Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
miechowiner13
Posty: 1358
Rejestracja: 14 lis 2013, o 09:37
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16696 Post autor: miechowiner13 » 2 kwie 2019, o 13:55

Ta wypowiedź rzecznika na koniec jest chyba jedną z nielicznych dobrych jego wypowiedzi przez cały okres urzędowania.

Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 439
Rejestracja: 12 sty 2004, o 21:37
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16697 Post autor: ROHAN2 » 2 kwie 2019, o 14:43

Osobiście dziwię się że Tomek przyjął taką fuche. Informowanie o decyzjach zapadających obecnie na Cichej jest dość..... trudne.

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16698 Post autor: Lightman » 2 kwie 2019, o 15:12

ROHAN2 pisze:
2 kwie 2019, o 14:43
Osobiście dziwię się że Tomek przyjął taką fuche. Informowanie o decyzjach zapadających obecnie na Cichej jest dość..... trudne.
Synek o niebieskim seRduchu. Swoją robotę wykonuje zawsze na 1920%. Nie widzę lepszego kandydata na to stanowisko - aczkolwiek zgadzam się. Zadanie trudne, bo i czasy nie łatwe


Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1440
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16700 Post autor: Darth Kabut » 2 kwie 2019, o 15:24

ROHAN2 pisze:
2 kwie 2019, o 14:43
Osobiście dziwię się że Tomek przyjął taką fuche. Informowanie o decyzjach zapadających obecnie na Cichej jest dość..... trudne.
To już nie chodzi o to jakie ma wieści przekazywać z Cichej.
Chodzi o sprawy typu nie wyskoczyć w bluzie klubu "x" jako rzecznik klubu "y",
wszędzie gdzie tylko się da pokazywać, iż mimo przeciwności losu i sytuacji gdzie jesteśmy to nadal jesteśmy Najbardziej Utytułowanym Klubem w Polsce i prostować wszystkie nieprawdziwe informacje oraz patrzeć na wszystkich z góry (tak! z góry) i pokazywać że ma się cohones (bo my som Ruch!) a nie z pozycji leżącego i płaszczącego się przed innymi.
Pokazywać innym miejsce w szeregu ale z rozmysłem i bez ignorancji czy buty.

Pierwsza prośba do rzecznika (jeśli czyta forum)
Wzorem Najwienkszego Klóbu w Polsce zainstalować na ścianach 15 gwiazdkę z 1939 rokiem, na każdym kroku podkreślać że mamy 15 mistrzostw i zacząć uprawiać propagandę.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10028
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16701 Post autor: jajo » 2 kwie 2019, o 15:34

To co robi Legia z przypisywaniem sobie 14 MP jest ch***we i niegodne klubu aspirujacego do miana najbardziej utytulowanego w kraju. Myslalem, ze podzielasz taka opinie.

Dlaczego wiec chcesz, zebysmy sie zachowywali tak samo? Trzeba miec swoja godnosc, a nie ku***c sie, bo ktos tez tak robi.


ps. w 39 mielismy 2 pkt przewagi nad Wisłą, ale tez 2 mecze wiecej. Gdyby wyrownaly sie kolejki mogli nas wyprzedzic jeszcze: Pogoń Lwów, AKS Chorzów i Warta Poznań.
Piętnujmy śmieszność Legii zamiast sami sie na nia narazac.

ps2. w kurtce (nie bluzie), chodzil Ziętek, nie Jajszczok. Ten drugi, mimo ze nie zgadzalem sie z nim chyba w kazdym temacie jest rzeczywiscie kibicem Ruchu.

ps3. co do środkowych linijek w pelni sie zgadzam. Zwlaszcza z tym "Pokazywać innym miejsce w szeregu ale z rozmysłem i bez ignorancji czy buty.". Tylko to strasznie przeczy temu pierdololo o 15 MP.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16702 Post autor: Ozor » 2 kwie 2019, o 15:38

Klub z Chorzowa do wczoraj nie uregulował raty układu sądowego z wierzycielami. Musi to czynić co kwartał, rata wynosi 400 tys. zł. W ten sposób spółka spłaca 8-milionowy dług. Dwie wcześniejsze raty zostały zapłacone w październiku i styczniu. Termin płatności kolejnej przypadał na koniec marca.

NIE MA ZAGROŻENIA
– Wiem, że pieniądze są przygotowane, by pozałatwiać to w terminie. Nie ma zagrożenia. To kwestia siedmiu dni, jako „terminu handicapowego”. Z tego, co mi wiadomo, upłynie 7 kwietnia – mówi nam Zdzisław Bik, przewodniczący rady nadzorczej Ruchu i prezes grupy kapitałowej Fasing
:oczami: to jest kino

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16703 Post autor: Ozor » 2 kwie 2019, o 15:40

Ozor pisze:
2 kwie 2019, o 15:38
Klub z Chorzowa do wczoraj nie uregulował raty układu sądowego z wierzycielami. Musi to czynić co kwartał, rata wynosi 400 tys. zł. W ten sposób spółka spłaca 8-milionowy dług. Dwie wcześniejsze raty zostały zapłacone w październiku i styczniu. Termin płatności kolejnej przypadał na koniec marca.

NIE MA ZAGROŻENIA
– Wiem, że pieniądze są przygotowane, by pozałatwiać to w terminie. Nie ma zagrożenia. To kwestia siedmiu dni, jako „terminu handicapowego”. Z tego, co mi wiadomo, upłynie 7 kwietnia – mówi nam Zdzisław Bik, przewodniczący rady nadzorczej Ruchu i prezes grupy kapitałowej Fasing
:oczami: to jest kino
Pytamy, jak ocenia obecną kondycję finansową klubu. – Mniej więcej utrzymujemy płynność finansową. Czekamy na rozstrzygnięcie konkursu na promocję miasta przez sport – zaznacza prezes Bik. Dodajmy, że jest poślizg płacowy wobec piłkarzy i pracowników, którzy oczekują na pensje za luty. Termin wypłat przy Cichej przypada na 20. dzień danego miesiąca.
powiedzmy uczciwie kto ten klub utrzymuje? bo moim zdaniem UM
Przypomnieć można, że 7 lutego radni zadecydowali o podniesieniu kwoty w konkursie na promocję miasta przez sport z 2 do 4 mln zł. Na razie nie został on jednak sfinalizowany. – Gdyby te cztery miliony do nas wpłynęły – nawet w ratach – to można byłoby powiedzieć, że po raz pierwszy od chyba 10 lat będziemy dysponowali większymi środkami niż te potrzebne na zobowiązania. Dziś mamy około 1,5 mln zł płatności wymagalnych do zapłacenia – nie kryje przewodniczący rady nadzorczej Ruchu.
:dobani:
https://sportdziennik.pl/zdzislaw-bik-o ... straklasa/
Ostatnio zmieniony 2 kwie 2019, o 15:42 przez Ozor, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 439
Rejestracja: 12 sty 2004, o 21:37
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16704 Post autor: ROHAN2 » 2 kwie 2019, o 15:41

Byłem zwolennikiem dania mu szansy ale to co ten człowiek opowiada to chce się dzwonić do Rybnika czy im pacjent nie zwiał. Ledwo sprzedali Bogusza i Balickiego a kasa pusta. Dzisiaj wymaganie od trenera i piłkarzy jest pustym śmiechem skoro im bliżej do rozwiązywania kontraktów niż skupieniu się na grze.

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1440
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16705 Post autor: Darth Kabut » 2 kwie 2019, o 16:13

jajo pisze:
2 kwie 2019, o 15:34
To co robi Legia z przypisywaniem sobie 14 MP jest ch***we i niegodne klubu aspirujacego do miana najbardziej utytulowanego w kraju. Myslalem, ze podzielasz taka opinie.

Dlaczego wiec chcesz, zebysmy sie zachowywali tak samo? Trzeba miec swoja godnosc, a nie ku***c sie, bo ktos tez tak robi.


ps. w 39 mielismy 2 pkt przewagi nad Wisłą, ale tez 2 mecze wiecej. Gdyby wyrownaly sie kolejki mogli nas wyprzedzic jeszcze: Pogoń Lwów, AKS Chorzów i Warta Poznań.
Piętnujmy śmieszność Legii zamiast sami sie na nia narazac.

ps2. w kurtce (nie bluzie), chodzil Ziętek, nie Jajszczok. Ten drugi, mimo ze nie zgadzalem sie z nim chyba w kazdym temacie jest rzeczywiscie kibicem Ruchu.

ps3. co do środkowych linijek w pelni sie zgadzam. Zwlaszcza z tym "Pokazywać innym miejsce w szeregu ale z rozmysłem i bez ignorancji czy buty.". Tylko to strasznie przeczy temu pierdololo o 15 MP.
Może masz rację ale z propagandą tego bolszewickiego klubu nie da się inaczej.
Myślisz że kogoś to obchodzi poza Górnym Śląskiem, Poznaniem czy Krakowem?
Gdzie nie pojedziesz na przysłowiowe Wygwizdowo czy inny Pierdziszów Legia to Legia a nie CWKS.
I mają to w du*** czy my mamy 14MP i jesteśmy najbardziej utytułowanym klubem w Polsce.
Wystarczy poczytać dyskusje na tt pomiędzy kibicami CWKSu a resztą.
Dla nich świat zaczął się w 1993 roku.
Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą i wierz mi (lub nie) ale doporwadzą do tego prędzej czy później.
Przykład z bluzą/kurtką to był tylko przykład, nic nie przypisywałem byłemu rzecznikowi, kompromitował się w inny sposób mi chodziło bardziej o to, że skończyć trzeba z dziadostwem jaki jest wokół klubu. Mogłem wymyślieć zupełnie co innego ale przyszedł mi ten przykład jako pierwszy z brzegu,
Najważniejsze jest to że rzecznik jest przedstawicielem klubu i on idzie na pierwszy ogień.
Jak dziennikarz zadaje mu pytania to jego "psim" obowiązkiem jest podkreślanie z przedstawicielem jakiego klubu ten gryzipiórek rozmawia,


Ad ps
Co do 1939 to nie interesuje mnie co by było gdyby. Fakt jest taki ze byliśmy liderem.
I nie przeczy to niczemu a już w szczególności tej hipokryzji w polskiej piłce.
Przestańmy być na wskroś uczciwi i prawi przynajmniej w kreowaniu wizerunku bo przez takie coś też jesteśmy w miejscu jakim jesteśmy

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10028
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16706 Post autor: jajo » 2 kwie 2019, o 16:28

zaczne od ps. przeciez dopisywanie MP w polowie rozgrywek jest wlasnie klasycznym rozwazaniem "co by bylo gdyby"

ja jednak wole uczciwosc niz rozpoczecie pogoni w kurwieniu sie za warszawiakami.
poza tym nawet czysto utylitarnie: nie mamy szans z nimi na rywalizacje medialna. trzeba stawiac na uczciwosc i logiczne argumenty i wygrywac przynajmniej na tym froncie. bajdurzeniem o 15 MP przegramy tez ten front.

pozdRo
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
kyjool
Posty: 243
Rejestracja: 15 wrz 2018, o 16:15

Re: Co z tym Ruchem?

#16707 Post autor: kyjool » 2 kwie 2019, o 17:58

W związku ze stalinowskim banem którym zostałem obdarowany za napisanie paru gorzkich słów prawdy stwierdzam - ochłonąłem i zrewidowałem swoje stanowisko odnośnie transparentu.



Pozdrowienia dla chłopaków z więzienia były zdecydowanie zbyt małe, krój czcionki niezbyt wyraźny i to jest do poprawy, ale akcja zdecydowanie na plus :ok: Pozdro chłopaki PDW HWDP KMWTW JP100%

LEMON-CHORZOW
Posty: 1082
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16708 Post autor: LEMON-CHORZOW » 2 kwie 2019, o 18:45

https://www.sportslaski.pl/artykul/ruch ... aca-kibice niech mnie ktos oswieci kaj jest hajs za bogusza i balickiego ,dlug goni dlug

marek79
Posty: 7699
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16709 Post autor: marek79 » 2 kwie 2019, o 19:31

Powiedz co Cie dziwi?

Przecież wiadomo, że nasz budżet mo oscylować w granicach 6-8 mln. Ale tych pieniędzy nie ma od razu. Te pieniądze będą spływać (być może) bez cały rok. Więc takie informacje będą się pojawiać, że Ruch czeko na kasę albo komuś nie zapłacił.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16710 Post autor: Ozor » 2 kwie 2019, o 20:10

problem leży w tym ze pieniądze spływają tylko z miasta , przepraszam jeszcze z wyprzedaży zawodników i biletów które to pieniądze trudno liczyć jako wkład Bika podobnie z pozyskanym sponsorem i jego pieniędzmi.Gadką o kopalni i sianem z niej płynącym w przyszłości na konta Ruchu już nawet nie będę sobie gęby wycierał bo to dobre dla naiwnych.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19Ruch20R, Acid, Google Adsense [Bot] i 72 gości