To nieprawda. Nie jesteście

Nie przypominam sobie żeby on jechał po Ruchu, więc troche szacunku do naszego prawie wychowanka, przygłupie.
Fabiański i Szczęsny mogą sobie mówić co chcą. Oni są bramkarzami a nie trenerami. Co z tego że nie jechał po Ruchu? Jechał po wielu innych osobach/ klubach i mojego szacunku nigdy nie będzie miał. Mogę ci wystawić lepsze taktiku niż trener Niedźwiedź. 4-4-2 w ataku Szczepek i Soma. Zobaczysz że Szulczek tak zrobi.fRoś pisze: ↑28 sie 2024, o 20:22Nie przypominam sobie żeby on jechał po Ruchu, więc troche szacunku do naszego prawie wychowanka, przygłupie.
Gdyby nie menadżerka wokół reprezentacyjna i wieśniak w ancugu ze szczew, to pewnie w repce by był, a tak to jest znajomy&pajac z ekipy szyderczy palec - i nie chodzi mi o kolejnego szczewusa Skorupskiego.
Fabiański ze Szczęsnym mówią, że Grabara powinien być jedynką, eksperci forumowi i analitycy składu Ruchu mają z KG beczke i są innego zdania, więc na pewno to ci pierwsi się nie znają, hehehe![]()
Idź tam jeden z drugim skład ustal na mecz z Łęczną, bo Szulczyk* (swoją drogą też dobra beka z tych co nazwiska DS nie znają/znali) nie wie gdzie jaką formacją wyjść.
No to żeś podoł "autorytet"qwertyhu pisze: ↑28 sie 2024, o 19:50"Nie graj szefa" Do Hajty. Jakby na to nie patrzeć 62 krotnego reprezentanta Polski i uczestnika Mistrzostw Świata. Jakieś dziwne wywiady na Weszło ze Stanowskim i chyba Borkiem gdzie sam zgrywał szefa. Obrażał Polskich kibiców kiedy jego klub z nimi grał. Środkowy palec do fotografa w samolocie kiedy grał jeszcze w młodzieżówce. To tak na szybko.
Nie napisałem że Hajto to dla mnie autorytet. Jednak osiągnięć nie można mu odmówić. Razem z Wałdochem w Schalke dobrze sobie radzili na środku obrony. Wtedy były inne czasy.Dorcia pisze: ↑28 sie 2024, o 20:40No to żeś podoł "autorytet"qwertyhu pisze: ↑28 sie 2024, o 19:50"Nie graj szefa" Do Hajty. Jakby na to nie patrzeć 62 krotnego reprezentanta Polski i uczestnika Mistrzostw Świata. Jakieś dziwne wywiady na Weszło ze Stanowskim i chyba Borkiem gdzie sam zgrywał szefa. Obrażał Polskich kibiców kiedy jego klub z nimi grał. Środkowy palec do fotografa w samolocie kiedy grał jeszcze w młodzieżówce. To tak na szybko.![]()
No to teraz wystrzeliłeś argumentem, za te nie graj szefa do Hajty to bym mu pominik postawił. Ja rozumiem, że obecnie piłkarze mają swoich pr-owców do wypowiedzi, wywiadów pomeczowych przez to nie mówią co myślą, tylko tak mdle i sztampowo, żeby nikt się nie doczepił, ale ja szanuje takich piłkarzy jak Grabara czy Szczęsny, którzy mają coś ciekawszego do powiedzenia, niż wyciągniemy wnioski i będziemy walczyć w następnym meczu o zwycięstwo. Pocieszę Cie, że Grabara ma w du*** to czy go lubisz czy nieqwertyhu pisze: ↑28 sie 2024, o 19:50"Nie graj szefa" Do Hajty. Jakby na to nie patrzeć 62 krotnego reprezentanta Polski i uczestnika Mistrzostw Świata. Jakieś dziwne wywiady na Weszło ze Stanowskim i chyba Borkiem gdzie sam zgrywał szefa. Obrażał Polskich kibiców kiedy jego klub z nimi grał. Środkowy palec do fotografa w samolocie kiedy grał jeszcze w młodzieżówce. To tak na szybko.19gorek20 pisze: ↑28 sie 2024, o 19:42Qwertyhu możesz mi powiedzieć w jaki sposób pajacuje grabara ? 7 lat temu ugryzł na tt Kiełpina i to koniec ( może jeszcze drobna spina z Hajto ) w jego wieku to się zdarza zobacz co wstawiał Zieliński na FB w podobnym wieku a jaka karierę zrobił.
Obecnie kariera Kamila wydaje się na najlepiej prowadzona z wszystkich piłkarzy naszego kraju a jeśli wszystko pójdzie po jego myśli to Wolfsburg jest ostatnim lub przedostatnim przystankiem w jego srodze na szczyt europejski
Niech wróci na ostatni sezon a potem zrobi to co podolski albo i więcej
Widzę że nauczyłeś się obrażania ludzi od KG. Staram się być obiektywny. Największego wroga mogę pochwalić, największego przyjaciela mogę skrytykować. Jak wy za jakiegoś bożka robicie KG który robił za pośmiewisko w Huddersfield to nie mam pytań.
Co to w ogóle jest za argument.
Teraz jest w 11 kolejki za sezon albo 2 go wywalą bo gość jest toksykiem i lubi wpuśćić babola. Rozwali szatnie albo nawpuszcza głupich bramek i pójdzie do Turcji albo innej Grecji.
Użytkownicy przeglądający to forum: Mikoruch i 62 gości