Odra Opole-Ruch Chorzów piątek 18 maja godzina 20,45

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Odra Opole-Ruch Chorzów piątek 18 maja godzina 20,45

#106 Post autor: ryszardczaban » 18 maja 2018, o 23:51

True Blue pisze:Obrazek :)

tak offtop to fajny to boł teleturniej. Terozki już takich niy robiom.
A fajnie by było gdyby w 20-lecie tego teleturnieju był jego powrót na antenę telewizji Katowice,albo w szerszej ogólnopolskiej skali,gdzie kibice mogliby wykazać się tym co wiedzą na temat piłki jej historii i czasów współczesnych.
Jak tego chcecie to piszcie do TVP Katowice i może ulegnie telewizja presji kibiców,bo ja jestem jak najbardziej za.
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

adamo_R
Posty: 10840
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Odra Opole-Ruch Chorzów piątek 18 maja godzina 20,45

#107 Post autor: adamo_R » 18 maja 2018, o 23:54

ryszardczaban pisze:
adamo_R pisze:Richard tych dwóch ze tobom ze kond uoni som pamientos?
Ten wyższy Tomek pracował w księgarni św.Jacka na ul.Wolności w Chorzowie i mieszkał gdzieś na Rozbarku w Bytomiu,a ten mniejszy to sędzia Rafał Benke i chyba on jest z Siemianowic
:)

Małkowski 19 latek pokazuje innym że trzeba myśleć :) Taka akcja po strzeleniu tora na 0:3 .. 2 lige trzeba przeżyć i będzie kibiców Ruchu wielka ilość na wyjazdach :)
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10030
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Odra Opole-Ruch Chorzów piątek 18 maja godzina 20,45

#108 Post autor: jajo » 19 maja 2018, o 00:08

adamo_R pisze:@jajo tak z ręką na sercu. Liczysz na coś w Opolu? Oprócz krajowego festiwalu.
nie zdazylem Ci wczoraj odpisac. Chcialem napisac, ze srednio wierze w punkty i w ogole dziwnie sie czuje. Dlatego, ze boje sie zwyciestwa i tego, ze wtedy Janusz uzna, ze juniorzy mu stykna na awans do 1 ligi. Do tego przyjscie Rumaka spowoduje, ze Odra zagra maksymalnie zmotywowana. I to byla odpowiedz mojego mozgu wczoraj.

Natomiast dzis w ciagu dnia do glowy zaczelo dochodzic serce...no i moze jeszcze 2-3 piwka ;)
https://gyazo.com/e7e514a7c3f1949331e5ecbbaf779105

No i wygrali, choc wydawalo mi sie to nielogiczne. A Odra faulami pokazala wg mnie, ze jej zalezalo. Jestem bardzo zaskoczony, wieloma sprawami, moze sie kiedys tutaj rozpisze. ale mozliwe ze to byl najlepszy nasz mecz w tej lidze. pelna kontrola.

ryszardczaban - przebijam, jak sie utrzymaja stawiom Ci kista i przyznajemy tytul chorzowskiego proroka.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Odra Opole-Ruch Chorzów piątek 18 maja godzina 20,45

#109 Post autor: ryszardczaban » 19 maja 2018, o 00:47

jajo pisze:
adamo_R pisze:@jajo tak z ręką na sercu. Liczysz na coś w Opolu? Oprócz krajowego festiwalu.
nie zdazylem Ci wczoraj odpisac. Chcialem napisac, ze srednio wierze w punkty i w ogole dziwnie sie czuje. Dlatego, ze boje sie zwyciestwa i tego, ze wtedy Janusz uzna, ze juniorzy mu stykna na awans do 1 ligi. Do tego przyjscie Rumaka spowoduje, ze Odra zagra maksymalnie zmotywowana. I to byla odpowiedz mojego mozgu wczoraj.

Natomiast dzis w ciagu dnia do glowy zaczelo dochodzic serce...no i moze jeszcze 2-3 piwka ;)
https://gyazo.com/e7e514a7c3f1949331e5ecbbaf779105

No i wygrali, choc wydawalo mi sie to nielogiczne. A Odra faulami pokazala wg mnie, ze jej zalezalo. Jestem bardzo zaskoczony, wieloma sprawami, moze sie kiedys tutaj rozpisze. ale mozliwe ze to byl najlepszy nasz mecz w tej lidze. pelna kontrola.

ryszardczaban - przebijam, jak sie utrzymaja stawiom Ci kista i przyznajemy tytul chorzowskiego proroka.
Przynajmniej te moje proroctwa przekładają się Tobie na konkretny pieniądz,a co do kisty to wypijemy ją razem i oby się tak stało po ostatniej kolejce pierwszej ligi,a jeszcze lepiej po wygranych barażach w co święcie i gorąco wierzę
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

marek79
Posty: 7699
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Odra Opole-Ruch Chorzów piątek 18 maja godzina 20,45

#110 Post autor: marek79 » 19 maja 2018, o 00:56

adamo_R pisze:Chop mo wiedza i nie jest gupi ...ale...(....) :)

Jusik je slawny na forum jak łon to robi.... :hyhy: :hyhy:


Dobra dość achy i ochy ...zobejrzymy jak Korupter Baniaka zagra z Puszczą.
Puszcza nie moze odpuscic bo w przypadku przegranej Łęczna może ich wyprzedzić i wtedy Puszcza zagra w Barażach.

MNCH
Posty: 1674
Rejestracja: 30 mar 2008, o 16:31
Lokalizacja: Wielkie Hajduki/Nowe Chechło
Kontakt:

Re: Odra Opole-Ruch Chorzów piątek 18 maja godzina 20,45

#111 Post autor: MNCH » 19 maja 2018, o 07:25

Jo jest w szoku GARATULACJE
Fornalak mógł wcześniej zareagować i młodych dać !
Kiedys to piesci decydowaly kto jest najlepszy a nie kto ulozy lepiej karteczki albo pojedzie w wiekszej liczbie na wyjazd

scaneRboy
Posty: 8166
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Odra Opole-Ruch Chorzów piątek 18 maja godzina 20,45

#112 Post autor: scaneRboy » 19 maja 2018, o 08:35

Idiotyczna sytuacja. Druzyna wczoraj GRALA W PILKE. Jak to mozliwe, ze trzeba bylo zniszczyc klub, zeby do tego dojsc.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

MG42
Posty: 89
Rejestracja: 12 lut 2016, o 21:42
Kontakt:

Re: Odra Opole-Ruch Chorzów piątek 18 maja godzina 20,45

#113 Post autor: MG42 » 19 maja 2018, o 09:10

adamo_R pisze:Rychu jest sławny od downa ( Milionerzy) i prawdziwy kibic Ruchu. Lata 80 moje czasy. Może bajarz i fantasta jak Paterman. Pamietom go zawsze że łaził z epom na spiel tako przez ramiona.
A w tyj epie mioł m.in. zdjyncia na handel, takie składanki/widokówki kibicowskie ktoś pamięto? :)

A i jeszcze jedno. Tyś Rysiek cugiem do Anglii jechoł jak my grali w pucharach?
Ostatnio zmieniony 19 maja 2018, o 09:15 przez MG42, łącznie zmieniany 1 raz.
Blut muss fließen

LEMON-CHORZOW
Posty: 1082
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Odra Opole-Ruch Chorzów piątek 18 maja godzina 20,45

#114 Post autor: LEMON-CHORZOW » 19 maja 2018, o 09:12

marek79 pisze:Liczyl ktos jak wyglado mala tabela w przypadku kiedy Ruch, Stomil i Łęczna mają po 33 pkt?
nie mo to zadnego sensu bo o ile wyprzedzimy te 2 druzyny to bedziemy tylko i wylacznie na 16 miejscu dajacym spadek,,,,1 punkt leczny w 3 meczach i po ptokach

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6163
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Odra Opole-Ruch Chorzów piątek 18 maja godzina 20,45

#115 Post autor: heli » 19 maja 2018, o 09:18

LEMON-CHORZOW pisze:
marek79 pisze:Liczyl ktos jak wyglado mala tabela w przypadku kiedy Ruch, Stomil i Łęczna mają po 33 pkt?
nie mo to zadnego sensu bo o ile wyprzedzimy te 2 druzyny to bedziemy tylko i wylacznie na 16 miejscu dajacym spadek,,,,1 punkt leczny w 3 meczach i po ptokach
przecież Olimpia może mieć wtedy mniej
inna sprawa, że też uważam, że to nie ma żadnego sensu, ale matematycznie taki układ jest możliwy, jeden punkt Łęcznej jeszcze nie zdecyduje.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Odra Opole-Ruch Chorzów piątek 18 maja godzina 20,45

#116 Post autor: Elmer » 19 maja 2018, o 09:25

Spokojnie. Łęczna ma Bogusława, a wygrać z Sosnowcem będzie b. ciężko. Ważne że coś ruszyło i wiemy dlaczego nie szło i na kogo można liczyć. No i powalczyć o jak najwyższe miejsce, bo I liga może się komuś znudzić
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12361
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Odra Opole-Ruch Chorzów piątek 18 maja godzina 20,45

#117 Post autor: Mirek » 19 maja 2018, o 09:38

MG42 pisze:
adamo_R pisze:Rychu jest sławny od downa ( Milionerzy) i prawdziwy kibic Ruchu. Lata 80 moje czasy. Może bajarz i fantasta jak Paterman. Pamietom go zawsze że łaził z epom na spiel tako przez ramiona.
A w tyj epie mioł m.in. zdjyncia na handel, takie składanki/widokówki kibicowskie ktoś pamięto? :)

A i jeszcze jedno. Tyś Rysiek cugiem do Anglii jechoł jak my grali w pucharach?
Jechoł, jechoł. We Wrexham my go witali pod stadionym, a potym chyba busym z nami do Londynu jechoł :P

A poza tym - jo Ci w razie czego tyż postawia - ino mom wątpliwości, czy Cię w alkoholizm niy wpyndzymy :P :P


tak już całkiym na marginesie: jeszcze był jedyn nasz chop, chyba z Piekor, co w teleturniejach groł niy?

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Odra Opole-Ruch Chorzów piątek 18 maja godzina 20,45

#118 Post autor: ryszardczaban » 19 maja 2018, o 09:52

MG42 pisze:
adamo_R pisze:Rychu jest sławny od downa ( Milionerzy) i prawdziwy kibic Ruchu. Lata 80 moje czasy. Może bajarz i fantasta jak Paterman. Pamietom go zawsze że łaził z epom na spiel tako przez ramiona.
A w tyj epie mioł m.in. zdjyncia na handel, takie składanki/widokówki kibicowskie ktoś pamięto? :)

A i jeszcze jedno. Tyś Rysiek cugiem do Anglii jechoł jak my grali w pucharach?
Jak najbardziej na mecz rozgrywany we Wrexham ze zdobywcą Pucharu Walii FC Llandsandfraid,
Podróż 24 godziny pociągiem w jedna strona przez Niemcy,Belgię,a nasza PF podróżowała na wyspy autokarem przez Niemcy,Francję.
Ale to ja pierwszy witałem piłkarzy Ruchu na stadionie we Wrexham,a potem dojechała ekipa kibiców ,,niebieskich"wśród,których były trzy żony piłkarzy Ruchu.
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Odra Opole-Ruch Chorzów piątek 18 maja godzina 20,45

#119 Post autor: ryszardczaban » 19 maja 2018, o 09:56

Mirek pisze:
MG42 pisze:
adamo_R pisze:Rychu jest sławny od downa ( Milionerzy) i prawdziwy kibic Ruchu. Lata 80 moje czasy. Może bajarz i fantasta jak Paterman. Pamietom go zawsze że łaził z epom na spiel tako przez ramiona.
A w tyj epie mioł m.in. zdjyncia na handel, takie składanki/widokówki kibicowskie ktoś pamięto? :)

A i jeszcze jedno. Tyś Rysiek cugiem do Anglii jechoł jak my grali w pucharach?
Jechoł, jechoł. We Wrexham my go witali pod stadionym, a potym chyba busym z nami do Londynu jechoł :P

A poza tym - jo Ci w razie czego tyż postawia - ino mom wątpliwości, czy Cię w alkoholizm niy wpyndzymy :P :P


tak już całkiym na marginesie: jeszcze był jedyn nasz chop, chyba z Piekor, co w teleturniejach groł niy?
Piszesz zapewne o Leszku Bryckim,który mioł długie włosy,a groł tyż w ,,Idź na całość" czy ,,Telefoniadzie"
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

Awatar użytkownika
ryszardczaban
Posty: 703
Rejestracja: 31 paź 2009, o 20:59
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Odra Opole-Ruch Chorzów piątek 18 maja godzina 20,45

#120 Post autor: ryszardczaban » 19 maja 2018, o 10:20

Elmer pisze:Spokojnie. Łęczna ma Bogusława, a wygrać z Sosnowcem będzie b. ciężko. Ważne że coś ruszyło i wiemy dlaczego nie szło i na kogo można liczyć. No i powalczyć o jak najwyższe miejsce, bo I liga może się komuś znudzić
Z całym szacunkiem do tego co piszesz,ale jak słusznie ktoś tutaj zauważył Puszcza nie może odpuścić sobie meczu z Łęczną,bo mając na teraz te 39 punktów NIE JEST JESZCZE BEZPIECZNA,BY UNIKNĄĆ GRY W BARAŻACH.
Potem ich czeka mecz w Siedlcach z Pogonią i na koniec sezon żegnają w Niepołomicach meczem z Miedzią.
Zadaj sobie więc pytanie co lepsze bezpośrednie utrzymanie czy konieczność gry w barażu,a strata punktów przez Puszczę w tych 3 meczach może wpędzić w kłopoty zespół ,,Stawara".
Wiedzą więc o co grają tak samo jak będące za nimi w tabeli zespoły Drutexu Bytovii Bytów i Pogoni Siedlce,które mają po 38 punktów jeszcze przed trzema meczami kończącymi sezon.
Drutex Bytovia dziś gra w Mielcu ze Stalą,która też zainteresowana jest walką o awans,więc tak dla mnie trudno w tym meczu znaleźć faworyta.
Potem zespół Drutexu gości u siebie Chrobrego,a sezon kończy w Chojnicach meczem z Chojniczanką.
Pogoń Siedlce dziś gra w Legnicy z Miedzią,potem gra w Siedlcach z Puszczą Niepołomice i wyjeżdża do Częstochowy na mecz z Rakowem.
Jak widzisz zatem rozwój wydarzeń może być tutaj różny,ale ja raczej skłaniam się do tezy,że raczej dla drużyn będących nad kreską lepsze jest zachowanie dotychczasowej pozycji niż na wskutek porażki wplątanie się w baraże.
Mój pierwszy mecz Ruchu 25 września 1977 roku Ruch Chorzów-Górnik Zabrze 1-1 (0-1) na Stadionie Śląskim.
Mój pierwszy mecz na Cichej 6 2 września 1979 roku Ruch Chorzów-Legia Warszawa 3-2(0-1)
I jak tu nie kochać takiej drużyny,która po 50 minutach przegrywa 0-2,a wygrywa mecz 3-2
Wygrywanie wpisane jest w DNA Ruchu Chorzów i moje.
Pierwszy wyjazd 3 maja 1980 Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 1-1 (1-0).
Pierwszy mecz europejskich pucharów oglądany na Cichej 6 1 października 1979 roku Ruch Chorzów-BFC Dynamo Berlin 0-0 I runda Pucharu Europy Mistrzów Krajowych edycji 1979/80.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ASCETO, Google Adsense [Bot], moRi95, tynbydziedobry i 105 gości