Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor

ksR
Posty: 747
Rejestracja: 21 paź 2004, o 18:06
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15032 Post autor: ksR » 8 cze 2018, o 21:32

KS Ruch
byliśmy w Katowicach 44 lata wcześniej

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12362
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15033 Post autor: Mirek » 8 cze 2018, o 21:34

tak jest od momentu zatwierdzenia układu

orbiter
Posty: 1402
Rejestracja: 7 maja 2004, o 22:28
Lokalizacja: SH 1920
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15034 Post autor: orbiter » 8 cze 2018, o 21:36

Szach-Pat

Nazwa Ruch Chorzów zastrzeżona (Smagor wiedział co robi), eRka - właściciel bliżej nieznany. Naprawdę wycofujmy ten klub.
Budujmy klub pod nazwa HKS Ruch 1920 Chorzów lub Hajducki Klub Sportowy Ruch Chorzów. Bez tych nieudaczników.


Zastrzeżone wzornictwo i nazwy! Zaznaczcie ZNAKI TOWAROWE - NAZWA i wpiszcie nazwę Ruch Chorzów
https://grab.uprp.pl/PrzedmiotyChronion ... roste.aspx
Ruch Chorzów - Górny Śląsk - Polska

Arena C6

adamo_R
Posty: 10840
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Co z tym Ruchem?

#15035 Post autor: adamo_R » 8 cze 2018, o 21:51

Moim zdaniem zbliżamy się do nowego Ruchu. Trzeba chyba 15 osób do założenia nowego klubu. Jakiś protokół z zebrania założycielskiego i pójść go wpisać do ewidencji, oraz rejestracja w sądzie okręgowym. No i kasa na opłaty skarbowe i inne. Potrzeba na pewno tez dużo czasu własnego, bo to zaś nie jest aż takie proste.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

GOŚĆ MORS
Posty: 72
Rejestracja: 28 kwie 2006, o 10:16
Lokalizacja: Igloopol Dębica
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15036 Post autor: GOŚĆ MORS » 8 cze 2018, o 22:01

adamo_R pisze:
8 cze 2018, o 21:51
Moim zdaniem zbliżamy się do nowego Ruchu. Trzeba chyba 15 osób do założenia nowego klubu. Jakiś protokół z zebrania założycielskiego i pójść go wpisać do ewidencji, oraz rejestracja w sądzie okręgowym. No i kasa na opłaty skarbowe i inne. Potrzeba na pewno tez dużo czasu własnego, bo to zaś nie jest aż takie proste.
15 łeba to założenia stowarzyszenie, tak było do 2016, teraz starczy 7, najprościej byłoby ja drużynę zgłosiło by istniejące stowarzyszenie WR
BIAŁO - NIEBIESKA DĘBICA

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15037 Post autor: ryszardczaban » 8 cze 2018, o 23:02

Bułek pisze:
8 cze 2018, o 02:03
Powstrzymywałem się bo uczucia mam rozjeb@ne na dwa fronty i to strasznie. Paterman zrobił mistrzostwo świata jeśli chodzi o zredukowanie długu i plan restrukturyzacyjny. Niestety problem polega na tym że PZPN woli stać ponad prawem powszechnym i ważniejsze jest dla niego prawo związkowe. Skoro jest tak jak twierdzi zarząd Ruchu że nie generują nowych zadłużeń a w procesie licencyjnym chodzi o zaległości fundacji i wcześniejsze, to rozwiązanie jest banalne i aż dziwię się że nikt z niego nie korzysta.
Skoro nie otrzymaliśmy licencji ze wzgl na plan to PKOL i nie ważne w której lidze walczyć z komisją do samego końca. Jeśli uda się wygrać złożyć pismo do sądu o bezpodstawne usunięcie z rozgrywek i starać się o odszkodowanie rzędu całości zadłużenia. Jeśli licencji nie otrzymamy zaczynać od 3 ligi i złożyć wniosek do sądu dokładnie o to samo.
Prawo związkowe nie stoi nad prawem powszechnym jedyny argument KL na przekór tlumaczeniu klubu to wg Rozena jest taki że inni się burzą że Ruch nie płaci a gra, a inni muszą płacić. No to trzeba uzmysłowić pozostałym że mogą się również restrukturyzować. Taka sytuacja zaburzyła by całkowicie pracę KL i tego się boją. Sami wspominali że plan restrukturyzacji jest nie do końca zgodny z założeniami związku i burzy proces licencyjny. To są założenia w sytuacji tylko i wyłącznie takiej że klub jest czysty a jeśli jest inaczej to się nie uda. Zauważcie że wg Rozena klub powinien grać w niższej lidze i utrzywać plan spłaty i nie awansowac do jej ukończenia. Bo za każdym razem kiedy Ruch wywalczy awans na boisku to nie otrzyma licencji. Chyba że spłaci to w ciągu jednego sezonu. Szantaż zawsze działa jeśli masz mocne argumenty i tego też można spróbować niech KL się określi czy mamy spłacać dłużników czy pi***olić to wszystko i się zerować.
No właśnie tu jest cała wykładnia problemów z licencją
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
Bułek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 191
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 22:22
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15038 Post autor: Bułek » 9 cze 2018, o 01:48

Dobra panie i panowie konkrety jak to widzicie zaczynając od 4 ligi(od B klasy)
1-Nie mamy drużyny bo nie mamy rezerw
2-Nie mamy herbu ma go ktoś niebieski(milicjant kufa)
3-nie mamy również nazwy bo jest zastrzeżona
4-Dłużnicy nie znikną w momencie rozwiązania klubu (patrz Klimek i sytuacja z jamrozo-lenczykami)
Więc skoro nie ma herbu, nie ma nazwy i nie ma drużyny to równie dobrze mogemy iść na Urania Ruda Śl i godać że my som na Ruchu.
Nasza sytuacja jest ku***sko daleko od ok i zerowanie od 4 ligi to nie rozwiązanie bo niekoniecznie się musi udać.
Po 1 postawić stadion
Po 2 tak jak bodajże ŁKS kiedyś zaskarżył decyzję o braku licencji i pomimo degradacji otrzymał odszkodowanie, zaskarżyć decyzję do sądu, PKOLu czy kurła papieża.
Nie piszcie mi tutaj że gra w 4 lidze z zadłużeniem nie ma sensu, Nie było sensu życzać 18 baniek smagorowi teraz to je zymft po łobiedzie. W 4 lidze gra z zadłużeniem ma sens jeśli ma się zamiar to spłacić i ma się plan na spłatę.
Wydaję mi się że Patman postawił wszystko na 1 kartę-restrukturyzacja i nie pomyślał że PZPN tego nie pochwali. Ba! PZPN jest przeciwny takiemu działaniu stąd problemy z komisją. Plan wszedł w życie a i tak ujebali nam punkty za brak spłaty, kwit na spłatę jamrozów też był i to wystawiony przez PZPN a i tak nam ujebali za to punkty. Cytując słowa jednego z hymnów Polski
je*** Pzpn i w całej tej sytuacji liczę że Ruch rzeczywiście ogranicza decyzja sądu i nie pozostaje nam nic innego niż wojna z pzpn.
Nam już nic nie zaszkodzi
bo co nas zdegradują?
Buahahaha
Nie dadzą licencji?
Wykluczą ze struktur?
Wtedy i tak możemy zakładać Wielkie Hajduki i próbować wmawiać wszystkim że My to dalej My

MNCH
Posty: 1674
Rejestracja: 30 mar 2008, o 16:31
Lokalizacja: Wielkie Hajduki/Nowe Chechło
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15039 Post autor: MNCH » 9 cze 2018, o 06:49

W tym kraju kazdy interpretuje prawo pod siebie.
PS .Nie wiem czy Rudy zdaje sobie sprawę ,że przegro w sadzie.
Nie kupujcie Tyskiego rudy go reklamuje.
Kiedys to piesci decydowaly kto jest najlepszy a nie kto ulozy lepiej karteczki albo pojedzie w wiekszej liczbie na wyjazd

rubas3
Posty: 14
Rejestracja: 6 maja 2018, o 20:40
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15040 Post autor: rubas3 » 9 cze 2018, o 07:33

To jest w końcu z tym Ruchem? Kotala nic nie mówi osiemnaście milionów dał i cisza... O co tutaj chodzi? Czy ktoś mi jest w stanie coś sensownego napisać?

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15041 Post autor: gerhat » 9 cze 2018, o 07:36

MNCH pisze:
9 cze 2018, o 06:49
W tym kraju kazdy interpretuje prawo pod siebie.
PS .Nie wiem czy Rudy zdaje sobie sprawę ,że przegro w sadzie.
Nie kupujcie Tyskiego rudy go reklamuje.
Ja i wyprowadźcie się z Rudy :rotfl:

rubas3
Posty: 14
Rejestracja: 6 maja 2018, o 20:40
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15042 Post autor: rubas3 » 9 cze 2018, o 07:38

Gdzie osiemnaście milionów z naszego publicznego budżetu? Ja mam dzieci mieszkam w Chorzowie i spodziewam się wyjaśnień dlaczego zamiast na place zabaw czy mieszkania pieniądze poszły na defraudacje dla jakiegoś złodzieja. Panie Koala czekam na wyjaśnienia a Pan panie Paterman niech końcu pokaże że ma pan srogie jaja i wyjawi CALA prawdę jak jest z finansami klubu i dlaczego bo mamy już tego dosyć.

Awatar użytkownika
KOSTA
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1727
Rejestracja: 8 maja 2003, o 12:32
Lokalizacja: aus Boerschachte
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15043 Post autor: KOSTA » 9 cze 2018, o 07:57

Paterman niych wylazi z dziupli i niych godo na czym stojymy,a tu wszyndzie cisza jak nad grobym.Czego jo dozyl.Przynajmnij w Lodzi i Toruniu bydzie dzisiej swieto.
Ruch Nigdy Nie Zginie!
od bajtla po grob zawsze KS RUCH
Kattowitz Boerschachte

R.Heydrich
Posty: 31
Rejestracja: 31 lip 2009, o 10:47
Lokalizacja: Siemianowice Sl
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15044 Post autor: R.Heydrich » 9 cze 2018, o 08:09

Wy dalej pieprzycie o patermanie ,niech wyłazi , niech coś powie . Co ma powiedzieć gołodupiec nie mam pieniędzy nigdy nie miałem i mieć nie będę a poważni ludzie maja mnie za idiotę

domin11hks
Posty: 901
Rejestracja: 31 mar 2005, o 13:12
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#15045 Post autor: domin11hks » 9 cze 2018, o 09:17

Jedno pytanie, kto by miał zostać prezesem Ruchu Chorzów ??
Jakieś propozycje, przesłanki że ktoś był by w stanie ??
wy***iemy Patermana a potem co ? :wstyd:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 29 gości