Modernizacja stadionu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16621 Post autor: Elmer » 18 maja 2018, o 10:02

Lightman pisze:
zień dobry. Ze wzgledu na czas ktorzy mieli inni oferenci na złożenie ewentualnych protestów umowa z wykonawcą nie została jeszcze podpisana. Podpisanie umowy nastąpi w najbliższym tygodniu.
Pozdrawiam.
Piotr Małecki
W sobotę chyba nie pracują, niedziela jest wolna, więc dedukuję, że to dzisiaj
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

piośnikorz
Posty: 716
Rejestracja: 4 sie 2016, o 16:19
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16622 Post autor: piośnikorz » 18 maja 2018, o 10:50

Elmer pisze:
Lightman pisze:
zień dobry. Ze wzgledu na czas ktorzy mieli inni oferenci na złożenie ewentualnych protestów umowa z wykonawcą nie została jeszcze podpisana. Podpisanie umowy nastąpi w najbliższym tygodniu.
Pozdrawiam.
Piotr Małecki
W sobotę chyba nie pracują, niedziela jest wolna, więc dedukuję, że to dzisiaj
Jak dziś nie bydzie żadnego info, to idealno okazja, żeby Stowarzyszenie Wielki Ruch zadziałało w tej sprawie. Właśnie w takich chwilach powinno się naciskać. Ten stadion to jedyny promyk nadziei na normalność.

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16623 Post autor: Lightman » 18 maja 2018, o 12:26

piośnikorz pisze:
Elmer pisze:
Lightman pisze:
zień dobry. Ze wzgledu na czas ktorzy mieli inni oferenci na złożenie ewentualnych protestów umowa z wykonawcą nie została jeszcze podpisana. Podpisanie umowy nastąpi w najbliższym tygodniu.
Pozdrawiam.
Piotr Małecki
W sobotę chyba nie pracują, niedziela jest wolna, więc dedukuję, że to dzisiaj
Jak dziś nie bydzie żadnego info, to idealno okazja, żeby Stowarzyszenie Wielki Ruch zadziałało w tej sprawie. Właśnie w takich chwilach powinno się naciskać. Ten stadion to jedyny promyk nadziei na normalność.
pisałem dzis do CP o info w tej sprawie.
Jak wiadomo działam w WR i mysle, ze niebawem zaczne pisac do CP z kont WR. Moze byc?

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1440
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16624 Post autor: Darth Kabut » 18 maja 2018, o 12:46

To nie moze być, tylko: tak "ma" być.

Naciski mają być z każdej strony.
Począwszy od Pani Helgi z magla, czy Francika z Dąbrowskiego czy przez Nonckiewicza spod estakady a także przez Wielki Ruch na wszystkich ludziach w klubie kończąc...

Awatar użytkownika
Lutz
Posty: 9559
Rejestracja: 12 sie 2002, o 00:34
Lokalizacja: Kattowitz
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16625 Post autor: Lutz » 18 maja 2018, o 12:51

... a jo dali swoje: jak tyn stadion stanie za mojego życio niy doś śe wdupia swoje to jeszcze zaapierdola tyściowy pora laci i je wdupia!
Ps.
:ups: teściowy już downo niy bydzie :hyhy:

Awatar użytkownika
Slawko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1732
Rejestracja: 15 lis 2003, o 11:59
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16626 Post autor: Slawko » 18 maja 2018, o 13:02

naciskać, pytac, pisac
tu jest mail [email protected]

stadion jest wazniejszy niż cokolwiek innego
"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" - Przegląd Sportowy, 1934r.

scaneRboy
Posty: 8166
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16627 Post autor: scaneRboy » 18 maja 2018, o 13:08

Lutz pisze:... a jo dali swoje: jak tyn stadion stanie za mojego życio niy doś śe wdupia swoje to jeszcze zaapierdola tyściowy pora laci i je wdupia!
Ps.
:ups: teściowy już downo niy bydzie :hyhy:
Smakosz !
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16628 Post autor: niebieski98 » 18 maja 2018, o 13:12

Lightman, jeżeli Wielki Ruch ma spełnić swoją rolę, jaką jest pomoc klubowi w powrocie na właściwe tory to jest to najlepsze okazja ku temu. Piszcie, pytajcie, zdawajcie relacje z odpowiedzi jakie uzyskacie z CP. Oprócz dopilnowania budowy nowej Cichej, stowarzyszenie może przy okazji zaskarbić sobie nowych członków, którzy obecnie są niezdecydowani. Dacie jasny sygnał że stowarzyszenie działa realnie i godne reprezentuje interesy kibiców.

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16629 Post autor: Lightman » 18 maja 2018, o 13:16

Darth Kabut pisze:To nie moze być, tylko: tak "ma" być.

Naciski mają być z każdej strony.
Począwszy od Pani Helgi z magla, czy Francika z Dąbrowskiego czy przez Nonckiewicza spod estakady a także przez Wielki Ruch na wszystkich ludziach w klubie kończąc...
i tak będzie.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16630 Post autor: Ozor » 18 maja 2018, o 14:37

Lightman pisze:
piośnikorz pisze:
Elmer pisze:
Lightman pisze:
zień dobry. Ze wzgledu na czas ktorzy mieli inni oferenci na złożenie ewentualnych protestów umowa z wykonawcą nie została jeszcze podpisana. Podpisanie umowy nastąpi w najbliższym tygodniu.
Pozdrawiam.
Piotr Małecki
W sobotę chyba nie pracują, niedziela jest wolna, więc dedukuję, że to dzisiaj
Jak dziś nie bydzie żadnego info, to idealno okazja, żeby Stowarzyszenie Wielki Ruch zadziałało w tej sprawie. Właśnie w takich chwilach powinno się naciskać. Ten stadion to jedyny promyk nadziei na normalność.
pisałem dzis do CP o info w tej sprawie.
Jak wiadomo działam w WR i mysle, ze niebawem zaczne pisac do CP z kont WR. Moze byc?
brawo :super:

Awatar użytkownika
kris91
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 113
Rejestracja: 14 lut 2014, o 11:54
Lokalizacja: Ślonsk
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16631 Post autor: kris91 » 18 maja 2018, o 14:45

Lightman pisze:
piośnikorz pisze:
Elmer pisze:
Lightman pisze:
zień dobry. Ze wzgledu na czas ktorzy mieli inni oferenci na złożenie ewentualnych protestów umowa z wykonawcą nie została jeszcze podpisana. Podpisanie umowy nastąpi w najbliższym tygodniu.
Pozdrawiam.
Piotr Małecki
W sobotę chyba nie pracują, niedziela jest wolna, więc dedukuję, że to dzisiaj
Jak dziś nie bydzie żadnego info, to idealno okazja, żeby Stowarzyszenie Wielki Ruch zadziałało w tej sprawie. Właśnie w takich chwilach powinno się naciskać. Ten stadion to jedyny promyk nadziei na normalność.
pisałem dzis do CP o info w tej sprawie.
Jak wiadomo działam w WR i mysle, ze niebawem zaczne pisac do CP z kont WR. Moze byc?
Z takim podejściem to szybko mnie nie przekonacie do wstapienia do WR... Dlaczego już nie piszecie do CP? Czekacie aż samo się rozwiąże albo to zbyt mało ważne aby pisać zapytania?

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16632 Post autor: Lightman » 18 maja 2018, o 19:21

kris91 pisze:Z takim podejściem to szybko mnie nie przekonacie do wstapienia do WR... Dlaczego już nie piszecie do CP? Czekacie aż samo się rozwiąże albo to zbyt mało ważne aby pisać zapytania?
Czytanie ze zrozumieniem, jest takie trudne? Wyraźnie pisałem, że już uderzałem do CP w tej sprawie.

Z pierwsza częścią Twojego zdania nie będę nawet polemizował, bo z takim podejściem chyba mylimy pojęcia.
"Kibice wsparciem KLUBU" - kojarzysz Kris91? Zwykli kibice wspierają jak mogą Klub. Chcesz siedzieć z założonymi rękami przed kompem i oceniac? Prosze bardzo. Tylko nie wymagaj, skoro od siebie nic nie dajesz. Nawet tych 19,20zl.

Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 439
Rejestracja: 12 sty 2004, o 21:37
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16633 Post autor: ROHAN2 » 18 maja 2018, o 20:02

Lightman pisze:
kris91 pisze:Z takim podejściem to szybko mnie nie przekonacie do wstapienia do WR... Dlaczego już nie piszecie do CP? Czekacie aż samo się rozwiąże albo to zbyt mało ważne aby pisać zapytania?
Czytanie ze zrozumieniem, jest takie trudne? Wyraźnie pisałem, że już uderzałem do CP w tej sprawie.

Z pierwsza częścią Twojego zdania nie będę nawet polemizował, bo z takim podejściem chyba mylimy pojęcia.
"Kibice wsparciem KLUBU" - kojarzysz Kris91? Zwykli kibice wspierają jak mogą Klub. Chcesz siedzieć z założonymi rękami przed kompem i oceniac? Prosze bardzo. Tylko nie wymagaj, skoro od siebie nic nie dajesz. Nawet tych 19,20zl.
Brawo, trafione w punkt. Można to odnieść niestety do dużej części tego forum. Sami specjaliści i fachowcy, dopóki samemu nie trzeba się niczym wykazać. A jeśli chodzi o sprawę stadionu to jest to rok wyborczy i warto by zrobić spotkanie( debatę) ze wszystkimi kandydatami na urząd prezydenta( oczywiście kiedy już będą) żeby było jasne na kogo ewentualnie oddać głos.

Awatar użytkownika
MadeR
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 250
Rejestracja: 16 lut 2012, o 21:55
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16634 Post autor: MadeR » 19 maja 2018, o 00:26

Ma ktoś dostęp do harmonogramu budowy stadionu? łącznie z wszystkimi przetargami - kiedy, co i jak miało być podpisane i wybrane

Awatar użytkownika
Slawko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1732
Rejestracja: 15 lis 2003, o 11:59
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#16635 Post autor: Slawko » 19 maja 2018, o 06:59

MadeR pisze:Ma ktoś dostęp do harmonogramu budowy stadionu? łącznie z wszystkimi przetargami - kiedy, co i jak miało być podpisane i wybrane
był jakis nieoficjalny harmonogram i zgodnie z nim już jest kilka miesięcy w plecy.
nawet jeśli coś sie ruszy z przetargami to w tym roku jest zero szans na rozpoczęcie budowy/rozbiórki.

Tydzień minął - umowa nie podpisana, czyli kolejne opóznienie.
Mam wrażenie, że jakby była rzeczywiście wola, żeby ten stadion budować to szło by to wszystko w innym tempie...
"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" - Przegląd Sportowy, 1934r.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 85 gości