Ruch w prasie...

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor

Awatar użytkownika
'PYJTER'
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25577 Post autor: 'PYJTER' » 10 mar 2018, o 13:34

Ok dzisiaj trochę poprawiłem robota i pozbyłem się chyba wszystkich śmieci ale wyjdzie w praniu ;) Także powinny się lepiej sformatowane ładować artykuły... :oczami:
Od 1988 roku na sektorze...
-------------------------------
...torca popaprańcy...

Awatar użytkownika
Elmer
Kontakt:

#25578 Post autor: Elmer » 24 mar 2018, o 22:03

Mateusz Święcicki

@matiswiecicki
23 mar
Więcej
O Riquelme, grze w Boca, Nacho w Realu Madryt Castilla, który tracił regularnie przytomność na treningach, Lopeteguim.

A także o powiązaniach swojego teścia z kartelem z Cali. Niebawem na http://www.2angrymen.tv wywiad z Santim Villafañe z Ruchu.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

scaneRboy
Kontakt:

#25579 Post autor: scaneRboy » 27 mar 2018, o 11:53

przeglądacie notki na temat dzisiejszego meczu na Stadionie Śląskim? Ja może jestem przewrażliwiony, ale mam wrażenie że marginalizowane są wątki związane z Ruchem, jak np. bramki Cieślika za to chętnie przypominają występy sąsiadów.

Najdalej poszłą interia:
https://eurosport.interia.pl/raporty/ra ... Id,2562289
Niestety, wygląda na to, że poważna piłka na Stadionie Śląskim zagości raz na długi czas. Bo nie zagra tam ani Górnik Zabrze (ma nowy obiekt), ani zmierzający do II ligi Ruch Chorzów
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
RNK95
Kontakt:

#25580 Post autor: RNK95 » 27 mar 2018, o 12:38

Ja zauważyłem podobnie, że temat Ruchu jest marginalizowany - materiały na łączy nas piłka tylko ze stadionu gieksy ( wspomnienia na temat gieksy, opowieści o historii gieksy i kto i kiedy tu grał - chyba nikogo to nie dziwi bo przecież Bońkowi brakuje gieksy w Ekstraklasie ;) więc trzeba ich trochę medialnie podlansować ), ani jednego materiału z treningów Korei na stadionie Ruchu, ani jednego wspomnienia o Ruchu - słyszy się tylko gieksa, górnik, rozwój katowice, tychy - tak jakby Ruch w Chorzowie nie istniał.
Tu nie ma co trenować - tu trzeba dzwonić ;)

Awatar użytkownika
Elmer
Kontakt:

#25581 Post autor: Elmer » 27 mar 2018, o 13:27

Jest odgórny (czyt. odryży) zakaz. Media muszą się wykazać, będą nagrody dla najlepszych. Np. Krzyś otworzył radio
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Mirek
Kontakt:

#25582 Post autor: Mirek » 27 mar 2018, o 13:31

Ten artykuł gościa na interii to ogólnie jest warszawskie podejście do Śląska.
Jedyna choroba na którą nie ma lekarstwa to GŁUPOTA !!!

scaneRboy
Kontakt:

#25583 Post autor: scaneRboy » 27 mar 2018, o 14:34

Moim zdaniem podejscie nie tyle warszawskie, co sloikowe. Warszawiacy duzo by o nich opowiadac, ale nie maja az takich kompleksow. Tutaj mamy nie tylko komplesy, ale cala serie roznych zaburzen.

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Scypion
Kontakt:

#25584 Post autor: Scypion » 27 mar 2018, o 19:00

Plan jeden klub ma województwo jest realizowany. W naszym beda 2. Szczewa i dospel. Jeżeli ktoś Was wierzy że pzpn pozwoli nam się odrodzić to jesteście w dupnym błędzie. Widać to z całą rozciągłością. Plan jest prosty czolgac i upoksrzac Ruch. Powoli spuszczac nas na dol. Pokazowe tortury dla wroga wladcy. Jesli by się udało utrzymać to licencja... transfery... punkty i tak do końca. Pamiętajcie o tym dmąc w wuwuzele i fraternizujac się z szczewami i innymi na żółtym meczyku ochlapie.

"Some folk we never forget
Some kind we never forgive
Haven’t seen the end of it yet
We’ll fight as long as we live"

wojt
Kontakt:

#25585 Post autor: wojt » 27 mar 2018, o 21:07

Scypion. Z całym szacunkiem, ale już tego wiecznego użalania się nad sobą i własnym losem nie idzie słuchać. Plany jeden region jeden klub co to za pi***olenie? kto taki plan wprowadza Soros, Kaczyński Tusk czy Boniek, potajemne spotkania loży masońskiej? Boniek to cwaniak i typowi nie wierzę ale jak wam nie jest wstyd tak płakać nad swoim nędznym losem, mieliśmy niedawno Piechniczka i Bugdoła w PZPN i gdzie był ten wielki Ruch??? Naszym problemem nie jest przełożony mecz ze Stomilem, zły terminarz, za krótki okres spłaty długu czy ucieczka Lipskiego bez odszkodowania, tylko Rogala, Smagorowicz, Kurczyk czy inne indywidua których jak największe dupy wołowe nie mogliśmy się pozbyć z klubu. Widzew i Zawisza to ulubione kluby Bońka i gdzie są? Jak skończyły? Całe te teorie spiskowe to jakiś sen wariata. Gdzie są wielcy chorzowianie, miasto, bogaci kibice? Klub od lat kierowany na dno przez włodarzy, a tu lament że nas chcą ud***ć biednych Ślązoków. Jak to się ma do sympatyków reprezentacji, dzieci z rodzinami, czy zwykłych stadionowych turystów którzy chcą zobaczyć w akcji Lewandowskiego czy Milika tego już kompletnie nie rozumiem. Raz na 10 lat miasto Chorzów ma wielką promocję, a malkontenci zaś swoje, najlepiej to olać i zrobić mecz Ślązoki kontra Kaszubi na Kalinie wypiąć się na Bońka i wypisać z ligi bo przecież nas nikt nie lubi, nie szanuje, wszyscy się na nas mszczą, nie mamy pieniędzy bo nam gorole zabrali kopalnie i huty więc na złość, w ramach protestu odmrozimy sobie uszy :) Jak zbudujemy SAMI ( z nieba nic nie spadnie) klub na mocnych zdrowych zasadach, jak będzie kasa to nie martwcie się mecz ze Stomilem czy karny w ostatniej minucie to nie będzie koniec świata a takie głosy będą przyjmowane z ironicznym uśmiechem. Pozdrawiam

jajo
Kontakt:

#25586 Post autor: jajo » 27 mar 2018, o 21:27

swoja droga wyglad Cichej podczas treningow Koreanczykow to lekcja jak sie nie buduje wizerunku (ew jak sie buduje wizerunek pastuchow) w wykonaniu Moris (czyli Miasta Chorzów), a przy okazji Ruchu.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

19Wariat20
Kontakt:

#25587 Post autor: 19Wariat20 » 27 mar 2018, o 22:16

wojt pisze:Scypion. Z całym szacunkiem, ale już tego wiecznego użalania się nad sobą i własnym losem nie idzie słuchać. Plany jeden region jeden klub co to za pi***olenie? kto taki plan wprowadza Soros, Kaczyński Tusk czy Boniek, potajemne spotkania loży masońskiej? Boniek to cwaniak i typowi nie wierzę ale jak wam nie jest wstyd tak płakać nad swoim nędznym losem, mieliśmy niedawno Piechniczka i Bugdoła w PZPN i gdzie był ten wielki Ruch??? Naszym problemem nie jest przełożony mecz ze Stomilem, zły terminarz, za krótki okres spłaty długu czy ucieczka Lipskiego bez odszkodowania, tylko Rogala, Smagorowicz, Kurczyk czy inne indywidua których jak największe dupy wołowe nie mogliśmy się pozbyć z klubu. Widzew i Zawisza to ulubione kluby Bońka i gdzie są? Jak skończyły? Całe te teorie spiskowe to jakiś sen wariata. Gdzie są wielcy chorzowianie, miasto, bogaci kibice? Klub od lat kierowany na dno przez włodarzy, a tu lament że nas chcą ud***ć biednych Ślązoków. Jak to się ma do sympatyków reprezentacji, dzieci z rodzinami, czy zwykłych stadionowych turystów którzy chcą zobaczyć w akcji Lewandowskiego czy Milika tego już kompletnie nie rozumiem. Raz na 10 lat miasto Chorzów ma wielką promocję, a malkontenci zaś swoje, najlepiej to olać i zrobić mecz Ślązoki kontra Kaszubi na Kalinie wypiąć się na Bońka i wypisać z ligi bo przecież nas nikt nie lubi, nie szanuje, wszyscy się na nas mszczą, nie mamy pieniędzy bo nam gorole zabrali kopalnie i huty więc na złość, w ramach protestu odmrozimy sobie uszy :) Jak zbudujemy SAMI ( z nieba nic nie spadnie) klub na mocnych zdrowych zasadach, jak będzie kasa to nie martwcie się mecz ze Stomilem czy karny w ostatniej minucie to nie będzie koniec świata a takie głosy będą przyjmowane z ironicznym uśmiechem. Pozdrawiam
Nic takigo mi sie niy śniło :rotfl:
A co do Twojego postu...zgodzom sie z nim w 100%.

14182888
Kontakt:

#25588 Post autor: 14182888 » 27 mar 2018, o 23:36

No, no a w ekstraklasie brakuje Stali Mielec i klubów z Rzeszowa. rudy nie reklamował się na portalu pierwszego katalończyka rp, na korzyść stomilu nie zrobili terminarza i w ogóle to wszystko se ja ze Scypionem zmyśliliśmy.

scaneRboy
Kontakt:

#25589 Post autor: scaneRboy » 27 mar 2018, o 23:53

Prawda jest chyba gdzies po srodku. My z uwiebieniem od lat czekamy te dwa t6godnie na szejka nie wiem skad. Ale z drugiej strony cos jest na rzeczy ewidentnie z tymi teoriami spiskowymi.

Zauwazcie i poszukajcie w necie. Jest rywalizacja, zeby nie powiedziec konflikt pomiedzy pzpn a elatraklasa. Pisalem juz, ze moim zdaniem oniek chcee ulokowac w ekstraklasie swoich ludzi, dlatego pomaga szczewom, zeby ich przedstawiciel zajal miejsce w RN ekstraklasy. Jednym ze sposobow jest podium w rozgrywkach. Wydaje mi sie, ze to jest dosc czytelne.

Scypion
Kontakt:

#25590 Post autor: Scypion » 28 mar 2018, o 19:33

Dobrze, zatem budujcie sobie wszystko na zdrowych zasadach. Cieszcie sie duchem gry i fair play. Badzcie sobie czescia futbolowej rodziny. Grajcie sobie na wuwuzelach, rozkoszujcie lewym, prawym i srodkowym i wszystko zrzucajcie na karb naszej dupowatosci. Ja podziekuje.

"Some folk we never forget
Some kind we never forgive
Haven’t seen the end of it yet
We’ll fight as long as we live"

ODPOWIEDZ