Działania marketingowe

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
czechu
Posty: 232
Rejestracja: 15 maja 2004, o 09:48
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

#436 Post autor: czechu » 18 lip 2006, o 16:54

Eagle pisze:
Anna pisze:
festynu z prezentacją nie bydzie bo po pierwsze nikomu w klubie nie zależy na wizerunku klubu, kibiców traktuje sie jak zło konieczne
Sory, ale z tym na pewno się nie zgadzam
Zgadzać się nie trzeba, fakty mówią same za siebie, od zakończenia sezonu 2005/2006 jako kibic Ruchu Chorzów czuję się olewany i ignorowany przez klub. Począwszy od terningów, poprzez akcje promocyjne mające na celu zainteresowanie Ruchem w naszych FC a skończywszy na kulejącym Public Relations.
dokladnie Eagle :)

salas
Posty: 741
Rejestracja: 24 sie 2003, o 14:56
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#437 Post autor: salas » 18 lip 2006, o 19:07

do p.Ania z marketingu jak sie nie zgadzasz to co zostalo zrobione dla kibicow od momentu jak jest pani w klubie!!!!co jest robione aby wypromowac klub bo jak narazie to wielkie g...
NAJWAŻNIEJSZA JEST TRADYCJA - RUCH Chorzów - LEGENDA BEZ KOŃCA!!!

Anna

#438 Post autor: Anna » 18 lip 2006, o 20:10

Hm. Najpierw chwalicie, dziękujecie.
A potem odwrotnie.

No cóż.

Ja NIGDY nie olewam Kibiców.

PozdRo

arcio
Posty: 5014
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

#439 Post autor: arcio » 18 lip 2006, o 20:17

jest w klubie obecnie osoba ktróra zajmuje sie stricte marketingiem
p. Ania ( :) ) zajmuje sie teraz raczej bardziej sprawami bieżącymi w klubie

jakieś tam plany nowy chłopina ma - dajmy mu chwilke na wykazanie, bo jest raptem chyba od 2 tygodni
nigdy nie jest za późno

Eagle

#440 Post autor: Eagle » 18 lip 2006, o 20:18

w tym klubie nadal burdel panuje z tego co widze

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6680
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#441 Post autor: heli » 18 lip 2006, o 20:19

no przecież wtym nie ma nic nei normalnego, jak piłkarz zagra dobry mecz to sie mu dziękuje, jak następny zawali, to ma chyba sie prawo go skrytykować.

I dokładnie takie same zasady są tutaj, oczywiście, ze jest kilka sukcesów, ale nie można spoczywać na laurach, czy wręcz się cofać. A mam wrażenie, że obecnie stoimy w miejscu, o ile nie zapzrepaszczamy tego co już było.

Bo tak jak pisałem wyżej, jeżeli będą wyniki, to nie bedzie problemu z wypełnieneim trybun wznacznym stopniu.

Ale jeżeli nie będzie, to jakie są pomysły na przyciągniecie tyj mniej związanych i mneij zdecydowanych na chodzenie do nos. Rozumia, że najwyrażniej nikt nie przewiduje takiego scenariusza, tylko jeżeli niestety by sie taki zdarzył to co dopiero wtedy będzie myslenie co robić i znów się zareaguje z rundowym czy sezonowym opóźnieniem.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11467
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

#442 Post autor: Ozor » 18 lip 2006, o 20:27

wolfik napisałes wszystko idealnie!
Brawo :!:

Elmer
Posty: 10253
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

#443 Post autor: Elmer » 18 lip 2006, o 21:29

OAK-Siemce pisze:Gorole rządzą i żabol to festynów nie będzie.
Weź już się opanuj. W kó;ko piszesz to samo. Ziętek dużo więcej zrobił dla Ruchu niż ci się wydaje. Na pewno więcej niż ty siejąc zamęt swoimi postami. Rozumiem, że pisząc Żabol kolejny raz miałeś na myśli Wleciałowskiego. Taki on żabol jak za mnie warszawiok. Poszedl do pracy tam gdzie go chcieli, a że później przyjął ofertę Ruchu zamiast np. oferty Cracovii to już nie jest ważne.
Też mi jest szkoda, że festynów nie ma (nigdy ich nie było!), ale nie okazuję tego w tak prostacki i chamski sposób jak ty. Założę się, że jak Ruch zacznie wygrywać to wrócisz do swojego prawdziwego nicka i będziesz chwalił piłkarzy, działaczy i trenera.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3850
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#444 Post autor: radzion » 18 lip 2006, o 21:38

OAK-Siemce pisze:Gorole rządzą i żabol to festynów nie będzie.
doleja oliwy do ognia, Wlecial zabol jak zes go nazwol calo pilkarsko kariera byl zwiazany z Chorzowem, z Ruchem! skonczyl kariera i poszol tam kaj go chceili!!

a jakbys o czyms zapomniol to przypomna : Srutwa....warszawiok!

oczywiscie moj post bol zlosliwy!do Mariusza mom wielki szacunek, tylko skoro ktos stawio sprawa tak to jo postawia tak1a co!!!

Awatar użytkownika
amra
Posty: 419
Rejestracja: 11 sie 2002, o 20:30
Lokalizacja: Königshütte
Kontakt:

#445 Post autor: amra » 18 lip 2006, o 22:12

Napisza krótko działają w pewnych sferach ludzie którzy nie mają pojęcia o tym co jest potrzebne temu klubowi - jego kibicom.
Wpisy od osób które na działania marketingowe klubu nie mają wpływu wyglądają jak próba załagodzenia narastającego niezadowolenia kibiców z podejmowanych "dziwnych" ruchów.
Jeżeli nadal nie będzimy uczestniczyc jako klub w działaniach mających na celu propagowanie pozytywnego wizerunku klubu w społeczościach lokalnych poprzez uczestnictwo i organizowanie meczy towarzskich (patrz kiedyś Andaluzja Brzozowice , obecnie Wilcza)
ludzie Ruch będą kojarzyć z tym co będa pisac gazety min . takie ciulate jak fuckt.
Poprostu od podjęcia decyzji do jej realizacji jest zbyt długa i wyboista droga.
[b][size=167][color=blue] NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB[/color][/size][/b]

[img]http://img55.imageshack.us/img55/7136/naforum0tp.jpg[/img]
[img]http://img233.imageshack.us/img233/1124/narod5zv.jpg[/img]

Awatar użytkownika
SzaRlin
Posty: 2001
Rejestracja: 11 lip 2005, o 14:43
Lokalizacja: NRŚL Halemba
Kontakt:

#446 Post autor: SzaRlin » 20 lip 2006, o 21:02

a u nos bez zmian.... sponsor strategiczny za 2 tydnie, rozmowy nadal trwają, nieoficjalnie wiadomo.... ku*** no kiedy to sie skonczy?? Pani prezes paczy na Ruch nie jako klub sportowy, ale jako firma, ktoro mo przynosic zyski, i zarobiac na swoje uczimanie... no to moim zdaniem trzeba by zacząć szukac porządnych sponsorow tak jak to czynią w zabrzu i szukac, kombinowac..... ale jedno mie dziwi. skoro my - prosci ludzie, kibice kochający ten klub wpadomy na takie pomysły, to czy nie wie o takich rozwiązaniach pani prezes,dyrektor ziętek i reszta osob związanych ze stanowiskami kierowniczymi??
[img]http://i29.tinypic.com/2lm9s7b.jpg[/img] [img]http://i26.tinypic.com/zj9j4h.jpg[/img]

arcio
Posty: 5014
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

#447 Post autor: arcio » 20 lip 2006, o 21:16

Sza19R20lin pisze:ale jedno mie dziwi. skoro my - prosci ludzie, kibice kochający ten klub wpadomy na takie pomysły, to czy nie wie o takich rozwiązaniach pani prezes,dyrektor ziętek i reszta osob związanych ze stanowiskami kierowniczymi??
możesz wyjażnić dokładnie na jakie pomysły?
nigdy nie jest za późno

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1135
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#448 Post autor: L_M » 20 lip 2006, o 21:55

Sza19R20lin pisze:a u nos bez zmian.... sponsor strategiczny za 2 tydnie, rozmowy nadal trwają, nieoficjalnie wiadomo.... ku*** no kiedy to sie skonczy?? Pani prezes paczy na Ruch nie jako klub sportowy, ale jako firma, ktoro mo przynosic zyski, i zarobiac na swoje uczimanie... no to moim zdaniem trzeba by zacząć szukac porządnych sponsorow tak jak to czynią w zabrzu i szukac, kombinowac..... ale jedno mie dziwi. skoro my - prosci ludzie, kibice kochający ten klub wpadomy na takie pomysły, to czy nie wie o takich rozwiązaniach pani prezes,dyrektor ziętek i reszta osob związanych ze stanowiskami kierowniczymi??
to jest tak - jak sie pisze o tym ze szukaja, ze sa rozmowy i ze za jakis czas sie cos wyjasni - w ta albo w tamta strone - to zle, bo po co pisza, niech napisza jak znajda. jak nie pisza, to 'w zabrzu szukaja a u nas nie'. chore! efekt i tak jest ten sam - w zabrzu i u nas bida, tyle ze u nas wychodzimy na prosta. idz szukaj, albo chociaz przyjmij za pewnik, ze sa tacy ktorzy szukaja i poswiecaja temu cale dnie. znalezienie inwestora czy sponsora nie polega na wzieciu ksiazki telefonicznej i szukaniu duzych firm

Awatar użytkownika
SzaRlin
Posty: 2001
Rejestracja: 11 lip 2005, o 14:43
Lokalizacja: NRŚL Halemba
Kontakt:

#449 Post autor: SzaRlin » 20 lip 2006, o 22:15

arcio pisze:
Sza19R20lin pisze:ale jedno mie dziwi. skoro my - prosci ludzie, kibice kochający ten klub wpadomy na takie pomysły, to czy nie wie o takich rozwiązaniach pani prezes,dyrektor ziętek i reszta osob związanych ze stanowiskami kierowniczymi??
możesz wyjażnić dokładnie na jakie pomysły?
teraz zaczniecie po mi je***, czuja to. :D mi chodzi np o to co było w temacie co byscie ulepszyli. gastronomia na meczach, hasioki, toi-toi... od takiego czegos zacząć
PozdRo
[img]http://i29.tinypic.com/2lm9s7b.jpg[/img] [img]http://i26.tinypic.com/zj9j4h.jpg[/img]

arcio
Posty: 5014
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

#450 Post autor: arcio » 20 lip 2006, o 23:23

Sza19R20lin pisze:
arcio pisze:
Sza19R20lin pisze:ale jedno mie dziwi. skoro my - prosci ludzie, kibice kochający ten klub wpadomy na takie pomysły, to czy nie wie o takich rozwiązaniach pani prezes,dyrektor ziętek i reszta osob związanych ze stanowiskami kierowniczymi??
możesz wyjażnić dokładnie na jakie pomysły?
teraz zaczniecie po mi je***, czuja to. :D
a niby czemu?
każdy może pytać - tylko sensownie ;)
nigdy nie jest za późno

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 50 gości