Modernizacja stadionu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Modernizacja stadionu

#16636 Post autor: maciek1973 » 19 maja 2018, o 09:33

scaneRboy pisze:
Lutz pisze:... a jo dali swoje: jak tyn stadion stanie za mojego życio niy doś śe wdupia swoje to jeszcze zaapierdola tyściowy pora laci i je wdupia!
Ps.
:ups: teściowy już downo niy bydzie :hyhy:
Smakosz !
Niestety, moja wiara, wiara innych kibiców i nawet ich żon jest taka sama. Uwierzę, jak krzesełka na nowych trybunach zaczną montować.

maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Modernizacja stadionu

#16637 Post autor: maciek1973 » 19 maja 2018, o 09:35

mulan pisze:
scaneRboy pisze:
Ozor pisze: Co do samej elewacji masz oczywiście rację , super sprawa.

pomysł bardzo dobry. Reklama z założenia ma dać zysk. W razie czego można rozważyć tańszy sposób eksponowania reklam to raz, a dwa reklamy świetlne dobrze prezentują się po zmroku, a na DTŚ największy ruch jest w godzinach pracy. Ogólnie temat rozwojowy.
Obrazek
Obrazek
Abstrahując od kwestii finansowych, te reklamy wyglądają strasznie bazarowo. Ohyda!

Awatar użytkownika
kris91
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 113
Rejestracja: 14 lut 2014, o 11:54
Lokalizacja: Ślonsk
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16638 Post autor: kris91 » 21 maja 2018, o 14:03

Lightman pisze:
kris91 pisze:Z takim podejściem to szybko mnie nie przekonacie do wstapienia do WR... Dlaczego już nie piszecie do CP? Czekacie aż samo się rozwiąże albo to zbyt mało ważne aby pisać zapytania?
Czytanie ze zrozumieniem, jest takie trudne? Wyraźnie pisałem, że już uderzałem do CP w tej sprawie.

Z pierwsza częścią Twojego zdania nie będę nawet polemizował, bo z takim podejściem chyba mylimy pojęcia.
"Kibice wsparciem KLUBU" - kojarzysz Kris91? Zwykli kibice wspierają jak mogą Klub. Chcesz siedzieć z założonymi rękami przed kompem i oceniac? Prosze bardzo. Tylko nie wymagaj, skoro od siebie nic nie dajesz. Nawet tych 19,20zl.
Z całym szacunkiem, ale chodzi mi o to czemu nie piszecie oficjalnie z kont WR od razu.
Nie chcę siedzieć z założonymi rękami, ale jak dla mnie stowarzyszenie jest mało konkretne i przejrzyste. Straciłem zaufanie do stowarzyszenia kibiców przez poprzednie stowarzyszenie, które "działało".

Jak tylko uznam, że stowarzyszenie naprawdę działa to chętnie pomogę. Mam pewne doświadczenie w funkcjonowaniu stowarzyszenia, od 7 lat jestem przewodniczącym Komisji Rewizyjnej w jednym stowarzyszeniu

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16639 Post autor: Lightman » 21 maja 2018, o 15:16

kris91 pisze:Z całym szacunkiem, ale chodzi mi o to czemu nie piszecie oficjalnie z kont WR od razu.
Nie chcę siedzieć z założonymi rękami, ale jak dla mnie stowarzyszenie jest mało konkretne i przejrzyste. Straciłem zaufanie do stowarzyszenia kibiców przez poprzednie stowarzyszenie, które "działało".

Jak tylko uznam, że stowarzyszenie naprawdę działa to chętnie pomogę. Mam pewne doświadczenie w funkcjonowaniu stowarzyszenia, od 7 lat jestem przewodniczącym Komisji Rewizyjnej w jednym stowarzyszeniu
Nie ma sprawy :ok: zdaje sobie sprawę, że ludzie na razie raczej tylko przyglądają się naszym działaniom, ale doskonale to rozumiem.

Mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości usłyszymy "dobra robota Panowie, jestem z Wami". Zapraszamy serdecznie ;)

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16640 Post autor: szogun » 21 maja 2018, o 16:45

A tam dupcycie.
Ja jestem z Wielkim Ruchu i nie żałuje.
Przynajmniej kasa nie jest konfiskowana przez CBS.

Awatar użytkownika
ZYGa91
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 839
Rejestracja: 29 lip 2004, o 21:56
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16641 Post autor: ZYGa91 » 22 maja 2018, o 13:19

Maciej Grygierczyk pisze:Potwierdzone: jutro Centrum Przedsiębiorczości podpisze umowę z Inżynierem Kontraktu dla budowy nowego stadionu w Chorzowie. W CP zakładają, że najpóźniej za trzy miesiące ogłoszony zostanie przetarg na generalnego wykonawcę.
jestem faszystą każdy to wie
przecież wyborcza wciąż tak pisze
mam swe poglądy, więc jestem cham
w tym widzą problem, że myślę sam

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1023
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16642 Post autor: tedeus63 » 22 maja 2018, o 14:41

ale dlaczego dopiero za 3 miesiace? czemu nie za miesiac lub za tydzien . ? czy ktos obeznany moze cos powiedziec na ten temat. ? czy idziemy zgodnie z harmonogramem . ?

MNCH
Posty: 1674
Rejestracja: 30 mar 2008, o 16:31
Lokalizacja: Wielkie Hajduki/Nowe Chechło
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16643 Post autor: MNCH » 22 maja 2018, o 15:11

Przeca tu chodzi o wybory.
Łysy powie no momy juz inz
Kiedys to piesci decydowaly kto jest najlepszy a nie kto ulozy lepiej karteczki albo pojedzie w wiekszej liczbie na wyjazd

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16644 Post autor: Elmer » 22 maja 2018, o 15:14

tedeus63 pisze:ale dlaczego dopiero za 3 miesiace? czemu nie za miesiac lub za tydzien . ? czy ktos obeznany moze cos powiedziec na ten temat. ? czy idziemy zgodnie z harmonogramem . ?
Harmonogram "ściema do wyborów" jest realizowany perfekcyjnie, przy akceptacji tłumów
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

StCH
Posty: 32
Rejestracja: 21 maja 2018, o 11:54

Re: Modernizacja stadionu

#16645 Post autor: StCH » 22 maja 2018, o 16:44

Elmer dobrze prawi, trwa rozciąganie w czasie wszystkich formalności, tak by do wyborów zachować jakieś pozory i zarobić kolejną kadencję.

LEMON-CHORZOW
Posty: 1082
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16646 Post autor: LEMON-CHORZOW » 22 maja 2018, o 19:28

MadeR pisze:Ma ktoś dostęp do harmonogramu budowy stadionu? łącznie z wszystkimi przetargami - kiedy, co i jak miało być podpisane i wybrane
inzynier mo 2 miesiace na przejrzenie planow budowy stadionu ,,mo wylapac ewentualne bledy przy projekcie ,,potem poprawki ewentualnie u projektanta ,,oby ,,nie bylo zodnych to na przelomie sierpnia ,wrzesnia moze byc konkurs na budowe stadionu ,,,,jak ktos sie zglosi to moze byc roznie za nisko cena z miasta itd, o ile ktos sie wsztrzeli w cena miasta ,, i nikt od tego sie nie odwolo to symboliczno lopata moze byc wbito w listopadzie ,,,,na inzyniera byly 2 przetargi ,,kto wie ile bedzie na budowa stadionu ,,,oby wzystko lyklo,,,przed wyborami , chyba kotala nie bedzie ryzykowol utraty stolka

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16647 Post autor: Elmer » 22 maja 2018, o 19:47

A kasa na budowę? To też trzeba przegłosować i trzeba ją znaleźć. Co rok ok 25 milionów jak chcą przez 4 lata budować. Obawiam się że to nie wystarczy i minie kolejny rok.

A co potem? Stadion będzie zarabiał? Z tego co czytam to pod trybunami będzie wiatr a takie tam jest pole do popisu
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

LEMON-CHORZOW
Posty: 1082
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16648 Post autor: LEMON-CHORZOW » 22 maja 2018, o 20:15

Elmer pisze:A kasa na budowę? To też trzeba przegłosować i trzeba ją znaleźć. Co rok ok 25 milionów jak chcą przez 4 lata budować. Obawiam się że to nie wystarczy i minie kolejny rok.

A co potem? Stadion będzie zarabiał? Z tego co czytam to pod trybunami będzie wiatr a takie tam jest pole do popisu
jako kasa?przeciez budowa stadionu byla juz przeglosowana w urzedzie ,,,,, pod trybunami mo byc muzeum,,,a u reszta ,,,http://www.dziennikzachodni.pl/sport/pi ... ,13114382/

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16649 Post autor: wiesiek1 » 22 maja 2018, o 20:19

Stadion bedzie bo nikt nie zdefrauduje 2,5 mln zl na Inzyniera Kontraktu. Podpisza z nim umowe to trzeba sie wywiazac.
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10030
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16650 Post autor: jajo » 22 maja 2018, o 20:29

na razie to jest przegłsowane, ze Chorzów "chce mieć stadion". Przeglosowac to bedzie trzeba kazdy kolejny budzet, ktory bedzie na to przeznaczal pieniadze. Sam Kotala na razie nawet oficjalnie mowi, ze nie wie czy beda budowac na raz czy etapami.

Boje sie, ze skonczy sie na rozbiorce trybuny glownej.

Za 100 lat bedzie to oceniane tak samo jak dewastacja palacu w Świerklańcu czy Giszowca. Tam tez chcieli nowoczesnosci. I teraz zamiast pieknego osiedla mamy wiezowce jak wszedzie.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 57 gości