Ruch w TV

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3826 Post autor: Radvan138 » 4 kwie 2020, o 17:29

Chodzi mi o komika, ktory powiedzial jedno zdanie i zaraz ze szydzi. Dla mnie to bylo smieszne bo chorzow to jest zadupie dzieki naszym politykierom. Daj link do tego wywiadu jak mozesz

scaneRboy
Posty: 8298
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3827 Post autor: scaneRboy » 4 kwie 2020, o 23:06

Jak na zadupie, to za często pojawia się w mediach.
"Nasz" prezydent bierze czynny udział w rozgrywce wokół terminu wyborów.
Nie chce wchodzić znowu w politykę za daleko, bo w gruncie rzeczy mam to gdzieś, gdyby nie temat Stadionu to śr.. łbym na to, ale pewne widoczne jest to, że im większa aktywność polityczna tym częściej jesteśmy w mediach.
Nie widzę w tym żadnej korzyści dla mieszkańców, wręcz przeciwnie.

https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/pora ... Id,4409808


AG był gwiazda TVP za Tuska, sentyment na pewno jest.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
DaReQ93
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 326
Rejestracja: 4 mar 2010, o 16:07
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3828 Post autor: DaReQ93 » 9 kwie 2020, o 19:29

scaneRboy pisze:
3 kwie 2020, o 22:53
Kolejny komik szydzi z Chorzowian. Nie będę linkował, bo tylko mu nabijecie klików.

Musimy się na siłę jakoś ogarnąć. Obrywamy dlatego, że "nasz" prezydent aktywnie bierze udział w kampanii ogólnopolskiej, ale najbardziej nie kumam, że obrywamy też od osób jawnie sympatyzujących z ugrupowaniem Kotali.
Polecam trochę lodu na głowę:

-Występ nagrywany w Rybniku, parka na widowni była z Chorzowa i akurat do nich się przyczepił Giza czego chyba nie widać na początku - magia montażu, wszedł pogadać przed występem i rzucili mu się w oczy - normalne w takich występach, przecież od razu przeprosił po pierwszym żarcie. Dokładnie widać, że patrzy w stronę konkretnej osoby na widowni.

Ale sam występ dość średni, tylko seks i seks...

scaneRboy
Posty: 8298
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3829 Post autor: scaneRboy » 9 kwie 2020, o 19:44

Lód mi niepotrzebny... bo tu nie chodzi o moje urazone ego. Rzecz w tym, że 20lat temu z Chorzowa się nie żartowało, bo nie było powodu, piec lat temu też nie, bo by się nie odważył, a teraz...

Nie mam wątpliwości, że przed występem zapytał kogoś jakiego miasta tu się nie lubi i wmontował to sobie do występu. Gdyby przyjechał do Chorzowa, to by jechał po szczewach lub Sosnowcu. Problem w tym, że w Chorzowie nie ma nawet takich imprez. Parę lat temu w Chorzowie wystąpił nijaki Lotek... zgadliście - ten pub już nie istnieje.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3830 Post autor: Radvan138 » 9 kwie 2020, o 19:49

scaneRboy pisze:
4 kwie 2020, o 23:06



AG był gwiazda TVP za Tuska, sentyment na pewno jest.
skoncz sie osmieszac
scaneRboy pisze:
9 kwie 2020, o 19:44


Nie mam wątpliwości, że przed występem zapytał kogoś jakiego miasta tu się nie lubi i wmontował to sobie do występu. Gdyby przyjechał do Chorzowa, to by jechał po szczewach lub Sosnowcu. Problem w tym, że w Chorzowie nie ma nawet takich imprez. Parę lat temu w Chorzowie wystąpił nijaki Lotek... zgadliście - ten pub już nie istnieje.
tak jak pisolech wczesniej. syndrom oblezonej twierdzy

scaneRboy
Posty: 8298
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3831 Post autor: scaneRboy » 9 kwie 2020, o 20:33

Ok. Tu nie miejsce na taki wątek. Czuję się zgnieciony Twoimi argumentami.

Ludzie czytają. Wyrobią sobie zdanie sami.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10146
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3832 Post autor: jajo » 10 kwie 2020, o 00:59

scaneRboy pisze:
9 kwie 2020, o 19:44
Lód mi niepotrzebny... bo tu nie chodzi o moje urazone ego. Rzecz w tym, że 20lat temu z Chorzowa się nie żartowało, bo nie było powodu, piec lat temu też nie, bo by się nie odważył, a teraz...

Nie mam wątpliwości, że przed występem zapytał kogoś jakiego miasta tu się nie lubi i wmontował to sobie do występu. Gdyby przyjechał do Chorzowa, to by jechał po szczewach lub Sosnowcu. Problem w tym, że w Chorzowie nie ma nawet takich imprez. Parę lat temu w Chorzowie wystąpił nijaki Lotek... zgadliście - ten pub już nie istnieje.
w krakenie sa ostatnio standupy. tez tam pewnie pojawi sie ktos, kto za pare lat bedzie na pozycji Lotka. co jakby nie zmienia Twojej tezy ze malo sie w Chorzowie dzieje.
standuperzy przewaznie sie smieja z wielu miast. nie wiem cyz jest jakies, ktore sie na zarty nie lapie. trzeba zauwazyc tez, ze standup dopiero wchodzi na sceny, pare lat temu komicy nie pozwali sobie na tak ordynarne zarty, czy wyszydzanie widzow.

oczywiscie lepiej nie zostac Sosnowcem albo Radomiem, ale nie dramatyzowalbym.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10282
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3833 Post autor: gerhat » 10 kwie 2020, o 07:03

Tak tylko dodam że Rybnik na Śląsku to stolica kabaretu. Chorzów ma teatr muzyczny i pewnie jakiś rybnicki user narzeka dlaczego mają tylko teatry objazdowe i MDK.
Nie róbmy z wszystkiego tragedii, z wielu powodów Chorzów nie jest Janowem Podlaskim, Czorsztynem, Grójcem czy Książem. Przecież można było postawić zamek, posadzić jabłonie, zrobić zaporę na Rawie i otworzyć stadninę arabów. I na ch.... byłby nam ten Giza ;)

scaneRboy
Posty: 8298
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3834 Post autor: scaneRboy » 10 kwie 2020, o 07:06

jakie dramatyzowanie!!! Ja TYLKO odnotowałem, że miasto pojawia się w przestrzeni medialnej dość często, a dotychczasowe miejsce Ruchu jest zajmowane przez różne postacie i za każdym razem wydźwięk jest negatywny. Czy Wy tego nie dostrzegacie? Przecież nie chodzi o pojedynczy żart komika, który jest odcięty od forsy.


ps. a propos Sosnowca. Ich prezydent zdecydował się na tzw. roast (dostępny na youtube). Część mieszkańców miała mu to za złe, ale w jednej chwili wszyscy komicy się od sosnowca odczepili, bo ciężko przebić to co tam zostało powiedziane.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
KOSTA
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1728
Rejestracja: 8 maja 2003, o 12:32
Lokalizacja: aus Boerschachte
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3835 Post autor: KOSTA » 26 kwie 2020, o 11:46

dzisiej o 15 w
📺 Canal + Sport powtórka WDŚ 2008r.
od bajtla po grob zawsze KS RUCH
Kattowitz Boerschachte

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1954
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3836 Post autor: wojt » 26 kwie 2020, o 20:14

KOSTA pisze:
26 kwie 2020, o 11:46
dzisiej o 15 w
📺 Canal + Sport powtórka WDŚ 2008r.
Oglądając to dziś jeszcze raz po 12 latach, w 76 minucie przy stanie 3-1, miałem nadzieję że dobijemy tych knurów i skończy się z 5-1, a tu ciul...... skończyło się tak samo :) Balaz dał doskonałą zmianę!

Awatar użytkownika
to jo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 365
Rejestracja: 6 lip 2012, o 18:40
Lokalizacja: siemce/zabRze/beRlin
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3837 Post autor: to jo » 1 maja 2020, o 22:41

Tak przeglądając magazyny "gol" z lat 90-tych
Trafiłem na krótki materiał z 75 lecia Ruchu I jako ciekawostka .... osoba która wniosła sztandar był nasz obecny prezes 😉
Tu link [youtube]https://youtu.be/_EOg_paS4OY [/youtube] od 15 minuty
Ekipa podwyższonego Ryzyka

Kujav
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 964
Rejestracja: 24 cze 2009, o 17:11
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3838 Post autor: Kujav » 28 maja 2020, o 19:18

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Mój głos rozsądku, wszyscy spuszczali wzrok:

https://ibb.co/0tL0xPD

https://www.youtube.com/watch?v=eix_F8y4S5U

baggio10
Posty: 4
Rejestracja: 9 lis 2018, o 12:45
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3839 Post autor: baggio10 » 23 cze 2020, o 13:18

Witam,
Poszukuje osób które mają może mecze Ruchu w pucharach :
dwumecz Ruch - Bologna z TVP
Ruch -Llansanfraid z Canal+
Ruch - Benfica z TVP
dwumecz Ruch - Inter z Wizji Sport
Jakby ktoś coś miał to zapraszam na priv, dogadamy się :)

rico1974
Posty: 123
Rejestracja: 24 lis 2009, o 18:59
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Ruch w TV

#3840 Post autor: rico1974 » 14 lip 2020, o 17:10

Wczoraj na canal plus premium byla premiera filmu "Niebieskie Chachary "

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BandzioR, Darth Kabut, elquatro, Google [Bot], HullCityFC, koRnik, MakeRson, PabloB1987, pedro-sbl, Pulocini, ryszardczaban i 115 gości