Ruch w prasie...

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
scaneRboy
Posty: 8317
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26566 Post autor: scaneRboy » 13 lis 2023, o 12:16

wy się nie dawajcie tak łatwo podpuszczać. Nie takie rzeczy "poważne" media pisały, a potem okazywaky się bzdurami wyssanymi z paluchów.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
DaReQ93
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 326
Rejestracja: 4 mar 2010, o 16:07
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26567 Post autor: DaReQ93 » 13 lis 2023, o 12:28

scaneRboy pisze:
13 lis 2023, o 12:16
wy się nie dawajcie tak łatwo podpuszczać. Nie takie rzeczy "poważne" media pisały, a potem okazywaky się bzdurami wyssanymi z paluchów.
Niby tak ale napisał to Dariusz Ostafiński i jak dobrze patrzę to syn Mariana

pedro-sbl
Posty: 7190
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26568 Post autor: pedro-sbl » 13 lis 2023, o 13:30

no coz... pora dni tymu byla na forum dyskusja z moim udzialem o pewnych zachowaniach, pewnych ludzi.

Artykul wyglondo tak jak by byl napisany przez samego skrobacza. Wyskrobany przez skrobacza.

Pewnie inne kopiuj/wklej media podchwycom tymat i pokozom sie zas jakies artykuly. A jo zech godol...
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

scaneRboy
Posty: 8317
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26569 Post autor: scaneRboy » 13 lis 2023, o 13:44

To jest bardzo proste, życie zweryfikuje i to już niedługo.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

pedro-sbl
Posty: 7190
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26570 Post autor: pedro-sbl » 13 lis 2023, o 13:49

scaneRboy pisze:
13 lis 2023, o 13:44
To jest bardzo proste, życie zweryfikuje i to już niedługo.
Wolol bych, zeby weryfikowalo trynera z prawdziwego zdarzenia a niy "testowego" trynera. No ale nic, zoboczymy, chca byc tym kiery sie bydzie mylic w tyj kwestii. Panie Wos, Radomiak+Widzew= 6pkt
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4469
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26571 Post autor: _BiADACZ_ » 13 lis 2023, o 14:37

scaneRboy pisze:
13 lis 2023, o 12:16
wy się nie dawajcie tak łatwo podpuszczać. Nie takie rzeczy "poważne" media pisały, a potem okazywaky się bzdurami wyssanymi z paluchów.
Dokładnie, każdą głupotę tu komentujecie, podniecacie się, a prawda może być inna. Gorzij jak baby na torgu.
To chyba normalne, że nie wszystkie pozakulisowe sprawy trafiają w obieg i są to tylko domysły tych zjebów-reporterków i innych.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10154
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26572 Post autor: jajo » 13 lis 2023, o 14:38

pedro-sbl pisze:
13 lis 2023, o 13:30
no coz... pora dni tymu byla na forum dyskusja z moim udzialem o pewnych zachowaniach, pewnych ludzi.

Artykul wyglondo tak jak by byl napisany przez samego skrobacza. Wyskrobany przez skrobacza.

Pewnie inne kopiuj/wklej media podchwycom tymat i pokozom sie zas jakies artykuly. A jo zech godol...
Skrobacz jak na Twoje wezwanie ;) dal wywiad Neo z Niebiescy.pl zaznaczajac, ze to jego ostatatnia wypowiedz w tym temacie.

to, ze sobie teraz dziennikarze beda to komentowac, to prawo wynikajace z ich zawodu, a nawet nie zawodu, my tez sobie mozemy po***rdolic :)
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

julko20
Posty: 148
Rejestracja: 21 lis 2009, o 18:10
Lokalizacja: Blue City!
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26573 Post autor: julko20 » 15 lis 2023, o 17:01

https://weszlo.com/2023/11/13/ruch-chor ... g5VCV2PDWw

Ciężko się z tym nie zgodzić... Kozak to mega grajek...Śmiem twierdzić, że najlepszy transfer od lat.

A co do Szczepana, niestety...przyda mu się ławka, chłodna glowa - wpuszczał bym go na ostatnie 20-25 minut na podmęczonego rywala, może coś tam wyszarpie. Nie winię go za tą perfidną symulkę, wiemy jak dobro Ruchu leży mu na sercu...ale na miłość Boską w erze VAR-u takie akcje?

JEDI_V
Posty: 671
Rejestracja: 27 wrz 2005, o 19:47
Lokalizacja: TATOOINE
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26574 Post autor: JEDI_V » 17 lis 2023, o 17:22

Zastanawio mnie czemu Ruch nie nagłośnił sprawy wejść na stadion warszawskiej ku***, jak to zrobiła Amica, mamy chyba stowarzyszenie. Mojego modego 14 lat mało do naga nie rozebrali, dobrze, że mie nie było, bo bych ku*** siędzioł. :zly: :zly: :zly:
OFICJALNY KLUB ŚLONZOKÓW/R\, NIY GOROLI, NIY LWOWIOKÓW

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2593
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26575 Post autor: Adam1983 » 17 lis 2023, o 23:19

JEDI_V pisze:
17 lis 2023, o 17:22
Zastanawio mnie czemu Ruch nie nagłośnił sprawy wejść na stadion warszawskiej ku***, jak to zrobiła Amica, mamy chyba stowarzyszenie. Mojego modego 14 lat mało do naga nie rozebrali, dobrze, że mie nie było, bo bych ku*** siędzioł. :zly: :zly: :zly:
Chopie. U nos nie umiom ogarnąć strony ze sklepu a chcesz żeby afera w sieci kręcili. Do tego trzeba mieć kohones.

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26576 Post autor: Radvan138 » 17 lis 2023, o 23:39

Adam1983 pisze:
17 lis 2023, o 23:19
JEDI_V pisze:
17 lis 2023, o 17:22
Zastanawio mnie czemu Ruch nie nagłośnił sprawy wejść na stadion warszawskiej ku***, jak to zrobiła Amica, mamy chyba stowarzyszenie. Mojego modego 14 lat mało do naga nie rozebrali, dobrze, że mie nie było, bo bych ku*** siędzioł. :zly: :zly: :zly:
Chopie. U nos nie umiom ogarnąć strony ze sklepu a chcesz żeby afera w sieci kręcili. Do tego trzeba mieć kohones.
A Wielki Ruch jest od czego?

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10154
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26577 Post autor: jajo » 18 lis 2023, o 00:50

Radvan138 pisze:
17 lis 2023, o 23:39
Adam1983 pisze:
17 lis 2023, o 23:19
JEDI_V pisze:
17 lis 2023, o 17:22
Zastanawio mnie czemu Ruch nie nagłośnił sprawy wejść na stadion warszawskiej ku***, jak to zrobiła Amica, mamy chyba stowarzyszenie. Mojego modego 14 lat mało do naga nie rozebrali, dobrze, że mie nie było, bo bych ku*** siędzioł. :zly: :zly: :zly:
Chopie. U nos nie umiom ogarnąć strony ze sklepu a chcesz żeby afera w sieci kręcili. Do tego trzeba mieć kohones.
A Wielki Ruch jest od czego?
WR dziala dobrych kilka lat i nie wiesz, ze nie zajmuje sie sprawami wyjazdowymi, kibicowksimi, ultrasowskimi i cala ta otoczka?
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

JEDI_V
Posty: 671
Rejestracja: 27 wrz 2005, o 19:47
Lokalizacja: TATOOINE
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26578 Post autor: JEDI_V » 18 lis 2023, o 05:10

jajo pisze:
18 lis 2023, o 00:50
Radvan138 pisze:
17 lis 2023, o 23:39
Adam1983 pisze:
17 lis 2023, o 23:19
JEDI_V pisze:
17 lis 2023, o 17:22
Zastanawio mnie czemu Ruch nie nagłośnił sprawy wejść na stadion warszawskiej ku***, jak to zrobiła Amica, mamy chyba stowarzyszenie. Mojego modego 14 lat mało do naga nie rozebrali, dobrze, że mie nie było, bo bych ku*** siędzioł. :zly: :zly: :zly:
Chopie. U nos nie umiom ogarnąć strony ze sklepu a chcesz żeby afera w sieci kręcili. Do tego trzeba mieć kohones.
A Wielki Ruch jest od czego?
WR dziala dobrych kilka lat i nie wiesz, ze nie zajmuje sie sprawami wyjazdowymi, kibicowksimi, ultrasowskimi i cala ta otoczka?
To ku*** od czego jest, od zbierania składek, ładnego wyglądu na imprezach, a tu ku*** bajtla mi obmacują i nie tylko mojego, ch** z takim stowarzyszeniem. Co może Prezes mo za wszystkim latać :zly: :zly: :zly:
OFICJALNY KLUB ŚLONZOKÓW/R\, NIY GOROLI, NIY LWOWIOKÓW

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 866
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26579 Post autor: chropaczow » 18 lis 2023, o 08:08

Radvan138 pisze:
17 lis 2023, o 23:39
Adam1983 pisze:
17 lis 2023, o 23:19
JEDI_V pisze:
17 lis 2023, o 17:22
Zastanawio mnie czemu Ruch nie nagłośnił sprawy wejść na stadion warszawskiej ku***, jak to zrobiła Amica, mamy chyba stowarzyszenie. Mojego modego 14 lat mało do naga nie rozebrali, dobrze, że mie nie było, bo bych ku*** siędzioł. :zly: :zly: :zly:
Chopie. U nos nie umiom ogarnąć strony ze sklepu a chcesz żeby afera w sieci kręcili. Do tego trzeba mieć kohones.
A Wielki Ruch jest od czego?
Od pomagania Ruchowi. Statut przeczytaj.

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26580 Post autor: Bartorus » 18 lis 2023, o 10:59

Hej tutaj Bartosz z WR. Przykro mi słyszeć, że miałeś taką sytuacją związaną z wyjazdem. Jak wszyscy co jeżdżą na wyjazdy wiemy, że w Warszawie zawsze są duże lub jeszcze większe problemy z wejściem i zachowaniem policji. Opisy tego co działo się jednak z kibicami Lecha to jednak przekraczała nawet tak niskie normy do jakich większość jest przyzwyczajona jeżdżąc tam stąd aż taka reakcja z ich strony. Nie wiem czemu mówisz o innych klubach skoro to jedyni, którzy zrobili(słusznie) awanturę za naprawdę traktowanie ich wyjątkowo nawet jak na standardy warszawskie.

Nie wiem czemu nagle też obrażasz się na stowarzyszenie skoro jesteś członkiem i sprowadzasz nasze działania tylko do wyglądaniu na uroczystościach i gadaniu do kamery. Kto mnie zna wie, że raczej fanem kamer nie jestem. Nie jest prawdą też, że nie zajmujemy stanowisk w tego typu sprawach jeśli występują znaczące naruszenia. Słaliśmy pismo jeszcze w 3 lidze związane z niewpuszczaniem nas na stadion Gaci i związane z tym zwroty biletów. Pisaliśmy także po wydarzeniach w Bytomiu. O tym jaki zrobił się szum w związku ze stadionem śląskim i meczu z Wisłą na nim niedoszłego nawet nie ma co wspominać.

Jeśli pisałeś na naszego maila w tej sprawie ktoś zapewne przyjrzałby się bardziej tej sprawie(jeśli napisałeś a nie widzieliśmy przepraszamy), ale no w związku z tym, że nie zajmujemy się wyjazdami nie dostajemy przeważnie takich informacji. Szkoda, że z powodu zupełnie niezwiązanej z nami sytuacji jaką było traktowanie Ciebie i syna na wyjeździe po paru miesiącach bez kontaktu z nami w związku z tą sytuacją chcesz zrezygnować, zwłaszcza gdy się z nami nie skontaktowałeś. Sam byłem na tym wyjeździe pamiętam te podstawioną żenującą ilość autobusów, ludzi co prawie mdleli gdy 3 raz przekraczaliśmy Wisłę i potem samo wpuszczanie jednak jak wspomniałem nie było to nic czego bym się nie spodziewał jadąc na Legię.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bamboleo1, eustachyrakieta, Google [Bot], Google Adsense [Bot], JEDI_V, julko20, kibol-siem-ce, krzysiek..., MakeRson, OSH, ryszardczaban, scaneRboy, tedeus63, tynbydziedobry i 347 gości