Wiadomo, że ekstraklasa rządzi się swoimi prawami, ciężko coś przewidzieć w tej lidze, ale spróbować zawsze możnaHullCityFC pisze: ↑2 lis 2023, o 21:54Papier przyjmie wszystko. Nie ma co planowac bo to z reguly toczy sie inaczej.
Zakladasz 3 pkt z LKSem. Oni pewnie tez z nami zakladaja taki scenariusz. Dokladnie jak Korona. Doprawdy nie wiem gdzie widzisz optymizm w ugraniu wiecej niz 1 pkt na Widzewie.
Na ta chwile mamy 6 pkt straty do bezpiecznego miejsca. Po Lechu moze byc gorzej a ewentualne porazki z Korona czy Widzewem beda oznaczac wyrok i na wiosne mozna sobie darowac walke o utrzymanie a skupic sie na budowie kadry na I lige
W tej chwili wychodzi ze trzeba okolo 35 pkt do utrzymania. Jak nie ugramy co najmniej 10 pkt do konca rundy to bedzie bardzo zle. Pytanie, jak druzyna ktora na 14 oficjalnych gier w tym sezonie wygrala JEDEN mecz ma nagle wygrac 3 z pozistalych 7.
Podziwiam optymizm.

Ravas wyciągnął Widzewowi sporo bramek w tym sezonie, bez niego mogą nie mieć takiego spokoju z tyłu, w połączeniu z naszym dobrym przodem, słabą obroną i dobrą znajomością trenera Myśliwca, można pokusić się o mecz na wymianę ciosów, a wtedy wszystko jest realne. Może do tego czasu ustabilizujemy jakoś sytuację w obronie.
Kluczowe mecze to kolejno Korona, ŁKS i Widzew, z pierwszymi dwoma nie możemy sobie pozwolić nawet na remis...
Kieruje się raczej realną oceną przeciwników i umiarkowanym optymizmem
