Ruch w prasie...

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
scaneRboy
Posty: 8325
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26656 Post autor: scaneRboy » 5 kwie 2024, o 06:29

Martwmy się o utrzymanie w lidze i powodzenie Szymona. Na poważne rozmowy przyjdzie czas.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2954
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26657 Post autor: HullCityFC » 5 kwie 2024, o 11:56

scaneRboy pisze:
4 kwie 2024, o 23:07
HullCityFC pisze:
4 kwie 2024, o 13:59
Zgodze sie byc moze ze stwierdzeniem, ze Smagor nie chcial stadionu bo byl zwolennikiem.Slaskiego.

Ale klamstwem jest ze chcemy stadion na 30 tysiecy miejsc..Oby w niedziele pozegnac klamcow.
To jest dłuższa i bardziej zagmatwana historia, teraz Kopel wyciąga z życi jeden wątek, bo akurat mu pasuje do tezy.

Smagora nie mam zamiaru bronić, ale patrząc po jego dalszych losach to nie on był tu "sprajtem".
Nie bronie Smagora, ale wydaje mi sie, ze ktos z premedytacja go rozegral. Obiecywano jedno, a okazalo sie drugie. Cos podobnego do wydarzen z terazniejszosci.

19Ruch20R
Posty: 396
Rejestracja: 2 sty 2010, o 12:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26658 Post autor: 19Ruch20R » 11 kwie 2024, o 16:58

Tadeusz Danisz:
Pierwsze wymierne efekty zmian w chorzowskim ratuszu przy Cichej będą widoczne 6 maja. Wówczas z RN odejdą Marcin Mańka i Piotr Małecki. Kto za nich? Jeszcze się to waży, ale bez względu na decyzje wiadomo, że będą to mocne "niebieskie" charaktery
Dawno klub nie był tak sprawny.

Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 444
Rejestracja: 12 sty 2004, o 21:37
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26659 Post autor: ROHAN2 » 11 kwie 2024, o 18:56

19Ruch20R pisze:
11 kwie 2024, o 16:58
Tadeusz Danisz:
Pierwsze wymierne efekty zmian w chorzowskim ratuszu przy Cichej będą widoczne 6 maja. Wówczas z RN odejdą Marcin Mańka i Piotr Małecki. Kto za nich? Jeszcze się to waży, ale bez względu na decyzje wiadomo, że będą to mocne "niebieskie" charaktery
Dawno klub nie był tak sprawny.
Świetne wieści, pora dokończyć czas odbudowy :hurra:

Elmer
Posty: 10388
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26660 Post autor: Elmer » 18 kwie 2024, o 17:12

Nie ma innego wyjścia, jak pokrycie przez Górnika tych strat. Wiem, że mają kłopoty finansowe, ale nie jest to kwota, która zagrozi ich funkcjonowaniu. Słyszę, że chcą wynająć swojego biegłego do zbadania tych kosztów.
Trzeba mieć tupet.

Z wywiadu z prezesem na Sportowych Faktach.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

staRvin
Posty: 1180
Rejestracja: 14 lip 2003, o 02:09
Lokalizacja: Fanatyczne Kochłowice
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26661 Post autor: staRvin » 18 kwie 2024, o 19:44

HullCityFC pisze:
5 kwie 2024, o 11:56
scaneRboy pisze:
4 kwie 2024, o 23:07
HullCityFC pisze:
4 kwie 2024, o 13:59
Zgodze sie byc moze ze stwierdzeniem, ze Smagor nie chcial stadionu bo byl zwolennikiem.Slaskiego.

Ale klamstwem jest ze chcemy stadion na 30 tysiecy miejsc..Oby w niedziele pozegnac klamcow.
To jest dłuższa i bardziej zagmatwana historia, teraz Kopel wyciąga z życi jeden wątek, bo akurat mu pasuje do tezy.

Smagora nie mam zamiaru bronić, ale patrząc po jego dalszych losach to nie on był tu "sprajtem".
Nie bronie Smagora, ale wydaje mi sie, ze ktos z premedytacja go rozegral. Obiecywano jedno, a okazalo sie drugie. Cos podobnego do wydarzen z terazniejszosci.
Jak to jest prowda co slyszol na temat Smagora to gosciu byl ch... na pytanie od kogos z jego rodziny czemu kradl? jego odp brzmiała "bo inni tez to robili"

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10166
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26662 Post autor: jajo » 25 kwie 2024, o 15:41

https://weszlo.com/2024/04/25/ruch-chor ... -a-europa/
znany z twittera AbsurDB w samych superlatywach.

najciekawszy wg mnie fragment:
"Także pod tym względem Ruch rozsławia swoje miasto w Europie i pokazuje, że jest absolutnie wyjątkowym miejscem, jeżeli chodzi o miłość do futbolu. Tak to zwykle bywa w regionach górniczych, nawet po upadku tego przemysłu. Górnictwo było bowiem także podstawą gospodarki okolic Lens, Burnley i West Bromwich."
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

sivy35
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2010, o 07:59
Lokalizacja: wartenau
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26663 Post autor: sivy35 » 25 kwie 2024, o 18:49

dobry artykul p.s. czy nasi historycy mogli by cos napisac odnosnie tej legendarnej frekwencji z gwardia
jup

Awatar użytkownika
karol fryna
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 336
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:18
Lokalizacja: ruda slaska
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26664 Post autor: karol fryna » wczoraj, o 06:34

czyzby towarzysz Musiał z dziennika zachodniego zapomniał o sobotnich meczach Ruchu i Rakowa,bo nie widze zadnej wzmianki! Za to szczewem i cyganoma obsrana calo ramowka!

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2954
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26665 Post autor: HullCityFC » wczoraj, o 08:54

Niestety, sle to powinna byc tez robota zarzadu. Znalesc media przychylne nam na Slasku z tych dosyc poczytnych.

Grygierczyk pracowal lata w Sporcie. Nie ma zadnych znajomych dziennikarzy?

Na wielu plaszczyznach mamy mnostwo roboty.

AndRe
Posty: 2170
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26666 Post autor: AndRe » wczoraj, o 09:02

karol fryna pisze:
wczoraj, o 06:34
czyzby towarzysz Musiał z dziennika zachodniego zapomniał o sobotnich meczach Ruchu i Rakowa,bo nie widze zadnej wzmianki! Za to szczewem i cyganoma obsrana calo ramowka!
Towarzysz musial moze mniej aktywny za to towarzysz pietraszewski jest wszedzie gdzie nazwa Ruch sie pojawia

https://przegladsportowy.onet.pl/pilka- ... wa/jxywjpt
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

scaneRboy
Posty: 8325
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26667 Post autor: scaneRboy » wczoraj, o 10:38

AndRe pisze:
wczoraj, o 09:02
karol fryna pisze:
wczoraj, o 06:34
czyzby towarzysz Musiał z dziennika zachodniego zapomniał o sobotnich meczach Ruchu i Rakowa,bo nie widze zadnej wzmianki! Za to szczewem i cyganoma obsrana calo ramowka!
Towarzysz musial moze mniej aktywny za to towarzysz pietraszewski jest wszedzie gdzie nazwa Ruch sie pojawia

https://przegladsportowy.onet.pl/pilka- ... wa/jxywjpt
jak na onet to nie jest taki zły ten artykuł. Pamiętajmy, że ten portal jest "targetowany" do zwolenników PO. Ja to odbieram jako przestroga dla swoich w kontekście kampanii do PE.
Szkoda, że trochę nie poszli dalej w tych wywodach, jeśli Kotala nie wygrał nawet w swojej "niezwykle prestiżowej" dzielnicy, to chyba jest tego jakiś powód. Sąsiedzi widzą jeszcze więcej, niż tzw. szeregowy mieszkaniec.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1421
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26668 Post autor: kroy » wczoraj, o 11:47

scaneRboy pisze:
wczoraj, o 10:38
AndRe pisze:
wczoraj, o 09:02
karol fryna pisze:
wczoraj, o 06:34
czyzby towarzysz Musiał z dziennika zachodniego zapomniał o sobotnich meczach Ruchu i Rakowa,bo nie widze zadnej wzmianki! Za to szczewem i cyganoma obsrana calo ramowka!
Towarzysz musial moze mniej aktywny za to towarzysz pietraszewski jest wszedzie gdzie nazwa Ruch sie pojawia

https://przegladsportowy.onet.pl/pilka- ... wa/jxywjpt
jak na onet to nie jest taki zły ten artykuł. Pamiętajmy, że ten portal jest "targetowany" do zwolenników PO. Ja to odbieram jako przestroga dla swoich w kontekście kampanii do PE.
Szkoda, że trochę nie poszli dalej w tych wywodach, jeśli Kotala nie wygrał nawet w swojej "niezwykle prestiżowej" dzielnicy, to chyba jest tego jakiś powód. Sąsiedzi widzą jeszcze więcej, niż tzw. szeregowy mieszkaniec.
Też mi się wydaje że artykuł jest napisany w obiektywny sposób i Pietraszewski jest w pewnym sensie adwokatem diabła. Pytanie o zdjęcia Szymona z przestępcami są zasadne i też my jako kibice musimy tego pilnować, zeby na takie rzeczy nie było przyzwolenia. Czeka Szymona dużo pracy ale mam nadzieję że mu się uda zmienić Chorzów na lepsze.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

AndRe
Posty: 2170
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26669 Post autor: AndRe » wczoraj, o 13:00

szkoda tylko ze onet tak manipuleje tytulem...

wczoraj bylo

"Platformiana pycha" zgubiła KO"

a dzis...


"Afera meldunkowa w Chorzowie. Nowy prezydent sie tlumaczy"
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Darth Kabut, disu, Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 72 gości