Godosz, i mosz :arrow: :arrow: :arrow: http://www.megaupload.com/?d=3HKWABPH - wiecej fotek z dzisiejszego sparingu Ruch Ch. - Śląsk Świetochłowice.Miłego łogladanio.Danion pisze:To jo bych byl chyntny.


Godosz, i mosz :arrow: :arrow: :arrow: http://www.megaupload.com/?d=3HKWABPH - wiecej fotek z dzisiejszego sparingu Ruch Ch. - Śląsk Świetochłowice.Miłego łogladanio.Danion pisze:To jo bych byl chyntny.
najpierw my grali 4-3-3heli pisze:co prawda dziesiej żech nie był na sparingu, ale apropo taktyki jak zech widzioł przed Grecją (zaznaczom, ze przed, bo tak jak pisoł Arcio być może sie coś zmieniło) też mi sie wydawało, ze to coś takiego jak gra Barca czyli 4 obr w linii, dwóch cofniętych pomocników, trójka pomocników ofensywnych bardzo (może nawet napastników w zależności od potrzeby) w tym dwóch skrzydłowych i jeden na szpicy. coś jakby 4-2-3-1
----------X----------
----------------------
-X-------X--------X-
----------------------
------X-----X--------
----------------------
X-----X-----X-----X
no i torman.
gdzie ty widzisz gre jednym napastnikiem?Danion pisze:Ustawienie ktotre nom zwizualizowol arcio mi sie osobiscie podobo. niby gromy jedym napastnikiem, ale w sutuacji przejecia bala na polowie, dwoch bocznych, zlazi nieco do srodka, przez co mozna stworzyc przewaga, np. 3 na 3 + torman. Jakby wzionc pod uwaga ze w ataku moglby grac Mikulenas, a po bokach np. Cwielong i Markiewicz (ewentualnie Łudziński) to takie sytuacje moglyby stac sie jednymi z czescij wykorzystywanych przy ewentualnej grze pressingiem lub optymalnie przy wyprowadzaniu kontrataku. Ino wszystko zalezy od Wleciala i tego jak on sam widzi teraz te ustawienie. Pole do manewru mo duze i mysla, ze niy bydzie zle.
Użytkownicy przeglądający to forum: Fanatyczny NRŚL, Google [Bot], nołnejm, pyjter1920, Rickenn10 i 126 gości