Ruch w prasie...

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12362
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#24781 Post autor: Mirek » 27 mar 2018, o 13:31

Ten artykuł gościa na interii to ogólnie jest warszawskie podejście do Śląska.

scaneRboy
Posty: 8166
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#24782 Post autor: scaneRboy » 27 mar 2018, o 14:34

Moim zdaniem podejscie nie tyle warszawskie, co sloikowe. Warszawiacy duzo by o nich opowiadac, ale nie maja az takich kompleksow. Tutaj mamy nie tylko komplesy, ale cala serie roznych zaburzen.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7864
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch w prasie...

#24783 Post autor: Scypion » 27 mar 2018, o 19:00

Plan jeden klub ma województwo jest realizowany. W naszym beda 2. Szczewa i dospel. Jeżeli ktoś Was wierzy że pzpn pozwoli nam się odrodzić to jesteście w dupnym błędzie. Widać to z całą rozciągłością. Plan jest prosty czolgac i upoksrzac Ruch. Powoli spuszczac nas na dol. Pokazowe tortury dla wroga wladcy. Jesli by się udało utrzymać to licencja... transfery... punkty i tak do końca. Pamiętajcie o tym dmąc w wuwuzele i fraternizujac się z szczewami i innymi na żółtym meczyku ochlapie.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1953
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#24784 Post autor: wojt » 27 mar 2018, o 21:07

Scypion. Z całym szacunkiem, ale już tego wiecznego użalania się nad sobą i własnym losem nie idzie słuchać. Plany jeden region jeden klub co to za pi***olenie? kto taki plan wprowadza Soros, Kaczyński Tusk czy Boniek, potajemne spotkania loży masońskiej? Boniek to cwaniak i typowi nie wierzę ale jak wam nie jest wstyd tak płakać nad swoim nędznym losem, mieliśmy niedawno Piechniczka i Bugdoła w PZPN i gdzie był ten wielki Ruch??? Naszym problemem nie jest przełożony mecz ze Stomilem, zły terminarz, za krótki okres spłaty długu czy ucieczka Lipskiego bez odszkodowania, tylko Rogala, Smagorowicz, Kurczyk czy inne indywidua których jak największe dupy wołowe nie mogliśmy się pozbyć z klubu. Widzew i Zawisza to ulubione kluby Bońka i gdzie są? Jak skończyły? Całe te teorie spiskowe to jakiś sen wariata. Gdzie są wielcy chorzowianie, miasto, bogaci kibice? Klub od lat kierowany na dno przez włodarzy, a tu lament że nas chcą ud***ć biednych Ślązoków. Jak to się ma do sympatyków reprezentacji, dzieci z rodzinami, czy zwykłych stadionowych turystów którzy chcą zobaczyć w akcji Lewandowskiego czy Milika tego już kompletnie nie rozumiem. Raz na 10 lat miasto Chorzów ma wielką promocję, a malkontenci zaś swoje, najlepiej to olać i zrobić mecz Ślązoki kontra Kaszubi na Kalinie wypiąć się na Bońka i wypisać z ligi bo przecież nas nikt nie lubi, nie szanuje, wszyscy się na nas mszczą, nie mamy pieniędzy bo nam gorole zabrali kopalnie i huty więc na złość, w ramach protestu odmrozimy sobie uszy :) Jak zbudujemy SAMI ( z nieba nic nie spadnie) klub na mocnych zdrowych zasadach, jak będzie kasa to nie martwcie się mecz ze Stomilem czy karny w ostatniej minucie to nie będzie koniec świata a takie głosy będą przyjmowane z ironicznym uśmiechem. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10030
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#24785 Post autor: jajo » 27 mar 2018, o 21:27

swoja droga wyglad Cichej podczas treningow Koreanczykow to lekcja jak sie nie buduje wizerunku (ew jak sie buduje wizerunek pastuchow) w wykonaniu Moris (czyli Miasta Chorzów), a przy okazji Ruchu.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
19Wariat20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 703
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 13:14
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#24786 Post autor: 19Wariat20 » 27 mar 2018, o 22:16

wojt pisze:Scypion. Z całym szacunkiem, ale już tego wiecznego użalania się nad sobą i własnym losem nie idzie słuchać. Plany jeden region jeden klub co to za pi***olenie? kto taki plan wprowadza Soros, Kaczyński Tusk czy Boniek, potajemne spotkania loży masońskiej? Boniek to cwaniak i typowi nie wierzę ale jak wam nie jest wstyd tak płakać nad swoim nędznym losem, mieliśmy niedawno Piechniczka i Bugdoła w PZPN i gdzie był ten wielki Ruch??? Naszym problemem nie jest przełożony mecz ze Stomilem, zły terminarz, za krótki okres spłaty długu czy ucieczka Lipskiego bez odszkodowania, tylko Rogala, Smagorowicz, Kurczyk czy inne indywidua których jak największe dupy wołowe nie mogliśmy się pozbyć z klubu. Widzew i Zawisza to ulubione kluby Bońka i gdzie są? Jak skończyły? Całe te teorie spiskowe to jakiś sen wariata. Gdzie są wielcy chorzowianie, miasto, bogaci kibice? Klub od lat kierowany na dno przez włodarzy, a tu lament że nas chcą ud***ć biednych Ślązoków. Jak to się ma do sympatyków reprezentacji, dzieci z rodzinami, czy zwykłych stadionowych turystów którzy chcą zobaczyć w akcji Lewandowskiego czy Milika tego już kompletnie nie rozumiem. Raz na 10 lat miasto Chorzów ma wielką promocję, a malkontenci zaś swoje, najlepiej to olać i zrobić mecz Ślązoki kontra Kaszubi na Kalinie wypiąć się na Bońka i wypisać z ligi bo przecież nas nikt nie lubi, nie szanuje, wszyscy się na nas mszczą, nie mamy pieniędzy bo nam gorole zabrali kopalnie i huty więc na złość, w ramach protestu odmrozimy sobie uszy :) Jak zbudujemy SAMI ( z nieba nic nie spadnie) klub na mocnych zdrowych zasadach, jak będzie kasa to nie martwcie się mecz ze Stomilem czy karny w ostatniej minucie to nie będzie koniec świata a takie głosy będą przyjmowane z ironicznym uśmiechem. Pozdrawiam
Nic takigo mi sie niy śniło :rotfl:
A co do Twojego postu...zgodzom sie z nim w 100%.

scaneRboy
Posty: 8166
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#24787 Post autor: scaneRboy » 27 mar 2018, o 23:53

Prawda jest chyba gdzies po srodku. My z uwiebieniem od lat czekamy te dwa t6godnie na szejka nie wiem skad. Ale z drugiej strony cos jest na rzeczy ewidentnie z tymi teoriami spiskowymi.

Zauwazcie i poszukajcie w necie. Jest rywalizacja, zeby nie powiedziec konflikt pomiedzy pzpn a elatraklasa. Pisalem juz, ze moim zdaniem oniek chcee ulokowac w ekstraklasie swoich ludzi, dlatego pomaga szczewom, zeby ich przedstawiciel zajal miejsce w RN ekstraklasy. Jednym ze sposobow jest podium w rozgrywkach. Wydaje mi sie, ze to jest dosc czytelne.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7864
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch w prasie...

#24788 Post autor: Scypion » 28 mar 2018, o 19:33

Dobrze, zatem budujcie sobie wszystko na zdrowych zasadach. Cieszcie sie duchem gry i fair play. Badzcie sobie czescia futbolowej rodziny. Grajcie sobie na wuwuzelach, rozkoszujcie lewym, prawym i srodkowym i wszystko zrzucajcie na karb naszej dupowatosci. Ja podziekuje.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1953
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#24789 Post autor: wojt » 28 mar 2018, o 22:36

No i o to chodzi jest wolność jeden kocha wuwuzele drugi speedwey trzeci szachy, wyśmiewanie kogoś i psucie mu zabawy, bo mnie to nie interesuje, jest dziecinne. Ja osobiście nie byłem na Śląskim bo gra meczów towarzyskich jest dla mnie co najmniej mało interesująca, ale jeśli chodzi o wydarzenie, promocję miasta, bardzo dobry odbiór tego miejsca w mediach i udany sprawdzian dla organizatorów przed innymi dużymi imprezami w parku, to duże brawa! Jako Ślązak dobrze życzący temu miastu, kibicuję takim wydarzeniom, nawet jeśli miały by to być zawody w rzucie beretem do kibla z wodą. Nie bardzo rozumiem jak Ruch miałby zyskać na tym gdyby przyszło na mecz 5 tysięcy ludzi, a Polska przegrała 0-5, ale to już nie moje zmartwienie i nie moja mentalność.
Czas bojkotów i akcji był jak trzeba było wywalić Smagora, Kurczyka, organizować radnych przed wyborami etc. To co można było zrobić na własnym podwórku zostało totalnie zaprzepaszczone i wtedy nikt nie miał odwagi pisać o bojkotach. Potem jak to zwykle z nami bywa łabędzi śpiew/płacz, pretensje i wyżywanie się na Bogu ducha winnych piknikach/Januszach którzy z rodzinami chcą zobaczyć mecz.
Jeśli jest kasa i pomysł na dalsze funkcjonowanie klubu i plan powrotu do Ekstraklasy to żaden rok straty, spadek, Siemaszko, Musiał i inni nam w tym nie przeszkodzą. Jeśli tego nie ma to nawet trzy walkowery dla nas i powrót wielkich bohaterów z niebieską krwią na czele z Ćwielongiem, Helikiem i Fornalikiem nic nie dadzą. Ciągłe wypisywanie jak to żabole mają prasę, promowanych piłkarzy, , geje kontakty pieniądze, a Ruch tylko walą w dupę stawia nas niestety w świetle totalnych nieudaczników, z czym po prostu nie mogę się zgodzić.

Awatar użytkownika
Rejon
Posty: 587
Rejestracja: 8 maja 2003, o 20:15
Lokalizacja: sajliżja
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#24790 Post autor: Rejon » 28 mar 2018, o 22:55

wojt pisze:Scypion. Z całym szacunkiem, ale już tego wiecznego użalania się nad sobą i własnym losem nie idzie słuchać. Plany jeden region jeden klub co to za pi***olenie? kto taki plan wprowadza Soros, Kaczyński Tusk czy Boniek, potajemne spotkania loży masońskiej? Boniek to cwaniak i typowi nie wierzę ale jak wam nie jest wstyd tak płakać nad swoim nędznym losem, mieliśmy niedawno Piechniczka i Bugdoła w PZPN i gdzie był ten wielki Ruch??? Naszym problemem nie jest przełożony mecz ze Stomilem, zły terminarz, za krótki okres spłaty długu czy ucieczka Lipskiego bez odszkodowania, tylko Rogala, Smagorowicz, Kurczyk czy inne indywidua których jak największe dupy wołowe nie mogliśmy się pozbyć z klubu. Widzew i Zawisza to ulubione kluby Bońka i gdzie są? Jak skończyły? Całe te teorie spiskowe to jakiś sen wariata. Gdzie są wielcy chorzowianie, miasto, bogaci kibice? Klub od lat kierowany na dno przez włodarzy, a tu lament że nas chcą ud***ć biednych Ślązoków. Jak to się ma do sympatyków reprezentacji, dzieci z rodzinami, czy zwykłych stadionowych turystów którzy chcą zobaczyć w akcji Lewandowskiego czy Milika tego już kompletnie nie rozumiem. Raz na 10 lat miasto Chorzów ma wielką promocję, a malkontenci zaś swoje, najlepiej to olać i zrobić mecz Ślązoki kontra Kaszubi na Kalinie wypiąć się na Bońka i wypisać z ligi bo przecież nas nikt nie lubi, nie szanuje, wszyscy się na nas mszczą, nie mamy pieniędzy bo nam gorole zabrali kopalnie i huty więc na złość, w ramach protestu odmrozimy sobie uszy :) Jak zbudujemy SAMI ( z nieba nic nie spadnie) klub na mocnych zdrowych zasadach, jak będzie kasa to nie martwcie się mecz ze Stomilem czy karny w ostatniej minucie to nie będzie koniec świata a takie głosy będą przyjmowane z ironicznym uśmiechem. Pozdrawiam
Nojśmiejszniejsze jest to, że przez większość III RP Ruch był kojarzony z opcjami politycznymi, które dość długo były u władzy. Lata 90-te to władze Ruchu kojarzone z SLD, Rogalik, Blida, Bembenki i ta cało postkomuna w 70-osobowym zarządzie. Przypominam dwie kadencje rządziło SLD. 8-letnie rządy PO to patronat realny albo wyobrażony przez kibiców ze strony J. Buzka, do tego platformiany prezydent miasta Chorzowa, jakieś jednorazowe wsparcie finansowe ze strony platformianego prezydenta Świon, Dziedzicowo w Rudzie niby sympatyzuje z nami, prezydent Tychów bywol widywany na TG C6, dwóch ludzi w PZPN tyż my mieli, prócz Bugdoła, Piechniczka był też taki mec. Eugeniusz Stanek członek Ruchu, J.Bednarz chyba też naszym wrogiem jakimś nie był. Nie godom już o hierarchach kościelnych, Zimoń, Kupny I co? Ch.....sko!
Pytanie na Wielkanoc:
Czy Wielka Niebieska Rodzina :
a) była rodziną mafijną,
b) była rodziną patologiczną,
c) nie istniała.
"Od piłkarzy wymagam wyłącznie respektu. Tak jak w szkole musisz mieć szacunek do nauczyciela, w domu do ojca i matki, tak w szatni do trenera. I ten respekt musi być zawsze, a nie tylko wtedy, kiedy trener zrobi awanturę." - J. Kocian

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#24791 Post autor: Elmer » 28 mar 2018, o 23:13

jajo pisze:swoja droga wyglad Cichej podczas treningow Koreanczykow to lekcja jak sie nie buduje wizerunku (ew jak sie buduje wizerunek pastuchow) w wykonaniu Moris (czyli Miasta Chorzów), a przy okazji Ruchu.
zmieniając temat to Koreańczykom ktoś chyba przy Cichej puścił nasz mecz z Chojniczanką w I rundzie
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#24792 Post autor: Ozor » 28 mar 2018, o 23:20

wojt pisze:No i o to chodzi jest wolność jeden kocha wuwuzele drugi speedwey trzeci szachy, wyśmiewanie kogoś i psucie mu zabawy, bo mnie to nie interesuje, jest dziecinne. Ja osobiście nie byłem na Śląskim bo gra meczów towarzyskich jest dla mnie co najmniej mało interesująca, ale jeśli chodzi o wydarzenie, promocję miasta, bardzo dobry odbiór tego miejsca w mediach i udany sprawdzian dla organizatorów przed innymi dużymi imprezami w parku, to duże brawa! Jako Ślązak dobrze życzący temu miastu, kibicuję takim wydarzeniom, nawet jeśli miały by to być zawody w rzucie beretem do kibla z wodą. Nie bardzo rozumiem jak Ruch miałby zyskać na tym gdyby przyszło na mecz 5 tysięcy ludzi, a Polska przegrała 0-5, ale to już nie moje zmartwienie i nie moja mentalność.
Czas bojkotów i akcji był jak trzeba było wywalić Smagora, Kurczyka, organizować radnych przed wyborami etc. To co można było zrobić na własnym podwórku zostało totalnie zaprzepaszczone i wtedy nikt nie miał odwagi pisać o bojkotach. Potem jak to zwykle z nami bywa łabędzi śpiew/płacz, pretensje i wyżywanie się na Bogu ducha winnych piknikach/Januszach którzy z rodzinami chcą zobaczyć mecz.
Jeśli jest kasa i pomysł na dalsze funkcjonowanie klubu i plan powrotu do Ekstraklasy to żaden rok straty, spadek, Siemaszko, Musiał i inni nam w tym nie przeszkodzą. Jeśli tego nie ma to nawet trzy walkowery dla nas i powrót wielkich bohaterów z niebieską krwią na czele z Ćwielongiem, Helikiem i Fornalikiem nic nie dadzą. Ciągłe wypisywanie jak to żabole mają prasę, promowanych piłkarzy, , geje kontakty pieniądze, a Ruch tylko walą w dupę stawia nas niestety w świetle totalnych nieudaczników, z czym po prostu nie mogę się zgodzić.
:ok:
Brawo , mimo że reprezentacja to nie moja bajka również jestem zadowolony z każdej możliwej pozytywnej promocji Chorzowa a takim niewątpliwie jest wizyta takiej ilości kibiców plus pozytywny rozgłos w mediach.Byłem i jestem przeciwnikiem aby Stadion Śląski był domem Ruchu. Ten pomysł z racji jego wielkości jest a raczej był irracjonalny wbrew temu co próbowali nam wmówić wcześniejsi włodarze klubu wraz z kilku politykami.Co do spisku anty Ruch w najwyższych władzach PZPN mam nieco inne zdanie , latami kosztem klubu rożni działacze próbowali naginać rzeczywistość wielokrotnie wprowadzając świadomie w błąd organy nadzoru czego dowodem są coroczne problemy z licencją i długi które w końcu skumulowały się do tego stopnia iż nawet miejskie pieniądze nie były w stanie uratować klubu od zapaści.Ruch i jego działacze muszą najpierw odzyskać wiarygodność aby być poważnie traktowani ponieważ ta jest mocno nadszarpnięta przez jak już pisałem lata kłamstw i matactw w stosunku do wielu podmiotów.
Dla rozluźnienia atmosfery moim zdaniem plus:
Spiker Ruchu Chorzów zadebiutował na Stadionie Śląskim. Dostał zgodę na gwarę
http://katowice.wyborcza.pl/katowice/7, ... askim.html

Awatar użytkownika
Sniper1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 266
Rejestracja: 4 lip 2012, o 10:40
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#24793 Post autor: Sniper1920 » 29 mar 2018, o 10:29

Spiker Ruchu Chorzów zadebiutował na Stadionie Śląskim. Dostał zgodę na gwarę
W tym kraju trzeba sie pytać o zgoda, żeby godać w swoim dialekcie :D.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#24794 Post autor: Ozor » 29 mar 2018, o 11:10

Sniper1920 pisze:
Spiker Ruchu Chorzów zadebiutował na Stadionie Śląskim. Dostał zgodę na gwarę
W tym kraju trzeba sie pytać o zgoda, żeby godać w swoim dialekcie :D.
W tym kraju, za tej czy innej władzy to spory sukces , taka sytuacja miała miejsce pierwszy raz przynajmniej ja takiego czegoś nie pamiętam.
Czym grozi otwarty konflikt narodowościowy z władzą pokazuje Katalonia gdzie mimo miażdżącej przewagi autonomistów z próby sił wyszła z tarczą Hiszpania którą poparła cała UE aby nie wzniecać lokalnych konfliktów w innych regionach Europy.
Powoli a do przodu, małymi krokami ;)

marek79
Posty: 7700
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#24795 Post autor: marek79 » 29 mar 2018, o 19:39

http://2angrymen.tv/santiago-villafane- ... jak-brata/

Wywiad z Santiago. Fajnie sie czyta.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], hebel, JoKeRoNŁ, Konrad, scaneRboy i 67 gości