Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
gucio77
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 727
Rejestracja: 7 lis 2008, o 15:21
Lokalizacja: Szopki
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16546 Post autor: gucio77 » 10 lut 2019, o 19:03

Tyla że złotousty nic z Ruchu niy wypompowoł, czyli bardzij ukrodł jak Skurczybyk, tak sie mi wydaje, pryndzyj coś tam doł, ale tyż sie mi ino tak wydaje. :/
Nojwiynkszom RUCHu wartościom NIY jest to, że nigdy niy upado na kolana, ale to, że zawsze umiy sie z tych kolan dzwignońć."

Awatar użytkownika
markus7820
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 120
Rejestracja: 3 wrz 2015, o 09:34
Lokalizacja: Niebieski- Jastrzymbje
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16547 Post autor: markus7820 » 10 lut 2019, o 19:13

Nie wiem czy dobrze kojaża,ale on chyba jakiś nieruchomości zastawioł pod pożyczki klubowe--czy sie myla? Sprawa jakoś ucichła.
"z BOGIEM po Zwycięstwo"

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 834
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16548 Post autor: chropaczow » 11 lut 2019, o 06:59

gucio77 pisze:
10 lut 2019, o 19:03
Tyla że złotousty nic z Ruchu niy wypompowoł, czyli bardzij ukrodł jak Skurczybyk, tak sie mi wydaje, pryndzyj coś tam doł, ale tyż sie mi ino tak wydaje. :/
Paterman stracił i na kasie i na zdrowiu.

snuffq
Posty: 499
Rejestracja: 17 cze 2004, o 14:06
Lokalizacja: TG
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16549 Post autor: snuffq » 11 lut 2019, o 08:34

Gdyby ktoś miał wątpliwości, to warunki porozumienia dotyczące finansowania Ruchu Chorzów wyglądają tak:
▶️suma wkładu Carbonexu i środków wygenerowanych przez klub ma być co najmniej równa pieniądzom z miasta.

Czyli klub np. zarobi 1 milion zł ( czyli wygenerował środki) ale w tym czasie z tytułu umów miał wydatki np. 1,5 miliona to jest na minusie 500 tys.
Ale wygenerował środki w postaci miliona mimo swego zadłużenia.

Tak to mam rozumieć?

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16550 Post autor: wiesiek1 » 11 lut 2019, o 23:00

Nie, raczej tak że jak klub wygeneruje X to Carbonex doklada 4-X niezależnie od kosztów.
Umowa na dwa lata bo klub w ekstraklasie generuje dużo więcej i to żaden deal dla miasta.Optymista że mnie co, już wkrótce ekstraklasa 😀
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16551 Post autor: Ozor » 11 lut 2019, o 23:03

taaa na Śląskim

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16552 Post autor: wiesiek1 » 12 lut 2019, o 19:22

Łukasz Michalski
@LukaszHalski
·
1h
Prezydent Chorzowa potwierdził dziś, że warunki umowy z nowym sponsorem dla
@ruchchorzow1920
są uzgodnione. Na konto klubu trafi rocznie 1 milion złotych. Sama umowa nie jest jeszcze podpisana.

Ten chłop wszystko robi od dupy strony, ogarnia duze finansowanie jak na 2 ligowy klub a z podstawową sprawą jak stadion kręci bez przerwy.
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

Awatar użytkownika
jakimamnick?
Posty: 1871
Rejestracja: 21 mar 2009, o 12:42
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16553 Post autor: jakimamnick? » 12 lut 2019, o 23:05

chropaczow pisze:
11 lut 2019, o 06:59
gucio77 pisze:
10 lut 2019, o 19:03
Tyla że złotousty nic z Ruchu niy wypompowoł, czyli bardzij ukrodł jak Skurczybyk, tak sie mi wydaje, pryndzyj coś tam doł, ale tyż sie mi ino tak wydaje. :/
Paterman stracił i na kasie i na zdrowiu.
Co Paterman stracił chłopie? Paterman ch*** dal i jak najszybciej trzeba go wy***ać z klubu razem z Chrapkiem który jako prezes klubu nie robi NIC!

CHRAPEK PATERMAN SMAGOROWICZ KOTALA = JEDNA MAFIA KTORA TRZEBA USUNAC

Policzcie sobie jakie przychody na rok generuje nasz klub i dlaczego akurat ustawili się na 4 mln. Podpowiem co należy dodać - pieniądze z transferów (Bogusz), przychody z meczów, przychody za PJS, mniejsi sponsorzy (250tys), nowy sponsor który ma siedzibe w Chorzowie = 4mln dochodu. Tak więc Carbonex na tą chwilę nie da nic, bo klub+carbonex generują 4 mln przychodu
(tak naprawdę sam Ruch to generuje) na rok. Tylko bałwany i ludzie którzy mają wspólny interes w okradaniu Ruchu mogły podpisać taką umowę. Podsumowujac, zarząd oraz rada nadzorcza Ruchu Chorzów jest obecnie zbyteczne i generuje tylko koszty. Klub działałby dokładnie tak samo bez prezesa, wiceprezesa i innych darmozjadow którzy niszczą nasz klub od wielu lat.

Zapraszam z tego miejsca na konferencję która odbedzie się w przyszłym tygodniu. Wiele osób nam zarzuca że nie ma osób w środowisku które mogłyby się jutro wypowiedzieć na goraco - sa, ale są pewne osoby które zrobią to lepiej. Dlatego na spokojnie wszystko będzie przygotowane i przedstawione.

je*** łysego i jego ścianki działowe
ObrazekObrazek

hattrick
Posty: 50
Rejestracja: 28 kwie 2016, o 21:01
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16554 Post autor: hattrick » 13 lut 2019, o 00:06

Za pozno,trzeba bylo dzialac za Smagora.Teraz dowalanie sie do ludzi,ktorzy orza jak moga jest bez sensu.Za pozno.

South
Posty: 252
Rejestracja: 10 gru 2006, o 20:02
Lokalizacja: FC
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16555 Post autor: South » 13 lut 2019, o 07:18

jakimamnick? pisze:
12 lut 2019, o 23:05
chropaczow pisze:
11 lut 2019, o 06:59
gucio77 pisze:
10 lut 2019, o 19:03
Tyla że złotousty nic z Ruchu niy wypompowoł, czyli bardzij ukrodł jak Skurczybyk, tak sie mi wydaje, pryndzyj coś tam doł, ale tyż sie mi ino tak wydaje. :/
Paterman stracił i na kasie i na zdrowiu.
Zapraszam z tego miejsca na konferencję która odbedzie się w przyszłym tygodniu. Wiele osób nam zarzuca że nie ma osób w środowisku które mogłyby się jutro wypowiedzieć na goraco - sa, ale są pewne osoby które zrobią to lepiej. Dlatego na spokojnie wszystko będzie przygotowane i przedstawione.

je*** łysego i jego ścianki działowe
Jeżeli to co napisałeś znajdzie pokrycie w czynach to będzie to pierwszy krok do walki o Ruch. Przygotujcie mocne argumenty liczby, dane. Z takimi rzeczami się nie dyskutuje! - @Mikoruch w zakładce modernizacja opisał etapy, zebrać za tym papier i wysunąć podczas konferencji.

Kolejną sprawą warto zakończyć konferencje wezwaniem do manifestacji, znajdzie to odbicie w mediach, dotrze do "niedzielnych" kibiców, narzekaczy, płaczków i naprawdę może skutkować dobrą frekwencją.

Zaplanujcie krok po kroku, doprowadźcie do manifestacji - bez upominania się o swoje nie dojdzie do niczego dobrego. Musimy się obudzić i zawalczyć TERAZ JEST OSTATNI MOMENT.

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1554
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16556 Post autor: Rafał19R20 » 13 lut 2019, o 13:49

jakimamnick? pisze:
12 lut 2019, o 23:05
chropaczow pisze:
11 lut 2019, o 06:59
gucio77 pisze:
10 lut 2019, o 19:03
Tyla że złotousty nic z Ruchu niy wypompowoł, czyli bardzij ukrodł jak Skurczybyk, tak sie mi wydaje, pryndzyj coś tam doł, ale tyż sie mi ino tak wydaje. :/
Paterman stracił i na kasie i na zdrowiu.
Co Paterman stracił chłopie? Paterman ch*** dal i jak najszybciej trzeba go wy***ać z klubu razem z Chrapkiem który jako prezes klubu nie robi NIC!

CHRAPEK PATERMAN SMAGOROWICZ KOTALA = JEDNA MAFIA KTORA TRZEBA USUNAC

Policzcie sobie jakie przychody na rok generuje nasz klub i dlaczego akurat ustawili się na 4 mln. Podpowiem co należy dodać - pieniądze z transferów (Bogusz), przychody z meczów, przychody za PJS, mniejsi sponsorzy (250tys), nowy sponsor który ma siedzibe w Chorzowie = 4mln dochodu. Tak więc Carbonex na tą chwilę nie da nic, bo klub+carbonex generują 4 mln przychodu
(tak naprawdę sam Ruch to generuje) na rok. Tylko bałwany i ludzie którzy mają wspólny interes w okradaniu Ruchu mogły podpisać taką umowę. Podsumowujac, zarząd oraz rada nadzorcza Ruchu Chorzów jest obecnie zbyteczne i generuje tylko koszty. Klub działałby dokładnie tak samo bez prezesa, wiceprezesa i innych darmozjadow którzy niszczą nasz klub od wielu lat.

Zapraszam z tego miejsca na konferencję która odbedzie się w przyszłym tygodniu. Wiele osób nam zarzuca że nie ma osób w środowisku które mogłyby się jutro wypowiedzieć na goraco - sa, ale są pewne osoby które zrobią to lepiej. Dlatego na spokojnie wszystko będzie przygotowane i przedstawione.

je*** łysego i jego ścianki działowe

Sory ale zestawianie Smagora z Patem to male nieporozumienie gdyz jest zasadnicza roznica miedzy oba panami...
Smagor byl zlodziejem, okradl klub, narobil dlugow , jednym slowem doprowadzil Ruch do ruiny...
Pat byl jaki byl ale wlozyl maly kawalek SWOJEJ kasy wiem od ludzi ktorzy byli blisko Patermana no i przede wszystkim nic nie ukradl. Do tego ogarnal Bika i uklad restrukturyzacyjny. Oczywiscie jako prezes byl slaby, podjal wiele zlych decyzji, dawal obietnice bez pokrycia i sluszna decyzja bylo odsuniecie go od prezesury.
Ale zestawianie go ze Smagorem nie jest sprawiedliwe.
Co do Chrapka nie jest poki co ani dobry ani zly dla mnie nijaki...figurant Bika.
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16557 Post autor: gerhat » 13 lut 2019, o 18:55

wiesiek1 pisze:
12 lut 2019, o 19:22
Łukasz Michalski
@LukaszHalski
·
1h
Prezydent Chorzowa potwierdził dziś, że warunki umowy z nowym sponsorem dla
@ruchchorzow1920
są uzgodnione. Na konto klubu trafi rocznie 1 milion złotych. Sama umowa nie jest jeszcze podpisana.

Ten chłop wszystko robi od dupy strony, ogarnia duze finansowanie jak na 2 ligowy klub a z podstawową sprawą jak stadion kręci bez przerwy.

Ujawnianie przyszłych nie podpisanych umów zanim ogłosi to spółka z tego co kojarzę podlega karze GPW

Awatar użytkownika
jakimamnick?
Posty: 1871
Rejestracja: 21 mar 2009, o 12:42
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16558 Post autor: jakimamnick? » 14 lut 2019, o 01:27

Rafal19R20 - jeśli piszesz takie rzeczy to nie masz niestety pojęcia (tak jak 90% kibiców) co się dzieje i jak funkcjonuje nasz klub. To, że jacyś twoi znajomi mówią że Pat dał jakiekolwiek swoje pieniądze nie znaczy że ma to potwierdzenie w rzeczywistości. Jedna jedyna różnica jest między Patem, a Smagorem - obydwoje kradli i mataczyli, ale ten drugi nigdy nie okłamywal swoich pracowników. I to powie każdy kto miał z nim do czynienia za czasów jego prezesury.

Powtórzę - CHRAPEK PATERMAN SMAGOR KOTALA = JEDNA MAFIA KTORA TRZEBA wy***rdolic
ObrazekObrazek

19kęty20
Posty: 72
Rejestracja: 2 kwie 2010, o 08:35
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16559 Post autor: 19kęty20 » 14 lut 2019, o 07:47

jakimamnick? pisze:
14 lut 2019, o 01:27
Rafal19R20 - jeśli piszesz takie rzeczy to nie masz niestety pojęcia (tak jak 90% kibiców) co się dzieje i jak funkcjonuje nasz klub. To, że jacyś twoi znajomi mówią że Pat dał jakiekolwiek swoje pieniądze nie znaczy że ma to potwierdzenie w rzeczywistości. Jedna jedyna różnica jest między Patem, a Smagorem - obydwoje kradli i mataczyli, ale ten drugi nigdy nie okłamywal swoich pracowników. I to powie każdy kto miał z nim do czynienia za czasów jego prezesury.

Powtórzę - CHRAPEK PATERMAN SMAGOR KOTALA = JEDNA MAFIA KTORA TRZEBA wy***rdolic
Nic dodać, nic ująć.

Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 439
Rejestracja: 12 sty 2004, o 21:37
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#16560 Post autor: ROHAN2 » 14 lut 2019, o 09:35

jakimamnick? pisze:
14 lut 2019, o 01:27


Powtórzę - CHRAPEK PATERMAN SMAGOR KOTALA = JEDNA MAFIA KTORA TRZEBA wy***rdolic
To tak z ciekawości kto ma tym klubem zarządzać?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 65 gości