Przygotowania/sparingi

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
19aRtuR20
Posty: 9202
Rejestracja: 1 mar 2008, o 22:56
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1021 Post autor: 19aRtuR20 » 26 sty 2019, o 21:42

wiesiek1 pisze:
26 sty 2019, o 16:06
Jak uslysze raz jeszcze od kogoś z klubu, że ta druzyna jest w gruntownej przebudowie to się porzygam.Ta sama głupia gadka od spadku do 1 ligi.
Akurat przebudowa może trwać długo... podobnie jak planowanie (patrz C6) :oczami:

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1022 Post autor: szogun » 26 sty 2019, o 23:29

Jano99 pisze:
26 sty 2019, o 15:31
[quote=szogun post_id=983541 time=1548512587 W pierwszej połowie najlepszy u nas Wdowik i Zieliński który potwierdził że niezły dzik z niego.
Czym Cię tak Zieliński zachwycił? Żadnego dośrodkowania i bardzo mało wygranych pojedynków 1 na 1. Szarpać szarpał,ale czy to zawodnik lepszy od Kowala? śmiem wątpić:/
[/quote]

Pewno Cię znam ale nie wiem skąd. Byliśmy na tym meczu a nas tam było mało. Dziesiona? Zielu dużo przechwytywal piłek, dobre podania, grał do przodu i nie odpuszczal pi stracie. To się ceni. I nie tylko ja tak uważałem po tym meczu. Z Twittera jesteś? Bocian się kłania. Napisz.

Rafik
Posty: 1171
Rejestracja: 5 paź 2010, o 21:53
Lokalizacja: Rydy
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1023 Post autor: Rafik » 27 sty 2019, o 00:11


Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1024 Post autor: Jano99 » 27 sty 2019, o 01:15

szogun pisze:
26 sty 2019, o 23:29
Jano99 pisze:
26 sty 2019, o 15:31
[quote=szogun post_id=983541 time=1548512587 W pierwszej połowie najlepszy u nas Wdowik i Zieliński który potwierdził że niezły dzik z niego.
Czym Cię tak Zieliński zachwycił? Żadnego dośrodkowania i bardzo mało wygranych pojedynków 1 na 1. Szarpać szarpał,ale czy to zawodnik lepszy od Kowala? śmiem wątpić:/
Pewno Cię znam ale nie wiem skąd. Byliśmy na tym meczu a nas tam było mało. Dziesiona? Zielu dużo przechwytywal piłek, dobre podania, grał do przodu i nie odpuszczal pi stracie. To się ceni. I nie tylko ja tak uważałem po tym meczu. Z Twittera jesteś? Bocian się kłania. Napisz.
[/quote]

Oj raczej mnie nie znasz 😅 99 obok nicku to mój rocznik. Na sparingu stałem na trybunie w niebieskiej kurtce:D na dziesionie bywałem jak jeszcze byliśmy w Ekstraklasie bo Tata mnie tam zawsze brał. Odkąd zrobiłem prawko to często jeżdżę sam i chodzę do młyna. Twittera nie posiadam. Jeśli chodzi o Zielińskiego to czytałem o nim bardzo dobre opinii jeśli chodzi o ten sparing ostatnio i po rundzie jesiennej i spodziewałem czegoś więcej na tle rywala 3-ligowego. Mimo to na skrzydłach trochę opcji mamy. Problem mamy w środku..odszedł Bogusz i Urbańczyk czyli jak na tą lige dobre nazwiska. Przyszedł Mokrzyczki o którym ciężko coś powiedzieć i na siłę próbujemy tam wcisnąć Obsta co moim zdaniem się średnio sprawdza i mam tu myśli jego grę w meczach ligowych na tej pozycji. Mam nadzieję,że ktoś doświadczony z wyższej ligi zostanie ściągnięty..taki Surma parę lat młodszy byłby zbawienny. Pewnie zaraz tam będzie próbowany Podgór,ale takim łataniem do niczego dobrego na dłuższą metę to nie prowadzi..PozdRo

Awatar użytkownika
kyjool
Posty: 243
Rejestracja: 15 wrz 2018, o 16:15

Re: Przygotowania/sparingi

#1025 Post autor: kyjool » 27 sty 2019, o 09:23

Obst jest wystawiany wyżej, bo testujemy innych ŚO. Pamiętajmy, że za pół roku odejdzie całkiem solidny Duriska i Obst powinien mieć kogoś konkretnego obok siebie. Jest Mokrzycki, Miahkov idzie wyżej, dojdzie jeszcze jakiś młody i środek pola załatwiony.

Rafal1920
Posty: 2492
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1026 Post autor: Rafal1920 » 27 sty 2019, o 11:33

Może się nie znom ale Miahkova mógł by Wleciał spróbować w środku pola razem z Mokrzyckim i Walskim. Na lewy stronie jest sprawdzony Bartolewski, a wyżej Podgór i Wdowik.

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1027 Post autor: szogun » 27 sty 2019, o 12:33

Jano99 pisze:
27 sty 2019, o 01:15
szogun pisze:
26 sty 2019, o 23:29
Jano99 pisze:
26 sty 2019, o 15:31
[quote=szogun post_id=983541 time=1548512587 W pierwszej połowie najlepszy u nas Wdowik i Zieliński który potwierdził że niezły dzik z niego.
Czym Cię tak Zieliński zachwycił? Żadnego dośrodkowania i bardzo mało wygranych pojedynków 1 na 1. Szarpać szarpał,ale czy to zawodnik lepszy od Kowala? śmiem wątpić:/
Pewno Cię znam ale nie wiem skąd. Byliśmy na tym meczu a nas tam było mało. Dziesiona? Zielu dużo przechwytywal piłek, dobre podania, grał do przodu i nie odpuszczal pi stracie. To się ceni. I nie tylko ja tak uważałem po tym meczu. Z Twittera jesteś? Bocian się kłania. Napisz.
Oj raczej mnie nie znasz 😅 99 obok nicku to mój rocznik. Na sparingu stałem na trybunie w niebieskiej kurtce:D na dziesionie bywałem jak jeszcze byliśmy w Ekstraklasie bo Tata mnie tam zawsze brał. Odkąd zrobiłem prawko to często jeżdżę sam i chodzę do młyna. Twittera nie posiadam. Jeśli chodzi o Zielińskiego to czytałem o nim bardzo dobre opinii jeśli chodzi o ten sparing ostatnio i po rundzie jesiennej i spodziewałem czegoś więcej na tle rywala 3-ligowego. Mimo to na skrzydłach trochę opcji mamy. Problem mamy w środku..odszedł Bogusz i Urbańczyk czyli jak na tą lige dobre nazwiska. Przyszedł Mokrzyczki o którym ciężko coś powiedzieć i na siłę próbujemy tam wcisnąć Obsta co moim zdaniem się średnio sprawdza i mam tu myśli jego grę w meczach ligowych na tej pozycji. Mam nadzieję,że ktoś doświadczony z wyższej ligi zostanie ściągnięty..taki Surma parę lat młodszy byłby zbawienny. Pewnie zaraz tam będzie próbowany Podgór,ale takim łataniem do niczego dobrego na dłuższą metę to nie prowadzi..PozdRo
[/quote]

Ja też byłem na trybunie. W niebieskiej kurtce to ino kojarzę że Olaf operowal kamera dla Dawida z Życia na Niebiesko. Ja miałem szaro niebieska kurtkę. Jakby co to zapraszam na sparing z Podhalem. Poznamy się. Zapoznam Cię z ludźmi. Nie ma się czego bać.
Jakbys nie kojarzył to zdradzę że ten co walil małpki to byłem właśnie ja 😂

Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1028 Post autor: Jano99 » 27 sty 2019, o 13:42

szogun pisze:
27 sty 2019, o 12:33
Jano99 pisze:
27 sty 2019, o 01:15
szogun pisze:
26 sty 2019, o 23:29
Jano99 pisze:
26 sty 2019, o 15:31
[quote=szogun post_id=983541 time=1548512587 W pierwszej połowie najlepszy u nas Wdowik i Zieliński który potwierdził że niezły dzik z niego.
Czym Cię tak Zieliński zachwycił? Żadnego dośrodkowania i bardzo mało wygranych pojedynków 1 na 1. Szarpać szarpał,ale czy to zawodnik lepszy od Kowala? śmiem wątpić:/
Pewno Cię znam ale nie wiem skąd. Byliśmy na tym meczu a nas tam było mało. Dziesiona? Zielu dużo przechwytywal piłek, dobre podania, grał do przodu i nie odpuszczal pi stracie. To się ceni. I nie tylko ja tak uważałem po tym meczu. Z Twittera jesteś? Bocian się kłania. Napisz.
Oj raczej mnie nie znasz 😅 99 obok nicku to mój rocznik. Na sparingu stałem na trybunie w niebieskiej kurtce:D na dziesionie bywałem jak jeszcze byliśmy w Ekstraklasie bo Tata mnie tam zawsze brał. Odkąd zrobiłem prawko to często jeżdżę sam i chodzę do młyna. Twittera nie posiadam. Jeśli chodzi o Zielińskiego to czytałem o nim bardzo dobre opinii jeśli chodzi o ten sparing ostatnio i po rundzie jesiennej i spodziewałem czegoś więcej na tle rywala 3-ligowego. Mimo to na skrzydłach trochę opcji mamy. Problem mamy w środku..odszedł Bogusz i Urbańczyk czyli jak na tą lige dobre nazwiska. Przyszedł Mokrzyczki o którym ciężko coś powiedzieć i na siłę próbujemy tam wcisnąć Obsta co moim zdaniem się średnio sprawdza i mam tu myśli jego grę w meczach ligowych na tej pozycji. Mam nadzieję,że ktoś doświadczony z wyższej ligi zostanie ściągnięty..taki Surma parę lat młodszy byłby zbawienny. Pewnie zaraz tam będzie próbowany Podgór,ale takim łataniem do niczego dobrego na dłuższą metę to nie prowadzi..PozdRo
Ja też byłem na trybunie. W niebieskiej kurtce to ino kojarzę że Olaf operowal kamera dla Dawida z Życia na Niebiesko. Ja miałem szaro niebieska kurtkę. Jakby co to zapraszam na sparing z Podhalem. Poznamy się. Zapoznam Cię z ludźmi. Nie ma się czego bać.
Jakbys nie kojarzył to zdradzę że ten co walil małpki to byłem właśnie ja 😂
[/quote]

Jest fajne zdjęcie na Niebiescy.pl trybuny. Ja stoję na środku 😅 Wszystkim tak znajomość proponujesz tu? 😁

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1029 Post autor: szogun » 27 sty 2019, o 14:32

Zawsze to fajnie poznać kogoś Niebieskiego i za Ruchem. A ja z szczewskiego terenu więc im więcej osób poznam tym lepiej. I zawsze jest się z kim napić jakby co :)

Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1030 Post autor: Jano99 » 2 lut 2019, o 13:19

'Rudek technicznie i gości ratuje poprzeczka' czyżby nowy Bogusz

Awatar użytkownika
kyjool
Posty: 243
Rejestracja: 15 wrz 2018, o 16:15

Re: Przygotowania/sparingi

#1031 Post autor: kyjool » 2 lut 2019, o 13:21

Co ciekawe Rudek urodził się dokładnie tego samego dnia co Bogusz. 22 sierpnia 2001.

marek79
Posty: 7699
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1032 Post autor: marek79 » 2 lut 2019, o 13:53

Trzeci sparing i trzecie zwycięstwo.
Kiedy mu mieli tako passa w sparingach?

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Przygotowania/sparingi

#1033 Post autor: RNK95 » 2 lut 2019, o 14:05

Póki co ograliśmy Cidry, Podhale Nowy Targ i Hutnik Kraków. Nie robi to na mnie wrażenia. Coś więcej pokaże sparing z Tychami, jak ogramy drużynę pierwszoligową, to uwierzę, że Wleciał ich dobrze ogarnie i spokojny środek tabeli w tym sezonie, bez strachu o utrzymanie.

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1034 Post autor: wiesiek1 » 2 lut 2019, o 14:20

Póki co mamy słabych rywali (liga niżej) i dodatkowo nie wiadomo czy to gra pierwsza kadra czy testowani u rywali.Zawsze lepiej wygrywać niż przegrywać czy remisowac ale wypadaloby grać z 2 liga bądź dolem 1 ligi.
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Przygotowania/sparingi

#1035 Post autor: Jano99 » 2 lut 2019, o 14:33

Ktoś był i napiszę parę zdań odnośnie sparingu? Głównie mam tu na myśli nowych/testowanych

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: moRi95 i 90 gości