Ruch w TV

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
arcio
Posty: 4781
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

#16 Post autor: arcio » 11 kwie 2007, o 12:02

najprawdopodobniej spotkanie odbędzie się w sobota o 18.40 ze względu na transmisję w tvp3 - to fakt
tv nawet chce to na piątek przełożyć ale nasi walczą (każdy wie że 13 piątek rok temu nie był dla nas szczęśliwy)
nigdy nie jest za późno

Awatar użytkownika
Simone
Posty: 2145
Rejestracja: 1 wrz 2003, o 21:36
Lokalizacja: EGAL
Kontakt:

#17 Post autor: Simone » 11 kwie 2007, o 12:07

Trcohe glupio bo plakaty juz poszly , wiekszosc kojarzy ze mecz jest o 19 00

Mogli ta godzine zostawic , 20 minut w ta 20 w tamta co za roznica

Jak zmienia dzien to juz w ogole burdel bedzie , poza tym sobota jest OK

Awatar użytkownika
Blaszany
Posty: 1913
Rejestracja: 20 sie 2004, o 14:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

#18 Post autor: Blaszany » 11 kwie 2007, o 12:27

teroz jak juz kozdy sie ustawiol familje, przyjymnosci, robota na godzina 19 to chcom to popsuc? :shock:
sie terozki okaze czy klub jest richtich z nami czy przeciw - czy olewo kibicow.....
CO TO ZA PIERONA RÓżNICA 20 MINUT? MYNIYJ LUDZI BYDZIE! KOŻDY NA TYM STRACI!
:brawa: brawo!
plakaty poszly, kozdy sie juz zorganizowol.... mobilizacjo pruje ostatkiem sil.... i jakis cfaniak z tv chce to popsuc? :shock:
prosze bardzo niych zmiyniom sie szpil na piontek ... ale wtedy bydzie zamiast 15 tysiyncy ino 5 tysiyncy... ich sprawa - kaj wiyncyj dostanom... czy z bileterii czy od jakiygos cwela z tv...
:co_jest: :zolta:

arcio
Posty: 4781
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

#19 Post autor: arcio » 11 kwie 2007, o 12:44

oczywiście blaszany to wina zarządu - zwolnić ich wszystkich
nigdy nie jest za późno

Awatar użytkownika
Blaszany
Posty: 1913
Rejestracja: 20 sie 2004, o 14:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

#20 Post autor: Blaszany » 11 kwie 2007, o 12:49

niy wciskej mi słów niy pedzianych do ust - bo niy chca zodnego zwalniac..:!: .. ale co jak co - czy klub niy widzi tyj mobilizacji wsrod kibicow - chyba niy chcom tego sperdzielic? co im zalezy postawic na swoim - dyc Ruch to firma ! tv powinnna sie podporzondkowac pod Ruch - a niy na opak ........

Awatar użytkownika
ch-R
Posty: 2490
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 08:20
Lokalizacja: Chorzów

#21 Post autor: ch-R » 11 kwie 2007, o 13:54

Blaszany pisze:niy wciskej mi słów niy pedzianych do ust - bo niy chca zodnego zwalniac..:!: .. ale co jak co - czy klub niy widzi tyj mobilizacji wsrod kibicow - chyba niy chcom tego sperdzielic? co im zalezy postawic na swoim - dyc Ruch to firma ! tv powinnna sie podporzondkowac pod Ruch - a niy na opak ........
Na calym swiecie jest tak ze pora meczu ustalo sie pod TV ale jezeli moga cos dodac od siebie to ktos tu cos spierdolil i napewno to niebyli kibice ze wczesniej wywieszali plakaty ani zarzad ino pierdolono TVP bo loni sie obudzili ze snu zimowego i sie kapli ze jest taki szpil jak Ruch z gorolami :evil:

Td
Posty: 42
Rejestracja: 14 sie 2006, o 08:49
Lokalizacja: Chorzów Stary
Kontakt:

#22 Post autor: Td » 11 kwie 2007, o 14:30

Tutaj masz 100 procent racji - fakt jest taki że telewizja publiczna, a dokładnie TVP3 (regionalne z całego kraju) podpisały umowę z PZPN na wyłączność transmisji telewizyjnych II Ligi - jednak są tak uprzejmi że informują kluby czasami, a nawet często na kilka dni wcześniej i to najczęściej żadnym oficjalnym kanałem.

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

#23 Post autor: Elmer » 11 kwie 2007, o 16:08

arcio pisze:najprawdopodobniej spotkanie odbędzie się w sobota o 18.40 ze względu na transmisję w tvp3 - to fakt
tv nawet chce to na piątek przełożyć ale nasi walczą (każdy wie że 13 piątek rok temu nie był dla nas szczęśliwy)
Po co walczyć, mecz w piątek, super pomysł (przynajmniej dla mnie) :wink:
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1953
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#24 Post autor: wojt » 11 kwie 2007, o 19:27

Skuli mnie może być PIĄTEK 13stego mom geburstag i chca prezent 3-0!! Thomy Bochum tyż chyba sie nie łobrazisz na taki geszynk??

Awatar użytkownika
wolfik
Posty: 2159
Rejestracja: 3 cze 2003, o 23:44
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#25 Post autor: wolfik » 11 kwie 2007, o 19:39

A czemu mamy robic wszystko co kaze TVP? Poziom tych transmisji jest zalosny, jeszcze przerywanie meczy na jakies konferencje prasowe czy wiadomosci. Jak sie na to patrzy to to jest raczej antyreklama dla klubu
Jest mi bardzo przykro, że o moim ukochanym klubie, po ostatnim meczu mówi się nie w kontekście wydarzeń na boisku, a chuligańskich wybryków – mówi ikona „Niebieskich” Gerard Cieślik. Ci ludzie nie są prawdziwymi sympatykami Ruchu i nie zależy im na sportowych sukcesach. Mam nadzieję, że poniosą konsekwencje swojego zachowania i zostaną objęci zakazem stadionowym. Chcę też dodać, że prawdziwi kibice Ruchu, to osoby, które wspierają swój klub, utożsamiają się z nim i nie narażają go na utratę dobrego imienia i niepotrzebne koszty.

spyru
Posty: 5137
Rejestracja: 13 lis 2003, o 19:47
Kontakt:

#26 Post autor: spyru » 11 kwie 2007, o 19:54

Wolfik masz dużo racji. Żeby jeszcze pieniądze z tego jakieś były...
Arcio - bardzo często i gęsto bronisz działaczy. No ok. Wszystko jest cacy. Tylko że o nie tak dawnym sparingu z Angolami jakoś nikt nie potrafił poinformować. To że jest już dużo ponaklejanych plakatów, a jeszcze wiecej wydrukowanych, nikogo nie interesuje. Przykłady można mnożyć. To są drobne sprawy, ale jak to mówią: ziarnko do ziarnka...
Klub nie wiedział wcześniej że mecz będzie przełożony? No bez przesady. A jak nie wiedział to z jakiej paki na coś takiego sie zgodził? A jeżeli musiał sie zgodzić to co za idiota podpisał umowe w której dupna telewizja 3, może sobie przesuwać godziny meczy 2 dni przed takim meczem jakim jest spotkanie z Zagłębiem.

COBRA
Posty: 4389
Rejestracja: 12 sty 2004, o 14:18
Lokalizacja: Bytom,Tarn-Góry
Kontakt:

#27 Post autor: COBRA » 11 kwie 2007, o 21:16

spyru pisze:Wolfik masz dużo racji. Żeby jeszcze pieniądze z tego jakieś były...
Arcio - bardzo często i gęsto bronisz działaczy. No ok. Wszystko jest cacy. Tylko że o nie tak dawnym sparingu z Angolami jakoś nikt nie potrafił poinformować. To że jest już dużo ponaklejanych plakatów, a jeszcze wiecej wydrukowanych, nikogo nie interesuje. Przykłady można mnożyć. To są drobne sprawy, ale jak to mówią: ziarnko do ziarnka...
Klub nie wiedział wcześniej że mecz będzie przełożony? No bez przesady. A jak nie wiedział to z jakiej paki na coś takiego sie zgodził? A jeżeli musiał sie zgodzić to co za idiota podpisał umowe w której dupna telewizja 3, może sobie przesuwać godziny meczy 2 dni przed takim meczem jakim jest spotkanie z Zagłębiem.
100% racji nic dodac nic ujac!

MkF
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1366
Rejestracja: 23 paź 2004, o 11:50
Lokalizacja: GóRny Śląsk
Kontakt:

#28 Post autor: MkF » 11 kwie 2007, o 21:20

nieporozumienie kompletne zeby tynmecz byl w TV. mysle ze teraz o stadionie pekajacym w szfach mozna tylko pomazyc :? i jeszcze jakos smieszna godzina 18:40 :roll:

arcio
Posty: 4781
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

#29 Post autor: arcio » 11 kwie 2007, o 21:39

spyru pisze:Wolfik masz dużo racji. Żeby jeszcze pieniądze z tego jakieś były...
Arcio - bardzo często i gęsto bronisz działaczy. No ok. Wszystko jest cacy. Tylko że o nie tak dawnym sparingu z Angolami jakoś nikt nie potrafił poinformować. To że jest już dużo ponaklejanych plakatów, a jeszcze wiecej wydrukowanych, nikogo nie interesuje. Przykłady można mnożyć. To są drobne sprawy, ale jak to mówią: ziarnko do ziarnka...
Klub nie wiedział wcześniej że mecz będzie przełożony? No bez przesady. A jak nie wiedział to z jakiej paki na coś takiego sie zgodził? A jeżeli musiał sie zgodzić to co za idiota podpisał umowe w której dupna telewizja 3, może sobie przesuwać godziny meczy 2 dni przed takim meczem jakim jest spotkanie z Zagłębiem.
o meczu z angolami powinno sie napisać przynajmniej na oficjalnej i tutaj ktoś dał dupy
a co do meczu sobotniego to wiem tylko tyle że jest umowa podpisana pomiędzy tvp a pzpn która wiąże "nam" ręce
wg mnie powinny byc jakieś daty np tydzień przed meczem i po tym czasie nie ma szans na przełożenie
jak widać idzie zrobić to 3 dni przed meczem co mnie wqrwia bo też nie chciałem nas w tv
nigdy nie jest za późno

Sh
Posty: 222
Rejestracja: 5 kwie 2006, o 15:02
Lokalizacja: Elita Elit
Kontakt:

#30 Post autor: Sh » 11 kwie 2007, o 21:51

panowie to jest tylko 20 minut :!: rozumiem jak by to byla godzina moze dwie wtedy by moglo cos pojsc nie tak ale 20 minut... frekwencja bedzie taka jak miala byc nic sie nie zmieni...
WSZYSCY NA WYJAZDY

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], jajo, moRi95, Pawlo, Pulocini, tynbydziedobry i 83 gości