Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
-
Scypion
- Wspiera "Wielki Ruch"

- Posty: 8038
- Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57
#1246
Post
autor: Scypion » 17 sty 2007, o 08:33
slavo pisze:Ja tam się obawiam tego tajemniczego: "- Czekamy na jeszcze jednego piłkarza -". Boje się, że to może być Kubica albo inny Kaczorowski
Slavo first national C.S.A flag? az sie milo paczy

-
gerhat
- Wspiera "Wielki Ruch"

- Posty: 10274
- Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
- Lokalizacja: wszyscy wiedzą
-
Kontakt:
#1247
Post
autor: gerhat » 17 sty 2007, o 09:51
arcio pisze:Jakubowskiego pamiętam za czasów gieksy
mam pozytywne wspomniena co do jego gry
Ty gieksiarzu :twisted:

-
gerhat
- Wspiera "Wielki Ruch"

- Posty: 10274
- Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
- Lokalizacja: wszyscy wiedzą
-
Kontakt:
#1248
Post
autor: gerhat » 17 sty 2007, o 09:54
slavo pisze:Ja tam się obawiam tego tajemniczego: "- Czekamy na jeszcze jednego piłkarza -". Boje się, że to może być Kubica albo inny Kaczorowski
Jo sie o nich nie boja bo Kubica jest już w BMW Sauber a Kaczorowski jest juz chyba po 90-tce i nadal na uchodźtwie :lol:
-
radzion
- Posty: 3850
- Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
- Lokalizacja: Świony
-
Kontakt:
#1249
Post
autor: radzion » 17 sty 2007, o 10:20
slavo pisze:Ja tam się obawiam tego tajemniczego: "- Czekamy na jeszcze jednego piłkarza -". Boje się, że to może być Kubica albo inny Kaczorowski
wiesz, to wszystko zalezaloby od tego jakiego Kaczorowskiego mieliby my dostac!
jesli tego z czasow gry w Lechu to bierymy go w ciemno, jesli tego z Legii czy Wisly to wypad!
poza tym teroz momy czas panowania kaczorow, wiec moze i tyn kaczor sie przyjol,no a w dodatku to juz bylaby plaga jakby my mieli dostac 2 kaczorowskich o drewnianych szlapach(jeden juz bol)
a powaznei, mysla ze jednak tu nie lazi o Kaczorowskiego tylko o innego zawodnika
-
Simone
- Posty: 2119
- Rejestracja: 1 wrz 2003, o 21:36
- Lokalizacja: EGAL
-
Kontakt:
#1250
Post
autor: Simone » 17 sty 2007, o 10:56
Po dzisiejszej lekturze Sportu to jezeli Ludzinski mysli tak jak jego menadzer lepiej zeby nam nie zawracal glowy ...
Duzych pieniedzy tutaj nie znajdzie a jak mu tak spieszno to do widzenia
-
adamo_R
- Posty: 10439
- Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03
#1251
Post
autor: adamo_R » 17 sty 2007, o 10:58
Śrutwa nie przyjdzie do Poloni Bytom
Mariusz Śrutwa ogłosił kilka dni temu
na łamach katowickiej „Gazety
Wyborczej”‚ że wraca do Polonii‚
klubu którego jest wychowankiem.
– Nie ma tematu Śrutwy –
ucina jednak temat prezes Damian
Bartyla. Nieoficjalnie wiadomo‚ że
w Bytomiu nie chcą go, gdyż zawodnik
mógłby zepsuć atmosferę
w szatni. Poza tym w klubie obawiają
się‚ że Śrutwa‚ który lubi
mieć swoje zdanie na każdy temat‚
szybko chciałby w Polonii
wejść w kompetencje trenera
i działaczy.
Dzisiejszy Przegląd Sportowy
-
slavo
- Posty: 1589
- Rejestracja: 24 paź 2005, o 19:58
- Lokalizacja: szczewogród
-
Kontakt:
#1252
Post
autor: slavo » 17 sty 2007, o 11:03
Scypion pisze:
Slavo first national C.S.A flag? az sie milo paczy

Yes! General Stonewall :-)
Jest mniej wyrazista dla niezorientowanych* niż your third z battlecrossem.
* niezorientowany - czytaj - niedouczony dziennikarzyna, który do dziś wierzy w to, że w Civil War chodziło o niewolników i niewolnictwo :-)
-
gerhat
- Wspiera "Wielki Ruch"

- Posty: 10274
- Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
- Lokalizacja: wszyscy wiedzą
-
Kontakt:
#1253
Post
autor: gerhat » 17 sty 2007, o 11:05
To niedobre tajojki, a mogł strzelić dla nich tyla bramek.
Pozostaje SuperMario skorzystac z tych ofert pierwszoligowców co ponoć byli zainteresowani lub z oferty Los Angeles Galaxy, ino szybko bo musiołby się na jakiś obóz kondycyjny załapać albowiem bieganie po parku z psem w jego wieku moze nie wystarczyć

-
arcio
- Posty: 5014
- Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
-
Kontakt:
#1254
Post
autor: arcio » 17 sty 2007, o 11:05
Simone pisze:Po dzisiejszej lekturze Sportu to jezeli Ludzinski mysli tak jak jego menadzer lepiej zeby nam nie zawracal glowy ...
Duzych pieniedzy tutaj nie znajdzie a jak mu tak spieszno to do widzenia
a może jakieś detale?
nigdy nie jest za późno
-
Simone
- Posty: 2119
- Rejestracja: 1 wrz 2003, o 21:36
- Lokalizacja: EGAL
-
Kontakt:
#1255
Post
autor: Simone » 17 sty 2007, o 11:23
Menedzer sie wypowiada ze niby rozbieznosci nie sa duze i Ludzinski powinien dojsc do porozumienia w sprawie nowego kontraktu chyba ze pojawi sie propozycja z 1 ligi i jego klient zdecyduje odejsc ...
Dziekujmy za dobra wole i w ogole przejzenie naszego kontraktu :lol:
-
ENDZA
- Posty: 527
- Rejestracja: 6 lut 2005, o 19:04
- Lokalizacja: Chorzow
-
Kontakt:
#1256
Post
autor: ENDZA » 17 sty 2007, o 11:35
Simone pisze:Menedzer sie wypowiada ze niby rozbieznosci nie sa duze i Ludzinski powinien dojsc do porozumienia w sprawie nowego kontraktu chyba ze pojawi sie propozycja z 1 ligi i jego klient zdecyduje odejsc ...
Dziekujmy za dobra wole i w ogole przejzenie naszego kontraktu :lol:
Czytej uważnie: to nie sa słowa menedzera łudzińskieg ino przypuszczenia dziennikarza...
-
Kobold
- Posty: 204
- Rejestracja: 29 lis 2002, o 19:21
- Lokalizacja: Kraków
-
Kontakt:
#1257
Post
autor: Kobold » 17 sty 2007, o 11:37
Sport pisze: Jadą rutyniarze! 17.01.2007.
Ariel Jakubowski, niespełna 30-letni niezwykle uniwersalny zawodnik, mający za sobą 176 występów w ekstraklasie (jeden gol w barwach Odry Wodzisław z Polonią Warszawa), dwa dni temu rozwiązał kontrakt z Jagiellonią Białystok i wczoraj zjawił się w Chorzowie. Po rozmowach z działaczami wsiadł do samochodu z dyrektorem Krzysztofem Ziętkiem i w godzinach popołudniowych zameldował się na zgrupowaniu „Niebieskich” w Chorzowie.
- Do podpisania kontraktu droga jeszcze daleka, bo najpierw musimy poznać opinię trenerów, konieczne są też badania lekarskie - wyjaśnia Ziętek.
- A ja się cieszę, że taki uniwersalny zawodnik trafił do nas na zgrupowanie - dodaje trener Marek Wleciałowski. - Co do jego umiejętności piłkarskich nie mam wątpliwości, ale wiele zależeć będzie od badań lekarskich. Dajmy sobie trochę czasu.
Zgrupowanie przebiega wedle z góry ustalonego scenariusza. Piłkarze narzekają na stan boiska wiślackiego „Startu”, ale to siła wyższa. Stąd też pomysł, by spróbować wynająć boisko ze sztuczną nawierzchnią w ośrodku COS w Szczyrku. W każdym dniu zgrupowania gracze korzystają również z sali w Istebnej, gdzie przeprowadzone są zajęcia popołudniowe.
Działacze z Chorzowa już na początku okna transferowego wykazywali dużą aktywność i wcale nie powiedzieli ostatniego słowa. Teraz mocno interesują się obrońcą krakowskiej Wisły, Pawłem Kaczorowskim. Wczoraj do wieczora prowadzili z nim rozmowy, ale piłkarz zwleka z decyzją. Ponoć rozmawia także z Zawiszą.
Generalnie zresztą jest to dla nich „aktywny” tydzień. Zanosi się m.in. na sfinalizowanie transferu Piotra Ćwielonga do Wisły Kraków. Oba kluby uzgodniły warunki transakcji, krakowianom pozostało porozumieć się z samym zawodnikiem. - Chciałbym zamknąć sprawę w piątek. Będę zabiegał, aby Piotr brał udział w rozmowach. Niech pozna nowego prezesa - uśmiecha się menedżer piłkarza, Tomasz Kaczmarczyk. „Pepe” przeniesie się na Reymonta dopiero latem. Zmiana klubu i środowiska będzie się wiązała ze znaczą podwyżką. - Awans sportowy pociąga za sobą większe pieniądze, więc chyba nikogo nie dziwi, że Piotrek liczy na podwyżkę w porównaniu z wynagrodzeniem, które inkasował w Chorzowie - stwierdza Kaczmarczyk. Działaczom Ruchu na nudę nie pozwala również Przemysław Łudziński. 24-letni napastnik od kilku tygodni rozmawia z klubem na temat warunków nowego kontraktu. Aktualny wygasa 30 czerwca. - Są jeszcze pewne rozbieżności, ale jestem dobrej myśli. Nigdzie się nie wybieram - zapewnia Łudziński. Co jest kością niezgody? - Nie zagłębiajmy się w szczegóły. Gdyby nowa umowa przedstawiona przez klub spełniała oczekiwania Przemka, pewnie negocjacje zostałyby już skonsumowane - odpowiada Tomasz Kaczmarczyk, który jest również agentem Łudzińskiego. Liczy on, że podpisy zostaną złożone po powrocie do Polski Mariusza Klimka. Rozbieżności pomiędzy ofertą klubu, a oczekiwaniami piłkarza, nie są zbyt wielkie. Chyba że piłkarza kusić zaczną bogatsi i postanowi on z początkiem lipca zmienić barwy
-
Simone
- Posty: 2119
- Rejestracja: 1 wrz 2003, o 21:36
- Lokalizacja: EGAL
-
Kontakt:
#1258
Post
autor: Simone » 17 sty 2007, o 11:41
Mozna to rozumiec na dwa sposoby ...
Mi tam juz podpadl , łaski bez , mam do tego prawo
-
salas
- Posty: 741
- Rejestracja: 24 sie 2003, o 14:56
- Lokalizacja: Chorzów
-
Kontakt:
#1259
Post
autor: salas » 17 sty 2007, o 12:08
jakie przypuszczenia:
Rozbie¿ności pomiêdzy ofertą klubu, a oczekiwaniami pilkarza, nie sa zbyt wielkie. Chyba ze pilkarza kusic zaczna bogatsi i postanowi on z poczatkiem lipca zmienic barwy
no wiec pewnie czeka az ktos sie po niego zglosi i da wiecej kasy okno transferowe zamyka sie 28lutego chyba, wiec na podpisanie kontraktu ma sporo czasu !
NAJWAŻNIEJSZA JEST TRADYCJA - RUCH Chorzów - LEGENDA BEZ KOŃCA!!!
-
gerhat
- Wspiera "Wielki Ruch"

- Posty: 10274
- Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
- Lokalizacja: wszyscy wiedzą
-
Kontakt:
#1260
Post
autor: gerhat » 17 sty 2007, o 12:22
wczoraj zjawił się w Chorzowie. Po rozmowach z działaczami wsiadł do samochodu z dyrektorem Krzysztofem Ziętkiem i w godzinach popołudniowych zameldował się na zgrupowaniu „Niebieskich” w Chorzowie.
ot rzetelność dziennikarska
albo zgrupowanie jest w ośrodku COS który mieści się ... w Chorzowie albo Jakubowskiego musi wozić Ziętek po Chorzowie, który dorabio na miejskiej taryfie
na podstawie takich rewelacji dziennikarskich można budować różne teorie spiskowe jak równiż ta z Łudzińskim