Wszystko sie zgadza z tym ze trzeba wiedziec kiedy przestacBlueZawiercie pisze: ps: Maldini nawet teraz by był lepszy niż 90% obrońców ekstraklasy

Wszystko sie zgadza z tym ze trzeba wiedziec kiedy przestacBlueZawiercie pisze: ps: Maldini nawet teraz by był lepszy niż 90% obrońców ekstraklasy
brać Kokoszkę - juz raz się do niego przymierzaliśmy a na pewno słabszy od Stawara nie będzie a i Sadloczek będzie musiał za***rdalać 2xwiecejJuż w czwartek zgrupowanie "Czarnych Koszul" w Turcji planuje opuścić 7 piłkarzy. Są to Sebastian Przyrowski, Wladimer Dwaliszwili, Jakub Tosik, Adam Kokoszka, Łukasz Piątek, Dorde Cotra i Aleksandar Todorovski. Czyli ponad połowa podstawowego składu. Co ciekawe na "ucieczkę" zdecydował się również testowany w zespole Nigeryjczyk Chidii Aloz.
GW pisze:Czesi oferują 200 tysięcy euro za napastnika Ruchu Chorzów
PRZEGLĄD PRASY. "Przegląd Sportowy" informuje, że jeden z czeskich klubów jest zainteresowany Pavelem Sultesem.
Dziennik nie zna nazwy klubu, ale wie za to, że oferował za Sultesa 200 tysięcy euro. 28-letni zawodnik nie jest jednak na sprzedaż. Piłkarz, który dołączył do drużyny z Cichej latem ubiegłego roku z Polonii Warszawa, ma wiosną zastąpić w ataku niebieskich Arkadiusza Piecha.
Sultes gra dobrze w zimowych sparingach. Strzela gole. - Widać, że wyraźnie odżył po kontuzji [uraz stawu skokowego - przyp. red.], z jaką zmagał się w trakcie rundy jesiennej. Liczymy na niego - mówi Dariusz Smagorowicz, prezes niebieskich.
a Tosik to z jakiego pwodu to chce opuścic?? przeca jak sie nie myla to niedowno dopiero kontrakt podpisoł i chyba nawet jeszcze termin pierwszej wypłaty mu nie wloz a już chce strajkowac?? przeca w jego przypadku klauzula o rozwiazaniu kontraktu w przypadku nie wywiazywania sie przez klub z płatnosciami na rzecz grajków nie mo zastosowania. I tyn chop bydzie komuś wciskoł kity jaki to był dupnie pokrzywdzony na Ukrainie a dobrze jeszcze nie zaczon roboty a juz protestuje lewus je***yJuż w czwartek zgrupowanie "Czarnych Koszul" w Turcji planuje opuścić 7 piłkarzy. Są to Sebastian Przyrowski, Wladimer Dwaliszwili, Jakub Tosik, Adam Kokoszka, Łukasz Piątek, Dorde Cotra i Aleksandar Todorovski. Czyli ponad połowa podstawowego składu. Co ciekawe na "ucieczkę" zdecydował się również testowany w zespole Nigeryjczyk Chidii Aloz.
Mózgiem tej operacji jest Mirosław Mosór, dyrektor sportowy niebieskich.
My chyba zrobili błąd rezygnujonc z tego karlusa, na końcu wylonduje w Manczesterze Junajted, a my sie bydymy w broda pluć.Łukasz Cieślewicz, który podczas styczniowych testów nie przekonał do siebie trenerów Ruchu Chorzów, wrócił na Wyspy Owcze.
zrzekł sie połowy kasy co mu Wojciechowski wisioltommy tauzen pisze:a słyszołech ze jak podpisywoł kontrakt z Karpatami to sie tej kasy zrzekł to teraz przy nowym podpisoł ze zajs dostanie ta kasa??tyn król to richtig mo nie wszystkich w doma pozostaje ino mieć nadzieja że jak najdłużej bydzie pociągoł za sznurki w gejowni
![]()
Nie zapominajmy o Kajku. Jak Kokosz(ka) to ino w duecie z Kajkiem.arcio pisze:mówie - brac Kokoszkę - 27 lat to ideany wiek
za rok będzie tym doświadczonym razem z młodszym Sadlokiem
no ale zapomniałem że mamy długoterminowe kontrakty ze stawarem i skuterem
Tak żeś to sprytnie zmontował że pomyślalem że Mosór jest mózgiem ucieczki tych synkow z Poloniitommy tauzen pisze:a Tosik to z jakiego pwodu to chce opuścic?? przeca jak sie nie myla to niedowno dopiero kontrakt podpisoł i chyba nawet jeszcze termin pierwszej wypłaty mu nie wloz a już chce strajkowac?? przeca w jego przypadku klauzula o rozwiazaniu kontraktu w przypadku nie wywiazywania sie przez klub z płatnosciami na rzecz grajków nie mo zastosowania. I tyn chop bydzie komuś wciskoł kity jaki to był dupnie pokrzywdzony na Ukrainie a dobrze jeszcze nie zaczon roboty a juz protestuje lewus je***yJuż w czwartek zgrupowanie "Czarnych Koszul" w Turcji planuje opuścić 7 piłkarzy. Są to Sebastian Przyrowski, Wladimer Dwaliszwili, Jakub Tosik, Adam Kokoszka, Łukasz Piątek, Dorde Cotra i Aleksandar Todorovski. Czyli ponad połowa podstawowego składu. Co ciekawe na "ucieczkę" zdecydował się również testowany w zespole Nigeryjczyk Chidii Aloz.
nie wiem czy było ale rozjebało mie na tajle jedni zdanie z tego
http://www.sport.pl/sport/1,65025,13348 ... karzy.htmlMózgiem tej operacji jest Mirosław Mosór, dyrektor sportowy niebieskich.![]()
![]()
![]()
Matko Bosko juz sie zaczynom boć co z tego wylezie...
Użytkownicy przeglądający to forum: iglo i 36 gości