sezon 05/06

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
rumcajs_79
Posty: 1141
Rejestracja: 6 lis 2004, o 13:52
Lokalizacja: tarnowskie góry
Kontakt:

#46 Post autor: rumcajs_79 » 28 cze 2005, o 09:41

stego co wiem to niema tak duzo roboty tylko jeszcze z płotem ma byc podwojny czy cos tkiego ale jak narazie to zbyt ostro sie do tego nie biorom a siedzom na trybunie to szkoda bo czas nagli a gerby z gkieksom bez bgiekty po takim czasie apsensji to jets porazne!

Jungel
Posty: 76
Rejestracja: 25 mar 2005, o 22:13
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#47 Post autor: Jungel » 28 cze 2005, o 09:57

rumcajs_79 pisze:stego co wiem to niema tak duzo roboty tylko jeszcze z płotem ma byc podwojny czy cos tkiego ale jak narazie to zbyt ostro sie do tego nie biorom a siedzom na trybunie to szkoda bo czas nagli a gerby z gkieksom bez bgiekty po takim czasie apsensji to jets porazne!
Jeśli podwajajom płoty to fajnie :) Mam nadzieje ze na wszystkich sektorach
I niech zrobiom ten sektor dla gosci
Bo kolejny rok bez przyjezdnych nie strzymom :evil:

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 609
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

#48 Post autor: Wilus » 28 cze 2005, o 10:20

Czytam wypowiedzi Klimka i w koncu ...........nie wytrzymalem :evil:

Albo gora jest slepa, albo ja nie wiem co jest grane. Dlaczego Fornalak bedzie trenerem w przyszlym sezonie. Z calym szacunkiem, ale ten gosc nie ma pojecia o prowadzeniu druzyny i wszystkim co sie z tym wiaze. To jest kolejny stracony sezon i nie chce gdybac, ale przy takiej polityce to baraze moga byc szczytrm marzen w przyszlym sezonie. Jak czytam o tym, ze ma byc sponsor strategiczny itp...........to mnie juz to muli. czy nie mozna powiedziec tego jak ten sponsor juz bedzie ? Znowu sie znajduje temety zastepcze typu sponsor a nie skupia sie na transferach, przygotowaniach do sezonu itp.
Znajac zycie to za miesiac bedzie tak, ze nie bedzie standardowo ani sponsora a druzyna bedzie sie skladac z paru zoltodziobow i gamoni, ktorych nikt nie chcial wiec przyszli pokombinowac do Chorzowa.
Jakos jak to wszystko analizuje to chyba uwazam ze w tym klubie bedzie chyba normalnie wtedy jak to wszystko ch...j strzeli i zacznie sie od nowa. Innej drogi nie ma :(

Wilus

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1810
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#49 Post autor: wojt » 28 cze 2005, o 12:35

Normalnie kabaret. Jutro pierwszy trening, piłkarze nic nie wiedzą, Klimka nie ma, Sliwiński na wakacjach i zostaje jako prezes , Fornalak dalej trenerem, Wyrobek menadżerem, Bartnik i Twardawa nowymi nabytkami. Budzet bedzie zamkniety we wrześniu, a my czekamy na potęznego sponsora. To sie nazywa prawdziwa rewolucja po chorzowsku! ch** człowieka szczylo jak czyto takie informacje.

arcio
Posty: 5014
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

#50 Post autor: arcio » 28 cze 2005, o 12:41

niebieska rodzina omamiła Klimka a ten się daje dymać
a "oni" dalej trzęsą drużyną i klubem

żałosne
nigdy nie jest za późno

figaro

#51 Post autor: figaro » 28 cze 2005, o 19:01

Bartnik nastepny wysoki obrońca w szeregach niebieskich :lol:

kolend
Posty: 338
Rejestracja: 17 lip 2004, o 09:49

#52 Post autor: kolend » 28 cze 2005, o 23:13

figaro pisze:Bartnik nastepny wysoki obrońca w szeregach niebieskich :lol:
no ale on w gieksie kilka bramek przynajmniej strzelil,a np Mrozkowi sie to niestety nie zdarza
a tak z innej beczki - to uwazam, ze dopoki sie nie znajdzie trener, co ich nauczy grac 4-4-2 to sie w obronie wiele nie zmieni

figaro

#53 Post autor: figaro » 28 cze 2005, o 23:47

myślisz że to kwestia systemu 4-4-2 :wink:

DjMaciar
Posty: 1996
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#54 Post autor: DjMaciar » 29 cze 2005, o 09:18

figaro pisze:myślisz że to kwestia systemu :wink:
Ja bo dali na Ruchu dzialo system czerwonej flagi
(KOMUNA) :wink: :wink: :wink:
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

Awatar użytkownika
KOSTA
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1668
Rejestracja: 8 maja 2003, o 12:32
Lokalizacja: aus Boerschachte
Kontakt:

#55 Post autor: KOSTA » 29 cze 2005, o 09:22

dzisioj o 10 na Ruchu casting. Kto moze niych idzie lobejzec ( D.Galeja wychowanek mo byc napewno)
od bajtla po grob zawsze KS RUCH
Kattowitz Boerschachte

Awatar użytkownika
KOSTA
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1668
Rejestracja: 8 maja 2003, o 12:32
Lokalizacja: aus Boerschachte
Kontakt:

#56 Post autor: KOSTA » 29 cze 2005, o 11:02

Komentarz DZ
Kłótnia rodzinna
W Ruchu nie dość, że nie ma pieniędzy, to jeszcze i o zgodę trudno. Kłócą się piłkarze (czasem biją), działaczom też daleko do jedności. Podobno są różne frakcje, usilnie się zwalczające. Prezes jest, ale podobno rządzą inni. Drugi, obok prezesa, członek zarządu już dał sobie spokój z działalnością. Jedni tworzą salon odrzuconych, drudzy chcieliby być salonowymi lwami. Tym pierwszym wychodzi to lepiej, niż drugim, ale przecież nic z tego dla Ruchu nie wynika. Może tylko poziom krytycznej refleksji na Cichej się podniósł. A zagraniczny sponsor jak był odległy, tak jest nadal.
Ruchowi bardzo dobrze życzymy, ale bardzo źle wróżymy. Niebieska rodzina jest bowiem skłócona na amen. Nie ciągnie wózka w jedną stronę, a wręcz w kilka całkiem różnych stron. Wózek więc trzeszczy w szwach; trudno wykluczyć, że niebawem się rozkraczy.
Na pewno wszyscy w Ruchu działają w dobrej wierze. No ale z kiepskimi skutkami. Może wynika to z nadmiaru demokracji, a może z nadmiaru indywidualnych ambicji. I jeśli ktoś nawet tę rywalizację wygra, to klub przegra. Już przegrywa. Dwa kolejne sezony, dwa kolejne baraże i realna perspektywa, że kolejny sezon będzie miał tak sam finał. W najlepszym przypadku.
Skończcie więc te kłótnie. Odstąpcie krok do tyłu. Przejrzyjcie się w lustrze. Posłuchajcie innych – nie tylko siebie; może nie gadają głupio.
Andrzej Grygierczyk
:evil:
od bajtla po grob zawsze KS RUCH
Kattowitz Boerschachte

rumcajs_79
Posty: 1141
Rejestracja: 6 lis 2004, o 13:52
Lokalizacja: tarnowskie góry
Kontakt:

#57 Post autor: rumcajs_79 » 29 cze 2005, o 11:07

wlasnie to juz czytalem kosta i zdrowo ich chyba po***alo!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
L.G
Posty: 1442
Rejestracja: 17 cze 2005, o 13:48
Lokalizacja: lipiny
Kontakt:

#58 Post autor: L.G » 29 cze 2005, o 12:47

i co ? Dali czekomy na cud ? Dali bydymy apelować do działaczy ?? grajków ?? "trenerów" ?? czy cały ty niebieski rodziny (kliki) ??
O co o rozsądek ?? honor ?? .... dla tych ludzi liczy się tylko kasa i ciepły stołek ... i dobrowolnie z niego nie zlezą ??

Tu trza czynów, tu trza upomnieć się o to co nasze !! o RUCH !!!
słowym - jesteśmy klubym zmarnowanych szans :-(

Awatar użytkownika
Lutz
Posty: 9271
Rejestracja: 12 sie 2002, o 00:34
Lokalizacja: Kattowitz
Kontakt:

#59 Post autor: Lutz » 29 cze 2005, o 14:27

Jo to poleku zaczynom wierzyć w to że łoni wszyscy pierdolom Ruch......począwszy ok Klimka , po przez działaczy , kopaczy a skończywszy na sprzątaczce. Bo jak to ku*** możliwe , że w chwilach kiedy decydują sie losy klubu (transfery, sponsor ??? :lol: ) pan prezezesik jedzie sie na urlop, a pan główny udziałowiec spokojnie sie na to zaglondo . Kajś ktoś kiedyś napisoł - jo powtórza ino - wyglondo to tak jakby Ruch boł pralniom brudnych piyniyndzy do K......... Innego wytłumaczynio bardzo ciynżko sie doszukać. Mie sie już poleku z ty cały poski piłki nożny śmioć chce - PROFESJONALISCI :lol: :lol: :lol: , ale jak to godajom " co kraj to obyczaj".
Ostatnio zmieniony 29 cze 2005, o 14:39 przez Lutz, łącznie zmieniany 1 raz.

juan21

#60 Post autor: juan21 » 29 cze 2005, o 14:31

Byl ktos na treningu ? Albo na tym castingu ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], uszy i 32 gości