pozbyc ale mam nadzieje ze osoba p.wolnego bedzie impulsem dla niektórych by zaczac cos robic w kwestii pozbycia sie rogali.wiec zaczynajmy cos robic.
MOIM DOMEM GÓRNY Śląsk MOIM ŻYCIEM RUCH Chorzów

www.wolnyposredni.pl

wicheRUCH1920

#23 Post autor: wicheRUCH1920 » 7 paź 2003, o 13:28

nareszcie jakieś konkrety. skoro jest człowiek, który podobno kiedyś powiedział że podjąłby się tej funkcji to możemy dalej działać. myślę że jeśli my kibice nie zaczniemy działać to będzie to tak trwało w nieskonczoność. proponuję aby delegacja kibiców wybrała się do pana Wolnego i poważnie z nim porozmawiała, czy jest tym zainteresowany. Jeżeli człowiek powie że tak to powinniśmy dalej działać. Puśćmy na meczu listę podpisów poparcia dla nowego kandydata. jak uzbieramy kilka kilkanaście tysięcy podpisów (pełne dane: nazwisko, adres, nr dowodu) pójdźmy z tym do prezydenta miasta, do klubu, zróbmy pikietę (pokojową). Z przyjemnością zabrałbym się za takie działania, ale nie znam zbyt dobrze ludzi z KK (a to powinien być chyba ktoś z tej grupy jako przedstawiciel kibiców). Jeżeli jednak mógłbym się jakoś przydać to napiszcie z kim się skontaktować - z dziką rozkoszą się w to zaangażuję

pozdrowienia dla wszystkich niebieskich i kopa w dupe dla grabarzy Ruchu

TAU1920ZEN

#24 Post autor: TAU1920ZEN » 8 paź 2003, o 16:39

Lysy mógłbyś zacytowac co tam mniej wiecej pisze!!!bo to mnie teraz rozjebało !!!pi***olony komuch rOGALA

TAU1920ZEN

#25 Post autor: TAU1920ZEN » 8 paź 2003, o 17:38

dzięki!!!no je***y komuch....ale dobrze że się ch** boi bo to wnioskuje po jego wypowiedzi...niech wie co się szykuje

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1810
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#26 Post autor: wojt » 8 paź 2003, o 18:14

Czyli "grabarz" Ruchu czyta jednak to forum. Obyśmy w niedziele nie zawiedli i od poczatku pokazali grabarzowi gdzie go mamy i jego policje.

AndRe
Posty: 2615
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#27 Post autor: AndRe » 8 paź 2003, o 19:28

Moze ktos szraibnac ten artykul z Tempa :prosze:
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11455
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Rozmowy z prezesem

#28 Post autor: Ozor » 8 paź 2003, o 19:51

Powiem tak p.Wolny to gorol ale chorobliwie ambitny jesli cos postanowi to wszystkimi siłami i srodkami do tego dąży trochę go swego czasu poznałem i jest to człowiek z innej epoki niz pan Rogala znając i jego wady jestem jednak na TAK.Dzisiaj znowu w prasie pan prezes mamił o sponsorach,że nie idzie znalesc itd itp,a tak naprawdę to prezesunio szuka DAWCY a nie sponsora.Sponsor oczekuje zysków w bliższej lub dalszej przyszłosci a co ma Ruch do zaoferowania teraz?.Odpowiem stadion ruina,grajki do bani,mało ludzi na meczach i zarząd nieudaczników.I jakich zyskuw ma oczekiwac sponsor?.Ale jest cos co ma swoją ogromną wartosc to znaczek R według wypowiedzi kibiców na stronie Kibice.pl jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli klubowych w Polsce.Ma też wielu kibiców ale jak ja to nazywam uspionych latami niepowodzen klubu który kochają.Wystarczy dac im nadzieję na lepszą przyszłosc i wyniki a tłumnie powrucą i co za tym idzie zasilą kasę klubu.Ale to już nie za pana prezesury.

gregor
Posty: 719
Rejestracja: 30 wrz 2002, o 20:12
Lokalizacja: Katowice-Janów
Kontakt:

#29 Post autor: gregor » 8 paź 2003, o 20:51

:) Bardzo ciekawa i konkretna KANDYTATURA oby się sprawdziła.

Ale nie wierze że Rogala sie podda, obym sie mylił.

Gość

#30 Post autor: Gość » 8 paź 2003, o 21:32

JESTEM BANDYTĄ... 8) pi***ol SIĘ rogala 8) Napewno pamiętasz moje słowa z Lubina jak wracałeś do samochodu... To właśnie ja 8)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 61 gości