Stowarzyszenie Wielki RUCH

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
niebieski19962
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 281
Rejestracja: 8 maja 2010, o 19:22
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#46 Post autor: niebieski19962 » 26 cze 2018, o 10:46

Właśnie wydrukowałem i wypełniłem deklarację, za niedługo z Wielkim Ruchem. Wszystko jest super, ale oczekuje jeszcze większych działań. Strona i podejście do tematu bardzo profesjonalne. Ale kto się nie rozwija, ten się cofa.. Dlatego musi zostać wprowadzona rejestracja online. Dodatkowo każdy musi wykonywać przelew co miesiąc? Nie można automatycznie? (większość osób sobie nie ustawi przelewu cyklicznie). Najlepiej było by gdyby działało to na podstawie strony, gdzie są donejterzy, którzy co miesiąc wpłacają. Na tej zasadzie jak działa patronite.

Poza tym wszystko okej, większe działania dla klubu, więcej informacji, rozwój fb, i przekazywanie informacji kibicom. Myślę, że działaniami można zbudować naprawdę wielki Ruch i wielkie stowarzyszenie.
Pierwszy mecz: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 4:0 10.05.2008
https://www.youtube.com/watch?v=bTE1ru0GVD4 --> ;)

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#47 Post autor: Lightman » 26 cze 2018, o 11:31

niebieski19962 pisze:
26 cze 2018, o 10:46
Właśnie wydrukowałem i wypełniłem deklarację, za niedługo z Wielkim Ruchem.
:ok:
Dlatego musi zostać wprowadzona rejestracja online.

Obecnie w świetle obowiązującego prawa nie ma możliwości dołączenia do stowarzyszenia przez Internet. Złożenie deklaracji wymaga podpisu wnioskującego o przyjęcie. Podpis wymaga formy pisemnej ewentualnie kwalifikowanego podpisu elektronicznego.
Dodatkowo każdy musi wykonywać przelew co miesiąc? Nie można automatycznie? (większość osób sobie nie ustawi przelewu cyklicznie).
Płatnosci można dokonywać miesięcznie, kwartalnie lub rocznie z góry. Jak komu wygodniej.

Awatar użytkownika
niebieski19962
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 281
Rejestracja: 8 maja 2010, o 19:22
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#48 Post autor: niebieski19962 » 26 cze 2018, o 12:34

"Podpis wymaga formy pisemnej ewentualnie kwalifikowanego podpisu elektronicznego. " Właśnie chodzi o podpis elektroniczny. Są firmy, które się takimi rzeczami zajmują. Warto się może zainteresować. Dużo osób rezygnuje pewnie przez taką drogę. Poza tym w grzybku stoisko gdzie można złożyć deklarację. (może już jest to super)/
Pierwszy mecz: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 4:0 10.05.2008
https://www.youtube.com/watch?v=bTE1ru0GVD4 --> ;)

Awatar użytkownika
Harry1990
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1239
Rejestracja: 28 gru 2011, o 18:12
Lokalizacja: Chorzów-Cwajka/Tychy
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#49 Post autor: Harry1990 » 26 cze 2018, o 12:53

niebieski19962 pisze:"Podpis wymaga formy pisemnej ewentualnie kwalifikowanego podpisu elektronicznego. " Właśnie chodzi o podpis elektroniczny. Są firmy, które się takimi rzeczami zajmują. Warto się może zainteresować. Dużo osób rezygnuje pewnie przez taką drogę. Poza tym w grzybku stoisko gdzie można złożyć deklarację. (może już jest to super)/
Dobry pomysł. Już niedługo ruszy sprzedaż karnetów, więc liczba potencjalnych osób może się zwiększyć. Ostatnio będąc w siedzibie stowarzyszenia aby złożyć deklarację to tłumów nie było, byłem tylko JA.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Blue are the words I say and what I think.
Blue are the Feelings that live inside me.

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#50 Post autor: Lightman » 26 cze 2018, o 14:18

niebieski19962 pisze:
26 cze 2018, o 12:34
"Podpis wymaga formy pisemnej ewentualnie kwalifikowanego podpisu elektronicznego. " Właśnie chodzi o podpis elektroniczny. Są firmy, które się takimi rzeczami zajmują. Warto się może zainteresować. Dużo osób rezygnuje pewnie przez taką drogę. Poza tym w grzybku stoisko gdzie można złożyć deklarację. (może już jest to super)/
Wiemy o tym, że są firmy, które się tym interesują, ale za darmo też tego nie robią.
Mamy powiedzieć jakieś grupie Członków "hej, wiem, że chcecie pomagać klubowi, ale Wasze skladki z ostatnich 3 miesiecy idą na podpis elektroniczny"?

Chcemy minimalizować koszty, jak tylko się da.
Dla chętnego nic trudnego. Dla ludzi, którzy nie mają czasu przyjsc do nas do biura, lub przed meczem, istnieje mozliwosc wyslania deklaracji pocztą.

Nie wykluczamy, że KIEDYŚ bedzie nas stac na taki wydatek, albo po prostu znajdzie sie firma, która pomoze nam w tym temacie na zasadach wspolpracy, ale to raczej melodia przyszlosci.

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1554
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#51 Post autor: Rafał19R20 » 27 cze 2018, o 17:37

Co ze spotkaniem z prezesami?
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Awatar użytkownika
alek900
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1083
Rejestracja: 26 gru 2008, o 15:33
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#52 Post autor: alek900 » 2 lip 2018, o 08:46

Patrząc na Nasze Stowarzyszenie, a chociażby na Socios z miasta na Z, to jesteśmy daleko w tyłku.. jesteś amatorskim biegaczem, jeżdze na różnego rodzaju zawody amatorskie w biegach. Na kilku z nich spotkałem ludzi z koszulkami Socios dla Górnika. W ten weekend byłem na znanym w Polsce, biegu z przeszkodami, gdzie pojawia się masa ludzi, i tam na scenie, motywowanie ludzi do biegu brzmiało znane "Jadymy durś"- wiadomo przez jaką ekipe ludzi. U nas cisza, cisza i nic. Taka prawda. Jest stowarzyszenie, bo jest i nic. Jak Wy chcecie ludzi?
___________________________________________

Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 439
Rejestracja: 12 sty 2004, o 21:37
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#53 Post autor: ROHAN2 » 2 lip 2018, o 08:52

alek900 pisze:
2 lip 2018, o 08:46
Patrząc na Nasze Stowarzyszenie, a chociażby na Socios z miasta na Z, to jesteśmy daleko w tyłku.. jesteś amatorskim biegaczem, jeżdze na różnego rodzaju zawody amatorskie w biegach. Na kilku z nich spotkałem ludzi z koszulkami Socios dla Górnika. W ten weekend byłem na znanym w Polsce, biegu z przeszkodami, gdzie pojawia się masa ludzi, i tam na scenie, motywowanie ludzi do biegu brzmiało znane "Jadymy durś"- wiadomo przez jaką ekipe ludzi. U nas cisza, cisza i nic. Taka prawda. Jest stowarzyszenie, bo jest i nic. Jak Wy chcecie ludzi?
No to zapraszamy do pomocy :P

Awatar użytkownika
alek900
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1083
Rejestracja: 26 gru 2008, o 15:33
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#54 Post autor: alek900 » 2 lip 2018, o 09:06

Słuchaj, miałbym czas, pomógłbym z miłą vhęcia, gdyż należe do jednego z założycieli stowarzyszenia działającego na terenie NP07, skrót NJT o ile wiesz o co chodzi. I mnie naprawde nie interesuje działanie mające na celu finansowania strojów do akademii, gdyż przez to mój klub nie zarobi kasy, nie przyciągnie kibiców na stadion. Jak widać z akademii nie ma nic, bo nawet jak na X lat uda się kogos sprzedać to kasa i tak idzie na długi, a ludzi jak nie było tak niema na stadionie
___________________________________________

Awatar użytkownika
alek900
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1083
Rejestracja: 26 gru 2008, o 15:33
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#55 Post autor: alek900 » 2 lip 2018, o 09:22

I nie pisz mi, że zapraszasz do pomocy. W czym mam pomóc? Uwierz mi wolałbym wyczytac na niebiescy.pl, na oficjalnej stronie, czy u patrona/patronów medialnych: Ruch Chorzów wraz ze stowarzyszeniem zaprasza na piknik/festyn charytatywny dla X chorego na Y", "atrakcje pikniku: konkurs rysowanki dla dzieci pod nazwą Z Czym Kojarzy Ci Się Ruch?" Wygrane 5 prac - spotkanie z piłkarzami, sztabem trenerskim oraz karnet na sezon 18/19. Sam zapłace za ten karnet dla tych dzieci uwierz!
___________________________________________

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1554
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#56 Post autor: Rafał19R20 » 3 lip 2018, o 21:02

Ponawiam pytanie Co ze spotkanie z Zarzadem?..
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7863
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#57 Post autor: Scypion » 10 lip 2018, o 14:31

A po co się chcesz z nimi spotykać? Lubisz się łudzić czy wolisz być robiony w konia? Pofandzolom gupty i tela. Psinco się z tego sprawdzi.

Awatar użytkownika
Fairlight
Posty: 195
Rejestracja: 22 sie 2014, o 13:59
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#58 Post autor: Fairlight » 20 lip 2018, o 13:30

Przeczytałem statut i dołączam do Was. Chwała kibicom, że się oddolnie mobilizują i tworzą takie stowarzyszenia, zwłaszcza wtedy kiedy klubowi nie najlepiej się wiedzie i najbardziej potrzebuje wsparcia. Szacunek, Koledzy!

Przy okazji tematu kibiców i funkcjonowania klubów piłkarskich--polecam książkę:

Obrazek

"Jeśli sądzisz, że piłka nożna jest skazana na podstarzałych działaczy, „betonowe” związki i szemrane układy, to będziesz bardzo zaskoczony! Poznaj historię nowoczesnego futbolu, zrodzonego z zaangażowania, determinacji i współpracy zwykłych kibiców. Zobacz, jak oddolny ruch odmienił oblicze piłki nożnej w Wielkiej Brytanii. A potem pomyśl, jak dużo możesz zrobić na naszym, polskim boisku."

Dobra, lecę na pocztę wysłać deklarację. :)

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#59 Post autor: Lightman » 20 lip 2018, o 14:54

Fairlight pisze:
20 lip 2018, o 13:30
Przeczytałem statut i dołączam do Was. Chwała kibicom, że się oddolnie mobilizują i tworzą takie stowarzyszenia, zwłaszcza wtedy kiedy klubowi nie najlepiej się wiedzie i najbardziej potrzebuje wsparcia. Szacunek, Koledzy!

Przy okazji tematu kibiców i funkcjonowania klubów piłkarskich--polecam książkę:

Obrazek

"Jeśli sądzisz, że piłka nożna jest skazana na podstarzałych działaczy, „betonowe” związki i szemrane układy, to będziesz bardzo zaskoczony! Poznaj historię nowoczesnego futbolu, zrodzonego z zaangażowania, determinacji i współpracy zwykłych kibiców. Zobacz, jak oddolny ruch odmienił oblicze piłki nożnej w Wielkiej Brytanii. A potem pomyśl, jak dużo możesz zrobić na naszym, polskim boisku."

Dobra, lecę na pocztę wysłać deklarację. :)
Miód na nasze uszy :ok:
Czekamy w takim razie na list z Gdańska :)

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie Wielki RUCH

#60 Post autor: Mikoruch » 20 lip 2018, o 16:53

Czy Stowarzyszenie bylo na spotkaniu z Prezesem ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], fanatyczny1920, Google Adsense [Bot], hebel, Kiler1989 i 104 gości