Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 10.11.2018 r. godz. 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1554
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 10.11.2018 r. godz. 18:00

#76 Post autor: Rafał19R20 » 11 lis 2018, o 16:04

Panowie nie nakręcajmy się znów tematem "awansu" , sam już dwa razy się podkręciłem i zostałem sprowadzony na ziemie.
W ostatnim czasie podziału się dużo dobrego , przede wszystkim zmiana trenera , ale do walki o awans Nam sporo brakuje, jeszcze dwa mecze temu byliśmy jedno miejsce nad strefą spadkową... Mecz z Widzewem pokazał zresztą bardzo dużą różnicę jakości jaka Nas dzieli. Także skupmy się na kolejnym meczu i walce o 3 pkt, nie ma co pompować znów balonika , robić swoje i walczyć o kolejne zwycięstwa.
Co do meczu chyba pierwszy raz muszę pochwalić Lecha, zaczyna grać coraz pewniej i coraz lepiej, myślę że przede wszystkim nie pali już w głowie meczy..
Indywidualnie świetny mecz Walskiego , zaczyna też lepiej wyglądać Urbańczyk, przede wszystkim jednak słowa uznania dla bloku defensywnego. W mojej ocenie mamy teraz lepszą obronę niż w 1 lidze w szczególności skrzydła Duriska i Miahkow. Jedyny minus t występ Kędziory, moim zdaniem lepszą rolę by odgrywał jako zmiennik, ale póki co wygrywamy i to najważniejsze!!
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Harpo
Posty: 3255
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 10.11.2018 r. godz. 18:00

#77 Post autor: Harpo » 11 lis 2018, o 19:51

Momentami nie szło patrzeć na grę...B. mało strzałów na bramkę, mało celnych podań, niepokazywanie się przy kontrach i zwalnianie akcji to nasza bolączka
Trener jednak robi dobre zmiany- dobry znak.
Walka do końca- byle w górę tabeli!
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
kibol-siem-ce
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1316
Rejestracja: 22 paź 2005, o 13:06
Lokalizacja: z lauRahutte
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 10.11.2018 r. godz. 18:00

#78 Post autor: kibol-siem-ce » 11 lis 2018, o 20:01

Harpo pisze:
11 lis 2018, o 19:51
Momentami nie szło patrzeć na grę...B. mało strzałów na bramkę, mało celnych podań, niepokazywanie się przy kontrach i zwalnianie akcji to nasza bolączka
Trener jednak robi dobre zmiany- dobry znak.
Walka do końca- byle w górę tabeli!
Pisz normalnym kolorem tak sie czytac nie do. Co do meczu, cieszą 3 pkt ale jeszcze długo praca czeko trenera ale mom nadzieja że to ogarnie patrząc na to co już robi. Wileki szacun ze po szpilu poszoł na rodzinny podziękować.
SIEMIANOWICE NAJLEPSI RUCHU KIBICE

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6163
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 10.11.2018 r. godz. 18:00

#79 Post autor: heli » 11 lis 2018, o 21:24

teraz fajnie byłoby poprawić gra na wyjazdach, bo nasza jedyna wygrana to "wyjazd" z Rozwojem.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 10.11.2018 r. godz. 18:00

#80 Post autor: wiesiek1 » 11 lis 2018, o 22:51

U siebie to punktuje lepiej chyba tylko Widzew, ewentualnie Radomiak.To przez grę na wyjazdach a raczej jej brak mamy tak mało punktów i poprawa wyników właśnie tam to główne zadanie Wleciała.
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6163
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 10.11.2018 r. godz. 18:00

#81 Post autor: heli » 12 lis 2018, o 04:32

Tak dobrze to nie ma. U siebie punktujemy na siódmym miejscu póki co i to głównie i tak dzięki pracy za okres Wleciała, bo jeszcze dwie kolejki temu to bylibyśmy niżej. No chyba, że Rozwój doliczymy jako domowy, ale wtedy mamy dwa mecze więcej póki co u siebie od wszystkich i jeden od Olimpii Grudziadz.
Róznice nadal są jeszcze takie, że seria 3-4 wygranych potrafi drużynę mocno wywindować, ostatnio takim przykładem jest Sovia, która po meczu z nami była w ostatniej trójce, a teraz jest przed nami bo w ostatnich 5 meczach zdobyła 13 punktów
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 10.11.2018 r. godz. 18:00

#82 Post autor: wiesiek1 » 12 lis 2018, o 15:13

Możliwe ale jakkolwiek patrzac zameniajac dwie porazki na wyjezdzie z kimkolwiek na dwa zwyciestwa mamy obecnie 30 pkt i 2 pkt straty do miejsca premiowanego awansem. Dwa zwyciestwa na wyjezdzie z kadra jaka mamy powinny nam sie przydarzyc nawet przez przypadek. Niestety nawet to bylo za trudne ...
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

scaneRboy
Posty: 8165
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 10.11.2018 r. godz. 18:00

#83 Post autor: scaneRboy » 13 lis 2018, o 09:29

Rafał19R20 pisze:
11 lis 2018, o 16:04
Panowie nie nakręcajmy się znów tematem "awansu"

A dlaczego nie?

entuzjazm i wiara jest może nie decydującym, ale na pewno jednym z elementów składowych każdego sukcesu i w sporcie, i w życiu.

Pisałem parę dni temu, ze nasz klub odbił się już od dna i na chwilę obecną nic nie stoi na przeszkodzie, żeby piąć się w górę. Dalej mamy do spłaty układ i dalej nie mamy stadionu, ale w dotychczasowej formule niżej już nie upadniemy i jestem tego pewien.

Skoro porządkowane są finanse, różne sprawy, w końcu również działalność sportowa to nie widze powodu, żeby odbierać naszej drużynie wiary w ewentualny awans. Mamy trenera którego warsztatowi można zaufać, od strony organizacyjnej (podobno) się zgadza, podłączmy się do tego i dajmy drużynie dodatkowy prąd!
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 439
Rejestracja: 12 sty 2004, o 21:37
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 10.11.2018 r. godz. 18:00

#84 Post autor: ROHAN2 » 13 lis 2018, o 10:43

scaneRboy pisze:
13 lis 2018, o 09:29
Rafał19R20 pisze:
11 lis 2018, o 16:04
Panowie nie nakręcajmy się znów tematem "awansu"

A dlaczego nie?

entuzjazm i wiara jest może nie decydującym, ale na pewno jednym z elementów składowych każdego sukcesu i w sporcie, i w życiu.

Pisałem parę dni temu, ze nasz klub odbił się już od dna i na chwilę obecną nic nie stoi na przeszkodzie, żeby piąć się w górę. Dalej mamy do spłaty układ i dalej nie mamy stadionu, ale w dotychczasowej formule niżej już nie upadniemy i jestem tego pewien.

Skoro porządkowane są finanse, różne sprawy, w końcu również działalność sportowa to nie widze powodu, żeby odbierać naszej drużynie wiary w ewentualny awans. Mamy trenera którego warsztatowi można zaufać, od strony organizacyjnej (podobno) się zgadza, podłączmy się do tego i dajmy drużynie dodatkowy prąd!
Ruch do awansu nie jest przygotowany sportowo, organizacyjnie ani infrastrukturalnie. Dlatego nie warto rozpalać bezpodstawnie emocji bo rozczarowanie będzie jeszcze większe niż rozbudzone nadzieje.

Awatar użytkownika
Stasiu19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 906
Rejestracja: 14 lis 2009, o 09:33
Lokalizacja: Siemianowice-Bytków
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 10.11.2018 r. godz. 18:00

#85 Post autor: Stasiu19R20 » 13 lis 2018, o 10:46

ROHAN2 pisze:
13 lis 2018, o 10:43
scaneRboy pisze:
13 lis 2018, o 09:29
Rafał19R20 pisze:
11 lis 2018, o 16:04
Panowie nie nakręcajmy się znów tematem "awansu"

A dlaczego nie?

entuzjazm i wiara jest może nie decydującym, ale na pewno jednym z elementów składowych każdego sukcesu i w sporcie, i w życiu.

Pisałem parę dni temu, ze nasz klub odbił się już od dna i na chwilę obecną nic nie stoi na przeszkodzie, żeby piąć się w górę. Dalej mamy do spłaty układ i dalej nie mamy stadionu, ale w dotychczasowej formule niżej już nie upadniemy i jestem tego pewien.

Skoro porządkowane są finanse, różne sprawy, w końcu również działalność sportowa to nie widze powodu, żeby odbierać naszej drużynie wiary w ewentualny awans. Mamy trenera którego warsztatowi można zaufać, od strony organizacyjnej (podobno) się zgadza, podłączmy się do tego i dajmy drużynie dodatkowy prąd!
Ruch do awansu nie jest przygotowany sportowo, organizacyjnie ani infrastrukturalnie. Dlatego nie warto rozpalać bezpodstawnie emocji bo rozczarowanie będzie jeszcze większe niż rozbudzone nadzieje.
a jaka to infrastruktura jest potrzebna w pierwszej lidze? Tylko i wyłącznie awans pozwoli odbić nam się od dna!!!
Obrazek
Tradycja nie zginie, chwała nie przeminie, Ruch Chorzów jeszcze wróci na należne mu miejsce!!!

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 10.11.2018 r. godz. 18:00

#86 Post autor: Ozor » 13 lis 2018, o 10:48

ROHAN2 pisze:
13 lis 2018, o 10:43
scaneRboy pisze:
13 lis 2018, o 09:29
Rafał19R20 pisze:
11 lis 2018, o 16:04
Panowie nie nakręcajmy się znów tematem "awansu"

A dlaczego nie?

entuzjazm i wiara jest może nie decydującym, ale na pewno jednym z elementów składowych każdego sukcesu i w sporcie, i w życiu.

Pisałem parę dni temu, ze nasz klub odbił się już od dna i na chwilę obecną nic nie stoi na przeszkodzie, żeby piąć się w górę. Dalej mamy do spłaty układ i dalej nie mamy stadionu, ale w dotychczasowej formule niżej już nie upadniemy i jestem tego pewien.

Skoro porządkowane są finanse, różne sprawy, w końcu również działalność sportowa to nie widze powodu, żeby odbierać naszej drużynie wiary w ewentualny awans. Mamy trenera którego warsztatowi można zaufać, od strony organizacyjnej (podobno) się zgadza, podłączmy się do tego i dajmy drużynie dodatkowy prąd!
Ruch do awansu nie jest przygotowany sportowo, organizacyjnie ani infrastrukturalnie. Dlatego nie warto rozpalać bezpodstawnie emocji bo rozczarowanie będzie jeszcze większe niż rozbudzone nadzieje.
panie ale to jest stara 3 liga , jak można nie być organizacyjnie przygotowanym na 2?

Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 439
Rejestracja: 12 sty 2004, o 21:37
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 10.11.2018 r. godz. 18:00

#87 Post autor: ROHAN2 » 13 lis 2018, o 10:58

A te trzy pożyczki które trzeba było wziąść żeby to dalej funkcjonowało to co? W trzeciej lidze nie idzie budżetu stabilnego zbudować to jest klub przygotowany do awansu? A bez nowego stadionu jak chcecie zwiększać przychody? I nie mówię że mamy nie awansować, stwierdzam tylko fakt że nie jesteśmy na niego gotowi. Tyle.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 10.11.2018 r. godz. 18:00

#88 Post autor: Ozor » 13 lis 2018, o 11:04

Ja sobie zdaję sprawę z tego że finanse nie są na miarę ekstraklasy ale drugi poziom rozgrywkowy to większe przychody a niewiele większe wydatki jak obecnie.
Finanse będą się ciągnąc jeszcze masę czasu co nie znaczy że mamy dekadę kiblować w 3 lidze bo tu o przychody faktycznie trudno.

Elmer
Posty: 10286
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Siarka Tarnog 10.11.2018 r. godz. 18:00

#89 Post autor: Elmer » 13 lis 2018, o 12:00

Kasa nie wypływa z klubu szerokim strumieniem, to też jes plus. Z drugiej strony wypływać nie ma co. Zobaczymy zimą. Teraz jednak nie obawiam się tak bardzo odejścia Bogusza. Bez niego damy radę
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 10.11.2018 r. godz. 18:00

#90 Post autor: niebieski98 » 13 lis 2018, o 12:02

Wydaje mi się, że pan Bik ma wszystko pod kontrolą. Władowano już na tyle dużo pieniędzy, że odpuszczenie w tym momencie byłoby bezsensu. Mamy za drogą kadrę w stosunku do przychodów jaki klub może wygenerować samodzielnie i to było już wiadomo w momencie podpisywania kontraktów z takimi zawodnikami jak Kędziora, Podgórski, Mandrysz. Oni za drobne nie grają. Zarząd celuje w awans i słusznie, trzeba jak najszybciej wrócić choćby do 1 ligi. Jeżeli miasto nie wycofa się z pomysłu budowy nowego stadionu, to za 2 lata będzie stała 1-2 trybuny, które już w małym stopniu wpłyną na poprawę finansów i częściowe uniezależnienie się od pomocy Bika.

Co do samego meczu, widać że kondycyjnie nie jesteśmy przygotowani najlepiej. Prawdę mówiąc nie jest to w całości wina Fornalaka, obóz przygotowawczy wyglądał nie z jego winy tak jak wyglądał. Dodatkowo mnóstwo zawodników doszło do kadry w trakcie albo po przygotowaniach. Ewidentnie piłkarze męczą się ostatnio na boisku. Gra nie wygląda wcale lepiej niż za poprzedniego trenera, klucz w sukcesie Wleciałowskiego w debiutanckich pojedynkach to fenomenalne zmiany. Mam nadzieję, a nawet jestem pewien, że Wleciałowski w zimie tak przygotuje kadre, że na wiosnę będzie ogień!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], scaneRboy, sivy35 i 71 gości