Sezon 2019/2020

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#676 Post autor: grzej » 29 lis 2019, o 17:40

dokładnie @gerhat

a tak poza tym @tadeus63 popatrz na strony www, fora i gazety papierowe - umierają powoli, dzisiaj wiele osób korzysta z mediów społecznościowych i z nich czerpie informacje
Kiedyś się latało na słupy ogłoszeń i po Sport, później telegazeta. Za 20 lat będziesz miał chip wczepiony ;)
historiaruchu.pl

gipcu
Posty: 359
Rejestracja: 20 wrz 2006, o 22:02
Lokalizacja: wyRy
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#677 Post autor: gipcu » 29 lis 2019, o 17:56

Forum odżyje jak będzie jakieś nowe info. O czym teraz dyskutować? Dalej o tym, że Idzik piątki nie zbił?

grzechub
Posty: 1808
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#678 Post autor: grzechub » 29 lis 2019, o 17:59

scaneRboy pisze:
29 lis 2019, o 14:16
Coś w tym jest. Ilość logowań na forum ma dużo wspólnego z bieżącymi sprawami w klubie.
Z tym logowaniem to jest różnie. Odkąd do przeczytania tematów około sportowych (wątek Ruch Chorzów) nie trzeba się logować, to od tego czasu jestem zalogowany drugi, czy trzeci raz. Swoją drogą wszystkie tematy powinny być z powrotem dostępne tylko dla zalogowanych.
PozdRawiam

Awatar użytkownika
jaRo 1920
Posty: 1003
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#679 Post autor: jaRo 1920 » 29 lis 2019, o 18:04

Dokładnie. Ja też się loguje wtedy gdy chce coś napisać. Aktualna liczba gości obserwujących 25.
Dodaj sobie 25 dowolnych nickow w rubryce online i masz tłumy :D
Obrazek

AsembleR
Posty: 483
Rejestracja: 16 maja 2019, o 13:40

Re: Sezon 2019/2020

#680 Post autor: AsembleR » 29 lis 2019, o 18:07

gipcu pisze:
29 lis 2019, o 17:56
Forum odżyje jak będzie jakieś nowe info. O czym teraz dyskutować? Dalej o tym, że Idzik piątki nie zbił?


Jedynie to info o Belgach może coś rozruszać. Niestety, mamy Kurczyków i Bików którzy łatwo nie odpuszczą.

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1634
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#681 Post autor: west72 » 29 lis 2019, o 21:23

Myślę ,że Ci którzy są na forum od lat ,w miarę regularnie tu zaglądają,też tak robię.Właściwie każdy dzień zaczynam od przeglądu forum,niebiescy.pl i socialmediów.Potem kawka i zaczynam pracę :hyhy: .Fakt ,że mógł by wrócić obowiązek logowania ,bo swego czasu mieliśmy tu wysyp trolów.
Nie jestem jeszcze członkiem WR więc trudno mi się wypowiadać ,ale może tam teraz w zamkniętej grupie większa dyskusja?Klub jest moim zdaniem w takim miejscu,że pewne sprawy pewnie toczą sie w gabinecie Siemiona i pewnie lepiej ,żeby tam sie toczyły i przyniosły zamierzony skutek.
Taki mamy klimat teraz w Chorzowie ,że musimy się zastanawiać czy Idzik odejdzie z klubu po jednej udanej Jesieni,smutne ale takie są fakty,że jest naszą najjaśniejszą postacią :niepewny: .
Może trzeba wrócić do sądy z podsumowaniem Jesieni.Najlepszy mecz,najlepszy transfer,obiecujący zawodnik .Zawsze lubiliśmy takie tematy a i może Forum sie obudzi choć z racji bojkotu nie było tych meczy wiele do zobaczenia przez szersze grono.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Sezon 2019/2020

#682 Post autor: RNK95 » 29 lis 2019, o 21:28

Nie ma co się rozpisywać, wniosek jest jeden, dalej dbać o lepszą organizację i płynność finansową, przeczekać okres ogórkowy, a na wiosnę za wszelką cenę awansować z tej wsiowej, agroturystycznej, śmiesznej, półamatorskiej ligi, gdzie poziom sędziowania, organizacji klubów i przyjmowania kibiców gości stoi na patologicznym wręcz poziomie. Uciekać jak najprędzej, nigdy więcej nie wracać.

Elmer
Posty: 10360
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#683 Post autor: Elmer » 29 lis 2019, o 21:51

RNK95 pisze:
29 lis 2019, o 21:28
Nie ma co się rozpisywać, wniosek jest jeden, dalej dbać o lepszą organizację i płynność finansową, przeczekać okres ogórkowy, a na wiosnę za wszelką cenę awansować z tej wsiowej, agroturystycznej, śmiesznej, półamatorskiej ligi, gdzie poziom sędziowania, organizacji klubów i przyjmowania kibiców gości stoi na patologicznym wręcz poziomie. Uciekać jak najprędzej, nigdy więcej nie wracać.
Niech tam kiedyś wrócą rezerwy. Będziemy sobie wspominać agrowyjazdy.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10271
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#684 Post autor: gerhat » 30 lis 2019, o 08:39

Są i pozytywy - zniknął fc szczewa komentujący live gdy dostają w pysk. Wczoraj ani jednego takiego wpisu 😛

Nie trza się logować? Nawet żech nie wiedzioł że jest taka możliwość. Człowiek za porządny jest ;)

scaneRboy
Posty: 8275
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#685 Post autor: scaneRboy » 30 lis 2019, o 09:33

Kwestie techniczne to jedno, moim zdaniem na forum jest znacznie wyższy poziom wolności słowa i swoboda wypowiadania opinii niż gdzie indziej.

Na yt czy np. fb jest łatwiej stracić konto niż tutaj. My nie tolerujemy tylko szczewizmu.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
kolarz
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 279
Rejestracja: 18 lut 2011, o 22:53
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#686 Post autor: kolarz » 30 lis 2019, o 10:28

scaneRboy pisze:
30 lis 2019, o 09:33
Kwestie techniczne to jedno, moim zdaniem na forum jest znacznie wyższy poziom wolności słowa i swoboda wypowiadania opinii niż gdzie indziej.

Na yt czy np. fb jest łatwiej stracić konto niż tutaj. My nie tolerujemy tylko szczewizmu.
Dla mnie dużo lepszym (bardziej merytorycznym) źródłem wiedzy czy jakichkolwiek informacji o Ruchu jest to forum niż komentarze na yt czy fb.
Tutaj jednak trzeba się zarejestrować i zalogować, żeby coś napisać a w mediach społecznościowych po prostu ludzie piszą co im "ślina na język" przyniesie i znaleźć wartościowy komentarz dużo trudniej.
A jak już w temacie sezonu 2019/2020 wiadomo coś o wiosennym meczu Polonia Bytom - Ruch Chorzów? Coś się dzieje w temacie organizacji tego meczu na SŚ?
Mecz w terminarzu powinien się odbyć 23/24 maja.

kattowitz
Posty: 2203
Rejestracja: 27 cze 2007, o 20:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#687 Post autor: kattowitz » 1 gru 2019, o 11:35

kolarz pisze:
30 lis 2019, o 10:28
scaneRboy pisze:
30 lis 2019, o 09:33
Kwestie techniczne to jedno, moim zdaniem na forum jest znacznie wyższy poziom wolności słowa i swoboda wypowiadania opinii niż gdzie indziej.

Na yt czy np. fb jest łatwiej stracić konto niż tutaj. My nie tolerujemy tylko szczewizmu.
Dla mnie dużo lepszym (bardziej merytorycznym) źródłem wiedzy czy jakichkolwiek informacji o Ruchu jest to forum niż komentarze na yt czy fb.
Tutaj jednak trzeba się zarejestrować i zalogować, żeby coś napisać a w mediach społecznościowych po prostu ludzie piszą co im "ślina na język" przyniesie i znaleźć wartościowy komentarz dużo trudniej.
A jak już w temacie sezonu 2019/2020 wiadomo coś o wiosennym meczu Polonia Bytom - Ruch Chorzów? Coś się dzieje w temacie organizacji tego meczu na SŚ?
Mecz w terminarzu powinien się odbyć 23/24 maja.
A co ze spotkaniem Polonii Bytom z Ruchem Chorzów? Oba kluby w przyszłym roku obchodzą 100-lecie i chciałyby ligowy mecz zagrać właśnie na Stadionie Śląskim.

Jan Widera, prezes Stadionu Śląskiego:
Termin tego spotkania jest dość niefortunny, bo odbywa się on dwa tygodnie przed 
Memoriałem Kusocińskiego i kilka dni przez lekkoatletycznymi mistrzostwami Polski AZS. Mecz obarczony jest pewnym ryzykiem, bo gdyby na 
bieżnię zostały rzucone race, to nie zdążylibyśmy jej wyremontować przed „Kusym”. Jeżeli organizator by zabezpieczył tę bieżnię, to mecz jest możliwy, ale to jest dodatkowy koszt kilkuset tysięcy złotych i nie wiem, czy kluby III-ligowe na to stać.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7933
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Sezon 2019/2020

#688 Post autor: Scypion » 2 gru 2019, o 09:42

I to tyle w kontekscie naszej gry na SŚ. Przy wszystkich innych kwestiach zawsze może wyskoczyć jakiś Pan widera i poinformować nas, że mamy sp***dalać bo są jakieś mistrzostwa AZS (rownie dobrze mogą sie obdbywac wszedzie, bo jest to impreza dla samych uczestnikow, bez widowni) świadkowie Jehowy mają swój spęd, jeżdżą monster trucki czy odbywa się inny gówniany konert Zenka Martyniuka czy Majki Jeżowskiej.

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#689 Post autor: grzej » 2 gru 2019, o 10:02

Osobiście bym przełożył termin tego spotkania z PB bliżej 20.04. To jest do zorganizowania, tylko kto ma się tym zająć. Znowu kibice musieliby by to zrobić..
historiaruchu.pl

scaneRboy
Posty: 8275
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Sezon 2019/2020

#690 Post autor: scaneRboy » 2 gru 2019, o 10:17

A co ze spotkaniem Polonii Bytom z Ruchem Chorzów? Oba kluby w przyszłym roku obchodzą 100-lecie i chciałyby ligowy mecz zagrać właśnie na Stadionie Śląskim.

Jan Widera, prezes Stadionu Śląskiego:
Termin tego spotkania jest dość niefortunny, bo odbywa się on dwa tygodnie przed 
Memoriałem Kusocińskiego i kilka dni przez lekkoatletycznymi mistrzostwami Polski AZS. Mecz obarczony jest pewnym ryzykiem, bo gdyby na 
bieżnię zostały rzucone race, to nie zdążylibyśmy jej wyremontować przed „Kusym”. Jeżeli organizator by zabezpieczył tę bieżnię, to mecz jest możliwy, ale to jest dodatkowy koszt kilkuset tysięcy złotych i nie wiem, czy kluby III-ligowe na to stać.
[/quote]

ja się chyba nie nadaje do życia w dzisiejszych czasach, bo zrozumieć cokolwiek z tego nie jestem w stanie:
-na uj taki stadion, posiada bieżnie z chińskiej porcelany z czasów Dynastii Ming, biegacze powinni biegać nie w kolcach, tylko filcowych popuciach z muzeum,
-na uj taki dyrektor, zamiast robić co do niego należy wymyśla problemy,
-po co stadion, jeśli nie da się na nim grać w piłkę,
-memoriał Kusocińskiego, w poprzednich latach dzieci ze Szkoły im. Kusocińskiego z Ryszki, nie miały zielonego pojęcia o tym wydarzeniu... taki to qwa idol. Zaznaczam, że szanuję osiągnięcia tego człowieka, staram się tylko pokazać, że impreza jest sztuczną mistyfikacją mającą na celu uzasadnić byt tego stadionu i dyrektorów z nadania politycznego. Dodam, że Szkoła im Kusocińskiego oddalona jest od stadionu 1350metrów. Dzieci (i rodzice) ze szkoły nie kibicują polskim skoczkom w dal, sztafecie czy kulomiotom, nie kojarzą ich nazwisk. Za to wszyscy wiedzą doskonale, iż Pan Dyrektor startował bez powodzenia w wyborach do Sejmiku, KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA, miejsce urodzenia Zabrze. Z kolei Jan Widera jest spadochroniarzem z ministerstwa sportu rządu PIS. I teraz pytanie: co nas to wszystko obchodzi?
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: disu, JSensei, Lothar Ślązok, Majestic-12 [Bot], Mavo1920, scaneRboy i 91 gości