Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Tomasz
Posty: 698
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:06
Lokalizacja: Chorzów/Gl-ce
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#21526 Post autor: Tomasz » 9 paź 2019, o 16:10

Jeśli spólka jest nie do połozenia, a chłopaki to wiedzą najlepiej, to trzeba ugrać jak nawięcej i to się wlasnie dzieje. Dobrze, że mamy rozsądnych liderów gadających z akcjonariuszami, a nie ludzi betonujących się na swoich pozycjach i krzyczących złodzieje, złodzieje, bo z tego nigdy nic dobrego nie wyszło. Wariant z upadłoscia spółki, jest ostateczny i trudny do przewidzenia... bo mamy za duzo zaleznosci.No ale, tak to jest w tym kraju, ktoś coś robi, to trzeba mu powiedzieć, że robi zle, zamiast zaproponować inne rozwiązanie.... żal... dla mnie to dobra decyzja chłopaki. Popieram i cieszę się, że wreszczie wrócimy na stadion!
Ruch Ruch HKS!

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4467
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#21527 Post autor: _BiADACZ_ » 9 paź 2019, o 16:18

Antykumaty pisze:
9 paź 2019, o 14:41
viRo_BJJ pisze:
9 paź 2019, o 14:22
... przez Pana Bika...
Pan Bik, Pan Bik, Pan Bik. Ha ha ha ha ha ha.
Te Pan antykumaty, a tyś co zrobił?

Narzekacze zawsze będą, szkoda że, ze swoimi "pomysłami" są aktywni tylko na forum.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

gipcu
Posty: 359
Rejestracja: 20 wrz 2006, o 22:02
Lokalizacja: wyRy
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#21528 Post autor: gipcu » 9 paź 2019, o 16:44

Urywek ze sportslask
[...]
Zaległe wypłaty mogą, ale nie muszą być impulsem do dużych zmian na Cichej.
Mają one nastąpić w czwartek, kiedy to spotka się Rada Nadzorcza Ruchu. Jedną z najważniejszych planowanych decyzji ma być powołanie nowego prezesa klubu. Ma nim zostać Seweryn Siemianowski, były piłkarz 14-krotnych Mistrzów Polski, związany od lat z chorzowską piłką dyrektor sportowy UKS Ruch Chorzów.
Nowego inwestora wciąż szuka tymczasem obecny wiceprezes, Marcin Waszczuk.- Temat cały czas jest aktualny – mówi wiceprezes Ruchu. W tym tygodniu spotkanie z inwestorami raczej nie jest możliwe, pierwszy możliwy termin to przyszły poniedziałek. Chodzi o firmę z Belgii, która jest zainteresowana zakupem większości akcji Ruchu. - Jestem w kontakcie z przedstawicielem tej firmy, ustalamy terminy. Są dwa warianty wsparcia Ruchu. Jest to sprawdzona firma, znana w świecie piłkarskim, wspierająca głównie akademie piłkarskie. Działa głównie na terenie Beneluksu. Wyszukanie tego inwestora to moja inicjatywa, gdy wszystko wyjdzie na jaw pewnie niejedna osoba będzie zaskoczona, że w takim kierunku i w taki sposób można szukać – mówi wiceprezes Ruchu.
[...]

AndRe
Posty: 2157
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#21529 Post autor: AndRe » 9 paź 2019, o 17:20

No nic

Powodzenia Panie Waszczuk
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4467
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#21530 Post autor: _BiADACZ_ » 9 paź 2019, o 17:24

można już kopować 4-pak przez neta.


http://www.ruchchorzow.com.pl/aktualnos ... czteropak/

Obrazek
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10146
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#21531 Post autor: jajo » 9 paź 2019, o 18:00

nie widze opcji tej roboczej "kup karnet jesien 2019". tylko widze kup karnet 19/20 i bilet na same Zdzichy.

updaete: jak sie wejdzie w ten karnet 19/20 to juz jest do wyboru runa jesienna.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Roch1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 764
Rejestracja: 14 paź 2009, o 19:38
Lokalizacja: Blau Bittkow
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#21532 Post autor: Roch1920 » 9 paź 2019, o 18:06

Skoro zawieszamy bojkot, ja wracam na trybuny. Nareszcie!
Dodatkowo rezygnuje z promocji by obejrzeć 4 spotkania w cenie 3. Będę kupować bilety na każdy mecz oddzielnie, zawsze to 30 zł więcej.
Ktoś wie jak jest zatowarowany grzybek? Chcę kupić koszulkę meczową, czy dostanę ją od ręki?

Antykumaty
Posty: 75
Rejestracja: 15 cze 2018, o 21:31
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#21533 Post autor: Antykumaty » 9 paź 2019, o 18:16

_BiADACZ_ pisze:
9 paź 2019, o 16:18
Antykumaty pisze:
9 paź 2019, o 14:41
viRo_BJJ pisze:
9 paź 2019, o 14:22
... przez Pana Bika...
Pan Bik, Pan Bik, Pan Bik. Ha ha ha ha ha ha.
Te Pan antykumaty, a tyś co zrobił?

Narzekacze zawsze będą, szkoda że, ze swoimi "pomysłami" są aktywni tylko na forum.
Co robiłem? Robiłem to, co powienien robić kibic. Przez przeszło 40 lat(chodziłem na mecze od 70-tych lat), kupowałem bilety, karnet, koszulki, gadżety. Ostatnio byłem na obu demonstracjach i wpłacałem na zbiórki kibicowskie(np na kara).
Ale już koniec! Chciałem iść pod dom andrzeja, ale już nie pójdę.
Po raz kolejny, kibice Ruchu dali ciała! Grajki 3 razy kopnęli prosto piłkę, nie przegrali wszystkich meczów z drużynami amatorskimi i "kibice" już lecą robić laskę weli, bikowi i grajkom!
Jaki to realny, długofalowy plan na funkcjonowanie klubu, przedstawili akcjonariusze? A był to najważniejszy postulat!
Co wam znów obiecali???

Straciliście ostatnią szansę na uratowanie Ruchu Chorzów!
Ruch Chorzów skończy tak, jak AKS Chorzów. Teraz to jest już pewne. :wsciekly:

Bawcie się dobrze(na tej stypie). Z mojej strony to wszystko.

Awatar użytkownika
Siwy82
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 288
Rejestracja: 1 kwie 2005, o 15:26
Lokalizacja: KATOWICE
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#21534 Post autor: Siwy82 » 9 paź 2019, o 18:27

Może straciliśmy a może nie. Nie wiesz i nie możesz wiedzieć jaka opcja byłaby najlepsza, czas zweryfikuje. Chodziles na Ruch jak był Smgor i nie miałeś żadnego wpływu na to co się działo, teraz masz, nie obrażaj się tylko walcz o Ruch i pomóż.
"Bronić Śląskiej ziemi gotów każdy z nas"
[img]http://www.xif.pl/podpis/podpisy/grzyb.jpg[/img]

Awatar użytkownika
sgR
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 286
Rejestracja: 7 maja 2019, o 20:59
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#21535 Post autor: sgR » 9 paź 2019, o 18:34

Antykumaty wrzuć na luz i poczekaj do nowego roku. Wtedy wyciągniesz wnioski.Bojkot jest aktualnie zawieszony a nie przerwany definitywnie.
Jedni drugim mówią sprawdzam.
Ostatnio zmieniony 9 paź 2019, o 18:37 przez sgR, łącznie zmieniany 1 raz.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6206
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#21536 Post autor: heli » 9 paź 2019, o 18:34

Czteropak kupiony. Wszyscy na Cichą. Pokażmy, że nadal jest nas sporo i jeżeli znów odwiesimy bojkot to dla klubu będzie to strata nie tylko wizerunkowa, ale i finansowa. Chcemy mieć głos musimy pokazać, że jest nas dużo.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1046
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#21537 Post autor: tedeus63 » 9 paź 2019, o 18:36

Siwy masz racje mam juz troche lat i ja tez chodze prawie pół wieku na Ruch i nie mam pomyslu co zrobic. nie wiem czy lepiej dalej było ciągnąc bojkot . czy spróbowac jeszce roz i dac im OSTATNIO szansa . ZEBY umrzec i pochować RUCH na to ZAWSZE JEST CZAS. tak wiec pokazmy jak nom zalezy i stawiomy sie w jak najwiekszej liczbie ,a niy obrazejmy sie szkoda ze nie obrazalismy sie tak na smagorka najwiekszego złodzieja ,szkodnika i niszczyciela RUCHU
Ostatnio zmieniony 9 paź 2019, o 18:37 przez tedeus63, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4467
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#21538 Post autor: _BiADACZ_ » 9 paź 2019, o 18:37

Roch1920 pisze:
9 paź 2019, o 18:06
Skoro zawieszamy bojkot, ja wracam na trybuny. Nareszcie!
Dodatkowo rezygnuje z promocji by obejrzeć 4 spotkania w cenie 3. Będę kupować bilety na każdy mecz oddzielnie, zawsze to 30 zł więcej.
Ktoś wie jak jest zatowarowany grzybek? Chcę kupić koszulkę meczową, czy dostanę ją od ręki?
koszulki meczowe są.
Antykumaty pisze:
9 paź 2019, o 18:16
_BiADACZ_ pisze:
9 paź 2019, o 16:18
Antykumaty pisze:
9 paź 2019, o 14:41
viRo_BJJ pisze:
9 paź 2019, o 14:22
... przez Pana Bika...
Pan Bik, Pan Bik, Pan Bik. Ha ha ha ha ha ha.
Te Pan antykumaty, a tyś co zrobił?

Narzekacze zawsze będą, szkoda że, ze swoimi "pomysłami" są aktywni tylko na forum.
Co robiłem? Robiłem to, co powienien robić kibic. Przez przeszło 40 lat(chodziłem na mecze od 70-tych lat), kupowałem bilety, karnet, koszulki, gadżety. Ostatnio byłem na obu demonstracjach i wpłacałem na zbiórki kibicowskie(np na kara).
Ale już koniec! Chciałem iść pod dom andrzeja, ale już nie pójdę.
Po raz kolejny, kibice Ruchu dali ciała! Grajki 3 razy kopnęli prosto piłkę, nie przegrali wszystkich meczów z drużynami amatorskimi i "kibice" już lecą robić laskę weli, bikowi i grajkom!
Jaki to realny, długofalowy plan na funkcjonowanie klubu, przedstawili akcjonariusze? A był to najważniejszy postulat!
Co wam znów obiecali???

Straciliście ostatnią szansę na uratowanie Ruchu Chorzów!
Ruch Chorzów skończy tak, jak AKS Chorzów. Teraz to jest już pewne. :wsciekly:

Bawcie się dobrze(na tej stypie). Z mojej strony to wszystko.
to cze.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#21539 Post autor: Morris » 9 paź 2019, o 18:40

Chciałbym się mylić, ale myślę szanowni "decyzyjni", że jednak nie wytrzymaliście ciśnienia i jakimś zgniłym układem zmarnowaliście potencjał (jaki by nie był), który powstał poprzez brak zgody na dalszą degrengoladę klubu i który spowodował zaakceptowany zgodnie przez niemalże wszystkich bojkot, udział w manifestacjach itp.
Rozumiem, że bojkot jest dla wszystkich męczący, że jest ciśnienie ze strony FC żeby jeździć na Cichą i u siebie spotykać się na meczach, że w długiej (a na to się zapowiadało) perspektywie może nam grozić odpływ kibiców, że ta batalia nie wiadomo do czego nas zaprowadzi.
A jednak, przy wykrwawieniu się obecnie rządzących, a przy naszej konsekwencji była szansa (choćby w bardzo długim okresie) na normalność. A tak… przecież podejście obecnych akcjonariuszy raczej się nie zmieni. Pan Bik nie zacznie nagle kochać futbolu, Ruchu itd. i nie przestanie traktować inwestycji w klub jako nieudanego projektu z którego trzeba się, minimalizując możliwie straty, wycofać. Pan Kurczyk nie stanie się z marszu mecenasem piłkarskim, a dalej będzie patrzył, jak tylko uszczknąć coś z tortu dla siebie. Ludzie aż tak się nie zmieniają, tym bardziej persony tego pokroju.
Spłata zobowiązań wobec piłkarzy i sztabu... przecież to na tym poziomie betki, obecni kopacze czy trenerzy zarabiają gdzieś na poziomie dobrego fachowca w Fasingu, gdzie im do poziomów ekstraklasowych.
Prezesura kogoś akceptowanego czy popieranego przez kibiców… czym jest władza, gdy nie ma pieniędzy, a te raczej nie spłyną od właścicieli szerokim strumieniem.
W ostatnich miesiącach było czuć w powietrzu (lub może chciało się czuć), że coś może ruszyć, że jest szansa na radykalne zmiany. I pewnie wielu chodziłoby na b-klasę czy czwartą ligę do usranej śmierci ale z widmem uczciwości, transparentności, nadzieją na pójcie do przodu, pod rządami kogoś komu klub leży na sercu.
Była szansa na jakieś poważne zmiany, a chyba (oby nie) jest dupa z majonezem, kto wie czy nie jesteśmy w gorszej sytuacji niż przed bojkotem, bo nie dość że takie pospolite ruszenie następnym razem może już nie wypalić, to jeszcze co bardziej świadomi sytuacji nie kupią dogadanych obecnie pozornych zmian pod tą samą właścicielską banderą.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7941
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Co z tym Ruchem?

#21540 Post autor: Scypion » 9 paź 2019, o 19:16

I zaś bydzie trzeba wynokwiac nowy powód nielazenia na mecze...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamo1289, Bing [Bot], DaReQ93, Google Adsense [Bot], k0ciak, PabloB1987, Rafal1920, scaneRboy, zico1920 i 108 gości