Działania marketingowe

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
scaneRboy
Posty: 8165
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6781 Post autor: scaneRboy » 26 paź 2017, o 13:27

700 ludzi to mało? Przy zerowej kampanii? W czasach gdy jesteśmy bombardowani reklamami i akcjami charytatywnymi, społecznymi i wszelkimi innymi?


sam pomysł murala nie brzmi zle, ale nic na jego temat nie wiadomo.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1026
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6782 Post autor: True Blue » 26 paź 2017, o 13:31

Niy chca tu nikogo bronić, ale co wiadomo na temat naszego projektu? Z tego co wiem podobno rzecz już kiedyś była na Jagiellońskiej kiedyś. Przy zgłaszaniu projektów dołonczo sie ino krótki opis, Dogranie szczegółów mo miejsce dopiero po wyłonieniu wniosku.
ZAWSZE NIYBIESKI

scaneRboy
Posty: 8165
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6783 Post autor: scaneRboy » 26 paź 2017, o 13:41

Nie rozumiemy sie. Wszystkie pomysly-projekty przewijaja sie w roznych rozmowach pomiedzy ludzmi, te place zabaw, czy odswiezone borsztajny... o tym ludzie dyskutuja. Grupa kibicow jest dosyc dobrze zorganizowana, sprawa zainteresowala tez media i jakos pojawil sie konkurent w postaci murala, o ktorym nawet nie wiadomo kto go zglosil.
Nie dziw sie wiec teoriom spiskowym, tymbardziej ze ludzie widza jak zalatwia sie tematy w miescie.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1026
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6784 Post autor: True Blue » 26 paź 2017, o 13:47

Som widzisz o czym ludzie godajom- o projektach infrastrukturalnych! Kogo obchodzom te społeczne? Jest w tym roku możliwość oddania na nie głosu to ludzie wejlujom-tyla. Widać pora murali w,mieście, tym bardziyj że jes szpetne, a mural zawsze ożywio przestrzeń. Tak jak godom, większości przeciyntnych ludzi Ruch niy obchodzi za bardzo.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
ZAWSZE NIYBIESKI

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7863
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Działania marketingowe

#6785 Post autor: Scypion » 26 paź 2017, o 13:48

True Blue pisze:Niy chca tu nikogo bronić, ale co wiadomo na temat naszego projektu? Z tego co wiem podobno rzecz już kiedyś była na Jagiellońskiej kiedyś. Przy zgłaszaniu projektów dołonczo sie ino krótki opis, Dogranie szczegółów mo miejsce dopiero po wyłonieniu wniosku.
Na Jagiellońskiej była tylko na jakiś czas wystawa.

Awatar użytkownika
OSH
Posty: 1168
Rejestracja: 28 cze 2007, o 04:58
Lokalizacja: SupeRHanysowo
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6786 Post autor: OSH » 26 paź 2017, o 13:58

@True Blue Tego niewim kto to zglosil, wim ino ze dziadki to welujom bo kozdy miol tam miec mozliwosc uczestnictwa w tym projekcie beztoz sie sprezyli, nie jestech w temacie, godom ino co wim

scaneRboy
Posty: 8165
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6787 Post autor: scaneRboy » 26 paź 2017, o 15:06

Niech sie ujawnia osoby od tego murala i powiedza o co chodzi.

To nie jest dobra droga, zeby robic sobie z mieszkancow miasta przeciwnikow. Moze potem kibice w jakis sposob pomoga zeby ten mural powstal wspolnymi silami. To jest lepsze wyjscie niz rywalizacja z emerytami. Ludzi od tego murala trzeba jakos pozyskac.

Niemniej glosowanie powinnismy wygrac z wielu powodow.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Slawko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1732
Rejestracja: 15 lis 2003, o 11:59
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6788 Post autor: Slawko » 26 paź 2017, o 15:10

Więcej osób głosuję na jakiś mural niż na np cykl turniejów koszykówki, czy np centrum filmów amatorskich? To są milion razy ciekawsze projekty.
Co to ma być za mural, gdzie, jak duży? Nic nie wiadomo i kilkaset osób daje na to głos?
Przy czym głosy rosną cały czas łeb w łeb z historiąruchu.
Śmierdzi to wałem na odległość.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" - Przegląd Sportowy, 1934r.

scaneRboy
Posty: 8165
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6789 Post autor: scaneRboy » 26 paź 2017, o 15:33

Wlasnie o tym tez mialem wspomniec. Wiecie, ze np. nie ma w okolicy czegos tak oczywistego, jak kolka fotograficznego dla dzieci? W czasach obrazkowych nie ma gdzie nauczyc dzieci fotografowania.
To centrum filmowe brzmi bardzo interesujaco.
[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Tobol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 363
Rejestracja: 24 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: BatoRy
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6790 Post autor: Tobol » 26 paź 2017, o 15:45

grzej pisze:
Slawko pisze:Wyjasniło sie dlaczego niektórzy nie mogli oddać głosu?
Ja jednak upatruje jakis szwindel. I to gruby, bo chodzi o setki tys zl, publicznej kasy.
Juz nie chodzi o to ze miał koniecznie wygrac projekt historiaruchu. Ale mural? Na zdrowy rozsadek to powinno miec najmniej glosow...
Byłem wczoraj w Urzędzie, pani mi wytłumaczyła, że to oznacza, że dane są niezarejestrowane w bazie. Trudno mi w to uwierzyć, ale powiedziała, że wystarczy podejść do Urzędu, wprowadzą dane i można głosować...
Myślę sobie może osoby starsze mają z tym kłopot, ale wpisałem dane ojca, rocznik 1941 i jego wszystkie dane są...

Dzisiaj pojawił się tekst promujący w papierowym wydaniu "Sportu", katowickim wydaniu "Wyborczej", na fanpagu Ruchu i na niebiescy.pl

Różnica głosów spadła z 290 na 150 na naszą niekorzyść. Mural ma 2650 głosów, to w przeliczeniu na oko 600-800 osób
Dziś normalnie udało się zagłosować. Bez wizyty w UM, bez pisania maila. Nie wiem o co wtedy chodziło.

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6791 Post autor: grzej » 26 paź 2017, o 16:26

True Blue pisze:Niy chca tu nikogo bronić, ale co wiadomo na temat naszego projektu? Z tego co wiem podobno rzecz już kiedyś była na Jagiellońskiej kiedyś. Przy zgłaszaniu projektów dołonczo sie ino krótki opis, Dogranie szczegółów mo miejsce dopiero po wyłonieniu wniosku.
Co dokładnie chcesz wiedzieć? Odpowiem na wszystkie twoje pytania.
historiaruchu.pl

Awatar użytkownika
Lateralus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 403
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 20:21
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6792 Post autor: Lateralus » 26 paź 2017, o 16:32

Sorry ale nie wierza w to ze walczymy z emerytami. Przede wszystkim nie wierza ze emeryci walczą o jakiś mural! Co ma tym muralu mo być!? Wizerunek bohaterskiego chorzowskiego emeryta!? Przecież to jest wałek jak ch**. No ludzie nie dajmy sie robić za ciula

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

Awatar użytkownika
OSH
Posty: 1168
Rejestracja: 28 cze 2007, o 04:58
Lokalizacja: SupeRHanysowo
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6793 Post autor: OSH » 26 paź 2017, o 16:48

Spichli sie bo to mo byc tako mozaika, kozdy bydzie sie mogl cos namalowac od siebie. A co, gdzie i kiedy i czy to jest walek to jo juz niwim.

Awatar użytkownika
Aveni1920
Posty: 434
Rejestracja: 25 lip 2016, o 19:00
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6794 Post autor: Aveni1920 » 26 paź 2017, o 17:36

Lateralus pisze:Sorry ale nie wierza w to ze walczymy z emerytami. Przede wszystkim nie wierza ze emeryci walczą o jakiś mural! Co ma tym muralu mo być!? Wizerunek bohaterskiego chorzowskiego emeryta!? Przecież to jest wałek jak ch**. No ludzie nie dajmy sie robić za ciula

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Chorzów to miasto starych ludzi..
Łowcy Cyganów

Awatar użytkownika
Lateralus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 403
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 20:21
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#6795 Post autor: Lateralus » 26 paź 2017, o 21:12

Ja ja... Chorzów to biedne miasto... Chorzowa nie stać na nowy stadion... Chorzów to... i tak wkoło można sobie tłumaczyć wszystko

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kibol-siem-ce, scaneRboy i 82 gości