Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
pedro-sbl
Posty: 7141
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#6706 Post autor: pedro-sbl » 20 mar 2017, o 22:46

Radvan138 pisze:kaj awansowala jak ona na tym stanowsiku pozostaje ?

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
jeszcze gorzyj
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

miechowiner13
Posty: 1358
Rejestracja: 14 lis 2013, o 09:37
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#6707 Post autor: miechowiner13 » 21 mar 2017, o 08:18

Czy rzecznik będzie u nas na pełnym etacie czy będzie łączył funkcję z pracą w innych spółkach. Czy Pani Chruściel ma jakiś okres wypowiedzenia jako dyrektor, czy po prostu teraz będą się dwie osoby zajmowały tym co wtedy jedna.
Czy rzecznik będzie odpowiedzialny wyłącznie za kontakty z mediami czy z kibicami też?
Kiedyś był temat na forum pytania do rzecznika

Darkaras
Posty: 1230
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:41

Re: Co z tym Ruchem?

#6708 Post autor: Darkaras » 21 mar 2017, o 08:34

Lysy pisze:
viperR pisze:ino czy ten chłop z Wasko nie chcioł mieć czasem realne wpływu na to co się działoby w klubie?
Jeśli tak to już masz odpowiedź czemu nie miała czasu, jak mówisz

Może Mirosław z nią też podpisał umowe przez Fundację..
Gość nie chciał mież wpływu na klub. Ani słowa nie zamienili ze sobą więc nie wiedziała co proponuje i ile. Chodziło głównie o reklama firmy bo wiedział ,że reklamuje się na Ruchu już Bumar z Gliwic. A został namówiony przez mnie. To nie było jakieś parcie na PR. Nie broń jej bo ja ją zdążyłem pozanć bliżej. Gdyby nie determinacja ludzi z marketingu wielu rzeczy przez nią było by zablokowoane. I jest to przeciwniczka budowy stadionu na Cichej. Bezwzględna przeciwniczka ,która naśmiewała się ze zwolenników gry na naszym stadionie. Powtarzam .Mam świadka ,który jak trzeba to potwierdzi. Ile razy ta osoba muaisała jak służąca prosić się Jaśnie Pani Donaty żeby ta raczyła z nią porozmawiać. W spodku w kuluarach miałbyć show z udziałem Ruchu. A wyszła marna reklama na programach ,telebimie w środku logo klubu. Co więcej Ruch nie wydałby na to nic poza reklamą w jednym meczu tego widowiska. Wiem jeszcze o kilkunastu zahamowanych inicjatywach naszych pracowników marketingu ale nikt mnie nie upoważnił do pisania o tym. Zresztą znając ją wylecieli by z pracy gdyby padły pomysły i nazwiska. Ona się wozi na biednym Ruchu. Oj wozi się...
Z moich informacji wynika, że podobne zdanie o niej ma Paterman. Ostatnio nawet powiedzial ze nie wyobraza sobie z nia wspolpracy. To ze zostala jako dyrektor marketingu wynika wiec raczej z umowy i pewnie dosc szybko pozegna sie z ta posada.

pedro-sbl
Posty: 7141
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#6709 Post autor: pedro-sbl » 21 mar 2017, o 08:45

Darkaras pisze:
Lysy pisze:
viperR pisze:ino czy ten chłop z Wasko nie chcioł mieć czasem realne wpływu na to co się działoby w klubie?
Jeśli tak to już masz odpowiedź czemu nie miała czasu, jak mówisz

Może Mirosław z nią też podpisał umowe przez Fundację..
Gość nie chciał mież wpływu na klub. Ani słowa nie zamienili ze sobą więc nie wiedziała co proponuje i ile. Chodziło głównie o reklama firmy bo wiedział ,że reklamuje się na Ruchu już Bumar z Gliwic. A został namówiony przez mnie. To nie było jakieś parcie na PR. Nie broń jej bo ja ją zdążyłem pozanć bliżej. Gdyby nie determinacja ludzi z marketingu wielu rzeczy przez nią było by zablokowoane. I jest to przeciwniczka budowy stadionu na Cichej. Bezwzględna przeciwniczka ,która naśmiewała się ze zwolenników gry na naszym stadionie. Powtarzam .Mam świadka ,który jak trzeba to potwierdzi. Ile razy ta osoba muaisała jak służąca prosić się Jaśnie Pani Donaty żeby ta raczyła z nią porozmawiać. W spodku w kuluarach miałbyć show z udziałem Ruchu. A wyszła marna reklama na programach ,telebimie w środku logo klubu. Co więcej Ruch nie wydałby na to nic poza reklamą w jednym meczu tego widowiska. Wiem jeszcze o kilkunastu zahamowanych inicjatywach naszych pracowników marketingu ale nikt mnie nie upoważnił do pisania o tym. Zresztą znając ją wylecieli by z pracy gdyby padły pomysły i nazwiska. Ona się wozi na biednym Ruchu. Oj wozi się...
Z moich informacji wynika, że podobne zdanie o niej ma Paterman. Ostatnio nawet powiedzial ze nie wyobraza sobie z nia wspolpracy. To ze zostala jako dyrektor marketingu wynika wiec raczej z umowy i pewnie dosc szybko pozegna sie z ta posada.
Nowy dziyn nowe nadzieje!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12413
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#6710 Post autor: Mirek » 21 mar 2017, o 08:50

kolejne rozstanie będzie?
Ryszard Komornicki: Pomalowałem się na niebiesko, ale nie łudzę się, że będę pracował przy Cichej przez długi czas.

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Co z tym Ruchem?

#6711 Post autor: RNK95 » 21 mar 2017, o 11:22

sosnowieś wejdzie do Ekstraklasy to i problem się rozwiąże, pewnie i nawet za porozumieniem stron : )

Awatar użytkownika
WolnyLogin
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 4 lut 2016, o 20:51
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#6712 Post autor: WolnyLogin » 21 mar 2017, o 12:36

Leszek Błażyński‏ @L_Blazynski 3 min.3 minuty temu

Kolejne zmiany w .@ruchchorzow1920. Wojciech Zimerman, dyrektor ds. organizacyjnych, rozstaje się z klubem za porozumieniem stron.

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1489
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#6713 Post autor: AdiC » 21 mar 2017, o 13:40

czyli model szwajcarski w odstawkę, wracamy do modelu greckiego,
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

wiesiek1
Posty: 3965
Rejestracja: 22 sty 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#6714 Post autor: wiesiek1 » 21 mar 2017, o 14:24

Z tego co było słychać to dobrze pochytal to zgrupowanie w Hiszpanii.Na boisku tez to widać.Wiadomo, ze nowy prezes i większościowy akconariusz musi się otoczyć swoimi ludzmi ale mostów palić nie warto jak ktoś jest fachowcem.Mnie ciekawi czy drobny Śląski biznes wróci ? Gorczewski ,Weindich to były jakiś czas temu pozytywne informacje.Wiadomo dlaczego wtedy nie wypalilo.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
Piękne w życiu są tylko szpile ...

Con cantera y afición, no hace falta importación

mulan
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2101
Rejestracja: 16 lut 2005, o 15:32
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#6715 Post autor: mulan » 21 mar 2017, o 14:27

Facet zorganizował jak na nasze warunki najlepsze zgrupowanie w historii (był na każdym sparingu), staże w Bayernie, mógł załatwić współprace ze Szwajcarskimi klubami.

Nie zdążyliśmy na zaplanowany samolot, a w kolejnym nie było na tyle miejsca, więc linie lotnicze chciały nam podzielić drużynę na pół. Jedni mieli lecieć najpierw do Zurychu, a później do Walencji, a drudzy jutro bezpośrednio do Hiszpanii. My jednak postawiliśmy na swoim, że chcemy jechać wszyscy razem. Na szczęście wszystko udało się jakoś poukładać - tłumaczy dyrektor ds. organizacyjno-administracyjnych Ruchu.
Jak to przeczytałem w styczniu to byłem w szoku że Ruch potrafił coś takiego zrobić, coś co jest oczywistą normalnością ale u nas wcale nie musiało nią być. (garnitury itp) Od dziś w takich sytuacjach latamy osobno.... do Side albo na Cypr pooglądać Omonie Nikozja a nie Villareal.


Rezygnujemy z profesjonalizmu na rzecz niebieskiego "serca"... A to chyba nie wszystko (patrz: niejaki Ćwielong)



Na marginesie. Czy to prawda że Paterman w jedną z ostatnich niedziel mówił o Ruchu z ambony kościelnej podczas mszy w pewnej chorzowskiej parafii?
Miłość jest naj­wyższą siłą wszechświata, to ona wpra­wia w RUCH

meretz
Posty: 2482
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:21

Re: Co z tym Ruchem?

#6716 Post autor: meretz » 21 mar 2017, o 14:39

O ile odsunięcie Chruścielowej jest zrozumiałe, o tyle czym zawinił Zimerman? Kożdy w klubie musi mieć epizod na Cichej za bajtla? Przecież to jest niepoważne.

Awatar użytkownika
Lightman
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 563
Rejestracja: 26 lis 2014, o 11:35
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#6717 Post autor: Lightman » 21 mar 2017, o 14:40

mulan pisze: Na marginesie. Czy to prawda że Paterman w jedną z ostatnich niedziel mówił o Ruchu z ambony kościelnej podczas mszy w pewnej chorzowskiej parafii?

nie byłbym zdziwiony...
zobacz sobie wieżę kościoła na ul. Długiej w Batorym.
Bodaj w zeszlym roku pojawiła sie tam tarcza zegara, ktora na dodatek swieci w nocy
(przy budowie kosciola taka tarcza zegara byla w projekcie, ale przy finalizacji zabraklo funduszy).
Przejedz sobie kolo tego kosciola i zobaczysz pod tarcza logotyp restauracji "Chopin" :super:
O ile odsunięcie Chruścielowej jest zrozumiałe, o tyle czym zawinił Zimerman? Kożdy w klubie musi mieć epizod na Cichej za bajtla? Przecież to jest niepoważne.
ten ruch kadrowy tez mnie troche martwi, bo Zimerman pracowal u nas za grosze (był taki wywiad, ze Klub oplaca mu jedynie mieszkanie), a okres przygotowawczy pokazał, że umie takie sprawy poukladac jak nalezy.

ksR
Posty: 747
Rejestracja: 21 paź 2004, o 18:06
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#6718 Post autor: ksR » 21 mar 2017, o 14:48

wiesiek1 pisze:nowy prezes i większościowy akconariusz

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
dla porządku, większościowy to taki, który ma 50% głosów plus co najmniej 1.
z tego co widać na dziś, Paterman działa jak większościowy udziałowiec bo ma poparcie miasta
KS Ruch
byliśmy w Katowicach 44 lata wcześniej

tomicher
Posty: 555
Rejestracja: 29 lip 2004, o 13:28
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#6719 Post autor: tomicher » 21 mar 2017, o 14:50

Wy bierzecie pod uwagę że klubu być może nie stać na utrzymywanie wszystkich etatów jakie były obecnie do tej pory ?
Cięcia są konieczne, na każdym szczeblu... niestety.

Poprzednicy tak pompowali balonik że zapomnieli, że jak to każdy pompowany balonik... kiedyś pęka.
Obrazek

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12413
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#6720 Post autor: Mirek » 21 mar 2017, o 14:50

mulan pisze:Na marginesie. Czy to prawda że Paterman w jedną z ostatnich niedziel mówił o Ruchu z ambony kościelnej podczas mszy w pewnej chorzowskiej parafii?
Mam nadzieję, że to tylko zwykła plotka.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam1983, disu, Google [Bot] i 116 gości