pseudogwiazdy i Pan Wleciałowski

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Nanik
Posty: 549
Rejestracja: 27 cze 2004, o 10:36
Lokalizacja: odnos
Kontakt:

#61 Post autor: Nanik » 23 kwie 2006, o 19:41


riquelme
Posty: 44
Rejestracja: 23 sty 2004, o 21:53
Lokalizacja: Siemianowice
Kontakt:

#62 Post autor: riquelme » 23 kwie 2006, o 19:48

co do trenera to bylem bardzo zadowolony jak go zatrudnili i caly czas go popieralem ale jak zobaczylem ze Slaskiem Bizaka i brak reakcji z jego strony to uwazam ze czas na zmiany. Jak w druzynie 2 ligi moze grac chop co nie nadaje sie juz do 4 ligi nawet? Co nawet przewage 5 metrow w sekundzie traci bo jest tak szybki?

PS chyba spiker przed meczem wykrakal ze gramy ze Slaskiem Swietochlowice a nie Wroclaw niedlugo :/

loveparadee

#63 Post autor: loveparadee » 23 kwie 2006, o 20:11

riquelme pisze:co do trenera to bylem bardzo zadowolony jak go zatrudnili i caly czas go popieralem ale jak zobaczylem ze Slaskiem Bizaka i brak reakcji z jego strony to uwazam ze czas na zmiany. Jak w druzynie 2 ligi moze grac chop co nie nadaje sie juz do 4 ligi nawet? Co nawet przewage 5 metrow w sekundzie traci bo jest tak szybki?
MOM PODOBNE ZDANIE... CZAS ZMIAN :!: :!: :!:
TRENER LECI PIERWSZY :evil:

Sruti

#64 Post autor: Sruti » 23 kwie 2006, o 20:21

Najpierw trzeba wywalic trenera, nie moze byc trener, ktory zna sie z pilkarzami i jest z nimi na czesc i nawet ma mniejszy autorytet od Srutwy w szatni. Co z tego, ze tu piszemy, ze Wlecial niby rzadzi kiedy po treningu pewnie jeszcze idzie z Ciulem i Srutwa na piwo. Wiec Wlecial VON czas zaczac robic renament .

kolon1973

#65 Post autor: kolon1973 » 23 kwie 2006, o 20:33

FORNALAK WROC!!!!!!!!!!!!!!

Szajba
Posty: 210
Rejestracja: 13 mar 2005, o 13:50
Lokalizacja: staRy
Kontakt:

#66 Post autor: Szajba » 23 kwie 2006, o 20:33

Wlecial nawet nie wiy na jakich pozycjach graja jefgo zawodnicy!!
Zaniedugo Bonka na tora wciepnie!!

NBS
Posty: 255
Rejestracja: 25 gru 2005, o 17:54
Kontakt:

#67 Post autor: NBS » 23 kwie 2006, o 20:54

kolon1973 pisze:FORNALAK WROC!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:
i jeszcze Bartos...

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1918
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

#68 Post autor: Raul22 » 23 kwie 2006, o 20:58

NBS pisze:
kolon1973 pisze:FORNALAK WROC!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:
i jeszcze Bartos...
i Sibik :lol:

Sruti

#69 Post autor: Sruti » 23 kwie 2006, o 21:01

Raul® pisze:
NBS pisze:
kolon1973 pisze:FORNALAK WROC!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:
i jeszcze Bartos...
i Sibik :lol:
Sibik to na IV lige juz jest za slaby :D

Awatar użytkownika
Lutz
Posty: 9271
Rejestracja: 12 sie 2002, o 00:34
Lokalizacja: Kattowitz
Kontakt:

#70 Post autor: Lutz » 23 kwie 2006, o 21:28

Wy sie to wszystko za leko bierecie - wyciepniymy Wleciałowskiego , przidzie Kołodziejczyk abo inny Mosór . Tyn klub jest chory( tak jak cało polsko piłka nożno) . Sam niy styknie wyciepniyncie Srutwy , Bizackiego, Wleciałowskiego czy zmiana prezesa. Jo byda dali przystawoł przy tym że klub jest powiniyn być najnormalniejszym zakładym pracy , opartym na prawdziwych zawodowcach znających swój fach - począwszy od szkolyniowców , poprzez kopaczy kończywszy na zarządzie. U nos ( i nie tylko) tego niy ma, u nos taki Bizacki może sie pozwolić na "słaby dziyń" bo wiy że mu nic złego sie niy stanie , murorz na postawieniy krzywy ściany sie pozwolić niy może , bo sie chałpa zawali , firma zabankrutuje bo żodyn niy bydzie jej dowoł auftragów. Brak profesjonalnego podejścia i przedewszystkim kasy jest przyczynom ty marnoty jako teroz momy. Dołech przykład Klimka - jaki szef trzimie w robocie "sabotażystów" bo inaczy gry Bizackiego i tych innych pseudopiłkarzy nazwać niy idzie , jaki szef pozwoli na zatrudnienie pracownika co bez 2 lata boł roz w 20 minut w robocie ( Rajman) i za to płaci mu ciynżkie piyniondze , jaki szef pozwoli sobie w dzisiejszych czasach na zatrudnienie na stanowisku kierowniczym człowieka co powiedzmy delikatnie niy mo zielonego pojyncio o co w tym wszystkim chodzi ( Fornalak) , na czym polega murarka , jaki szef niy wyciongo żodnych konsekwencji z tego że budowne przez jego firmy domy sie walom.
Amatorszcyzna na kożdym kroku kaj byś niy zajrzoł.
Wiycie czymu Ruch odnosił swoje nojwiynksze sukcesy za komuny ?? Niby boł to klub amatorski , wszyscy byli zatrudniyniy w hucie Batory pra, ale żodyn z kopaczy pieca hutniczego na ślypia niy widzioł ?? A wiycie czymu niy widzioł ?? Bo były wyniki . Wtedy niy boło to tamto - nie chcesz grać to raus na stalownia i zero kasy z klubu. Było to takie niy pisane ultimatum . To byli wtedy takie richtige zawodowcy pełnom gymbom. Lekarstwo ?? napewno niy ma takiego jednoznacznego antidotum na takie amatorskie podejście do tego co sie w klubie dzieje - jo znom ino jedno - ganz einfach - kontrakty z kopaczymi conajmnij na 2 , 3 lata bez klauzuli rozwiązania kontraktu jeśli sie wto zgodzi zapłacić jakoś tam cyna za danego ptałacha - i co się z tym wiąże - niy bydziesz ch*** groł bydziesz musioł 2 lata zrobiać 1/3 tego co zarobiajom ci co im sie chce , co po placu targajom i trowa gryzom.
U nos sie robi na odwrót - kontrakcik , na pół roku , kopaczyk w ciula sie grać może bo kasa i tak dostanie , a po pół roku pocałujcie miw w żyć - ida inny klub ociulać.
A Klimek śpi już 3 rok i zaglondo jak poszczególni pseudopiłkarze, trenerzy marnujom jego kasa i sabotujom zakład pracy.
ku*** KAJ TO TAK JEST ?? Chyba ino w Polszcze.

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1135
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#71 Post autor: L_M » 23 kwie 2006, o 22:10

Sruti pisze:Najpierw trzeba wywalic trenera, nie moze byc trener, ktory zna sie z pilkarzami i jest z nimi na czesc i nawet ma mniejszy autorytet od Srutwy w szatni. Co z tego, ze tu piszemy, ze Wlecial niby rzadzi kiedy po treningu pewnie jeszcze idzie z Ciulem i Srutwa na piwo. Wiec Wlecial VON czas zaczac robic renament .
Wszystko wszystkim ale te 'pewnie' mnie zawsze wk***ia. widziales ich na piwie? to ok, nic nie mowie. Ale nie widziales wiec dawaj inne argumenty.

A tak swoja droga to sam juz nie wiem bo po pierwszych meczach, w zasadzie do meczu ze Slaskiem myslalem ze jest druzyna, ze gra jakies schematy, ze jak to sie dotrze i zaczna nam wpadac te je***e bramki to bedzie coraz to lepiej. Tymczasem wyglada mi to tak, ze Wlecial widzi ze nie ma kto bramek strzelac i nie wie co z tym zrobic, a w efekcie sie burzy to co bylo i jest coaz gorzej. Wiec jesli trener nie ma koncepcji, to byc moze jedynym wstrzasem ktory moze cos zmienic jest zmiana trenera. Napisalbym ze powinno dac sie szanse, ale wiem dobrze ze nie ma czasu.

Z drugiej strony przyklad Lechii - przegyrwaja wszystko, anwet z nami, w koncu trener dostaje ultimatum i zdobywa wiecej punktow niz mial zalozone. Moze taki powinien byc teraz ruch naszego zarzadu - powiedzmy 4 pkt w nastepnych dwoch meczach.

W najczarniejszym snie nie przypuszczalem ze piatkowa decyzja Komisji Odwolawczej w/s karnych puntkow bedzie mogla miec tak ogromne znaczenie dla... byc albo nie byc chorzowskiego Ruchu. Zalamac sie mozna...

Sprawa zaangazowania - ostatnia rzecz jaka tej druzynie bym odmowil. Ja bym to nazwal brakiem wiary w siebie i co za tym idzie pomyslu na przyszlosc.

Awatar użytkownika
Simone
Posty: 2119
Rejestracja: 1 wrz 2003, o 21:36
Lokalizacja: EGAL
Kontakt:

#72 Post autor: Simone » 23 kwie 2006, o 22:40

ten sezon moze uratowac juz tylko kombinacja : zwrocenie 6 pkt przez PZPN + 9 pkt w najblizszych trzech meczach

Niestety ani w jedno ani w drugie nie wierze

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1135
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#73 Post autor: L_M » 23 kwie 2006, o 22:47

Simone pisze:ten sezon moze uratowac juz tylko kombinacja : zwrocenie 6 pkt przez PZPN + 9 pkt w najblizszych trzech meczach

Niestety ani w jedno ani w drugie nie wierze
to tez zalezy co znaczy uratowac bo moim zdaniem niestety w naszej sytuacji uratowany sezon to utrzymanie. a do tego mysle ze az taka kombinacja nie jest potrzebna, zwrot punktow daje nam 27 oczek i spokojnie z takiej sytuacji mozna wyjsc, niekoniecznie wygrywajac wszystko co sie gra

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4499
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#74 Post autor: Patton » 23 kwie 2006, o 22:49

Podziwiam Twoj optymizm Lukas... Naprawde...
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Awatar użytkownika
Simone
Posty: 2119
Rejestracja: 1 wrz 2003, o 21:36
Lokalizacja: EGAL
Kontakt:

#75 Post autor: Simone » 23 kwie 2006, o 22:56

oczywiscie mowie o utrzymaniu bez barazy , nawet w barazach ale utrzymaniu bo w ostatecznym rozrachunku wychodzi na to samo

6 pkt z Heko i Drweca to jeszcze moge lyknac , nic wiecej

A i tak o to bedzie cholernie trudno z taka gra - koszmar

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], uszy i 33 gości