Trener Ruchu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
miechowiner13
Posty: 1358
Rejestracja: 14 lis 2013, o 09:37
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6196 Post autor: miechowiner13 » 5 cze 2018, o 07:46

tylko, żeby za tymi słowami szły czyny,
Proste pytanie jeżeli prawdą jest że piłkarze mieli praktycznie wszystko popłacone to czemu trener ich nie potrafił zmobilizować, rozumiem, że większości i tak kończył się kontrakt, ale przecież tym bardziej mogliby pokazać nowemu pracodawcy, że jeszcze są coś warci.
Natomiast niestety jak jedynym stylem jest napuszczanie jednych na drugich, publiczne narzekanie i zwalanie wyłącznej winy na innych, bez nawet najmniejszej odpowiedzialności, to nie ma się co dziwić, że przy pierwszej okazji ci piłkarze na takiego trenera się wypinają. Nawet po ostatnim meczu, gdzie wystawili praktycznie samych młodzieżowców znów to samo.

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 600
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6197 Post autor: Wilus » 5 cze 2018, o 08:24

Mirek pisze:gerhat myślę, że nikt.
Jest zupełna cisza, tak jakby nic się nie stało.

Nawet rzecznik tu już nie zagłada:
Ostatnia wizyta: 30 maja 2018 08:06
Dokładnie Mirek. Som jestem pod wrażeniem, że w Chorzowie taka cisza na wszystkich frontach. Nikt nic nie godo, nie komentuje, nie mówiąc o tym by się uderzyć w pierś ( co niektórzy ).
Licencji brak - zero komentarza Prezesa, tak jakby to nie mialo znaczenia. Kompletny brak informacji, co nas czeka, czy będzie ktoś grał w przyszłym sezonie, czy będą jakieś przygotowania do sezonu ?
Ta cisza powoli mnie wku.... :mad:

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2522
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6198 Post autor: Radvan138 » 5 cze 2018, o 08:28

Wilus pisze:
Mirek pisze:gerhat myślę, że nikt.
Jest zupełna cisza, tak jakby nic się nie stało.

Nawet rzecznik tu już nie zagłada:
Ostatnia wizyta: 30 maja 2018 08:06
Dokładnie Mirek. Som jestem pod wrażeniem, że w Chorzowie taka cisza na wszystkich frontach. Nikt nic nie godo, nie komentuje, nie mówiąc o tym by się uderzyć w pierś ( co niektórzy ).
Licencji brak - zero komentarza Prezesa, tak jakby to nie mialo znaczenia. Kompletny brak informacji, co nas czeka, czy będzie ktoś grał w przyszłym sezonie, czy będą jakieś przygotowania do sezonu ?
Ta cisza powoli mnie wku.... :mad:
I to jest wlasnie najgorsze we wszystkim, ze nikt nic nie godo. Jak to bylo? Cisza przed burza?

Awatar użytkownika
markomaniak
Posty: 267
Rejestracja: 23 gru 2003, o 16:52
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6199 Post autor: markomaniak » 5 cze 2018, o 09:20

Po trzech porazkach do 6 i po spadku trener powinien sie podac do dymisji. Trener kery zwalo publicznie porazki na wlasnych pilkarzy, kery po tych pilkarzach publicznie jedzie i kery sie madrzy co im w szatni tlumaczyl (a som sie nie bije w piers)

„Wyglądało to tak, jakby spotkała się grupa ludzi, którzy pierwszy raz się widzą i pierwszy raz grają w piłkę” „Dałem taki przykład w szatni zawodnikom: fragment gry 6 na 4, 7 na 4 czy powiedzmy 10 na 7 i zadałem proste pytanie – ile na treningu strzelili bramek w takim układzie. Zawodnicy odparli: jedną. Mówię: tak, jedną, być może jedną. Natomiast to był układ 10 na 9. Straciliśmy tyle, a mogliśmy stracić więcej” (Ruch- Siedlce 0:6)

„Natomiast jeżeli coś takiego się powtarza dzisiaj, muszę to nazwać tylko i wyłącznie głupotą. Niektórzy z moich zawodników nie dorośli do tego, żeby reprezentować taki klub jak Ruch Chorzów” (Miedz – Ruch 6:1)

„Dlaczego przegraliśmy? otrzymałem dwie odpowiedzi. Pierwszą, że zabrakło nam konsekwencji przy stałych fragmentach gry rywala i drugą, że zabrakło nam sytuacji strzeleckich. Obie prawidłowe, choć nie wyczerpują przyczyn porażki. Bardziej zmartwiło mnie jednak, że na drugie moje pytanie: Czy dziś każdy dał z siebie 100 procent na boisku? nie dostałem odpowiedzi” (Ruch- Niepolomice 0:2)

„Tak na szybko, na gorąco: na pewno w tym składzie personalnym już nigdy więcej się nie spotkamy. Zmiany będą ogromne” (Wigry – Ruch 6:0)

Za Rochy to przegrywali co najwyzej 0:2. Z porazkami przeplatanymi zwyciestwami to moze by sie utrzymali (moze, niekoniecznie). No ale borok Rocha nie wiedziol ze w Polsce sie zwalnio trenerow po 2 porazkach i ze panuje kolesiostwo.
Pamietom sezon 2004/2005 tyz z trenerem Fornalakiem i pamietne baraze ze Zniczem. No to teroz sie udalo...

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6200 Post autor: Morris » 5 cze 2018, o 12:20

Pan (celowo piszę "Pan" a nie "Trener") Dariusz Fornalak powinien wy***rdalać i to jak najdalej od Ruchu!

Pomijając żenujące wyniki, bo to wykładnia całego syfu jaki toczy nasz klub, pomijając wszystkie mniej czy bardziej groteskowe konferencje prasowe kiedy raz widział światełko w tunelu, drugim razem żegnał się z połową składu, to znów z ogromną serdecznością gratulował przeciwnikowi ubolewając, że dysponuje piłkarskim szrotem, pomijając otaczanie się parodystami w swoim sztabie (z całym szacunkiem dla dokonań boiskowych – Gucio).

Z Fornalakiem daleko nie zajedziemy, był tam gdzie nie było pieniędzy, był tam gdzie były, jakoś nie przypominam sobie żeby święcił gdzieś triumfy, z 10 lat temu awans z Polonią mu się zdarzył i tyle.

Ja o czym innym…

Czarę goryczy w temacie prowadzącego zespół przelał u mnie fakt, że Pan Dariusz Fornalak w ostatniej kolejce tego sezonu pokazał że jest kompletnym debilem... bo też tylko debil wystawia w meczu o nic 18-latka, który 2 dni wcześniej pożegnał najważniejszą osobę w swoim życiu, wioząc Go wcześniej przez całą Polskę!

Jakim głupcem trzeba być, żeby nie wczuć się w sytuację swojego młodego podopiecznego?! Pomijając wszystkie mądre nauki, psychologie sportu itp. jaki brak wyobraźni, jaki poziom empatii trzeba reprezentować żeby nie wiedzieć, że człowiek w takich momentach nie nadaje się do niczego?!

Mogę sobie wyobrazić rozmowę między graczem a Panem Fornalakiem: przed wyjazdem Fornalak zadaje pytanie: to jak, dasz radę zagrać? Co ma mu odpowiedzieć grajek, który dopiero co wchodzi do dorosłego futbolu…
Inaczej, może i nawet Kulejewski przyszedł do „Trenera” z własnej inicjatywy że chce pojechać, OK. jedź z nami bądź razem z drużyną ale nie wpuszczam chłopaka do gry bo to nie czas i miejsce…

Jaki był efekt wyszło gdzieś w okolicach 5 minuty meczu…

Osoba trenera, oprócz przygotowania warsztatowego musi mieć też w sobie trochę psychologa, trochę wychowawcy, wielcy trenerzy mają często ponoć w sobie nawet trochę z ojca i wodza. W obecnej sytuacji wielkich trenerów w Ruchu pewnie długo nie zobaczymy ale przynajmniej mądrych, inteligentnych ludzi należało by sobie życzyć…

perula4
Posty: 252
Rejestracja: 10 sty 2008, o 16:47
Lokalizacja: swietochlowice
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6201 Post autor: perula4 » 6 cze 2018, o 11:17

Wy chcecie Fornalaka odstrzelic a macie kasę na wypłacanie mu do końca kontraktu i zatrudnienie nowego drożdżowego? Myslcie

Awatar użytkownika
markomaniak
Posty: 267
Rejestracja: 23 gru 2003, o 16:52
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6202 Post autor: markomaniak » 6 cze 2018, o 11:35

ja nie, ale napewno Paterman ma (tak samo jak na wyplacanie do konca kontraktu Rochy)

Awatar użytkownika
79Świony
Posty: 1925
Rejestracja: 8 lis 2008, o 17:15
Lokalizacja: Schwientochlowitz
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6203 Post autor: 79Świony » 6 cze 2018, o 12:19

perula4 pisze:
6 cze 2018, o 11:17
Wy chcecie Fornalaka odstrzelic a macie kasę na wypłacanie mu do końca kontraktu i zatrudnienie nowego drożdżowego? Myslcie
Jasne, niech zostanie, może w x lidze bedemy już zbierać ino po 4-0

HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8435
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6204 Post autor: HKSADIK » 6 cze 2018, o 12:22

Todur pisze, ze moze odstrzela Dariusza.
gw pisze:Ruch Chorzów po spadku z pierwszej ligi prawdopodobnie po raz kolejny zmieni trenera. Działacze liczą, że uda im się zebrać 4,5 miliona złotych, które wystarczą na skuteczną walkę o awans.

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Trener Ruchu

#6205 Post autor: RNK95 » 6 cze 2018, o 12:27

HKSADIK pisze:
6 cze 2018, o 12:22
Todur pisze, ze moze odstrzela Dariusza.
gw pisze:Ruch Chorzów po spadku z pierwszej ligi prawdopodobnie po raz kolejny zmieni trenera. Działacze liczą, że uda im się zebrać 4,5 miliona złotych, które wystarczą na skuteczną walkę o awans.
Skąd niby karczmarz chce ten pieniądz wziąć ? Znów mityczne 2 tygodnie ? :/

HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8435
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6206 Post autor: HKSADIK » 6 cze 2018, o 12:36

Mityczny sponsor:1-ligowy!!! :hyhy:
Sroka pisze:Kontrakt Gucia Warzychy z @ruchchorzow1920 wygasa 30 czerwca i nie zostanie przedłużony
Szok ;)

Thoth
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8786
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 10:31
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6207 Post autor: Thoth » 6 cze 2018, o 12:49

RNK95 pisze:
6 cze 2018, o 12:27
Skąd niby karczmarz chce ten pieniądz wziąć ? Znów mityczne 2 tygodnie ? :/
oberżysta działo jak Polscy poeci i pisarze w czasie zaborów "ku pokrzepieniu serc" :rotfl: :rotfl: kto wie może się jeszcze chyci na tytuł "wieszcza z Chorzowa" :rotfl: :rotfl: sie my qr** czasów doczekali poprzednik złodziej i oszust a obecny nieudacznik i mitoman jo pi***ola... :dobani: :dobani: a z Gucia tyż jaki tryner jaki dyrektor sportowy :/ :/ i tak jeszcze, ujawnił się ostatnio członek RN Ruch Chorzów S.A. niejaki Śrutwa Mariusz? zawsze go wszędzie było pełno i tyla do godki mioł w kwestii prowadzenia i polityki klubu a nagle kajś znikł no chyba że na zdrowiu podupodł :przestraszony: :przestraszony: to rozumia.
Wielkość Ruchu jest tak wielko że nie do sie jej wyrazić w kilku słowach!

Faniol
Posty: 46
Rejestracja: 4 gru 2005, o 09:25
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6208 Post autor: Faniol » 6 cze 2018, o 13:28

Wierzyciele zaaprobowali układ aby mieć szansę na odzyskanie kasy a ten idiota ROZEN chce im ją odebrać proponując Ruchowi plan naprawczy w postaci upadłości. To się nazywa wyciąganie ręki do klubu i środowiska z nim zwiazanego
Ostatnio zmieniony 6 cze 2018, o 13:29 przez Faniol, łącznie zmieniany 1 raz.

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12361
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6209 Post autor: Mirek » 6 cze 2018, o 13:29

Bardziej do tematu co z tym Ruchem, ale poczytajcie co mówi Rozen z KL.

Pakujmy się póki czas i tyle.

Awatar użytkownika
79Świony
Posty: 1925
Rejestracja: 8 lis 2008, o 17:15
Lokalizacja: Schwientochlowitz
Kontakt:

Re: Trener Ruchu

#6210 Post autor: 79Świony » 6 cze 2018, o 13:33

Thoth pisze:
6 cze 2018, o 12:49
ujawnił się ostatnio członek RN Ruch Chorzów S.A. niejaki Śrutwa Mariusz? zawsze go wszędzie było pełno i tyla do godki mioł w kwestii prowadzenia i polityki klubu a nagle kajś znikł no chyba że na zdrowiu podupodł :przestraszony: :przestraszony: to rozumia.
Przeca nie bydzie som na siebie szkamroł...ku***- zarząd :rotfl: Banda kolesi nieudaczników!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], koperniol1984, Mavo1920, moRi95, Rickenn10, tynbydziedobry, WolnyLogin i 85 gości