Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Rafal1920
Posty: 2502
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#76 Post autor: Rafal1920 » 20 mar 2023, o 08:21

Kawał meczycha. Cieszy ten jeden punkt, ŁKS lepszy w drugiej połowie. Mokry pokozoł wczoraj naprawde klasa. Nie ma co za wczoraj winić inwidualnie żodnego z naszych zawodników, kożdymu się zdarzają błędy. Wszyscy wygrywomy, remisujemy i przegrywomy. Z tą wolą walki, charakterem i determinacją oni zapewnią nom ekstraklasa👍
Szkoda, że po końcowym gwizdku dużo osób zaczęło opuszczać już trybuny. Chłopaki wczoraj tak za***rdalali, że wypadało by zostać i podziękować im za walka👍

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2592
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#77 Post autor: Adam1983 » 20 mar 2023, o 08:55

Mecz meczem, ale mom wrażenie, że sędzia chcioł przekręcić mecz. Gol po ręce dla ŁKS (2:3), potem prawidłowy gol do nos na 3:3 i gwizdanie ręki po prawidłowej bramce (bo piłka przekroczyła całym obwodem linię bramki). Przy sytuacji, kaj my dostali karnego, nie wiem czy zwróciliście uwagę na sędziego. Postawą ciała wskazywał, że gracz ŁKS miał ręce wzdłuż ciała. Ale po dwóch wałach, tego trzeciego już nie mógł ukręcić, i po weryfikacji musioł odgwizdać elwer.
Mom takie dziwne uczucie, że chyba nie za bardzo chcom nos w Ekstraklasie, klubu bezpańskiego bez stadionu...

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7957
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#78 Post autor: Scypion » 20 mar 2023, o 09:05

Adam1983 pisze:
20 mar 2023, o 08:55
Mecz meczem, ale mom wrażenie, że sędzia chcioł przekręcić mecz. Gol po ręce dla ŁKS (2:3), potem prawidłowy gol do nos na 3:3 i gwizdanie ręki po prawidłowej bramce (bo piłka przekroczyła całym obwodem linię bramki). Przy sytuacji, kaj my dostali karnego, nie wiem czy zwróciliście uwagę na sędziego. Postawą ciała wskazywał, że gracz ŁKS miał ręce wzdłuż ciała. Ale po dwóch wałach, tego trzeciego już nie mógł ukręcić, i po weryfikacji musioł odgwizdać elwer.
Mom takie dziwne uczucie, że chyba nie za bardzo chcom nos w Ekstraklasie, klubu bezpańskiego bez stadionu...
Racja. Siedziałem mu nad glową, gdy zagladal w monitorek VAR, jego mina mowila jedno "no ku*** nie do sie z tego wybronic...moze nie strzelą". Dodalbym jeszcze wybitnemu arbitrowi brak kilku kartek dla mojżeszowych.

Elmer
Posty: 10380
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#79 Post autor: Elmer » 20 mar 2023, o 09:11

Mokry to inteligentny piłkarz, znał mocne i słabe strony naszych zawodników i to wykorzystał. Nie umniejszając naszemu środkowi (np. Swędrowski po chorobie jest w słabszej formie) to Mokrzycki może być obecnie brakującą cegiełką, co nie znaczy, że zawodnicy będący obecnie w kadrze nie mogą go zastąpić. Mogą, jak najbardziej.

Gdybym był kibicem ŁKS, to miałbym pretensje do Pirulo o niepotrzebne kiwanie, tak chyba ze trzy sytuacje w 1. połowie zawalił, kręcił, kręcił i w końcu został zablokowany.

Przy karnym podobało mi się, jak chłopak od podawania piłek pokazywał sędziemu liniowemu, którą częścią ręką była zagrywana piłka. O Raczkowskim nie ma co pisać. Nie wiem czy stronniczy, wydaje mi się, że tak, ale po prostu słaby. No i na VARze też Szczech to raczej niższa półka. Przyznam, że po Raczkowskim spodziewałem się więcej. A już mega sk...m było zatrzymanie nam kontry po faulu ŁKS-u. W barażach sędziowie dawali radę, tutaj było gorzej. Oby to nie miało drugiego dna, bo w końcu będzie jak na derbach w 2000 roku ze Śrutwą i Baszczem, jak ktoś nie wytrzyma.

Oglądanie meczów w Gliwicach to w ogóle inny poziom odbioru. Przy Cichej wszystko jest daleko, a tutaj nawet czuć było zapach boiska i prawie każda akcja wygląda na bramkową.

Napiszę raz jeszcze, punkt trzeba cenić. Oby udało się zapunktować w Niecieczy. Tylko martwi mnie Wisła. Rano się obudziłem i pierwsza myśl, Wisła coraz bliżej.

Jeszcze przypomnę. 2 lata temu, dokładnie 20 marca. http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1599443
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#80 Post autor: Dams0n » 20 mar 2023, o 09:27

Jak juz wielu wspomnialo, mecz przegrany zdecydowanie w srodku pola. Najslabszy mecz Sikory w tym sezonie, Sedlaka i Swedrowskiego zreszta tez. Z łksu to wlasnie mam wrazenie, ze pomoc byla najsilniejsza, przez to glownie w 2 polowie nie moglismy wyjsc z jakas akcja, bo wiekszosc akcji konczyla sie na niecelnych podaniach, stratach pilki, lub lagach do przodu gdzie napastnicy nie mieli juz tyle sil by walczyc. Dziwnym tez bylo to, ze wiekszosc pojedynkow szybkosciowych przegrywalismy, mega slabo to wygladalo pod tym wzgledem i o ile np. taki Michalski nie zagral ogolnie slabego meczu poza tym dupnym bledem w 1 polowie, tak w 2 polowie chyba nie wygral zadnego pojedynku 1vs1. Slabiutko tez moim zdaniem obrona, chyba kazdy oprocz Kasola ma cos na sumieniu. Niepewny tez dosyc Bielu. Na ogromny plus moim zesniem wspolpraca Kobusinskiego i Szczepana, cos czuje ze robi nam sie piekny duet :) bardzo fajny znow mecz Wojtowicza, choc znow bledy w obronie. Łks to po prostu lepsza pilkarsko druzyna, ale jednak fajnie ze mozemy z nimi walczyc wykorzystujac odpowiednio swoje walory

pedro-sbl
Posty: 7187
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#81 Post autor: pedro-sbl » 20 mar 2023, o 09:41

Adam1983 pisze:
20 mar 2023, o 08:55
Mecz meczem, ale mom wrażenie, że sędzia chcioł przekręcić mecz. Gol po ręce dla ŁKS (2:3), potem prawidłowy gol do nos na 3:3 i gwizdanie ręki po prawidłowej bramce (bo piłka przekroczyła całym obwodem linię bramki). Przy sytuacji, kaj my dostali karnego, nie wiem czy zwróciliście uwagę na sędziego. Postawą ciała wskazywał, że gracz ŁKS miał ręce wzdłuż ciała. Ale po dwóch wałach, tego trzeciego już nie mógł ukręcić, i po weryfikacji musioł odgwizdać elwer.
Mom takie dziwne uczucie, że chyba nie za bardzo chcom nos w Ekstraklasie, klubu bezpańskiego bez stadionu...
Panowie spokojnie. Ekstraklasa obecnie rozwalo bezpanski klub bez kibicow Warta. Po za tym pol ekstraklasy jest mniyj atrakcyjno uod nos. Podejrzewom, ze taki Canal + sie niy poradzi doczekac naszego wejscia do ekstraklasy.

Tyn sedzia abo slaby abo wredny. Fatalne sedziowanie. Niy wiym czy niy bylo kogos lepszego do szpilu na szczycie. Niy wiym nad czym uon dumol przy elwrze, som powinniyn to wychwycic.

Tak btw w koncu 3 tory, w koncu tory po dobrych akcjach.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

OLSZA
Posty: 694
Rejestracja: 23 wrz 2004, o 16:16
Lokalizacja: Piekary
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#82 Post autor: OLSZA » 20 mar 2023, o 09:45

Koniec Godki. Przepracować dobrze przerwa i jadymy dali. 😎
My musimy zapewnić przetrwanie naszym ludziom i przyszłość dla naszych białych dzieci!

Awatar użytkownika
Przemo1234
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 321
Rejestracja: 7 sie 2011, o 14:22
Lokalizacja: SH
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#83 Post autor: Przemo1234 » 20 mar 2023, o 10:39

Jak dla mnie najgorszym piłkarzem na boisku był wczoraj Baranowski. Strasznie elektryczny, niedokładne podania nieraz w miejsca bez naszych piłkarzy, albo wporst pod nogi przeciwnika, jego sprinty to jak z workiem węgla na plecach. Chłop chyba nie udźwignął ciężaru meczu. Przez jego błędy mogło się skończyć jeszcze gorzej. Dziwiła mnie zmiana Szura, a nie właśnie Baranowskiego - dla mnie był pierwszy do zmiany.

Punkt biorę z szacunkiem.

Obiektywnie - sytuacje kontrowersyjne były naprawdę trudne do ocenienia - wyjątkowo skrajne - zarówno te ręki jak i piłka na lini bramkowej. Nie były to ewidentne sytuacje, a bardzo graniczne - każda decyzja sędziego - za czy przeciw - miała podstawy by się wybronić. Zabrakło kilku kamer aby to lepiej ocenić.

Było jak było, nie udało się wygrać - jest remis, wciąż mamy kontakt z liderem. Jedziemy dalej - chłopaki braki umiejętności nadrabiają świetną motywacją i walką - przyjemnie na to się patrzy - wyrobiła się przez ostatnie lata w zespole mentalność zwycięzców na której fali cały czas płyniemy i nie odpuszczamy.
Pierwszy mecz: Ruch Chorzów 3-2 Odra Wodzisław Śląski (20 kwietnia 2010 r.)
Karnetowicz: od 2011 roku
Wielki Ruch: członek od kwietnia 2019 r.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6210
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#84 Post autor: heli » 20 mar 2023, o 10:52

Każdy w tym meczu miał lepsze i słabsze momenty. Nie można pominąć jednych, ale też nie można widzieć wyłącznie tych drugich.
Wiadomo, że chciałoby się trzech punktów jak zawsze, ale ten punkt też jest dobry.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Marcus
Posty: 496
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#85 Post autor: Marcus » 20 mar 2023, o 11:01

Adam1983 pisze:
20 mar 2023, o 08:55
Mecz meczem, ale mom wrażenie, że sędzia chcioł przekręcić mecz. Gol po ręce dla ŁKS (2:3), potem prawidłowy gol do nos na 3:3 i gwizdanie ręki po prawidłowej bramce (bo piłka przekroczyła całym obwodem linię bramki). Przy sytuacji, kaj my dostali karnego, nie wiem czy zwróciliście uwagę na sędziego. Postawą ciała wskazywał, że gracz ŁKS miał ręce wzdłuż ciała. Ale po dwóch wałach, tego trzeciego już nie mógł ukręcić, i po weryfikacji musioł odgwizdać elwer.
Mom takie dziwne uczucie, że chyba nie za bardzo chcom nos w Ekstraklasie, klubu bezpańskiego bez stadionu...
Jak mnie śmieszą takie teorie spiskowe. Ok, może ten mecz nie był najlepszy w wykonaniu sędziego, ale bądźmy chociaż trochę obiektywni... Finalnie karny dla nas w ostatniej minucie - oczywiście zasłużony, ale podyktowany. Karny w końcówce z Chrobrym bardzo miękki dla nas, karny ze Stalą - zasłużony, ale też nie jakiś oczywisty. Zmierzam do tego, że pomyłki się zdarzają w jedną lub drugą stronę. Suma szczęścia/pecha zazwyczaj równa się 0. Sorry ale szukanie jakichś spisków w tym sezonie zakrawa o paranoje.

Co do meczu, przede wszystkim wielkie brawa dla drużyny za charakter i walkę do samego końca to jest prawdziwa drużyna. Minęliśmy etap, w którym mieliśmy mały kryzys w tamtej rundzie z 3pkt nadwyżką, oby teraz z wynikami przyszła również lepsza gra, bo mam wrażenie, że generalnie gramy gorzej, niemilej dla oka względem poprzedniej rundy (wyłączając mecz ze Stalą). Być może wynika to, z tego że JS uznał, że awans jest już naprawdę blisko i tylko to się liczy, a za wrażenia artystyczne punktów się nie przyznaje i ok nie czepiam się, ale fajnie by było zobaczyć trochę więcej jakości i pewności siebie, jak w poprzedniej rundzie, ale to tak jak mówiłem czepianie się trochę na siłę, bo wiemy że nie mamy takich piłkarzy jak Pirulo i jedziemy na niesamowitej ambicji. Mam wrażenie, że właśnie naszym największym problemem jest brak jakiegokolwiek kreatywnego piłkarza w środku pola. Nasza gra opierała się na dwóch dziesiątkach Janoszce i Foszmańczyku, teraz gdy grają mało nie mamy na tej pozycji tak naprawdę nikogo, co niestety odbija się potem na braku kontroli w takich meczach jak z ŁKS-em. Przekształciliśmy na ofensywnego pomocnika Tomka Swędrowskiego i wyglądało to bardzo dobrze gdy był w formie, ale niestety na razie to cień piłkarza z poprzedniej rundy. Mam nadzieję, że szybko wróci do swojej optymalnej formy, bo wydaje mi się, że może to być niezbędny aspekt w kontekście ewentualnego awansu. To tyle z czepialstwa tak jak pisałem na początku wielkie brawa dla drużyny, trenera. Fosa też top. Nie ma obrażania się, marudzenia tylko wchodzi w końcówkach bierze odpowiedzialność na swoje barki jak prawdziwy kapitan. Dodatkowo za swoją charyzmę i to jak dba o szatnie zostawiłbym go i ecika nawet w przypadku awansu na ten ostatni sezon.
Reasumując: Atak mamy zdecydowanie lepszy niż w poprzedniej rundzie nie dość, że Szczepek nam się odblokował, a wydaje mi się, że w jego przypadku tylko aspekt psychiczny blokuje go przed zdobywaniem bramek i teraz gdy już worek został rozwiązany to będzie ładował. To dużo daje również Kobusiński i nawet przy kontuzji Feliksa mamy dużo więcej jakości niż w poprzedniej rundzie.
Pomoc: Tak jak wyżej pisałem, myślę, że największy problem, czekam aż Tomek się odpali i będzie dobrze, nie mniej jednak ofensywny pomocnik to powinien być nasz cel numer 1 w przyszłym okienku, choć pod kątem $$ chyba najtrudniej tutaj o porządny transfer.
Obrona/bramka: Kryzys, ale wierze w tych chłopaków, nie da się nie tracić tak mało bramek przez cały sezon. Teraz było trochę błędów i myślę, że wyciągniemy wnioski i wrócimy do swojej optymalnej dyspozycji.
Wahadła: Też więcej jakości. Większa konkurencja. Tomek Wójtowicz coraz lepszy, niesamowicie się rozwija. Oczywiście zdarzają mu się błędy w obronie, ale on jest na tyle świadomy i pracowity, że jestem pewny, że będzie ostro trenował i za niedługo w tym aspekcie też będzie dużo lepszy. Dodatkowo, więcej możliwości z młodzieżowcem, nie trzeba przestawiać całej drużyny tylko można zrobić zmianę 1:1

Jedziemy dalej ;)

Awatar użytkownika
bogas27
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 38
Rejestracja: 25 maja 2021, o 13:12
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#86 Post autor: bogas27 » 20 mar 2023, o 11:20

Kończąc wczorajszy temat dotyczący sprawy przy nieuznanej naszej bramce na 3:3, to czy piłka przekroczyła linię spadając na ziemię to jedno, ale to, że dwukrotnie Mokry z bramkarzem wybijali już ze środka bramki do drugie. W 34 sekundzie nagrania widać jak Mokry stojąc w już dwoma nogami w bramce wybija ją. Bramkarz też sprytnie wyrzuca ją gdy piłka jest już w środku bramki. To tylko tyle w celu wyjaśnienia sytuacji, wyniku nie zmienimy, ale zastanawiam się ile razy piłka musi wpaść do bramki, aby została uznana przez sędziego..... Ciekawi mnie też postawa Mokrego, co powie już na spokojnie po wszystkim. Wydaje mi się, że coś wypadałoby powiedzieć.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6210
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#87 Post autor: heli » 20 mar 2023, o 11:32

ale nawet sama ręka, bo jak jest różnica między tym zagraniem ręki, a zagraniem ręką przez piłkarza Łks-u przy ich trzeciej bramce w obu sytuacjach ręka była oddalona od ciała, w obu wypadkach został ktoś nastrzelony z bliskiej odległości mocnym strzałem w obu przypadkach nie buło specjalnego ruchu do piłki to dlaczego w jednym wypadku ręka nie została odnotowana, a w drugiej była podstawą do przerwania akcji. Nie mam pojęcia jaka powinna być decyzja właściwa, ale dziwi mnie, że dwa podobne zdarzenia zostały ocenione całkiem inaczej.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1418
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#88 Post autor: kroy » 20 mar 2023, o 11:46

bogas27 pisze:
20 mar 2023, o 11:20
Kończąc wczorajszy temat dotyczący sprawy przy nieuznanej naszej bramce na 3:3, to czy piłka przekroczyła linię spadając na ziemię to jedno, ale to, że dwukrotnie Mokry z bramkarzem wybijali już ze środka bramki do drugie. W 34 sekundzie nagrania widać jak Mokry stojąc w już dwoma nogami w bramce wybija ją. Bramkarz też sprytnie wyrzuca ją gdy piłka jest już w środku bramki. To tylko tyle w celu wyjaśnienia sytuacji, wyniku nie zmienimy, ale zastanawiam się ile razy piłka musi wpaść do bramki, aby została uznana przez sędziego..... Ciekawi mnie też postawa Mokrego, co powie już na spokojnie po wszystkim. Wydaje mi się, że coś wypadałoby powiedzieć.
Co ma Mokry powiedziec, podejrzewam, ze kopnal pilke i tyle. Oczekujesz ze pobiegnie do sędziego i powie, ze był gol? Jeszcze z piłkarzami Ruchu się będzie cieszył? No już bez przesady żeby mieć jakiekolwiek oczekiwania wobec Mokrego.

Nie ma już co roztrząsać bo nic to nie da ale myśle, ze to fantastyczny mecz do analizy dla sędziów bo niestety z zagraniami ręka jest problem. Sędziowie nie wiedza jak interpretować te zagrania to co dopiero zawodnicy?
Co do piłki w bramce - tutaj potrzebna by była goal linę technology która by sytuacje rozwinęła bo te powtórki według mnie nie dają 100% pewności ze gol padł.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

19aRtuR20
Posty: 9204
Rejestracja: 1 mar 2008, o 22:56
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#89 Post autor: 19aRtuR20 » 20 mar 2023, o 12:05

Mokry pewnie som nie wie skad wybijoł tyn bal. To sa ułamki sekund, robi to instynktownie.

Pomijajac, ze sa chore zasady zagrania reka i zmieniaja sie co pol roku, to chyba najwieksze zlo to byl sedzia var. Po prostu komunikacja miedzy nimi tak poszla, ze mozliwe, ze nie sprawdzili wszystkiego. Nawet jak Raczkowski poszedl sprawdzac to pokazywali konkretny urywek akcji, nie ma analizy calosci. Kto wie jakby sedzia z boiska sprawdzol kozdo calo akcja na varze, to moglyby byc calkiem inne decyzje (nie godom tu konkretnie ino o wczorajszym meczu). Wczoraj jakby widziol gol ŁKSu to by moglby moze go nie uznac, potem moglby uznac nom ten rog.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10154
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#90 Post autor: jajo » 20 mar 2023, o 12:50

heli pisze:
20 mar 2023, o 11:32
ale nawet sama ręka, bo jak jest różnica między tym zagraniem ręki, a zagraniem ręką przez piłkarza Łks-u przy ich trzeciej bramce w obu sytuacjach ręka była oddalona od ciała, w obu wypadkach został ktoś nastrzelony z bliskiej odległości mocnym strzałem w obu przypadkach nie buło specjalnego ruchu do piłki to dlaczego w jednym wypadku ręka nie została odnotowana, a w drugiej była podstawą do przerwania akcji. Nie mam pojęcia jaka powinna być decyzja właściwa, ale dziwi mnie, że dwa podobne zdarzenia zostały ocenione całkiem inaczej.
reka (tak przy ciele) mozesz juz chyba przyjac i zdobyc gola. nie mozesz natomiast zdobyc gola bezposrednio.

z ujecia pilki na ziemi prawie na pewno nie przekroczyla pelnym obwodem. to ze ledwo widac cala linie z kamery z tej strony, to raczej dowod na to, ze w ujeciu z gory bylaby linia jeszcze zakryta. bardziej mnie zastanawiaja dwie sytuacje, gdy pilka byla w powietrzu.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19gorek20, BandzioR, Bing [Bot], dako, daniel1222, disu, Google Adsense [Bot], hebel, heli, jalboss, JSensei, julko20, kuman300, MakeRson, marek79, Mavo1920, Pabloniusz, papar1, pedro-sbl, qwertyhu, Rickenn10, rocky_4, scaneRboy, tedeus63, tynbydziedobry, west72 i 380 gości