CO SADZICIE O WYPOWIEDZI PANA MLECZKI NA ZARZUT J.WYROBKA

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
KK
Posty: 1440
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#16 Post autor: KK » 9 sie 2004, o 21:54

Nie no szkoda godac. Na testach zadnych sensownych nazwisk nie bylo. Niektorzy z tych testowanych mieli niezalatwione sprawy kontraktowe. Nie ma kasy na transfery, a co zaoferowac tym ktorzy maja karte na reku?
Graja Ci ktorzy sie zgodzili na gre za wirtualne pieniadze. Ma byc jakas misja do PZPN. Bizak sie przyda, chociazby do linii pomocy, moze rola wysunietego playmakera? A ten Mrozek. Na treningach sie prezentowal ok, ale w KSZO i Stasiaku byl takim posmiewiskiem jak u nas Suker... :? Trzeba szukac dalej... Moze wreszcie ktorys z prezesow siegnie do kieszonki i wylozy kilkanascie tysiecy za porzadnego grajka?

Chuliganeria

#17 Post autor: Chuliganeria » 9 sie 2004, o 22:07

a ja tak z innej beczki co sie dzieje z Sebastanem Nowakiem?

Awatar użytkownika
KOCHŁOWICE
Posty: 693
Rejestracja: 26 lip 2004, o 19:12
Lokalizacja: z NU 03
Kontakt:

#18 Post autor: KOCHŁOWICE » 9 sie 2004, o 22:09

KKubicki o tej kasie i porzadnym grajku mogemy ino pomarzyc :cry:
[img]http://i13.tinypic.com/878d09k.jpg%20%20[/img]

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1135
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#19 Post autor: L_M » 9 sie 2004, o 22:10

Za tydzien wznawia treningi... musi dojsc do formy... a do tego czasu w bramce bedzie chyba Franki

prezes22

#20 Post autor: prezes22 » 9 sie 2004, o 22:20

WojtekO pisze:prezes masz za***isty nick ale z pojmowaniem chyba u Ciebie coś nie tak... po pierwsze było zero kasy, po drugie grają Ci najlepsi z tych ktorzy byli chętni. Moży ty jesteś rodzina rogali? co?

ino nie rodzina rogali !!! u ciebie cos chyba z pojmowaniem zle- ty myslisz ze ino w ruchu jest brak kasy,inni jakos se radza,jak maja sciagac takich grajkow to nieh lepiej kogos ze stadionu slskiego abo gwarka wezna,zawsze sie idzie dogadac np :bramkarz gornika laskowski 3 mecze co chwytal to za***iscie a teraz zabole wypozyczyli go do 3 ligi a tak by u nas gral, nie wal glupot niejeden junior np z stadionu slaskiego jest lepszy od tych co sprowadzili a wylozenie 15 tys na zawodnika(pepe) to k... chyba nie duzo.do tego 4 doswidczinych zawodnikow i chlopcy by pogrywali i nie pi***ol ze nie idzie nic zalatwic,a pozatym jeden z kolesiow niewazne kto opowiadal mi jak wygladaly treningi w ruchu!!-a do wyrobka mam szacunek bo tyle co on zrobil do ruchu i ile zdrowia stracil to chyba niema 2 takiej osoby ale trenerka to juz nie do niego inne stanowisko jakies mniej stresowne powinni mu znalesc, 15 tys to niejeden klub dysponije taka kasa w 4 lidze czy nawet w okregowce.podam ci jeszcze . a co mial mleczko zrobic ??? jak zostal prezese, za 5 dwunasta przed nowym sezonem, a widzialem pare sparingow i nie jeden zawodnik z wolna karta byl lepszy od tych co zatrudnili ,zreszta ktos juz tu o tym napisal

prezes22

#21 Post autor: prezes22 » 9 sie 2004, o 22:25

mam nadzieje ze jakos bizaka zalatwia i dobrze ze nowak zacznie bronic, a pozatym smród ktory zrobil rogala bedziemy go jeszcze dlugo czuc

Gość

#22 Post autor: Gość » 9 sie 2004, o 22:30

prezes przypominam Ci po raz nie wiem ktory... nie mamy kasy :!: kasa -> 0

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1135
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#23 Post autor: L_M » 9 sie 2004, o 22:34

Ale dla prezesa 15 tysiecy to jest nic :lol: :lol: prezes chcesz reklama na stronie :lol: :lol: ?

prezes22

#24 Post autor: prezes22 » 9 sie 2004, o 22:34

dobra nie klocmy sie w koncu kazdy moze pedziec swoje zdanie-ale swoja droga jak klubu w 2 lidze nie stac juz na juniorow to juz jest zle

Gość

#25 Post autor: Gość » 9 sie 2004, o 22:37

prezes22 pisze:[...]jak klubu w 2 lidze nie stac juz na juniorow to juz jest zle
A co tyś się dopiero wczorej urodził :?: Nie widzisz co jest grane w tym klubie :?:

prezes22

#26 Post autor: prezes22 » 9 sie 2004, o 22:38

Lukas Michalski pisze:Ale dla prezesa 15 tysiecy to jest nic :lol: :lol: prezes chcesz reklama na stronie :lol: :lol: ?

15 tys to nigdy na oczy nie widziol :D :D :D :D moze kiedys zobocza

prezes22

#27 Post autor: prezes22 » 9 sie 2004, o 22:46

WojtekO pisze:
prezes22 pisze:[...]jak klubu w 2 lidze nie stac juz na juniorow to juz jest zle
A co tyś się dopiero wczorej urodził :?: Nie widzisz co jest grane w tym klubie :?:

WSZYSCY WIDZA INO JAKOS NIKT NIECHCE NOM POMOC :(

prezes22

#28 Post autor: prezes22 » 9 sie 2004, o 22:48

DZISIEJ BYLO PODOBNO ZEBRANIE ZARZADU CIEKAWE CO WYMYSLILI

prezes22

#29 Post autor: prezes22 » 9 sie 2004, o 22:54

NA WYBORCZEJ WSKOCZYLO ZE WYROBEK ZOSTAL DALEJ TRENEREM RUCHU

HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7520
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

źle!!!

#30 Post autor: HKSADIK » 9 sie 2004, o 23:09

przedstawie moje emocje po przczytaniu wiadomości o zostaniu na stanowisku pierwszego trenera Ruchu Chorzów pana Jerzego Wyrobka:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Wilk i 43 gości