Ruch w prasie...

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jakimamnick?
Posty: 1871
Rejestracja: 21 mar 2009, o 12:42
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25846 Post autor: jakimamnick? » 10 cze 2021, o 19:25

maciek1973 pisze:
9 cze 2021, o 17:12
OSOBISTY BOJKOT RUCHU Chorzów!

W związku z decyzją klubu:
"W środę wystartuje sprzedaż wejściówek na mecz z LKS Goczałkowice-Zdrój, który dla pewnych awansu Niebieskich będzie ostatnim domowym spotkaniem w rozgrywkach III ligi.

Sprzedaż biletów będzie prowadzona dwutorowo - część wejściówek będzie tradycyjnie dystrybuowana przez Internet, z kolei stacjonarnie będzie prowadzona sprzedaż biletów dla osób zaszczepionych przeciw COVID-19. To efekt nowego rządowego rozporządzenia, zgodnie z którym nadal można udostępniać publiczności tylko 25% miejsc na stadionie, jednak do tego limitu nie zalicza się osób zaszczepionych."

Jestem zmuszony ogłosić osobisty bojkot:
a) meczów na Cichej;
b) transmisji internetowych.

Przepraszam kolegów i koleżanki, do czasu zniesienia segregacji sanitarnej kibiców nie spotkamy się. I w d... mam, co zrobią "rządzący kibicami".

Do zobaczenia - mam nadzieję - w przyszłym sezonie.

PS. Prezesie Siemianowski, jednym ruchem z kolegi z organizacji turniejów, ale i z naprawdę budującego pozytywny wizerunek Prezesa (koniecznie z wielkiej litery), stracił Pan u mnie wszystko!

PS2. Kibice, chcecie brać w tym udział, bierzcie. Ja się wypisuję.

PS3. Osobno rozważę (o czym pisałem, proszę mi nie mówić, że tak nie było) pozew przeciw mojemu ukochanemu klubowi. Moim zdaniem przepisy są niezgodne z prawem, na pewno niekonstytucyjne!
Ciulnij się w łeb z takim pisaniem i pozwami. Takich kibiców jak Ty, którzy nie rozumieją tego że klub dokłada wszelkich starań żeby jak najwięcej kibiców mogło zobaczyć ostatnie ligowe starcie przy C6 zdecydowanie Ruch nie potrzebuje. Jest furtka, więc trzeba z niej skorzystac.

Skoro bojkotujesz nasz ukochany klub, to zaczniesz od przymusowego bojkotu forum :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25847 Post autor: niebieski98 » 10 cze 2021, o 19:53

Oho, jak już jakimamnick? coś napisał od niepamiętnych czasów to znaczy że coś się dzieje :)
Dla mnie dyskusja na temat nieliczenia zaszczepionych do limitu wydaje się być bezcelowa. Ktoś powie, że to może być pierwszy krok ku temu żeby na jesień wpuszczać tylko zaszczepionych. I co z tego? Co dałby dzisiaj bojkot kibiców, albo nieskorzystanie klubu z tej furtki? Niezależnie czy poświęcilibyśmy interes klubu czy nie, nic w sprawie rozporządzeń rządu nie zrobimy.

Jest okazja zarobić trochę kasy na dniu meczowym, wpuścić więcej kibiców i zapełnić trybuny to trzeba z takiej okazji skorzystać. Od 26 czerwca na stadionach 50% miejsc dostępnych. Być może będzie możliwość zapełnienia stadionu w komplecie, jeżeli połowa kibiców będzie zaszczepiona (nie wiem jak to prawnie będzie wyglądać). Nie wyobrażam sobie żebyśmy w przyszłym sezonie nie skorzystali z takiej okazji. Przed chwilą przez ograniczenie do 25% przepadła nam okazja na świetną atmosferę na Cichej podczas meczu przyklepującego awans przy pełnej publice. Od 4 lat na żaden sposób nie da się ściągnąć na stadion nowych kibiców albo tych zrezygnowanych interesujących się Ruchem od święta, bo jak nie seryjne spadki, to pandemia w czasie odbudowy i fajnych wyników. Śląsk Wrocław, Lechia czy Tychy albo Motor Lublin, mogą sobie odpuścić walkę o dodatkową pulę miejsc, bo i więcej niż 25 % pojemności nie potrzebują, dla nas znaczne ograniczenie publiki jest bardzo szkodliwe i mocno hamuje potencjał czasu odbudowy oraz dobrych wyników sportowych które ostatnio przeżywamy i miejmy nadzieję jeszcze będziemy przeżywać w niedalekiej przyszłości.

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4461
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25848 Post autor: _BiADACZ_ » 10 cze 2021, o 20:35

niebieski98 pisze:
10 cze 2021, o 19:53
Oho, jak już jakimamnick? coś napisał od niepamiętnych czasów to znaczy że coś się dzieje :)
Dla mnie dyskusja na temat nieliczenia zaszczepionych do limitu wydaje się być bezcelowa. Ktoś powie, że to może być pierwszy krok ku temu żeby na jesień wpuszczać tylko zaszczepionych. I co z tego? Co dałby dzisiaj bojkot kibiców, albo nieskorzystanie klubu z tej furtki? Niezależnie czy poświęcilibyśmy interes klubu czy nie, nic w sprawie rozporządzeń rządu nie zrobimy.

Jest okazja zarobić trochę kasy na dniu meczowym, wpuścić więcej kibiców i zapełnić trybuny to trzeba z takiej okazji skorzystać. Od 26 czerwca na stadionach 50% miejsc dostępnych. Być może będzie możliwość zapełnienia stadionu w komplecie, jeżeli połowa kibiców będzie zaszczepiona (nie wiem jak to prawnie będzie wyglądać). Nie wyobrażam sobie żebyśmy w przyszłym sezonie nie skorzystali z takiej okazji. Przed chwilą przez ograniczenie do 25% przepadła nam okazja na świetną atmosferę na Cichej podczas meczu przyklepującego awans przy pełnej publice. Od 4 lat na żaden sposób nie da się ściągnąć na stadion nowych kibiców albo tych zrezygnowanych interesujących się Ruchem od święta, bo jak nie seryjne spadki, to pandemia w czasie odbudowy i fajnych wyników. Śląsk Wrocław, Lechia czy Tychy albo Motor Lublin, mogą sobie odpuścić walkę o dodatkową pulę miejsc, bo i więcej niż 25 % pojemności nie potrzebują, dla nas znaczne ograniczenie publiki jest bardzo szkodliwe i mocno hamuje potencjał czasu odbudowy oraz dobrych wyników sportowych które ostatnio przeżywamy i miejmy nadzieję jeszcze będziemy przeżywać w niedalekiej przyszłości.
Mam nadzieję, że żartujesz.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25849 Post autor: niebieski98 » 10 cze 2021, o 20:39

Nie miałem na myśli, że wpuszczanie tylko zaszczepionych będzie ok, ten pomysł zdecydowanie mi się nie podoba. Ale uważam, że próba zawracania kijem rzeki jest bez sensu. Jeżeli ma do tego dojść to dojdzie bez względu na to czy Ruch wpuści większą ilość kibiców na mecze w lecie czy też nie.

Lofs
Posty: 341
Rejestracja: 30 sty 2003, o 18:51
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25850 Post autor: Lofs » 10 cze 2021, o 21:12

Maciek, Jajo, Rafik, Atleticomadryt (i mam nadzieję wielu innych co zachowało zdolność myślenia) - dyskutowanie z wyznawcami covidianizmu naprawdę nie ma sensu. Zastanawiam się tylko którzy z nich są bardziej niebezpieczni:
- Parsonsy - zupełnie odmóżdzieni - zjedzą gówno jak w tv powiedzą że to zdrowe, całkowicie sterowalni, zabiją za 2 szekle, będą idealni w Nowym Wspaniałym Świecie w charakterze funkcjonariuszy Policji Myśli i kapo w obozach śm… sorki, "domach poprawczych" dla "nieugiętych myślozbrodniarzy",
- Symy (praktykujący ale nie wierzący) - doskonale wiedzą i nawet tego nie kryją ta cała ściema o jakimś wirusie to całkowicie sztucznie wywołana histeria, aby wprowadzić faktycznie stan wyjątkowy, gdzie przepchnąć można wszystko, aby przyspieszyć budowanie ogólnoświatowego totalitaryzmu, przy którym świat opisany przez Orwella wydaje się rajem na Ziemi. Potrafią jednak wszystko prosto wyjaśnić powołując się na rzekomy bezsens walki z ogólnoświatowymi "elitami", które faktycznie toczą wojnę z ludźmi, aby ostatecznie zlikwidować wszelkie przejawy wolności. Są niewyobrażalnie zatroskani o nasze zdrowie, jednak nawet części tej "troski" nie wykazują wobec chińskich więźniów w obozach pracy codziennie mordowanych, katowanych, głodzonych i wykańczanych pracą ponad siły. Mało tego - chińska tyrania (w tym jej system inwigilacji) jest dla nich "wzorem" do naśladowania, który należy wprowadzić na całym świecie !!! Oczywiście dla "dobra ludzkości". To wszystko po to aby wprowadzić w rzeczywistości przerażającą antyutopię opisaną w Agendzie 2030 (kto czytał te wynurzenia bandy paranoików ten wie o czym piszę). Nawiasem mogliby przynajmniej opublikować w necie szczegółowy harmonogram kolejnych "fal" strasznej zarazy, aby przynajmniej dać przygotować się ludziom na kolejne "obostrzenia" (czytaj amputacje resztek wolności).
Parę postów wyżej jeden z dobromyślaków nasz Ruch (któremu rzekomo on kibicuje) nazwał nawet pogardliwie "klubikiem z małej mieściny" czy jakoś podobnie.
Po drugie, zgodnie z oczekiwaniami decydentów, powołują się na rzekomą "wielką okazję", bo klub "może zarobić". To jak dowcip o policjancie który wrzucał monety do automatu z wodą i nie chciał przerwać, bo przecież "cały czas wygrywa". W takim razie może otwórzmy na meczu stragany z organami ludzkimi, lewymi papierami albo materacami z włosów - na tym potencjalnie tez klub może zarobić i to więcej niż na paru wejściówkach dla "odpowiedzialnych obywateli".
BEZWZGLĘDNYM OBOWIĄZKIEM KAŻDEGO KTO UWAŻA SIĘ ZA HOMO SAPIENS JEST PRZEIWSTAWIENIE SIĘ TEJ OGÓLNOŚWIATOWEJ PARANOI PÓKI JESZCZE MOŻNA - I TO WSZELKIMI DOSTNĘPNYMI METODAMI.
Dla porządku - mam karnet (od wielu zresztą lat) i idę na szpil w sobotę, ale jak od nowego sezonu dalej będzie segregacja to się poważnie zastanowię. I mam nadzieję, że wiele osób tak zrobi.
PS. najbardziej zaskoczony in minus jestem postawą Scypiona - co by nie mówić zawsze miałem go jako jednego z najbardziej inteligentnych i przenikliwych na tym forum. Każdy jego post coś wnosił do dyskusji.
Panie, zmiłuj się nad nami...

Ostapowicz
Posty: 216
Rejestracja: 31 sie 2020, o 22:17

Re: Ruch w prasie...

#25851 Post autor: Ostapowicz » 10 cze 2021, o 22:18

Obojętnie po której stronie barykady się stoi w kwestii COVID - banowanie za poglądy wygłaszane na forum to kolejny przejaw polityki rusveltowskiej. Ręce opadają...

Awatar użytkownika
Rogal
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 100
Rejestracja: 2 sty 2004, o 12:36
Lokalizacja: Łaziska
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25852 Post autor: Rogal » 10 cze 2021, o 22:25

Ja z innej beczki.
Nie mogę być na szpilu. Mam karnet.
Odstąpię wejście. Pisać. Kto pierwszy ten lepszy.
[b]Niebieskie Łaziska[/b]

Awatar użytkownika
jakimamnick?
Posty: 1871
Rejestracja: 21 mar 2009, o 12:42
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25853 Post autor: jakimamnick? » 10 cze 2021, o 22:27

Dlaczego wszyscy piszecie o tym, że klub to robi żeby więcej zarobić? Przecież im więcej ludzi na stadionie tym większe koszta. Klub to robi dla Nas, kibiców. Aby jak najwięcej z Nas mogło zobaczyć w końcu mecz ukochanej drużyny na żywo. Tylko i wyłącznie dlatego od parunastu dni trwają batalię z policją która robi pod górkę i której to nie wsmak i innymi organami w Chorzowie. Klub gdyby chciał naprawdę zarabiać, to inwestowałby w transmisje tv i zamknął stadion. Bo wtedy najwięcej zyskuje ;)
Ostapowicz pisze:
10 cze 2021, o 22:18
Obojętnie po której stronie barykady się stoi w kwestii COVID - banowanie za poglądy wygłaszane na forum to kolejny przejaw polityki rusveltowskiej. Ręce opadają...
Kolejny? Niestety dla Ciebie nigdy nie będzie na trybunach, a nawet na forum, demokracji i robienia czego się podoba ot tak. Możesz się przyzwyczajać do takiego stanu rzeczy
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4461
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25854 Post autor: _BiADACZ_ » 10 cze 2021, o 22:38

Ty zbanujesz rurka czy ja mam to zrobić? :D
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25855 Post autor: Raul22 » 11 cze 2021, o 09:37

to chyba ten moment kiedy trzeba sobie zrobic przerwe od tego forum...

Dorcia
Posty: 1155
Rejestracja: 23 sie 2002, o 13:25
Lokalizacja: Dziesiona
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25856 Post autor: Dorcia » 11 cze 2021, o 18:06

jakimamnick? pisze:
10 cze 2021, o 22:27
Dlaczego wszyscy piszecie o tym, że klub to robi żeby więcej zarobić? Przecież im więcej ludzi na stadionie tym większe koszta. Klub to robi dla Nas, kibiców. Aby jak najwięcej z Nas mogło zobaczyć w końcu mecz ukochanej drużyny na żywo. Tylko i wyłącznie dlatego od parunastu dni trwają batalię z policją która robi pod górkę i której to nie wsmak i innymi organami w Chorzowie. Klub gdyby chciał naprawdę zarabiać, to inwestowałby w transmisje tv i zamknął stadion. Bo wtedy najwięcej zyskuje ;)
Oprócz tego, że klub robi to dla nas to także robi to dla kasy. A konkretnie dla zwiększenia przychodu z dnia meczowego.
I bardzo dobrze że chce na tym dniu meczowym zarabiać. O to przecież chodzi w działalności klubu!!! Zarabiać na boisku, na gadżetach, na umowach sponsoringowych i na dniu meczowym. Jestem za tym żeby jak najwięcej kibiców mogło być na meczu. A jeśli to jest jedyny dostępny sposób powinniśmy go wykorzystać.

robotrix
Posty: 1142
Rejestracja: 21 maja 2011, o 22:50
Lokalizacja: Mikołów\ Katowice
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25857 Post autor: robotrix » 11 cze 2021, o 23:58

Chopy sorki ze niy poczytolech wszystkigo, moze juz kajs bylo ale niy miolech sily na czytanie zali wylywanych przez paranoikow.

Czy jutro przed szpilym bydzie prowadzono sprzedaz biletow dlo zaszczepionych w grzybku?
Na oficjalnyj pisze tak :

"Zapraszamy także do odwiedzenia Strefy Kibica celem zakupu „Niebieskich” gadżetów i biletów na finał Pucharu 100-lecia, w którym „Niebiescy” zagrają z Ruchem Radzionków."

Pisze o biletach na final pucharu ale nic o jutrzejszym szpilu.
Dziynki z gory za odpowiedz.

scaneRboy
Posty: 8165
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25858 Post autor: scaneRboy » 12 cze 2021, o 15:40

Osobiście uważam, że źródłem tzw segregacji sanitarnej nie jest klub, ani prezes tylko władze RP i tam należy kierować pretensje.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1026
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25859 Post autor: True Blue » 28 cze 2021, o 12:18

ZAWSZE NIYBIESKI

AMS
Posty: 21
Rejestracja: 22 cze 2021, o 11:14
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25860 Post autor: AMS » 5 lip 2021, o 19:27

Irytuje mnie (jako dlugoletni kibic) sprawa zadluzenia klubu. Jak dlugo ten smrodlawy temat bedzie sie po gaciach paletal? Jezeli kibice przychodza na mecze, czyli sa dochody z kibicow. Jezeli do Ruchu przystepuja sponsorzy, to tez sa jakies dochody . To gdzie sa te zyski? Wiadomo ,ze nalezy oplacac zawodnikow, trenerow , konserwacja plyty boiskowej itd. Nie wiem a moze ktos z kibicow ma jakis pomysl ? Sa mieidzy kibicami jacyc ekonomisci, lub co maja cos w temacie dp powiedzienia. TYLKO PROSZE NIKT Z S;A

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19Ruch20R, adamo1289, Bamboleo1, Bing [Bot], heli, Radvan138 i 102 gości