Stowarzyszenie Wielki RUCH

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
LEMON-CHORZOW
Posty: 1082
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#541 Post autor: LEMON-CHORZOW » 1 mar 2019, o 12:11

calo historia zaczla sie od kaminskiego od pamietnego wywiadu na canale+ze nie wyplacili mu naleznych 40 tysiecy ,od 3 lot ,,,potem wszystko polecialo jak oczko w skarpecie,,,,podchwycilo to ,weszlo, potem ,pzpn, a na koncu ,komisja licencyjno ,,,lipski byl pierwszym ktory z tego bajzlu skorzystol i s,p,i,e,r,d,o,l,i,l

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2765
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#542 Post autor: HullCityFC » 1 mar 2019, o 12:19

Cala ta historia zaczela sie od odejscia Kinga i sezonu 12/13. To jest konsekwencja trzymania na sile Piecha i Jankesa i transfery Panki i Sultesa i Sadloka ktore rozjebaly totalnie budzet

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2534
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#543 Post autor: Bartorus » 1 mar 2019, o 12:21

Ja tylko przypomnę jeden dobry cytat oddający sytuację i jak powinniśmy na to patrzeć. Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem. Zarządzający w tamtym okresie stwierdzili, że płacić nie będą i co nam zrobicie. Skończyli najgorzej jak mogli bo zawodników potracili, piłkarzy zantagonizowali a na koniec i tak musieli zapłacić wszystko z dodatkami a części z nich płacić w sezonie następnym.

Awatar użytkownika
kyjool
Posty: 243
Rejestracja: 15 wrz 2018, o 16:15

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#544 Post autor: kyjool » 1 mar 2019, o 12:39

Z Lysym na forum nudy ni ma :D

Awatar użytkownika
atleticomadryt
Posty: 1420
Rejestracja: 1 maja 2012, o 14:37
Lokalizacja: RUCH
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#545 Post autor: atleticomadryt » 1 mar 2019, o 12:54

kyjool pisze:
1 mar 2019, o 12:39
Z Lysym na forum nudy ni ma :D
chropacow ciagle sie do niego pr***ierdala a dwuznaczne zachowania bylych wyrobnikow sa karygodne zamiast trzymac gebe na klodke sami narazaja sie na fale krytyki a zycie bywa tak przewrotne, ze nie jeden wroci z podkulonym ogonem.
„Naszym HonoRem WieRnosc jeeeeeesst - Naszym Klubem (H)KS RUCH
"z wychowankami i lokalnym wsparciem, nie potrzeba obcokrajowców"

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#546 Post autor: Ozor » 1 mar 2019, o 13:11

Skończyli najgorzej jak mogli bo zawodników potracili, piłkarzy zantagonizowali a na koniec i tak musieli zapłacić wszystko z dodatkami a części z nich płacić w sezonie następnym.
Ale kto zapłacił Smagor,Mosór,Kurczyk ,Gęsior? :kwasny: cóż to im takiego się stało?
Dobra nie ma co rozpierniczac tematu :]

scaneRboy
Posty: 8165
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#547 Post autor: scaneRboy » 1 mar 2019, o 13:25

wiedze że się głowy gotują - wytrzymcie jeszcze troche, liga rusza
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 834
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#548 Post autor: chropaczow » 1 mar 2019, o 14:23

atleticomadryt pisze:
1 mar 2019, o 12:54
kyjool pisze:
1 mar 2019, o 12:39
Z Lysym na forum nudy ni ma :D
chropacow ciagle sie do niego pr***ierdala a dwuznaczne zachowania bylych wyrobnikow sa karygodne zamiast trzymac gebe na klodke sami narazaja sie na fale krytyki a zycie bywa tak przewrotne, ze nie jeden wroci z podkulonym ogonem.
Nie ciagle. Drugi raz.

Awatar użytkownika
19Wariat20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 702
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 13:14
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#549 Post autor: 19Wariat20 » 1 mar 2019, o 14:32

Lysy pisze:
1 mar 2019, o 13:36


Kto tu kogo po raz kolejny obraził? Adic piszesz,że mam usunąć konto.Tak,Chciałem usunąć konto.Ludzie na pw prosili mnie żebym nie ulegał takim jak np.chropaczow.On po raz drugi robi sobie wycieczki w/s do mojej wiary.Nie pozwole na szyderstwa z katolików.Robi to już drugi raz z kolei.Nie ja go tyrpie.
Gdzie znowu widzisz moje kompleksy???
W tym co pisze o Lipskim i Janoszce? Najpierw trzeba cos wiedziec a potem sypać "kompleksami".I zdawać sobie sprawe ,że pewne historie są robione na pokaz.
Dla tych co mnie nie znoszą proponuje żeby zablokowali moje wiadomości.Jest taka opcja.
serdecznie podrawiam.
Stary chop żeś je a zachowujesz sie jak bajtel.Ciebie ktoś tam obraził,ale jak Ty inkszym jedziesz od ubeków i komunistycznych kurew to może być pra?
Jak Ty niy ciyrpisz chopa o nicku chropaczów to go też zablokuj i szlus.
Chciołżeś usunąć konto,ale żeś tego niy zrobił,czamu? Bo Cie ludzie na pw prosili....kabaret :rotfl:

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#550 Post autor: szogun » 1 mar 2019, o 15:17

To nie miejsce na takie dyskusje. Swoje prywatne wojny załatwcie między sobą najlepiej zalagodzcie sytuację. Umowcie się wcześniej na meczu, wypicie piwo i spokój.

Najbardziej to nam potrzeba kłótni wśród kibiców. Każdy ma swoje zdanie. Ja uważam że było jak było ale po odejściu Lipski winy odkupił. Mnie jakby nie płacili i robili jeszcze w ciula to pierwszy bym z roboty spierdolili i jeszcze PIP naslal. A po odejściu Lipski wiele razy pokazal że śledzi to co się dzieje w klubie, wsparł zbiórki na niebieskiego Mikołaja w Mysłowicach i wiele razy licytowal różne gadżety gdzie kasa poszła na dobre sprawy.
Żeby tak więcej piłkarzy obserwowalo to co się dzieje z naszym klubem. Ale to moje zdanie, nie musi się z nim nikt zgadzać i szanuję to.

natiste
Posty: 54
Rejestracja: 10 cze 2018, o 12:02

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#551 Post autor: natiste » 1 mar 2019, o 15:46

19Wariat20 pisze:
1 mar 2019, o 14:32
Lysy pisze:
1 mar 2019, o 13:36


Kto tu kogo po raz kolejny obraził? Adic piszesz,że mam usunąć konto.Tak,Chciałem usunąć konto.Ludzie na pw prosili mnie żebym nie ulegał takim jak np.chropaczow.On po raz drugi robi sobie wycieczki w/s do mojej wiary.Nie pozwole na szyderstwa z katolików.Robi to już drugi raz z kolei.Nie ja go tyrpie.
Gdzie znowu widzisz moje kompleksy???
W tym co pisze o Lipskim i Janoszce? Najpierw trzeba cos wiedziec a potem sypać "kompleksami".I zdawać sobie sprawe ,że pewne historie są robione na pokaz.
Dla tych co mnie nie znoszą proponuje żeby zablokowali moje wiadomości.Jest taka opcja.
serdecznie podrawiam.
Stary chop żeś je a zachowujesz sie jak bajtel.Ciebie ktoś tam obraził,ale jak Ty inkszym jedziesz od ubeków i komunistycznych kurew to może być pra?
Jak Ty niy ciyrpisz chopa o nicku chropaczów to go też zablokuj i szlus.
Chciołżeś usunąć konto,ale żeś tego niy zrobił,czamu? Bo Cie ludzie na pw prosili....kabaret :rotfl:


Haha przecież wszyscy co przeciwko niemu to żabole!

Awatar użytkownika
Lutz
Posty: 9559
Rejestracja: 12 sie 2002, o 00:34
Lokalizacja: Kattowitz
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#552 Post autor: Lutz » 1 mar 2019, o 15:54

Lysy- niy dej sie. Jo niy wiym tak richtig o co wom chodzi, ale kochom cia za samo nienawiść do szczewskiego ścierwa.
je*** ubeków i szczewa :)

Awatar użytkownika
niebieski szatan
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 62
Rejestracja: 16 mar 2012, o 23:21
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#553 Post autor: niebieski szatan » 1 mar 2019, o 16:11

Jak widać wielu kibiców nie zapomniało lipskiemu jego "wyczynów" (sam się do nich zaliczam). Szukanie dla niego usprawiedliwienia (bo mu nie płacili) czy rozgrzeszenia (bo wspiera akcje charytatywne i się interesuje) jest sporym nieporozumieniem. Osobiście uważam, że nie można w ten sposób odkupić swoich win. Nie może być tak, że taki zasmarkany, nieopierzony grajek robi sobie z naszego Ruchu jaja, a potem się przymila jak zbity pies do kibiców. Przyjęcie go w poczet Wielkiego Ruchu to tak jak pisze Łysy policzek dla nas kibiców. Osobiście nosiłem się przez pewien czas z rezygnacją z członkostwa w stowarzyszeniu, co w moim odczuciu nie przeszkadzałoby mi dalej wspierać go finansowo, ale jakoś przełknąłem tą gorzką pigułkę. Zaręczam jednak, że jak ogłosicie z dumą, że do Wielkiego Ruchu przyjęliście cwelonga czy innego kikuta czy żurka, to moją rezygnację z pisemnym uzasadnieniem prześlę.
Ino Ruch!

marek79
Posty: 7699
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#554 Post autor: marek79 » 1 mar 2019, o 16:22

Proponuja sonda wśród kibicow kogo do Wielkiego Ruchu przyjąć no i czymu w tym stowarzyszyniu je 20 ludzi.
Kożdy niy pasuje.

Awatar użytkownika
arango-mokre
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1233
Rejestracja: 5 lip 2006, o 15:38
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#555 Post autor: arango-mokre » 1 mar 2019, o 16:47

Ja pi***ole ciagle macie jakieś problemy ten nie pasuje to ten i tak w kółko chce placic na WR to niech płaci nikt go do tego nie zmusił --myślicie,że wszyscy kochaja Ruch,

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], darek1, Google [Bot], Google Adsense [Bot], krzysiek..., rafek77, stelkops i 106 gości