Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16846 Post autor: ROHAN2 » 15 kwie 2019, o 14:35

Niebieskie PNIOKI pisze:
15 kwie 2019, o 14:24
ROHAN2 pisze:Przecież to miasto pompuje kasę, gdy tylko te źródło wyschnie to po żadnym Biku nie zostanie nawet ślad.
Oj i tu sie mylisz.. Dopóki będą plany otwarcia Barbary do tego czasu Bik będzie się kręcił wokół UM i Ruchu... Nie momy szczęścia do zbawcow... Pierw zlotousty potem diagnosta następnym był cukiernik oberżysta że swoimi złotymi planami.. Każdy nawet jak coś wsadził to chce to odzyskać i tak samo jak smagor po przez swoje marionetkj tak kurczyk i paterman będą wyciągać lapska po każdy grosz który nom skapnie. Mnie nawet cieszy spadek bo te ku*** nie dostaną ani grosza PJS

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Nie bardzo rozumiem czemu miasto ma dawać na klub i jaki ma to związek z otwarciem kopalni? Chcesz powiedzieć że Kotala płaci- poprzez Ruch- Bikowi za otwarcie kopalni????

Niebieskie PNIOKI
Kontakt:

#16847 Post autor: Niebieskie PNIOKI » 15 kwie 2019, o 14:44

ROHAN2 pisze:
Niebieskie PNIOKI pisze:
ROHAN2 pisze:Przecież to miasto pompuje kasę, gdy tylko te źródło wyschnie to po żadnym Biku nie zostanie nawet ślad.
Oj i tu sie mylisz.. Dopóki będą plany otwarcia Barbary do tego czasu Bik będzie się kręcił wokół UM i Ruchu... Nie momy szczęścia do zbawcow... Pierw zlotousty potem diagnosta następnym był cukiernik oberżysta że swoimi złotymi planami.. Każdy nawet jak coś wsadził to chce to odzyskać i tak samo jak smagor po przez swoje marionetkj tak kurczyk i paterman będą wyciągać lapska po każdy grosz który nom skapnie. Mnie nawet cieszy spadek bo te ku*** nie dostaną ani grosza PJS

Nie bardzo rozumiem czemu miasto ma dawać na klub i jaki ma to związek z otwarciem kopalni?
Jest cicha umowa między Bikiem a kotala jeżeli chodzi o tereny kopalni Barbara.. Tyle że całe ich plany poszły w pi*** wraz z naszym początkiem końca przy spadku z ekstraklasy. Miasto miało utrzymymac klub do czasu uruchomienia kopalni cały ciężar utrzymania klubu miał spać na Bika w zamian za odciazenie miasta a wzamian za preferencyjne stawki za działki pod kopalnia ot takie towarzystwo wzajemnej adoracji.

Awatar użytkownika
mulan
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16848 Post autor: mulan » 15 kwie 2019, o 14:46

Wszystko idzie zgodnie z planem. Klub jak najniżej co za tym idzie koszty jak najniższe. Wysprzedać wszystko co wartościowe (ostatnio Bogusz, Balicki) i wycisnąć jeszcze ile się da z tej niebieskiej cytryny. A może uda się jeszcze wycykać miasto na jakąś kasę?

Swoją drogą ile Klub miał z tych wszystkich transferów przez ostatnie lata? Myślę, że 0. A kasa leciała do kieszeni.

Syf, syf i jeszcze raz syf do zaorania niestety. Nie ma innej drogi.
Miłość jest naj­wyższą siłą wszechświata, to ona wpra­wia w RUCH
Obrazek

MNCH
Kontakt:

#16849 Post autor: MNCH » 15 kwie 2019, o 18:29

BIK- Ja jestem jednak przeciwny zmianie trenera, bo mamy mało czasu, a nowy szkoleniowiec będzie chciał wprowadzić swój styl gry. Dla nas obecnie każdy mecz to walka o życie. Poczekajmy po prostu do następnego spotkania. Ja oczywiście wciąż wierzę w utrzymanie - mówi "PS" Śląski biznesmen, który na Ukrainie szukał pomocy dla Ruch
DOBRA LECEMY DO 3 LIGI
Kiedys to piesci decydowaly kto jest najlepszy a nie kto ulozy lepiej karteczki albo pojedzie w wiekszej liczbie na wyjazd

Awatar użytkownika
chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16850 Post autor: chropaczow » 15 kwie 2019, o 18:43

MNCH pisze:
15 kwie 2019, o 18:29
BIK- Ja jestem jednak przeciwny zmianie trenera, bo mamy mało czasu, a nowy szkoleniowiec będzie chciał wprowadzić swój styl gry. Dla nas obecnie każdy mecz to walka o życie. Poczekajmy po prostu do następnego spotkania. Ja oczywiście wciąż wierzę w utrzymanie - mówi "PS" Śląski biznesmen, który na Ukrainie szukał pomocy dla Ruch
DOBRA LECEMY DO 3 LIGI
Chciał nas zrobić zapleczem dla ukraińskiej drużyny...a oni nie chcieli. Mamy jebnięty zarząd :zabawa:

viperR
Kontakt:

#16851 Post autor: viperR » 15 kwie 2019, o 18:51

juz jedni nawiązali współpracę z Wolfsburgiem, mieli nas zbawić Grecy, jak się sami nie zbawimy to nas nic i nikt nie zbawi
I tylko taką mnie ścieżką poprowadź, gdzie śmieją się śmiechy w ciemności
I gdzie Ruch Chorzów gra, Ruch Chorzów gra..

Awatar użytkownika
stillimatic82
Kontakt:

#16852 Post autor: stillimatic82 » 15 kwie 2019, o 18:53

Niebieskie PNIOKI pisze:

Trop z Barbarą jest chyba jak najbardziej trafny - Łysy wie że to jego ostatnia kadencja bo stadion i tak nie powstanie - potrzebował tych kolejnych lat w UM by dograć temat kopalni by później mieć ciepłą posadkę w zarządzie jako vice- a my bez stadionu jesteśmy skazani na los Szombierek bądź w optymistycznej wersji wegetacje w 3 lidzie :wstyd: :wstyd:

Niebieskie PNIOKI
Kontakt:

#16853 Post autor: Niebieskie PNIOKI » 15 kwie 2019, o 18:59

stillimatic82 pisze:
Niebieskie PNIOKI pisze:

Trop z Barbarą jest chyba jak najbardziej trafny - Łysy wie że to jego ostatnia kadencja bo stadion i tak nie powstanie - potrzebował tych kolejnych lat w UM by dograć temat kopalni by później mieć ciepłą posadkę w zarządzie jako vice- a my bez stadionu jesteśmy skazani na los Szombierek bądź w optymistycznej wersji wegetacje w 3 lidzie :wstyd: :wstyd:
To nie trop...to słowa które padły z ich ust

barth
Kontakt:

#16854 Post autor: barth » 16 kwie 2019, o 09:18

marek79 pisze:
15 kwie 2019, o 11:33
Skąd tacy ludzie jak Barth biorą te kwoty.
a jakie Ty masz kwoty ?

Awatar użytkownika
stillimatic82
Kontakt:

#16855 Post autor: stillimatic82 » 16 kwie 2019, o 09:33

Niebieskie PNIOKI pisze:
15 kwie 2019, o 18:59
stillimatic82 pisze:
Niebieskie PNIOKI pisze:

To nie trop...to słowa które padły z ich ust

Sprawa jest chyba prosta i oczywista dla wszystkich - bez nowego stadionu - chociaż zbudowanej minimum 1 trybuny z realną perspektywą na resztę - pies z kulawą nogą nie przyjdzie z jedną złotówką do Ruchu by go ratować.
Puki jest Łysy w urzędzie i nie ma dobrej woli ze strony Miasta na jego powstanie więcej niż 2 liga nie jest w naszym zasięgu. Szkoda że ostatnie wybory zostały stracone. Kibice jednak są siłą w tym mieście i można było wystawić swoich kandydatów na najwyższe stanowiska.

South
Kontakt:

#16856 Post autor: South » 16 kwie 2019, o 09:43

stillimatic82 pisze:
16 kwie 2019, o 09:33
Kibice jednak są siłą w tym mieście i można było wystawić swoich kandydatów na najwyższe stanowiska.
:spi: :spi: :spi:

barth
Kontakt:

#16857 Post autor: barth » 16 kwie 2019, o 10:45

marek79 pisze:
15 kwie 2019, o 11:33
Skąd tacy ludzie jak Barth biorą te kwoty.
a jakie Ty masz kwoty ?

Ja Ci powiem jakie ja mam.
50mln Ruch Chorzów.
Ruch Chorzów w postępowaniu restrukturyzacyjnym przyznał się do 42 mln długu. Choć niektórzy twierdzą że jest tego (było? 47mln).
Przy czym 20 mln miało zostać spłacone gotówką, reszta akcjami. Tyle tylko że nikt tych 20 baniek nie dał na stół od tak, tylko wszedł nowy biznesmen, biznesmeni (zwał jak chciał) i coś dało miasto....
To oznacza że jedną pożyczkę spłacasz inna pożyczka. Czyli tak naprawdę Twoje zadłużenie nie pomniejsza się.
Po nicku jaki masz wnioskuje że rocznik 79 więc ogarniasz to ? Czyli jeśli na 2 lata do tyłu zadłużenie było ok "oficjalnie 42 mln", dodaje odsetki i inne jeszcze ciekawe rzeczy do spłaty typu godło itd to daje +/- 50 mln.

Ślądk Wrocał napisałem około 25 mln.
W lecie 2017 miasto Wrocław ogłosiło sprzedaż 55% akcji tzn pakietu większościowego. Wg rożnych źródeł cena wynosiła 3mln. Michał Probierz który był również zainteresowany przejęciem Śląska w którymś z wywiadów powiedział że to była cena "nieadekwatna". Klub przyznawał się do 9mln długów a nijaki Grzegorz Ślak zobowiązał się do "wpompowania 45mln". Pomijam spory prawne czy transakcja miała miejsce czy nie. W 2018 roku Wrocław wpompował kolejne miliony, nie wiem czy to pożyczka czy darowizna nie wnikam.
Prezydent Rafał Dutkiewicz mówi: – Chcemy stworzyć Śląskowi jak najlepsze warunki do funkcjonowania. Do tej pory nie było dobrego klimatu do wspierania silnego Śląska. Jeśli chcemy, aby zespół grał lepiej, musimy stworzyć budżet na blisko 30 mln zł. Część pieniędzy Śląsk otrzyma z Ekstraklasy, pozostałe – miejmy nadzieję – od prywatnego inwestora i sponsorów. Ale część powinna pochodzić z budżetu miasta.
ok możne 25mln to za dużo ... jak masz wolne 15 mln to Marek leć kupić Śląsk.

Teraz Twoje wyliczenia...., a jeśli ich nie masz to tego typu komentarze zachowaj dla siebie.

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16858 Post autor: niebieski98 » 16 kwie 2019, o 11:01

Tyle tylko że nikt tych 20 baniek nie dał na stół od tak, tylko wszedł nowy biznesmen, biznesmeni (zwał jak chciał) i coś dało miasto....
To oznacza że jedną pożyczkę spłacasz inna pożyczka. Czyli tak naprawdę Twoje zadłużenie nie pomniejsza się.

Po układzie zaklepanym przez sąd zostało około 20 mln zł rozłożonych na następne kilkanaście lat (najpierw jedna część, związana z piłkarzami itp, kolejna część to pożyczka od miasta do zwrotu - zostało z niej chyba 12mln zł). W między czasie wszedł Bik, który pożyczył kilkanaście milionów złotych na najpilniejsze potrzeby. Część przed przyklepaniem ukł. restrukturyzacyjnego (było tego coś ok. 7 mln zł), a część po. Razem 13 282 682 zł - tyle ile akcji w chwili obecnej posiada. Te 13 mln które wpompował w klub zamienił na akcje, te pieniądze nie widnieją jako dług wewnętrzny. Więc nie jest prawdą, że zostało nam ciągle ponad 40 mln zł do zapłaty, tylko co najwyżej połowa z tego, co i tak stanowi ogromny ciężar dla klubu jeszcze 2 ligowego. Miasto w ostatnim czasie wspierało klub mniejszymi pożyczkami, które zostały lub zostaną spłacone po tym, jak rozstrzygnięty zostanie konkurs na miejski. Może i Bik będzie chciał wyciągnąć w przyszłości kasę z klubu chociaż w części tego co wyłożył, jednak nie będzie mu o to łatwo, zważywszy, że posiada tylko 25 % akcji i wały w stylu duetu smagor&kurczyk raczej nie przejdą tak łatwo. Sam nie zdawał sobie sprawy w jakie bagno wciągnął go Kotala...

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#16859 Post autor: Ozor » 16 kwie 2019, o 11:10

Co ty gadasz chłopie robisz z szefa poważnej firmy debila którego podrzedny polityk robi w wała? Gdyby tak było Zdzisiu dzisiaj nosił by podarte gacie.Facet jest kuty na cztery łapy i jak ktoś kogoś dyma to on nie jego.

MNCH
Kontakt:

#16860 Post autor: MNCH » 16 kwie 2019, o 11:26

By było bardziej stabilniej WR i reszta powinno naciskać na Kurczyka i reszta by odsprzedali swoje akcje Bikowi.
Przypomana ,że Bik ciagle nom pomagoł
Kiedys to piesci decydowaly kto jest najlepszy a nie kto ulozy lepiej karteczki albo pojedzie w wiekszej liczbie na wyjazd

ODPOWIEDZ