Sezon 2017/2018

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Sezon 2017/2018

#2326 Post autor: RNK95 » 22 mar 2018, o 17:49

blueRay pisze:Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN uznała odwołanie Górnika w sprawie kary trzech ujemnych punktów za spotkanie z Piastem Gliwice - poinformował na Twitterze prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Górnik Zabrze został ukarany za zachowanie kibiców w meczu 26. kolejki Ekstraklasy z Piastem Gliwice przerwanym przy stanie 1-0 na korzyść Piasta. Mecz został zweryfikowany jako walkower 0-3 na niekorzyść Piasta, a Górnik dodatkowo został ukarany trzema ujemnymi punktami.
czy kogoś to dziwi ? nie, ryży swoimi rozległymi mackami załatwił co trzeba było i uznali co trzeba ;) tak to wygląda

JohnnyR
Posty: 61
Rejestracja: 18 mar 2018, o 15:53

Re: Sezon 2017/2018

#2327 Post autor: JohnnyR » 22 mar 2018, o 17:56

No i teraz te ruskie chujki raczej utrzymają się w grupie mistrzowskiej...

MNCH
Posty: 1674
Rejestracja: 30 mar 2008, o 16:31
Lokalizacja: Wielkie Hajduki/Nowe Chechło
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#2328 Post autor: MNCH » 22 mar 2018, o 18:15

Komuchom wolno więcej maja swojego- prezesa PZPN.
Ale jeżeli chodzi o Ruch to zawsze po górka.
Kiedys to piesci decydowaly kto jest najlepszy a nie kto ulozy lepiej karteczki albo pojedzie w wiekszej liczbie na wyjazd

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12361
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#2329 Post autor: Mirek » 22 mar 2018, o 19:00

No i to prezes pierwszy informuje o tym. Chyba siedział pod drzwiami :P

Elmer
Posty: 10286
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#2330 Post autor: Elmer » 22 mar 2018, o 19:06

Mirek pisze:No i to prezes pierwszy informuje o tym. Chyba siedział pod drzwiami :P
To on komisję poinformował
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

scaneRboy
Posty: 8165
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#2331 Post autor: scaneRboy » 22 mar 2018, o 19:07

Sam fakt, ze oglosil to Boniek na TT mowi wiele. To sygnal dla wszystkich!

Z perspektywy czasu to troche zmienia perspektywe patrzenia na dzialalnosc smagora, wybory w pzpn i nasz nagly upadek.

Naszym podstawowym zadaniem jest przetrwac.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Sezon 2017/2018

#2332 Post autor: RNK95 » 22 mar 2018, o 19:09

Spokojnie - jutro pierwszy etap destrukcji wizerunku PZPNu - wpie.rdol od Nigerii i potem poleci, w wakacje już będzie po baloniku ;)

Awatar użytkownika
monisia2812
Posty: 730
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 07:30
Lokalizacja: B-e
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#2333 Post autor: monisia2812 » 22 mar 2018, o 19:20

Ryży im jeszcze majstra załatwi. Mom nadzieja, że ryżok wyleci.
Każdy to powie Czternastokrotni Mistrzowie! CDN...

scaneRboy
Posty: 8165
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#2334 Post autor: scaneRboy » 22 mar 2018, o 19:41

Majster jest zarezerwowany dla leglej. Juz nawet pyry sobie odpuscily. Jaga jest upierdalana regularnie.

Wydaje mi sie, ze tu trzeba by uderzyc w Szulikowom.

Troche mam mieszane uczucia co do repry. Jako taka mi serdecznie wisi, ale nalezalo by zachowac wlasciwe proporcje. A proporcje sa takie ze ryzy z przypupasami jada na plecach obecnych polkarzy z Lewandowskim na czele, a nie odwrotnie. Dlatego druzyny reprezentacji jakos mam moralny hamulec, zeby atakowac. Sa tam dobrzy pilkarze, ktorzy sprawiaja radoche zjebom ze wsi i miasteczek, ktorzy na codzien zadupiaja do roboty i nie maja czasu ani okazji zobaczyc zawodowych sportowcow. Zjebom w takim sensie, ze nie maja pojecia jak to funkcjonuje i wala gorzale z braku lepszych rozrywek. To nie jest powod, zeby na nich pluc.

Wkurwiaja mnie szczewa z esbecka, post sowiecka mentalnoscia, skurwysynskimi brudnymi sztuczkami i boniek, ktorego albo po esbecku skorumpowali, albo opłacają i lansują.

wk***ia mnie tez to, ze spadlismy na dno za rzadow prawicy w okresie dobrej konounktury gospodarczej. Dlatego mysle, ze paluchy macza w tym zakulisowo pewien minister ktoremu krupnioki smakuja.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#2335 Post autor: Ozor » 22 mar 2018, o 23:49

Z perspektywy czasu to troche zmienia perspektywe patrzenia na dzialalnosc smagora, wybory w pzpn i nasz nagly upadek.
Niczego w jego wypadku to nie zmienia kłamał wszystkich w koło latami aż miarka się przebrała i finał wszyscy znamy.To zawodowy specjalista od upadłości i cała jego biznesowa kariera tak wyglądała z Ruchem włącznie.A ta paranoja związana z UB(tych to cud spotkać jeszcze żywych)czy SB przypomina mi polowanie na żydów(według tego co czytam muszą być ich w Polsce setki tysięcy jak nie więcej i wszyscy na zaszczytnych decyzyjnych stanowiskach :oczami: ) których ja mając lat 48 widziałem w tym kraju może ze dwóch na własne oczy.Jasne PZPN ma swoje za uszami , ich kadra mi zwisa ale niestety wyglądało to tak że mały oszust chciał i oszukiwał dużego do czasu jednak. Więc nie ma co marudzić i tworzyć nowe teorie spiskowe tylko uczciwie pracować nad odbudowaniem wiarygodności Ruchu

scaneRboy
Posty: 8165
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#2336 Post autor: scaneRboy » 23 mar 2018, o 07:13

nie chodzi absolutnie o usprawiedliwianie, raczej o kulisy wyborów w pzpn.

Co do ubecji zaznaczyłem, że chodzi o mentalność. Wiemy dokładnie, że szczewa piszą na nas donosy gdzie się tylko da, było o tym tu na forum, trochę wygadał się swojego czasu nijaki Mazur z niewyparzoną gębą.

Decyzje w sprawie przyznania punktów szeczewom za przegrany mecz ogłosił prezesina osobiście, z pominięciem serwisu informacyjnego pzpn, rzecznika prasowego, przewodniczącego odpowiedniej komórki w związku... nie! prezes osobiście! Dla mnie to nie jest teoria spiskowa, tylko język "prezesowskiej dyplomacji" i bardzo czytelny komunikat. Mogę się założyć, że szczewa majstra nie zrobią ale zajmą wystarczająco wysokie miejsce, żeby zająć odpowiednie miejsca we władzach związku i ekstraklasy.

Zbliżają się wybory samorządowe, najwyższy czas zacząć myśleć.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7863
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Sezon 2017/2018

#2337 Post autor: Scypion » 23 mar 2018, o 07:42

Ozor pisze:
Z perspektywy czasu to troche zmienia perspektywe patrzenia na dzialalnosc smagora, wybory w pzpn i nasz nagly upadek.
Niczego w jego wypadku to nie zmienia kłamał wszystkich w koło latami aż miarka się przebrała i finał wszyscy znamy.To zawodowy specjalista od upadłości i cała jego biznesowa kariera tak wyglądała z Ruchem włącznie.A ta paranoja związana z UB(tych to cud spotkać jeszcze żywych)czy SB przypomina mi polowanie na żydów(według tego co czytam muszą być ich w Polsce setki tysięcy jak nie więcej i wszyscy na zaszczytnych decyzyjnych stanowiskach :oczami: ) których ja mając lat 48 widziałem w tym kraju może ze dwóch na własne oczy.Jasne PZPN ma swoje za uszami , ich kadra mi zwisa ale niestety wyglądało to tak że mały oszust chciał i oszukiwał dużego do czasu jednak. Więc nie ma co marudzić i tworzyć nowe teorie spiskowe tylko uczciwie pracować nad odbudowaniem wiarygodności Ruchu
68 rok spowodował, ze tych zydow nie spotykosz. A metody te same. Wierz mi ze boniowi nie chodzi o to ze samgor go ciuloł. Bo ciulają tam wszyscy. Ino o to, ze osmielil sie w wyborach glosowac na inno opcja. Smagor jest naszym kamienim mlynskim, ktory ciagnie nos na dno, ale boniek jest tym kery depcze nos w palce kere chytaja za burta łodki...Zawsze nie cierpiol Ślązokow,zawsze zle wypowiadol sie o regionie, Stadionie Śląskim itp. Stad tak bardzo kocho antyslaskie faktycznie szczewa. Paranoja z ub i sb polego na tym ze o ile oni juz w wiekszosci sa w ziemi to większość eksponowanych stanowisk obsadzają ich dzieci i wnuki

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#2338 Post autor: Ozor » 23 mar 2018, o 09:16

Chcemy oddać w dobre ręce, zbyć akcje Piasta Gliwice! To nie może być zrobione na siłę. Musimy mieć poważnego partnera, który nie zniszczy tego dorobku – zapowiedział w Rozmowie Dnia w Radiu Piekary prezydent Gliwic, Zygmunt Frankiewicz.
Blado to widzę, w tym przypadku jak i w wielu innych kluby są i będą utrzymywane głownie z miejskich pieniędzy.

scaneRboy
Posty: 8165
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#2339 Post autor: scaneRboy » 23 mar 2018, o 09:44

Scypion pisze: osmielil sie w wyborach glosowac na inno opcja.
nie jest dla mnie jasne, czy to skutek, czy przyczyna. Teraz jasno widać, że oniek siedzi w kieszeni u carycy. Czy oni robią to pieniędzmi, szantażem, darmową wódką i dziwkami czy innymi metodami to wszystko jedno.

jeśli to wszystko jest prawda, to musiało dojść do konfrontacji pomiędzy ońkiem a prezesem Ruchu, kimkolwiek by on nie był. A pechowo był nim Smagor, który po prostu był słaby i jedyne co próbował zrobić to przykleić się do Wojciechowskiego. Ponieważ szans na powodzenie w zasadzie nie było, to nasz pupil smagor postanowił zrobić to, co jak Ozor słusznie zauważył potrafi najlepiej -spieniężyć co tylko da, orżnąć miasto na ile się da, kilka razy nadstawić się w więzieniu, by w końcu żyć w dostatku.


a właśnie... dobra wiadomość jest taka, że szczewa też żyją z pieniędzy miejskich i pomimo "olbrzymich sukcesów" nie pochytali żadnego konkretnego sponsora. Kto wie, czy na chwilę obecną strategia niskich kosztów nie jest lepsza na dłuższą mete.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Elmer
Posty: 10286
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018

#2340 Post autor: Elmer » 23 mar 2018, o 11:06

To pokazuje jakie myślenie ma ten człowieczek
W sieci pojawiły się oskarżenia ze strony kibiców, że PZPN oraz Zbigniew Boniek zemścił się na Ruchu Chorzów za Dariusza Smagorowicza, byłego już prezesa Niebieskich, z którym Bońkowi nigdy nie było po drodze. - Śmiać mi się chce, gdy słyszę takie rzeczy. Ja na panu Smagorowiczu nigdy się nie mściłem z prostej przyczyny: on mnie nigdy nie interesował. Taka jest prawda. On był zawsze za "krótki", żeby mnie choćby w łydkę ugryźć, choć bardzo starał się mi zaszkodzić - mówi Boniek.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... dke-ugryzc

Trochę OT, ale szukając takie coś mi wyskoczyło
Kto bronił Ruchowi wygrywać mecze, kto pozbył się dobrego trenera, kto wypuścił Patryka Lipskiego, kto ma wieczne problemy z licencją? Przecież Ruch co roku nas oszukuje, a my ze względu na klub, nie działaczy, ciągniemy ich za uszy jak tylko możemy.
ty ryża...

Jeszcze było spięcie ze strażnikiem kiedy go ryży wyrzucił z sali, gdzie zarząd "jadł" obiad. Strażnik wszedł i został wyproszony
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: moRi95 i 90 gości