PP: RUCH Chorzów - ODRA OPOLE 25.09.2018 r. godz. 19:20

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: PP: RUCH Chorzów - ODRA OPOLE 25.09.2018 r. godz. 19:20

#62 Post autor: ryszardczaban » 26 wrz 2018, o 09:38

użytkownik pisze:
25 wrz 2018, o 23:37
Wiecie czego tym piłkarzom brakuje? Presji.
Oni nie są źli, ale mają charakter amatorów. Ae my i tak będziemy im śpiewać 90 minut. Ja rozumiem fanatyzm, ale to co my robimy to jest masochizm. Kto w zarządzie ma podjąć jakieś działania, skoro i tak co mecz przychodzi tyle samo rozśpiewanych kibiców? To samo się tyczy stadionu i miasta. Śpiewamy wesołe piosenki na własnym pogrzebie. A dupowadość w moim odczuciu staje się już synonimem, jako kibiców klubu sportowego. Może i zyskujemy szacunek jakiś tam kibiców w Polsce, ale tym jeszcze nikt nigdy mistrzostwa nie osiągnął.
Stadionu nie ma, a my od 7 lat czekamy sobie jak na prezent na urodziny. Klub staje się patologią piłki, a my śpiewamy wesolutko czekając na lepsze jutro (cud). Wszystko zmierza w jedną stronę. I wiecie co? Chyba bym wolał jeździć na okręgówkę wspominając archaiczny Ruch, niż graćw zawodowej lidze i hańbić największą markę Polskiej piłki tydzien w tydzien, rok po roku.
Sorry,że się wypowiem,ale co do tego,że piłkarze mają charakter amatorów to nie w pełni się zgadzam,bo popatrz na wczorajszy wynik czwartoligowego Śląska Świętochłowice z Arką Gdynia,grającą w Lotto Ekstraklasie i porównaj ich wynik z rezultatem meczu Ruch Chorzów-Odra Opole 1-5 gdzie różnica klas rozgrywkowych to zaledwie jeden poziom rozgrywek to raczej tak wedle mnie piłkarzom Ruchu do charakterów amatorów trochę brakuje.
Zaś co do masochizmu to podzielam Twe zdanie,bo przecież wiemy,że w klubie panuje chroniczny brak pieniędzy,ale jesteśmy bierni nic nie robiąc patrzymy jak umiera z wolna nasza legenda.
A moglibyśmy,lecz rzecz w tym,ze panuje ogólny niechcizm,brak wiary w cokolwiek,że w tym klubie mającym 14 tytułów mistrza Polski zacznie się dziać lepiej.
Przy takim zarządzaniu klubem na pewno nie będzie lepiej,kiedy wiadomo,ze od lutego br.ponoć piłkarze nie mają wypłacanych pensji.
Więc jak taki piłkarz jeden z drugim ma zaprezentować swe niezadowolenie,zaprotestować?
Te trzy remisy w meczach w 2 lidze i porażka w Pucharze Polski to według mnie sygnał od piłkarzy do nas kibiców,że w tym klubie dzieje się naprawdę źle,to też protest piłkarzy skierowany do władz Ruchu,bo jak mówi powiedzenie bez sianka nie ma granka.
Pracowałbyś gdyby to Tobie Twój pracodawca zalegał przez parę miesięcy z wypłatami?
Na pewno nie.
Co mnie przeraża?
Tu i ówdzie słychać,że jeśli Ruch dogra rundę jesienną to będzie sukces,a co potem?
Potem budowa wszystkiego od podstaw.
Ale czy zbyt łatwo nie godzimy się na to,by Ruch ,,dzięki" złemu zarządzaniu grzebać,niweczyć dorobek prawie 100-letniego klubu?
To smutne co piszę,ale tak to wygląda do tego to zmierza,że wkrótce Ruch i jego tradycje zostaną wspomnieniem.
Ale jako,ze jestem wciąż łudzącym się optymistą to kieruję apel do wszystkich ratujmy Ruch,zacznijmy działać,bo możemy go uratować nim zostanie po Ruchu tylko spalona ziemia.
Kumaci,czytający forum,będą wiedzieć o co chodzi,niemniej jak mówi stare powiedzenie to tonący chwyta się brzytwy.
A Ruch i my jego kibice jesteśmy w sytuacji tego tonącego
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: PP: RUCH Chorzów - ODRA OPOLE 25.09.2018 r. godz. 19:20

#63 Post autor: ryszardczaban » 26 wrz 2018, o 09:50

Lysy pisze:
26 wrz 2018, o 09:24
niebieski73 pisze:
26 wrz 2018, o 06:59
Fragment ze strony sportowefakty "Dodatkowo w loży, wśród niektórych działaczy przy stanie 1:5 nie widać było wielkiego załamania. I tylko wierni, zmarznięci kibice przez kilka minuty domagali się zmiany trenera. Później zamilkli, a część długo przed końcem spotkania wyszła ze stadionu. Czy jeszcze wrócą?"
W temacie stadionu już napisałem z w ogromnych emocjach(pod wpływem) ,że sprzedadzą nas w każdym momencie za garść "judaszowych srebrników" I pytam po raz kolejny kto wpuszcza Kopla na stadion? Kto w puszcza piłkarzyków sprzedajnych z uśmiechniętą twarzą obserwujących porażki Ruchu na stadion???? Kto wpuszcza dziennikarskie wywłoki z Gazety Wyborczej Czado i takich jak Czernik czy Musiał z innych gazetek????? Kto zaprosił sprzedawczyka i hipokrytę Czado na prezentację książki "Niebieskie Majstry"??? Gdzie nasz honor??? Czy tylko jeden człowiek pracujący nad dziećmi na rodzinnym zasługuje na miano kibica Ruchu?
Jest jedna droga ,która nas uratuje. To model Widzewa. I najważniejszy jest stadion oraz szczera rozmowa z Bikiem na temat finansowania klubu. Jeśli będzie kręcił to wy***rdalać. I choćbyśmy mieli zacząc od a klasy to wolę to niż obrazek opisany przez kolegę wyżej.Kotali nie wierzę tak jak jego poprzednikom.
P.S.
Mam pomysł. Kupcie koszulkę dziurosynów z Bukowej w rozmiarze dla Kopla. Ja mu ją na trybunie wręczę i poproszę o to by nie przychodził na Ruch .Poświęcę się.
Spójrzmy w lustro,każdy na siebie z osobna jako kibic Ruchu i zapytaj sam siebie co zrobiłeś dla Ruchu,by go ratować?
W większości wypadków odpowiedź brzmi nic.
A wiadomo,że patologią w Ruchu od upadku komunizmu jest chroniczny brak pieniędzy,a my nic nie robimy by ich przysporzyć klubowi.
Ja swego czasu proponowałem rozwiązanie,ale niechcizm,pierdolizm etc panujący wśród kibiców Ruchu piszących na forum nie pozwolił pociągnąć tematu dalej,a jest to wciąż do zrobienia i zamiast A klasy za dwa miesiące mógłby być Ruch mający kondycję finansową poukładaną.
Wystarczy tylko chcieć skorzystać z tego co jeszcze parę miesięcy wstecz tutaj na forum proponowałem.
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
jakimamnick?
Posty: 1871
Rejestracja: 21 mar 2009, o 12:42
Kontakt:

Re: PP: RUCH Chorzów - ODRA OPOLE 25.09.2018 r. godz. 19:20

#64 Post autor: jakimamnick? » 26 wrz 2018, o 10:40

Ryszardczaban odniose sie tylko do jednej kwestii - pilkarze maja placone, ich pensje sa uregulowane

Co do pomysłu z finansowaniem - odezwij sie do chlopakow z Wielkiego Ruchu. To sa przeciez chlopaki skrzykniete tu na forum wiec moze pamietaja i popieraja twoj pomysl
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: PP: RUCH Chorzów - ODRA OPOLE 25.09.2018 r. godz. 19:20

#65 Post autor: ryszardczaban » 26 wrz 2018, o 11:46

jakimamnick? pisze:
26 wrz 2018, o 10:40
Ryszardczaban odniose sie tylko do jednej kwestii - pilkarze maja placone, ich pensje sa uregulowane

Co do pomysłu z finansowaniem - odezwij sie do chlopakow z Wielkiego Ruchu. To sa przeciez chlopaki skrzykniete tu na forum wiec moze pamietaja i popieraja twoj pomysl
Skąd informacje o terminowości wypłat jak coraz więcej osób nie kryje tego,że zaległości są i sięgają ponoć lutego br?
Z WR sie kontaktowałem i nic czyli liczenie na cud,totalny niechcizm,który tak po prawdzie z każdym upływającym dniem tygodniem prowadzi klub do upadku i zaprzepaszczenia dorobku,całej historii 14-krotnego mistrza Polski
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2534
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: PP: RUCH Chorzów - ODRA OPOLE 25.09.2018 r. godz. 19:20

#66 Post autor: Bartorus » 26 wrz 2018, o 13:37

Ryszardczaban. Dałem proste zadanie z tą aplikacją. Przekonaj kogoś z kibiców Ruchu by zaczął używać. Widziałeś jak reagowali przeciętni kibice na ten plan. Wybacz, że jesteśmy bardzo sceptyczny co do ratowania klubu za pomocą tej aplikacji.


ruchfans
Posty: 1288
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: PP: RUCH Chorzów - ODRA OPOLE 25.09.2018 r. godz. 19:20

#68 Post autor: ruchfans » 26 wrz 2018, o 13:50

Lysy pisze:
26 wrz 2018, o 13:24
ryszardczaban pisze:
26 wrz 2018, o 09:50

Spójrzmy w lustro,każdy na siebie z osobna jako kibic Ruchu i zapytaj sam siebie co zrobiłeś dla Ruchu,by go ratować?
W większości wypadków odpowiedź brzmi nic.

Patrze w lustro i nie muszę zadawać sobie tego pytania.
Teraz pierwszy raz odniosę się do tych twoich medialnych sposobów zarabiania.
Dej sie już pokój z tym bo tego sie czytać nie dało.
Jeżdża na szpile do Chorzowa już 46 lot. Wyjazdów też trocha sie nazbierało. Jakoś Cie nie kojarza a to już szmat czasu.No ale jo sie patrza na dziouchy a nie na chopów z wyjątkiem tych co lotajom po placu za balym.

Jeśli kupno karnetu dla siebie i dzieci od kilku lat, zakupy oficjalnych produktów to jest nic to ja się do tej grupy też zaliczam.
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: PP: RUCH Chorzów - ODRA OPOLE 25.09.2018 r. godz. 19:20

#69 Post autor: wiesiek1 » 26 wrz 2018, o 13:54

Tomasz Ferens
@TomekFerens
16 godz.16 godzin temu
Więcej
🏥 Pierwsze informacje w sprawie kontuzji Patryka Sikory: podejrzenie uszkodzenia więzadła pobocznego. Jutro rano szczegółowe badania.

Niestety pewnie to ...
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10028
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: PP: RUCH Chorzów - ODRA OPOLE 25.09.2018 r. godz. 19:20

#70 Post autor: jajo » 26 wrz 2018, o 13:56

swoja droga bramke na 1-2 stracilismy w 10. jeden z takich dowodow, ze wynik nie byl wymierny.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

grzechub
Posty: 1805
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: PP: RUCH Chorzów - ODRA OPOLE 25.09.2018 r. godz. 19:20

#71 Post autor: grzechub » 26 wrz 2018, o 14:09

Lysy pisze:
26 wrz 2018, o 14:01
jajo pisze:
26 wrz 2018, o 13:56
swoja droga bramke na 1-2 stracilismy w 10. jeden z takich dowodow, ze wynik nie byl wymierny.
Nie wiem czy pamiętasz ale były sezony ,że graliśmy np. od 70 minuty w 10 i Biza ze Śrutwą wygrywali nam przegrane szpile w doliczonym czasie. Jak nie pamiętasz to zapytaj Ryska. On pamięta na pewno.
O to idzie. Za Fornalika z Cracovią Helik dostoł czerwono kartka jeszcze w pierwszej połowie, nie pamiyntom czy my wtedy remisowali, czy przegrywali, ale cały mecz my wygrali i byliśmy lepsi od Cracovii grającej z przewagą. Teraz jak momy zawodnika mnij, to wyglondo, jakby przeciwnik miol najmnij 4 chopa więcej na boisku.

Harpo
Posty: 3255
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: PP: RUCH Chorzów - ODRA OPOLE 25.09.2018 r. godz. 19:20

#72 Post autor: Harpo » 26 wrz 2018, o 14:12

Całe szczęście, że następca kiepskiego Lecha dał radę i zaliczył 0 z tyłu... Będzie z niego pożytek. :zakrecony:

Ten zespół (?) wprowadzi mnie do grobu: kolejny zje..ny jubileusz (200 mecz w PP) z rekordową porażką.
Wszyscy raus! :wsciekly:
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10028
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: PP: RUCH Chorzów - ODRA OPOLE 25.09.2018 r. godz. 19:20

#73 Post autor: jajo » 26 wrz 2018, o 14:18

grzechub pisze:
26 wrz 2018, o 14:09
Lysy pisze:
26 wrz 2018, o 14:01
jajo pisze:
26 wrz 2018, o 13:56
swoja droga bramke na 1-2 stracilismy w 10. jeden z takich dowodow, ze wynik nie byl wymierny.
Nie wiem czy pamiętasz ale były sezony ,że graliśmy np. od 70 minuty w 10 i Biza ze Śrutwą wygrywali nam przegrane szpile w doliczonym czasie. Jak nie pamiętasz to zapytaj Ryska. On pamięta na pewno.
O to idzie. Za Fornalika z Cracovią Helik dostoł czerwono kartka jeszcze w pierwszej połowie, nie pamiyntom czy my wtedy remisowali, czy przegrywali, ale cały mecz my wygrali i byliśmy lepsi od Cracovii grającej z przewagą. Teraz jak momy zawodnika mnij, to wyglondo, jakby przeciwnik miol najmnij 4 chopa więcej na boisku.
sam pamietam takie mecze. zeby to sie jednak wydarzylo to trzeba byc lepszym zespolem. My wczoraj (ale i ogolnie) jestesmy pilkarsko slabsi od tej Odry, wiec takie sytuacje sa dodatkowym problemem. Przytoczylem ja po to, zeby pokazac, ze jednak nie dzielila nas od opolan roznica 4 goli umiejetnosci. Wynik typu 1-2, 2-3 poprawniej odzwierciedlalby wydarzenia boiskowe.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4461
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: PP: RUCH Chorzów - ODRA OPOLE 25.09.2018 r. godz. 19:20

#74 Post autor: _BiADACZ_ » 26 wrz 2018, o 18:36

ryszardczaban pisze:
26 wrz 2018, o 11:46
jakimamnick? pisze:
26 wrz 2018, o 10:40
Ryszardczaban odniose sie tylko do jednej kwestii - pilkarze maja placone, ich pensje sa uregulowane

Co do pomysłu z finansowaniem - odezwij sie do chlopakow z Wielkiego Ruchu. To sa przeciez chlopaki skrzykniete tu na forum wiec moze pamietaja i popieraja twoj pomysl
Skąd informacje o terminowości wypłat jak coraz więcej osób nie kryje tego,że zaległości są i sięgają ponoć lutego br?
Z WR sie kontaktowałem i nic czyli liczenie na cud,totalny niechcizm,który tak po prawdzie z każdym upływającym dniem tygodniem prowadzi klub do upadku i zaprzepaszczenia dorobku,całej historii 14-krotnego mistrza Polski
a te osoby kim są? krzykaczami na forum raptem.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1554
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: PP: RUCH Chorzów - ODRA OPOLE 25.09.2018 r. godz. 19:20

#75 Post autor: Rafał19R20 » 26 wrz 2018, o 20:42

ryszardczaban pisze:
26 wrz 2018, o 11:46
jakimamnick? pisze:
26 wrz 2018, o 10:40
Ryszardczaban odniose sie tylko do jednej kwestii - pilkarze maja placone, ich pensje sa uregulowane

Co do pomysłu z finansowaniem - odezwij sie do chlopakow z Wielkiego Ruchu. To sa przeciez chlopaki skrzykniete tu na forum wiec moze pamietaja i popieraja twoj pomysl
Skąd informacje o terminowości wypłat jak coraz więcej osób nie kryje tego,że zaległości są i sięgają ponoć lutego br?
Z WR sie kontaktowałem i nic czyli liczenie na cud,totalny niechcizm,który tak po prawdzie z każdym upływającym dniem tygodniem prowadzi klub do upadku i zaprzepaszczenia dorobku,całej historii 14-krotnego mistrza Polski
Rysiek nie siej zametu z tymi wyplatami jak bazujesz tylko na plotkach i przypuszczeniach!!!
Naprawde lepiej sie czujecie piszac jak to zle w Ruchu??
Dzisiejsze transfery moga tylko swiadczyc ze dobrze z platnosciami .
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], HullCityFC, Majestic-12 [Bot], papar1, pl1110 i 90 gości