Ruch w prasie...

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
L.G
Posty: 1546
Rejestracja: 17 cze 2005, o 13:48
Lokalizacja: lipiny
Kontakt:

#46 Post autor: L.G » 14 gru 2006, o 09:22

chorzowskaR pisze:Nie chciolech zakladac nowego tematu a długach tyz nie widza wiec wklejom tu http://www.Ruch.chorzow-online.pl/prasa.php?id=545 czy te wpisy nizej sa sluszne ? Czy Gora to zdrajca bo upomino sie o swoje? Albo lepij dac mu adres na Rejmonta bo moze zgubil tel do Krystianka? Jak myslicie?
rżnie idioty i prziczepioł się teraz Klimka, a smrodu koło swojego tranferu do Dynama już zdowo sie niy pamiyntać, tak samo jkak udowo, że niy pamiynto kto tak naprowdy mu ta kasa wisi.

Z mordy zrobioł sie szmata, bo tak jest łatwi (PZPN postraszy nos zabraniym punktów), niż ciągać Krystianka po sądach.

Jestem wściekły, bo ostatnio komornik zabrał mi aż 13 tysięcy, gdyż musiałem zapłacić jeszcze 3 tysiące odsetek i kosztów. Ja tej sprawy nie odpuszczę. Będę się z panem Rogalą sądził nawet przez 10 lat! - odgraża się Gorawski.


Gora. Byłeś bohaterem, jesteś !! ZEREM !!!

na Cichy żeś jest persona non grata !
słowym - jesteśmy klubym zmarnowanych szans :-(

Awatar użytkownika
ch-R
Posty: 2490
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 08:20
Lokalizacja: Chorzów

#47 Post autor: ch-R » 14 gru 2006, o 09:46

Czymu takim ciulym jak rogalik nie zajmie sie jakos gazeta ,tyla przekretow i jaki fajny temat by mieli to loni wola pisacz kim sie dupcy Górniak albo czymu Mucha zostawila Wojewódzkiego i jak to Depta depto po pietach chuliganom

spyru
Posty: 5137
Rejestracja: 13 lis 2003, o 19:47
Kontakt:

#48 Post autor: spyru » 14 gru 2006, o 12:42

Gora. Byłeś bohaterem, jesteś !! ZEREM !!!

na Cichy żeś jest persona non grata !
AMEN :evil:
Smagorowicz, Paterman, Kurczyk, Bik, Kopel, Kotala - grabarze LEGENDY

domin11hks
Posty: 901
Rejestracja: 31 mar 2005, o 13:12
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#49 Post autor: domin11hks » 14 gru 2006, o 14:30

jo tego nie rozumia :| pierwsze Gora godo ze Kocho Ruch ze chce go nawet kupic (ja sie dorobi w Rosji)
a teraz ciepie sie o kasa.. przeca łon zarabi tam tyle kasy ze szok..
a ciepie sie o przysłowioweg jak dla niego pare groszy

los_madeyos

#50 Post autor: los_madeyos » 14 gru 2006, o 14:47

Dobra, rozumiem że on się dorobił tych 150 tysięcy i nie chce tego podarować. ALE NIECH PRZESTANIE GADAĆ, ŻE KOCHA TEN KLUB. To niech sobie daruje gadke szmatke o milosci do Ruchu jak chce tą kase. Nie wiem czy to kaczka dziennikarska, ale chyba nie bo DZ to porządna gazeta, a rozprawa juest już piąta (!) z kolei. Sory Gora, ale zaskoczyłeś mnie.

Rozumiem, chce chłopak pieniądze które zarobił. Ale niech egzekwuje je od pana Rogali a nie od obecnych władz, to nie one go orżnęły. Ehhh...cały czas coś wyskakuje...

P.S. Ciekawe w co chce inwestować, bo jak dostanie te swoje 150 balsów to raczej Ruch już zniknie z piłkarskiej mapy Polski :?


Pozdrawiam

COBRA
Posty: 4389
Rejestracja: 12 sty 2004, o 14:18
Lokalizacja: Bytom,Tarn-Góry
Kontakt:

#51 Post autor: COBRA » 14 gru 2006, o 15:33

No i napewno pzpn wykorzysta sytuacje i mamy pewny zakaz transferow!

Awatar użytkownika
Simone
Posty: 2145
Rejestracja: 1 wrz 2003, o 21:36
Lokalizacja: EGAL
Kontakt:

#52 Post autor: Simone » 19 gru 2006, o 00:02

Dotyczy to turnieju Mikolajkowego w Suwalkach :

W zmaganiach sportowych, w których wzięły udział cztery zespoły najlepsi okazali się reprezentanci Litwy. W ich składzie zagrał m.in. Grażvydas Mikulenas z Ruchu Chorzów, który z dorobkiem siedmiu bramek był też najskuteczniejszym strzelcem turnieju. Na drugiej pozycji uplasował się zespół Kowalewskiego z reprezentantami Rosji w składzie: Denise Bojarincewem i Aleksiejem Zujewem. Kolejne miejsca zajęły: drużyna złożona z piłkarzy występujących w I lidze (m.in. Paweł Golański z Kolportera) oraz ekipa dziennikarzy.


Miki lapie forme przed runda rewanzowa :wink:

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#53 Post autor: gerhat » 19 gru 2006, o 23:43

mini corect do tekstu o Łudzińskim- Wiśle strzelił gola na 2:0 nie 2:1.
Niewiele to zmienia ale jak dziennikarz cos pisze to powinien sie do tego przyłożyć.
Pra Kris?

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#54 Post autor: KK » 21 gru 2006, o 00:11

gerhat pisze:mini corect do tekstu o Łudzińskim- Wiśle strzelił gola na 2:0 nie 2:1.
Niewiele to zmienia ale jak dziennikarz cos pisze to powinien sie do tego przyłożyć.
Pra Kris?
Literowki, bledy i niescislosci zdarzaja sie kazdemu, ale mozna ich ilosc ograniczyc do minimum. Wystarczy chocby... jezdzic na mecze :lol: Pozdro

Awatar użytkownika
L.G
Posty: 1546
Rejestracja: 17 cze 2005, o 13:48
Lokalizacja: lipiny
Kontakt:

#55 Post autor: L.G » 22 gru 2006, o 11:58

A my na to: Gora szmato !

bo na ani jedne słowo wiyncy te zero niy zasługuje. A na Cichy lepi sie niy pokazuj judaszu !


Co do "długów" wobec Wisły - do mie to jak już wtoś wspominoł to efekt zmowy zarządu Wisły i działań dywersyjnych jej obecnego członka. A coś takego w normalnych krajach ścigo prokuratura, a niy ofiara zastanawio sie jak oddać "długi".
Dowodów może i niy ma ale bardzo SILNO POSZLAKA w osobie byłego prezesa Ruchu, a obecnego członka rady nadzorcy Wisły istnieje !!! Ino slepy tego by niy zauważoł.

jest poszkodowany (Ruch), jest pozyskujący profity (Wisła), jest motyw (konkuryncja), jest "narzyndzie" (rogalik)
słowym - jesteśmy klubym zmarnowanych szans :-(

bluefil
Posty: 1396
Rejestracja: 30 gru 2003, o 03:41
Lokalizacja: Ruda Slaska
Kontakt:

#56 Post autor: bluefil » 22 gru 2006, o 13:14

lowca, nie wiem czy taka szmata z niego. Gral kasa mu sie nalezy i nie dziwie sie, ze chce ja odzyskac. Ruch jako klub powienien wytoczyc sprawe rogali za te wszystkie pieniadze ktore z klubu wyplywaly. Tylko czy sa n to jakies dowody....
w zadnej lidze RUCHu sie nie wstydze!

Lofs
Posty: 341
Rejestracja: 30 sty 2003, o 18:51
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#57 Post autor: Lofs » 22 gru 2006, o 19:23

bluefil pisze:lowca, nie wiem czy taka szmata z niego. Gral kasa mu sie nalezy i nie dziwie sie, ze chce ja odzyskac. Ruch jako klub powienien wytoczyc sprawe rogali za te wszystkie pieniadze ktore z klubu wyplywaly. Tylko czy sa n to jakies dowody....
A pamiętasz taki mecz ze Szczakowianką na wiosnę 2003r. (1:1)?
Pare minut przed końcem Gora 2 razy nie wiedzieć czemu zwleka ze strzałem na pusta bramkę przy prowadzeniu 1:0 w meczu o śmierć i życie. Ostatnia minuta i wieśniaki wyrównują, co okazuje sie naszym gwoździem do trumny. Strzelając te bramki historia potoczyłaby sie na pewno inaczej...

Popieram Łowcę - dla mnie G to szmata. Wypromował i wyżywił go Ruch - nie zapominajmy że pierwszy błysk miał juz na początku 1998. Potem sie zatracił, i dzięki szansom które dostawał moim zdaniem sie po 3 latach odnalazł i zrobił karierę.
W innym klubie pewnie by sie zatracił i zamiast gry za granicą byłby hasiorzem w Rudzie...
Panie, zmiłuj się nad nami...

bolo23

#58 Post autor: bolo23 » 22 gru 2006, o 21:42

a jo wom przypominom, ze rogali w wisle juz niy ma.
wyciepli go kajs rok temu - to tak gwoli scislosci

bogas1985

#59 Post autor: bogas1985 » 22 gru 2006, o 22:22

bolo23 i po 3 miesiacachh wroicili go nazot - to tak gwoli scislosci

bolo23

#60 Post autor: bolo23 » 23 gru 2006, o 18:47

bogas1985 pisze:bolo23 i po 3 miesiacachh wroicili go nazot - to tak gwoli scislosci
to jo juz do tego prandzyj nie doszol...
ale richich - sprawdzone.
Rada Nadzorcza
Prezes Rady Nadzorczej: Ryszard Pilch
Członkowie: Tadeusz Zając, Paweł Bąk, Zbigniew Zawartka, Krystian Rogala
za wprowadzenie w blad przepraszom, choc argumentacja przy tym wytrzasnieciu go wtedy na pewnio nie dawala jakichkolwiek poszlak, coby go nazot mieli potym zarozki wrocic...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19aRtuR20, Google [Bot], heli, klimz(R)owiec, nołnejm, Rickenn10 i 97 gości