Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
klotzv
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1
Rejestracja: 6 gru 2019, o 18:05
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#181 Post autor: klotzv » 13 sty 2020, o 17:50

dzisiaj dostałem maila, że moja karta jest w drodze. Mam ją już od zeszłego tygodnia u siebie...

BAFista
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1268
Rejestracja: 3 lis 2005, o 12:33
Lokalizacja: BYKOWINA STARO
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#182 Post autor: BAFista » 13 sty 2020, o 21:10

L-o pisze:
10 sty 2020, o 14:13
BAFista pisze:
9 sty 2020, o 21:50
L-o pisze:
31 gru 2019, o 08:55
Jaki jest czas oczekiwania na dostawa karty BP przez PP? Zamówiono i opłacono BLIKiem w dniu 19.12.2019.
Ja czekam jeszcze dłużej :hyhy:
Potwierdzom otrzymanie karty ;)
Życzenia noworoczne od Prezesa in plus. Niby detal, koszt zerowy a wrażenie pozytywne.
Dzisioj doszło. Pozytywne wrazenia

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#183 Post autor: gerhat » 14 sty 2020, o 00:04

Nie wiem kto decyduje o celach ale dofinansowanie zgrupowania to wg mnie nietrafiony pomysł.
Kibice powinni finansować coś co jest trwałego i nie powinni wyręczać akcjonariuszy z podstawowych obowiązków a do takich należy finansowanie zgrupowania. Pierwsze dwa cele to coś trwałego co będzie w klubie przez lata. Jak będziemy finansować takie krótkowzroczne cele jak ten trzeci to zaraz pojawia się kwestie premii dla napastnika czy geltagu dla kierownika drużyny, bo czemu nie ...

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10031
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#184 Post autor: jajo » 14 sty 2020, o 00:22

tez tak sadze. nie kupuje tlumaczenia z profilu UN, ze mamy odciazac klub.
to odciazamy kupujac jakis sprzet do fizjoterapeutow. normalnie SA by musiala go kupic.
Jak WR kupil komputery to tez odciazyl tym klub.
Nie chce siac defetyzmu, nie przestane uzywac appki, ale na przyszlosc cele, ktore sa trwale.
Poza tym to jak ta zbiorka na jakis transfer. Co jak druzyna bedzie, nie daj Boze zle przygotowana? Juz widze te narzekania, ze mysmy zebrali a oni tam na wakacjach byli ;/ jak najwiecej srodkow trwalych, ktore posluza przez lata. jak zachowania akcyjne, to lepiej zwiazane z mlodzieza.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10031
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#185 Post autor: jajo » 14 sty 2020, o 00:55

jaki jest maksymalny czas oczekiwania na pojawienie sie transakcji w sklepie stacjonarnym?
placilem 26 grudnia i dalej nic nie ma.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2522
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#186 Post autor: Radvan138 » 14 sty 2020, o 08:14

gerhat pisze:
14 sty 2020, o 00:04
Nie wiem kto decyduje o celach ale dofinansowanie zgrupowania to wg mnie nietrafiony pomysł.
Kibice powinni finansować coś co jest trwałego i nie powinni wyręczać akcjonariuszy z podstawowych obowiązków a do takich należy finansowanie zgrupowania. Pierwsze dwa cele to coś trwałego co będzie w klubie przez lata. Jak będziemy finansować takie krótkowzroczne cele jak ten trzeci to zaraz pojawia się kwestie premii dla napastnika czy geltagu dla kierownika drużyny, bo czemu nie ...
jajo pisze:
14 sty 2020, o 00:22
tez tak sadze. nie kupuje tlumaczenia z profilu UN, ze mamy odciazac klub.
to odciazamy kupujac jakis sprzet do fizjoterapeutow. normalnie SA by musiala go kupic.
Jak WR kupil komputery to tez odciazyl tym klub.
Nie chce siac defetyzmu, nie przestane uzywac appki, ale na przyszlosc cele, ktore sa trwale.
Poza tym to jak ta zbiorka na jakis transfer. Co jak druzyna bedzie, nie daj Boze zle przygotowana? Juz widze te narzekania, ze mysmy zebrali a oni tam na wakacjach byli ;/ jak najwiecej srodkow trwalych, ktore posluza przez lata. jak zachowania akcyjne, to lepiej zwiazane z mlodzieza.
Tez tak mysla. Bez przesady zeby zbierac na dofinansowanie do zgrupowania. Mozna by zbierac na nowe lawi rezerwowych albo remont czegos innego. Tak jak piszecie. Czegos trwalszego.

Co do samej apki. To zrobilech 2 zakupy na booking i do dzis niema cashbacka. Pisalem juz o brakujacy cashback i zero odpowiedzi do dzis. A bylo to z 3 tygodnie temu

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1554
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#187 Post autor: Rafał19R20 » 14 sty 2020, o 08:31

a ja sie zgadzam z tym celem.Zalozeniem tej apki jest przeciez pomoc klubowi!
Kazde odciazenie finansowe jest pomocne , nie zmienia to faktu ze akcjonariusze musza swoje dolozyc zgodnie z tym na co sie z Nimi umowilismy.
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

gucio77
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 727
Rejestracja: 7 lis 2008, o 15:21
Lokalizacja: Szopki
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#188 Post autor: gucio77 » 14 sty 2020, o 09:16

Jo tyż bych woloł na coś trwałego. Jedynie za czymś niy trwałym to jo by poparł prymia za awans, niy za 3 miejsce niy za 2 miejsce, ino wyłącznie za awans. Wydaje sie mi,że każdy kibic dużo by doł żeby być przinajmi liga wyżyj. Niy bydzie awansu, trudno, wyznaczomy nowy cel i kasa przełazi na coś nowego. I w mojij opini to tyż jest odciążynie do klubu. Rozumia że szpilery tyż majom z klubu coś łobiecane za awans ( abo dopiyro bydom mieć)
ale wiela na dziyń dzisiejszy klub może jym obiecać 50- 80 tyś do podziału może 100? Po 3.5 - 4 tyś na gowa butto? Ale to ino moja luźno propozycja.
Nojwiynkszom RUCHu wartościom NIY jest to, że nigdy niy upado na kolana, ale to, że zawsze umiy sie z tych kolan dzwignońć."

Elmer
Posty: 10288
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#189 Post autor: Elmer » 14 sty 2020, o 09:41

Trwały będzie awans na szczebel centralny. 💪😎

Teraz jest taka sytuacja, że trzeba w taki sposób wspierać klub. Akcjonariusze jasno zadeklarowali co dadzą. Będzie na inne wydatki.

Dla mnie to logiczne, że w taki sposób, szczególnie teraz, będziemy wspietać klub.

Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#190 Post autor: gerhat » 14 sty 2020, o 09:51

Celów materialnych jest trochę:
- oklejenie autobusu
- remont u Pani Reni
- nowe ławki rezerwowych z zicami na europejskim poziomie
- stroje piłkarskie z wyższej półki
- rozbudowa sprzętu do analiz też pewnie by się przydała
-dobry sprzęt dla Asceto - rejestracja, montaże itp

Każdy odciąża finansowo klub i poprawia wizerunek. Może nie wszystkie są do realizacji tu i teraz ale na pewno jest jeszcze więcej rzeczy, o których nie wiemy.
Przydałaby się jakaś lista celów aby kibice wiedzieli wcześniej na co może być zbierane. O tym mają decydować kibice w porozumieniu z klubem a nie np jednogłośnie prezes któremu brakuje w danym miesiącu czegoś w budżecie.
Nie chodzi tutaj o krytykę dla samej krytyki, apka to nowość i mamy pierwsze doświadczenia więc warto wyciągać już pierwsze wnioski.
Apka to oczywiście dzieło klubu, przydałoby się jakieś info jaki jest proces wybierania celu? Jakie osoby w tym uczestniczą, z kim to jest uzgadniane itp
Ostatnio zmieniony 14 sty 2020, o 10:06 przez gerhat, łącznie zmieniany 1 raz.

Elmer
Posty: 10288
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#191 Post autor: Elmer » 14 sty 2020, o 10:02

Jak mawia klasyk: Trzeba rozmawiać.

A teraz przynajmniej jest z kim.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

gringo21
Posty: 250
Rejestracja: 20 cze 2008, o 00:04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#192 Post autor: gringo21 » 14 sty 2020, o 10:52

Jak dla mnie cele typu oklejanie autobusu itp. nie mają sensu. Nic to nie wniesie. Trzeba pamiętać w jakiej lidze jesteśmy. Właściciele zadeklarowali pewne kwoty (miasto, Bik) ale jest jeszcze sporo wydatków. Wydaje mi się, że celem aplikacji było wspieranie klubu w każdym aspekcie. Prezes sam szuka pieniędzy z każdej strony. Czy to od malutkich partnerów czy większych. Wole żeby akcjonariusze spłacali raty układowe i byli na bieżąco z wypłatami niż jakby mieli wydawać na obóz itp. Tutaj właśnie my możemy pomóc. Teraz liczy się każda złotówka żeby wszystko pospinać. Dlatego lepiej niech drużyna jedzie tym białym busem bez oklejania ale żeby ten bus był opłacony. Dlatego wolałbym zbierać na cele które odciążą klubową kasę, a nie przypudrują np. elementy stadionu ( ławki itp.) którego właścicielem jest miasto.
TYLKO RUCH !!!!

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10031
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#193 Post autor: jajo » 14 sty 2020, o 12:47

Radvan138 pisze:
14 sty 2020, o 08:14
gerhat pisze:
14 sty 2020, o 00:04
Nie wiem kto decyduje o celach ale dofinansowanie zgrupowania to wg mnie nietrafiony pomysł.
Kibice powinni finansować coś co jest trwałego i nie powinni wyręczać akcjonariuszy z podstawowych obowiązków a do takich należy finansowanie zgrupowania. Pierwsze dwa cele to coś trwałego co będzie w klubie przez lata. Jak będziemy finansować takie krótkowzroczne cele jak ten trzeci to zaraz pojawia się kwestie premii dla napastnika czy geltagu dla kierownika drużyny, bo czemu nie ...
jajo pisze:
14 sty 2020, o 00:22
tez tak sadze. nie kupuje tlumaczenia z profilu UN, ze mamy odciazac klub.
to odciazamy kupujac jakis sprzet do fizjoterapeutow. normalnie SA by musiala go kupic.
Jak WR kupil komputery to tez odciazyl tym klub.
Nie chce siac defetyzmu, nie przestane uzywac appki, ale na przyszlosc cele, ktore sa trwale.
Poza tym to jak ta zbiorka na jakis transfer. Co jak druzyna bedzie, nie daj Boze zle przygotowana? Juz widze te narzekania, ze mysmy zebrali a oni tam na wakacjach byli ;/ jak najwiecej srodkow trwalych, ktore posluza przez lata. jak zachowania akcyjne, to lepiej zwiazane z mlodzieza.
Tez tak mysla. Bez przesady zeby zbierac na dofinansowanie do zgrupowania. Mozna by zbierac na nowe lawi rezerwowych albo remont czegos innego. Tak jak piszecie. Czegos trwalszego.

Co do samej apki. To zrobilech 2 zakupy na booking i do dzis niema cashbacka. Pisalem juz o brakujacy cashback i zero odpowiedzi do dzis. A bylo to z 3 tygodnie temu
a pobyt juz zrealizowales?
bo booking sie nalicza po wymeldowaniu, a nie po zakupie.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2522
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#194 Post autor: Radvan138 » 14 sty 2020, o 13:10

Oczywiscie. Wiem jak to dziala. Nie pierwszy raz to robilem😉 tyle ze zbyt dlugo to trwa. Pisalem zgloszenie i brak odpowiedzi do dzis

GALEON
Posty: 65
Rejestracja: 25 sie 2005, o 16:23
Lokalizacja: SIEM_CE
Kontakt:

Re: Nowa aplikacja Ruchu Chorzów! #CzasOdbudowy

#195 Post autor: GALEON » 14 sty 2020, o 14:57

Dlatego najlepiej jak kibice sami wybiorą cel np. zrobić sondę na niebiescy pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], k0ciak, Pivko, Rickenn10, scaneRboy, Tobol i 74 gości