Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
grzechub
Posty: 1809
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12721 Post autor: grzechub » 12 sty 2018, o 18:47

zico1920 pisze:
Scypion pisze:Srał to pies. Jestem już tak zmęczony tą sytuacją i tak bardzo brzydzi mnie środowisko polskiej piłki, łącznie z piszącymi o niej brukarzami, że z ulgą przyjąłbym wycofanie klubu z rozgrywek. Niech te wszystkie karykatury piłkarzy nie otrzymają ani grosza z , szczerze mówiąc, niezarobionych przez siebie sum. A w końcu bez śląskiego Ruchu będą się mogli w spokoju fascynować się emocjonującymi rozgrywkach elastycznych moralnie patriotów z Zabrza, Sandecji, Termalic i Amic udających zdechłe lechy.
"Mam tak samo jak Ty" 100% racji

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
+1

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
Konrad
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 869
Rejestracja: 4 gru 2002, o 14:43
Lokalizacja: ZAMOŚĆ
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12722 Post autor: Konrad » 12 sty 2018, o 18:48

Jeśli Prezesowi Patermanowi, pomimo ciągle rzucanych kłód pod nogi, uda się wyciągnąć RUCH z tego gówna - a ja wierzę, że się uda - to można będzie stwierdzić, iż "przeskoczył" Trzcionkę, Norasa, Biskupa, a my kibice, przyszłe pokolenia kibiców będziemy mu winni uhonorowanie tablicą, pomnikiem, nazwą ulicy....
ZAMOŚĆ ZAWSZE Z RUCHEM!

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7943
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Co z tym Ruchem?

#12723 Post autor: Scypion » 12 sty 2018, o 19:00

Konrad pisze:Jeśli Prezesowi Patermanowi, pomimo ciągle rzucanych kłód pod nogi, uda się wyciągnąć RUCH z tego gówna - a ja wierzę, że się uda - to można będzie stwierdzić, iż "przeskoczył" Trzcionkę, Norasa, Biskupa, a my kibice, przyszłe pokolenia kibiców będziemy mu winni uhonorowanie tablicą, pomnikiem, nazwą ulicy....
Jeśli. Za co trzymam kciuki. Jeśli utrzymamy się przy życiu to trzeba sie zastanowić jak pomóc a nie jak szkodzić...

marek79
Posty: 7732
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12724 Post autor: marek79 » 12 sty 2018, o 19:19

Ale przeca tu sie niy dzieje nic poza tym co wiadomo od grudnia.

A ze niykiere widza od razu koniec bo stanowski tak napisol. Wiyncyj dystansu szczegolnie co do niego.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8439
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12725 Post autor: HKSADIK » 12 sty 2018, o 19:23

Dzieje się tyle, że minusowe punkty są pewne. Człowiek się łudził, że może zawieszą, że może ze względu na postępowanie restrukturyzacyjne i przyjęty układ spojrzą łaskawym okiem, a tu taki ch**....Zapłać, a i tak z 3 minusowe punkty nam wpierdolą(reszta w zawiasach). Wystarczy rzut oka na tabele i wiadomo jak to wygląda.

Hellun
Posty: 593
Rejestracja: 23 lut 2009, o 14:23

Re: Co z tym Ruchem?

#12726 Post autor: Hellun » 12 sty 2018, o 19:50

Jak to pewne? Z jakiej racji?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Złoty klub KS Ruch!

marek79
Posty: 7732
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12727 Post autor: marek79 » 12 sty 2018, o 19:58

Guru tłitera napisoł

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8439
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12728 Post autor: HKSADIK » 12 sty 2018, o 20:01

Nie tylko Stanowski, dziennikarz DZ również napisał o minusach:
Kuczynski pisze:Jednak bez kolejnych minusowych punktów się nie obędzie :( Napiszemy o tym w poniedziałek w @zachodni
Stomil też dostanie jakiś minus.
http://futbolfejs.pl/i-liga/beda-minuso ... cencyjnej/
Natomiast mogę powiedzieć, że kwota, jaką klub ma do uregulowania w stosunku do osób chronionych procesem licencyjnym, jest stosunkowo nieduża w skali tego, z czym mieliśmy do czynienia w innych przypadkach, więc raczej można się spodziewać sankcji bliżej niższego progu – mówi nam przewodniczący Komisji ds. Licencji Klubów Krzysztof Rozen.
No ale może macie racje, nie ma co się wk***iać i ekscytować na zapas...wszystko będzie jasne we wtorek,

Hellun
Posty: 593
Rejestracja: 23 lut 2009, o 14:23

Re: Co z tym Ruchem?

#12729 Post autor: Hellun » 12 sty 2018, o 20:33

Dlaczego, skoro termin był do piętnastego?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Złoty klub KS Ruch!

Elmer
Posty: 10374
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12730 Post autor: Elmer » 12 sty 2018, o 20:40

Stąd ten tekst na weszlo. "Ciesz się" że tylko -3. Nastawienie na upadek klubu, a potem "tylko" to.
Termin był do 30 listopada i kl ma w d... wszystkie restrukturyzacje.
Podobnie można pytać: kiedy wróci Patrycja?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

tito
Posty: 287
Rejestracja: 23 lis 2009, o 12:22
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12731 Post autor: tito » 12 sty 2018, o 20:44

:wstyd: :wstyd: to jest termin do zapłaty kara będzie w wtorek

Awatar użytkownika
NIEBIESKA GODULA
Posty: 331
Rejestracja: 29 lis 2010, o 20:04
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12732 Post autor: NIEBIESKA GODULA » 12 sty 2018, o 21:09

Jake te PZPN jest takie surowe , skrupulatnie i robią wszystko zgodnie z regulaminem TO NIECH ku*** ODAJĄ ODSZKODOWANIA ZA LIPSKIEGO BO ROZIWIOZALI KONTRAKT NIE ZGODNIE Z REGULAMINEM!!!! To sądu te ku*** podać!!! Ruch Chorzów Ni9dy nie Z9inie!!!!!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

marek79
Posty: 7732
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12733 Post autor: marek79 » 12 sty 2018, o 21:37

HKSADIK pisze:Nie tylko Stanowski, dziennikarz DZ również napisał o minusach:
Kuczynski pisze:Jednak bez kolejnych minusowych punktów się nie obędzie :( Napiszemy o tym w poniedziałek w @zachodni
Stomil też dostanie jakiś minus.
http://futbolfejs.pl/i-liga/beda-minuso ... cencyjnej/
Natomiast mogę powiedzieć, że kwota, jaką klub ma do uregulowania w stosunku do osób chronionych procesem licencyjnym, jest stosunkowo nieduża w skali tego, z czym mieliśmy do czynienia w innych przypadkach, więc raczej można się spodziewać sankcji bliżej niższego progu – mówi nam przewodniczący Komisji ds. Licencji Klubów Krzysztof Rozen.
No ale może macie racje, nie ma co się wk***iać i ekscytować na zapas...wszystko będzie jasne we wtorek,
Kuczyński to szczewo tak samo jak Musioł kiery o szczewach złego słowa niy napisze. Takie obiektywne te dziennikarzyny ale o Ruchu to 3 razy dziennie piszą.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

scaneRboy
Posty: 8299
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12734 Post autor: scaneRboy » 12 sty 2018, o 22:10

Scypion pisze:Srał to pies. Jestem już tak zmęczony tą sytuacją i tak bardzo brzydzi mnie środowisko polskiej piłki, łącznie z piszącymi o niej brukarzami, że z ulgą przyjąłbym wycofanie klubu z rozgrywek. Niech te wszystkie karykatury piłkarzy nie otrzymają ani grosza z , szczerze mówiąc, niezarobionych przez siebie sum. A w końcu bez śląskiego Ruchu będą się mogli w spokoju fascynować się emocjonującymi rozgrywkach elastycznych moralnie patriotów z Zabrza, Sandecji, Termalic i Amic udających zdechłe lechy.
Napisalem kilka postow w podobnym tonie. Bulwersuje mnie piciskanie pieniedzy tym nieudacznikom. Tak samo szkoda mi pieniedzy publicznych i prywatnych, bo ktos musial je najpierw zarobic. Wcale nie chodzi mi (tylko) o nasz klub. Gdyby nie szacunek dla tych, co byli tu przed nami bylbym za tym, zeby tym pietdolnac o zoll.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12735 Post autor: Radvan138 » 12 sty 2018, o 22:47

scaneRboy pisze:
Scypion pisze:Srał to pies. Jestem już tak zmęczony tą sytuacją i tak bardzo brzydzi mnie środowisko polskiej piłki, łącznie z piszącymi o niej brukarzami, że z ulgą przyjąłbym wycofanie klubu z rozgrywek. Niech te wszystkie karykatury piłkarzy nie otrzymają ani grosza z , szczerze mówiąc, niezarobionych przez siebie sum. A w końcu bez śląskiego Ruchu będą się mogli w spokoju fascynować się emocjonującymi rozgrywkach elastycznych moralnie patriotów z Zabrza, Sandecji, Termalic i Amic udających zdechłe lechy.
Napisalem kilka postow w podobnym tonie. Bulwersuje mnie piciskanie pieniedzy tym nieudacznikom. Tak samo szkoda mi pieniedzy publicznych i prywatnych, bo ktos musial je najpierw zarobic. Wcale nie chodzi mi (tylko) o nasz klub. Gdyby nie szacunek dla tych, co byli tu przed nami bylbym za tym, zeby tym pietdolnac o zoll.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
:ok: tez sie od jakiegos czasu nad tym zastanawiom

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam1983, Boszu, damank, Google [Bot], Google Adsense [Bot], iglo, krzysiek..., threeco, WolnyLogin i 133 gości