Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12961 Post autor: szogun » 14 lut 2018, o 05:54

BAFista pisze:Pat idzie Vabank

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Albo nie ma pieniędzy na spłatę tych dwóch baniek. Nie zdziwie się jak nasi zaczną z 9 punktami. Moim zdaniem Pat niech się określi czy to spłaca czy nie, bo jak nie to daremne są wzmocnienia bo i tak polecimy. Tu liczy się każdy punkt.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
19daimos20
Posty: 2144
Rejestracja: 29 sty 2010, o 14:38
Lokalizacja: Kiedyś Siemce, teraz Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12962 Post autor: 19daimos20 » 14 lut 2018, o 07:37

Obserwując pobocznie wydarzenia, czarno to widzę. Niestety długi trzeba spłacać, a jeśli w koło brakuje pieniędzy to co zrobić??? Dodatkowo ostatnie miejsce w tabeli nie jest szczytem marzeń, a kto wierzy w pozostanie w 1 lidze??? Chyba tylko kibice bo ani piłkarze ani nawet Paterman. Wszystkie legendy kiedyś się kończą. Oby Ruch trwał jak najdłużej.
Dumny homofob i islamofob :)

Elmer
Posty: 10359
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12963 Post autor: Elmer » 14 lut 2018, o 14:02

Wierzyć można zawsze. Jeszcze niedawno Pogoń w ekstraklasie była w beznadziejnej sytuacji. Kilka wygranych zmieniło sytuację. Nie wierzę, że w klubie pogodzili się ze spadkiem. Pierwsze kolejki wiele powiedzą. Jak zespół zaskoczy to może szybko nadrobić straty. Przecież w październiku, grając bez napastnika (Posinković to bardziej pomocnik, a Balicki wciąż się uczy) Ruch miał świetną serię. Jeśli taką powtórzą to utrzymanie jest realne. Jeśli do końca marca strata do bezpiecznego miejsca nie stopnieje do to może być ciężko. Ta liga jest cudowna i magiczna. Ciężko przewidzieć jakiekolwiek wyniki
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

ksR
Posty: 747
Rejestracja: 21 paź 2004, o 18:06
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12964 Post autor: ksR » 15 lut 2018, o 14:59

KS Ruch
byliśmy w Katowicach 44 lata wcześniej

zbyszekq
Posty: 398
Rejestracja: 22 paź 2009, o 14:45
Lokalizacja: bytom
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12965 Post autor: zbyszekq » 15 lut 2018, o 18:41

nie wiem czy PAT idzie vabank ale dla mnie są 2 scenariusze tego wszystkiego
1 optymistyczny płacimy zaległości a ze wzmocnieniami czekamy aż kluby e-klasy odpalą niechcianych tak jak teraz np. Jankes
2 pesymistyczny nie ma kasy więc gramy tym co mamy.Tylko wtedy po co było topić kolejne miliony.
Martwi tylko cisza ze sponsorem na ekstraklasowym poziomie i brak partnerów akcji twój biznes-twój Ruch może przynajmniej właściciele pokazaliby się poprzez swoje firmy.ps czy klub 100 jeszcze istnieje,a może ktoś wie ile idzie na klub ze składki na Wielki Ruch(bo może tam warto zmienić skłakę np 19.20 zł na klub a 5-10 zł na stowarzyszenie)oczywiście kasa przekazana pod nadzorem ludzi ze stowarzyszenia na konkretne cele oraz wykup akcji klubu
zbyszek

Awatar użytkownika
Wapel
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 175
Rejestracja: 16 lis 2009, o 20:11
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12966 Post autor: Wapel » 15 lut 2018, o 19:56

Klub 100 już nie istnieje od wakacji... Dodam tylko, że klub nie był uprzejmy o tym poinformować swoich członków...

pedro-sbl
Posty: 7142
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12967 Post autor: pedro-sbl » 16 lut 2018, o 00:13

Czy ftos z ludzi interesujacych sie finansami przedsiebiorstw zno spolka o gorszych wynikach finansowych niz Ruch 2018 czy Ruch 2016?
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12968 Post autor: szogun » 16 lut 2018, o 08:18

Z jednym się zgodzę. Jeśli teraz nie zapłacą do lutego końca miesiąca to po co były poprzednie spłaty i wydatki? Niech Pat płaci albo poda się do dymisji.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
jurek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1329
Rejestracja: 24 lut 2008, o 15:01
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12969 Post autor: jurek » 16 lut 2018, o 08:28

szogun pisze:Z jednym się zgodzę. Jeśli teraz nie zapłacą do lutego końca miesiąca to po co były poprzednie spłaty i wydatki? Niech Pat płaci albo poda się do dymisji.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Sory... do jakij dymisji? Dyć to "jego" firma, mo nojwincyj udziałów. Kup od niego te akcje, wsodź do RN swoich ludzi i niech go odwołajom.

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12970 Post autor: szogun » 16 lut 2018, o 09:25

Może być właścicielem ale musi być prezesem? Może niech da na stołek prezesa kogoś kto ma pomysł ja klub i będzie umiał ściągnąć do klubu sponsorów. No nie chce mi się wierzyć że taki klub jak Ruch nie chce nikt sponsorować, reklamować się. wk***ia mnie jak gramy z jakimiś wsiami, tam pełno banerów reklamowych a u nas jak nie ma transmisji w Polsacie to bieda z nędza. Cos jest nie tak.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Niebieskie PNIOKI
Posty: 351
Rejestracja: 25 cze 2007, o 21:40
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12971 Post autor: Niebieskie PNIOKI » 16 lut 2018, o 17:01

szogun pisze:Może być właścicielem ale musi być prezesem? Może niech da na stołek prezesa kogoś kto ma pomysł ja klub i będzie umiał ściągnąć do klubu sponsorów. No nie chce mi się wierzyć że taki klub jak Ruch nie chce nikt sponsorować, reklamować się. wk***ia mnie jak gramy z jakimiś wsiami, tam pełno banerów reklamowych a u nas jak nie ma transmisji w Polsacie to bieda z nędza. Cos jest nie tak.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Wiesz co jest nie tak? Smród ktorego narobił ten sk***iel smagor z resztą bandy. Jest cos takiego jak zaufanie w biznesie na ktore dlugo pracujesz ale jak je stracisz to wykopac sie z gowna jest bardzo ciezko. Niestety mina lata o ile klub będzie istniał że ktos zobaczy przejrzystość finansow i zarzadzania i bedzie chciał klubowi pomóc bo nie czarujmy się ale opinie mamy nie najlepsza. Czasy sie tez zmieniły i kazda firma 3 razy oglada wydana zlotowke zanim położy ja na stole. Jest jeszcze jedna rzecz... w biznesie nie ma sentymentów nikt ze wzgledu na sympatie klubową nie będzie ładował milionów bez gwarancji zysku...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
atleticomadryt
Posty: 1421
Rejestracja: 1 maja 2012, o 14:37
Lokalizacja: RUCH
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12972 Post autor: atleticomadryt » 16 lut 2018, o 17:24

Niebieskie PNIOKI pisze:
szogun pisze:Może być właścicielem ale musi być prezesem? Może niech da na stołek prezesa kogoś kto ma pomysł ja klub i będzie umiał ściągnąć do klubu sponsorów. No nie chce mi się wierzyć że taki klub jak Ruch nie chce nikt sponsorować, reklamować się. wk***ia mnie jak gramy z jakimiś wsiami, tam pełno banerów reklamowych a u nas jak nie ma transmisji w Polsacie to bieda z nędza. Cos jest nie tak.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Wiesz co jest nie tak? Smród ktorego narobił ten sk***iel smagor z resztą bandy. Jest cos takiego jak zaufanie w biznesie na ktore dlugo pracujesz ale jak je stracisz to wykopac sie z gowna jest bardzo ciezko. Niestety mina lata o ile klub będzie istniał że ktos zobaczy przejrzystość finansow i zarzadzania i bedzie chciał klubowi pomóc bo nie czarujmy się ale opinie mamy nie najlepsza. Czasy sie tez zmieniły i kazda firma 3 razy oglada wydana zlotowke zanim położy ja na stole. Jest jeszcze jedna rzecz... w biznesie nie ma sentymentów nikt ze wzgledu na sympatie klubową nie będzie ładował milionów bez gwarancji zysku...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Chodzi ci o prywatny biznes czy panstwowy czytaj samorzadowy?
Jesli patrzec na wydawanie kasy podatnikow czesto bywa roznie z co sie zwroci i bedzie rentowne a co jest potrzebne do tego, aby znow moc grzac stolek na nastepna kadencje.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
„Naszym HonoRem WieRnosc jeeeeeesst - Naszym Klubem (H)KS RUCH
"z wychowankami i lokalnym wsparciem, nie potrzeba obcokrajowców"

Niebieskie PNIOKI
Posty: 351
Rejestracja: 25 cze 2007, o 21:40
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12973 Post autor: Niebieskie PNIOKI » 16 lut 2018, o 21:56

atleticomadryt pisze:
Niebieskie PNIOKI pisze:
szogun pisze:Może być właścicielem ale musi być prezesem? Może niech da na stołek prezesa kogoś kto ma pomysł ja klub i będzie umiał ściągnąć do klubu sponsorów. No nie chce mi się wierzyć że taki klub jak Ruch nie chce nikt sponsorować, reklamować się. wk***ia mnie jak gramy z jakimiś wsiami, tam pełno banerów reklamowych a u nas jak nie ma transmisji w Polsacie to bieda z nędza. Cos jest nie tak.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Wiesz co jest nie tak? Smród ktorego narobił ten sk***iel smagor z resztą bandy. Jest cos takiego jak zaufanie w biznesie na ktore dlugo pracujesz ale jak je stracisz to wykopac sie z gowna jest bardzo ciezko. Niestety mina lata o ile klub będzie istniał że ktos zobaczy przejrzystość finansow i zarzadzania i bedzie chciał klubowi pomóc bo nie czarujmy się ale opinie mamy nie najlepsza. Czasy sie tez zmieniły i kazda firma 3 razy oglada wydana zlotowke zanim położy ja na stole. Jest jeszcze jedna rzecz... w biznesie nie ma sentymentów nikt ze wzgledu na sympatie klubową nie będzie ładował milionów bez gwarancji zysku...

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Chodzi ci o prywatny biznes czy panstwowy czytaj samorzadowy?
Jesli patrzec na wydawanie kasy podatnikow czesto bywa roznie z co sie zwroci i bedzie rentowne a co jest potrzebne do tego, aby znow moc grzac stolek na nastepna kadencje.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Mi chodziło głownie o lament nt. braku sponsorów małych i tych dużych...a Ty i tak trafiłeś w punkt bo tak jak Kotala obietnicą budowy stadionu i pozorami z przetargami kupuje stołek na następną kadencje...to tak jak Ciulikowa w zabrzu kupiła stołek na długie lata ratując jeszcze większego trupa od nos

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1633
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12974 Post autor: west72 » 16 lut 2018, o 22:27

Kaś mi coś umknęło??? Pat powiedział ,że nie zapłaci......Ruch odwołał się od durnej kary PZPN-u który ma swoje prawo w państwie Prawa.
Jeśli z jakichś tam powodów nadzorca sądowy zakazał wypłaty przed podpisaniem układu to widocznie miał do tego prawo a RUCH obowiązek. Cały ten nadmuchany balon Bońka pi***olnie w RUSKICH na WC i może wtedy ktoś przejrzy w tym za***istym kraju na oczy i zrobi porządek z tym gównianym związkiem...............i je***ym ryżym Ch.....
Mam nadzieję ,że kasa do końca lutego się znajdzie a PZPN odda nam 6 punktów a nie 5.

Po co ktoś ładował by tyle szmalu dotychczas skoro teraz nie ma 2 i pół bańki .Tym bardziej ,że to nie darowizna a pożyczka .Mamy taką kadrę ,że jak by nie zabrane punkty to zimowała by na bezpiecznym miejscu więc nie siał bym paniki.
Rotsa to doświadczony trener i trzeba wierzyć ,że przygotował tych co ma dobrze do sezonu i damy radę w ogórkowej lidze się utrzymać.Nawet jeśli zrobilibyśmy transfery to nie ma gwarancji ,że nawet wygrywając wszystko do końca nie wy***ie nas z ligi PZPN,albo nie da licencji na przyszły sezon.(bo pewnie paragraf jakiś sie znajdzie)
Smagor i jego świta zostawili w klubie zgliszcza i długo będzie się RUCH zbierał do kupy ,żeby odzyskać zaufanie sponsorów kibiców i "członków "PZPN.Zostały nie całe dwa tygodnie i wiele sie wyjaśni..................
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

RuchChorzów1920
Posty: 771
Rejestracja: 25 mar 2009, o 16:45
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12975 Post autor: RuchChorzów1920 » 19 lut 2018, o 21:23

Nikt nie wspominał z tego co widzę, chyba, że tajemnica... ale czy to prawda, że Barbaru nie budet i Zbyszkowa manna z nieba nie zleci?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości