Ruch w TV

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Roch1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 764
Rejestracja: 14 paź 2009, o 19:38
Lokalizacja: Blau Bittkow
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3976 Post autor: Roch1920 » 1 cze 2022, o 10:57

Nie było konferencji po meczu, ponieważ nasz trener za długo świętował, a Saganowski spakował manatki i pojechał do Lublina.

pedro-sbl
Posty: 7166
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3977 Post autor: pedro-sbl » 1 cze 2022, o 10:58

Roch1920 pisze:
1 cze 2022, o 10:57
Nie było konferencji po meczu, ponieważ nasz trener za długo świętował, a Saganowski spakował manatki i pojechał do Lublina.
Uo ciul. Dziynki :ok: , mysloch ze cos bylo bo na niebiescy byly wypowiedzi trynerow.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3978 Post autor: kroy » 1 cze 2022, o 11:19

pedro-sbl pisze:
1 cze 2022, o 10:58
Roch1920 pisze:
1 cze 2022, o 10:57
Nie było konferencji po meczu, ponieważ nasz trener za długo świętował, a Saganowski spakował manatki i pojechał do Lublina.
Uo ciul. Dziynki :ok: , mysloch ze cos bylo bo na niebiescy byly wypowiedzi trynerow.
To była wypowiedz dla TVP Sport
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
PiterCidry
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 26
Rejestracja: 19 lis 2011, o 18:09
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3979 Post autor: PiterCidry » 3 cze 2022, o 12:24

6 czerwca o 10:00 odbędzie się około godzinna rozmowa z Naszym Prezesem na dość szybko zyskującym popularność kanale Goal.pl na YouTube.
Tutaj link do przyszłej transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=QC9dno7SsKY
Ruch Chorzów podnosi się z kolan. Za nim lata prawdziwego rollercoastera: między 2017 a 2019 zdążył spaść trzykrotnie, z Ekstraklasy aż do III ligi. Ale ostatnie dwa sezony to dwa awanse. Teraz uznana marka melduje się na zapleczu Ekstraklasy. Na poranek z Niebieskimi zapraszają Łukasz Pawlik i Leszek Milewski, którzy rozmawiać będą z prezesem Ruchu Chorzów, Sewerynem Siemanowskim.

LEMON-CHORZOW
Posty: 1104
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3980 Post autor: LEMON-CHORZOW » 4 cze 2022, o 21:46

https://www.facebook.com/groups/kochamc ... 926328786/ starsi moze pamietajom ,mlodsi kibice chyba nie ,film nazywa sie do gory nogami ,historia bajtli ktorych zycie krecilo sie kolo Ruchu ,,znalazlem fragment ale fajny ,,film krecono bodajze w 1982-83

Awatar użytkownika
KOSTA
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1728
Rejestracja: 8 maja 2003, o 12:32
Lokalizacja: aus Boerschachte
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3981 Post autor: KOSTA » 5 cze 2022, o 08:20

Tukej mocie cały https://zaq2.pl/video/zyftk
od bajtla po grob zawsze KS RUCH
Kattowitz Boerschachte

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3982 Post autor: kroy » 6 cze 2022, o 15:40

KOSTA pisze:
5 cze 2022, o 08:20
Tukej mocie cały https://zaq2.pl/video/zyftk
Bardzo ciekawy wywiad, choć jak dla mnie trochę niepotrzebne dyskutowanie i wywlekanie rzeczy z przeszłości zamiast skupić się na przyszłosci.
Oczywiście, tutaj odpowiedzialni są za to dziennikarze.
Natomiast na pewno fajnie zobaczyć, że Prezes, który w kulisach wydaję się być takim troche żartownisiem jest bardzo mądrym i poważnym człowiekiem i na prawdę fajnie, że mamy taką osobę na czele klubu.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
KOSTA
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1728
Rejestracja: 8 maja 2003, o 12:32
Lokalizacja: aus Boerschachte
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3983 Post autor: KOSTA » 6 cze 2022, o 18:52

kroy pisze:
6 cze 2022, o 15:40
KOSTA pisze:
5 cze 2022, o 08:20
Tukej mocie cały https://zaq2.pl/video/zyftk
Bardzo ciekawy wywiad, choć jak dla mnie trochę niepotrzebne dyskutowanie i wywlekanie rzeczy z przeszłości zamiast skupić się na przyszłosci.
Oczywiście, tutaj odpowiedzialni są za to dziennikarze.
Natomiast na pewno fajnie zobaczyć, że Prezes, który w kulisach wydaję się być takim troche żartownisiem jest bardzo mądrym i poważnym człowiekiem i na prawdę fajnie, że mamy taką osobę na czele klubu.
Fajnie ale to jest link do filmu "Do góry nogami" :)
od bajtla po grob zawsze KS RUCH
Kattowitz Boerschachte

Awatar użytkownika
bogas27
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 38
Rejestracja: 25 maja 2021, o 13:12
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3984 Post autor: bogas27 » 6 cze 2022, o 20:33

KOSTA pisze:
5 cze 2022, o 08:20
Tukej mocie cały https://zaq2.pl/video/zyftk
Pamiętom jak kręcili sceny nad knajpom co drużyna wysyło bajtli po gorzoła…. Kręcili to na rogu Powstańców i Sobieskiego, boła tam restauracja „Pod dzwonem” jo miyszkoł na wiyrchu i mogłech sie podziwiać z łokna jak to kryncom….Scyny na hołdzie jak dobrze pamiyntom to kryncili na Chropaczowie i Lipinach. Podobnie jak Fracka Buły…..Fajnie sie to łoglondo.
Dzięki KOSTA żeś przipomnioł tyn film, kupa uciechy.

Awatar użytkownika
KOSTA
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1728
Rejestracja: 8 maja 2003, o 12:32
Lokalizacja: aus Boerschachte
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3985 Post autor: KOSTA » 7 cze 2022, o 07:22

To fajne mosz wspomniynia :ok:
od bajtla po grob zawsze KS RUCH
Kattowitz Boerschachte

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3986 Post autor: kroy » 7 cze 2022, o 09:54

KOSTA pisze:
6 cze 2022, o 18:52
kroy pisze:
6 cze 2022, o 15:40
KOSTA pisze:
5 cze 2022, o 08:20
Tukej mocie cały https://zaq2.pl/video/zyftk
Bardzo ciekawy wywiad, choć jak dla mnie trochę niepotrzebne dyskutowanie i wywlekanie rzeczy z przeszłości zamiast skupić się na przyszłosci.
Oczywiście, tutaj odpowiedzialni są za to dziennikarze.
Natomiast na pewno fajnie zobaczyć, że Prezes, który w kulisach wydaję się być takim troche żartownisiem jest bardzo mądrym i poważnym człowiekiem i na prawdę fajnie, że mamy taką osobę na czele klubu.
Fajnie ale to jest link do filmu "Do góry nogami" :)
Sorki, myślałem ze to wywiad z Siemianowskim :)
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10146
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3987 Post autor: jajo » 9 cze 2022, o 18:05

wlasnie ogladalem zalegly odcinek "Wysokiego Pressingu" na C+ i przy dyskusji o barazach do Ekstraklasy, troche sie wyrwal Przemysław Pełka "ja bardziej patrzyłem, szczerze powiedziawszy na baraze z 2 do 1 ligi i jestem za Ruchem Chorzów, bo chciałbym, żeby Ruch jak najszybciej wrocil do tam gdzie jego miejsce".
Ogolna akceptacja studia i Łukasz Wisniowski jeszcze rzucil po slonsku "bo ty kochosz Ruch, ja?"
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

tynbydziedobry
Posty: 976
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3988 Post autor: tynbydziedobry » 9 cze 2022, o 19:27

jajo pisze:
9 cze 2022, o 18:05
wlasnie ogladalem zalegly odcinek "Wysokiego Pressingu" na C+ i przy dyskusji o barazach do Ekstraklasy, troche sie wyrwal Przemysław Pełka "ja bardziej patrzyłem, szczerze powiedziawszy na baraze z 2 do 1 ligi i jestem za Ruchem Chorzów, bo chciałbym, żeby Ruch jak najszybciej wrocil do tam gdzie jego miejsce".
Ogolna akceptacja studia i Łukasz Wisniowski jeszcze rzucil po slonsku "bo ty kochosz Ruch, ja?"
brakuje ino nowego stadionu z którym moglibyśmy wchodzić do ekstraklasy i na pewno w tej całej otoczce odbudowy by się pojawiły takie osobistości kerym by nawet do głowy nie wlazły. owszem, większość pewnie by wykorzystała 5 minut na pokazanie swojej gęby, ale uważam, że posiadamy ogromne możliwości aby mówiła o nas cała Polska tylko wciąż marnuje to pewien łysy

scaneRboy
Posty: 8299
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3989 Post autor: scaneRboy » 9 cze 2022, o 19:57

jajo pisze:
9 cze 2022, o 18:05
wlasnie ogladalem zalegly odcinek "Wysokiego Pressingu" na C+ i przy dyskusji o barazach do Ekstraklasy, troche sie wyrwal Przemysław Pełka "ja bardziej patrzyłem, szczerze powiedziawszy na baraze z 2 do 1 ligi i jestem za Ruchem Chorzów, bo chciałbym, żeby Ruch jak najszybciej wrocil do tam gdzie jego miejsce".
Ogolna akceptacja studia i Łukasz Wisniowski jeszcze rzucil po slonsku "bo ty kochosz Ruch, ja?"
To jest całkowicie zrozumiałe, elewizja komercyjna żyje z oglądalności. Z całym szacunkiem dla innych drużyn, ale oni wiedzą doskonale ile ludzi w minionym sezonie oglądalo DRUGA LIGĘ w konkurencyjnej stacji.

ps. mogli by pomóc Ruchowi trochę, już oni wiedzą w jaki sposób.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Elmer
Posty: 10373
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3990 Post autor: Elmer » 9 cze 2022, o 20:01

Dlatego szkoda, że teraz trochę schodzimy do podziemi. Dla mnie na pewno. Mam nc+, a tam z Polsatu tylko te kanały z ligą mistrzów.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam1983, Adkos95, Google Adsense [Bot], Konrad, Marek Nowak, scaneRboy i 122 gości