Ruch w prasie...

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10126
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25801 Post autor: jajo » 6 cze 2021, o 20:01

Harry1990 pisze:
6 cze 2021, o 17:57
Dams0n pisze:Dokładnie, jedno mówimy, drugie robimy. Lepiej nastawiać się na 10 miejsce i walczyć o top 3 niż na odwrót... i tak wiemy ze będziemy jednymi z pretendentow do awansu czy to z baraży czy TOP 2. Jestem ciekaw tylko dlaczego tak długo trwa przedłużanie kontraktu, byłem pewien że dzień po awansie dostaniemy komunikat o nowym kontrakcie i tyle.. Ciekawa co to za osoba byla autorem tych słów o utrzymaniu w 3 lidze, mam nadzieję że prędzej czy później poleci ona ze swojego stanowiska.
Może tu chodzić o osobę, z czasów bojkotu i strajku pracowników klubu, wtedy Siemianowskiego jeszcze nie było w klubie, a za sterami klubu był ktoś inny.

Wysłane z mojego V2023 przy użyciu Tapatalka
nie wiem kto to byl i kiedy powiedzial, ale...
umiem sobie wyobrazic, ze np w ten sposob ktos na akcjonariuszach chcial wymusic doinwestowanie klubu/druzyny.
nie odsadzalbym tak od czci i wiary bez kontekstu.
z reszta wsrod kibicow po tych 3 latach tez nie bylo za wiele optymizmu. pamietam jak ludzie Beretowi cisneli na Chorzowiance przy okazji meczu z UKSem.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

19gorek20
Posty: 2306
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25802 Post autor: 19gorek20 » 8 cze 2021, o 14:33


True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1030
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25803 Post autor: True Blue » 8 cze 2021, o 14:50

Dopiero jak Marcin Stokłosa mu pedzioł
ZAWSZE NIYBIESKI

BAFista
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1269
Rejestracja: 3 lis 2005, o 12:33
Lokalizacja: BYKOWINA STARO
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25804 Post autor: BAFista » 8 cze 2021, o 16:52

Ryży CH robi to celowo. Napewno nie uszło jego uwadze że Ruch zrobił awans. Nie cierpię typa

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7923
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch w prasie...

#25805 Post autor: Scypion » 9 cze 2021, o 09:26

hyży ruj

maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Ruch w prasie...

#25806 Post autor: maciek1973 » 9 cze 2021, o 17:12

OSOBISTY BOJKOT RUCHU Chorzów!

W związku z decyzją klubu:
"W środę wystartuje sprzedaż wejściówek na mecz z LKS Goczałkowice-Zdrój, który dla pewnych awansu Niebieskich będzie ostatnim domowym spotkaniem w rozgrywkach III ligi.

Sprzedaż biletów będzie prowadzona dwutorowo - część wejściówek będzie tradycyjnie dystrybuowana przez Internet, z kolei stacjonarnie będzie prowadzona sprzedaż biletów dla osób zaszczepionych przeciw COVID-19. To efekt nowego rządowego rozporządzenia, zgodnie z którym nadal można udostępniać publiczności tylko 25% miejsc na stadionie, jednak do tego limitu nie zalicza się osób zaszczepionych."

Jestem zmuszony ogłosić osobisty bojkot:
a) meczów na Cichej;
b) transmisji internetowych.

Przepraszam kolegów i koleżanki, do czasu zniesienia segregacji sanitarnej kibiców nie spotkamy się. I w d... mam, co zrobią "rządzący kibicami".

Do zobaczenia - mam nadzieję - w przyszłym sezonie.

PS. Prezesie Siemianowski, jednym ruchem z kolegi z organizacji turniejów, ale i z naprawdę budującego pozytywny wizerunek Prezesa (koniecznie z wielkiej litery), stracił Pan u mnie wszystko!

PS2. Kibice, chcecie brać w tym udział, bierzcie. Ja się wypisuję.

PS3. Osobno rozważę (o czym pisałem, proszę mi nie mówić, że tak nie było) pozew przeciw mojemu ukochanemu klubowi. Moim zdaniem przepisy są niezgodne z prawem, na pewno niekonstytucyjne!

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25807 Post autor: Raul22 » 9 cze 2021, o 17:47

złóż pozew, dowal klubowi, napisz do prasy jeszcze, najlepiej wnies o delegalizacje klubu albo stan pod brama i licz czy aby jeden wiecej nie wszedl na stadion tylko dlatego, ze zgodził sie zamiast 2 tys, wpuscic te same 2 tys co były plus dodatkowe 2 tys zaszczepionych razem 4 tys. Szczerze musieliby w klubie pracowac idioci gdyby nie skorzystali z tej luki.
Nikt nikomu tutaj nie odebrał dostepnych biletow ktorych z karnetami było ile, 200 dostepnych? dalej one sa, ale dodatkowo jest mozliwosc wykorzystania luki dla dodatkowych osob na stadionie, jesli ktos sie zaszczepil.
Nie ma tutaj wyboru zaszczepieni lub niezaszczepni, tutaj jest wybor, dodatkowe 25% dla zaszczepionych lub 0%. Rozumiem, ze jestes takim czlowiekiem, ze wolisz by bylo 0%, byleby tylko ktos zaszczepiony nie wszedl.
Rozumiem gdyby był wybór dodatkowe 2 tys dla wszystkich i klub zdecydowal, ze wpusci zaszczepionych. O tak tutaj by była segregacja, tez bym sie wtedy oburzal, ale w takiej sytuacji jaka jest bardzo dobra decyzja klubu.
Ostatnio zmieniony 9 cze 2021, o 17:52 przez Raul22, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10126
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25808 Post autor: jajo » 9 cze 2021, o 17:48

dodam do tego co pisałem w innym temacie, że bardzo mi łatwo sobie wyobrazić, że jesienią nadejdzie 5 fala.
obostrzenia zostaną znów wprowadzone i nikt na stadion nie będzie mógł wejść.
oczywiście oprócz zaszczepionych, bo ich liczba 0 nie obowiązuje.
widzicie już wtedy segregację, czy dalej traktujecie to jako dobrodziejstwo i tylko dodatkowy bonus?
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

kattowitz
Posty: 2200
Rejestracja: 27 cze 2007, o 20:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25809 Post autor: kattowitz » 9 cze 2021, o 18:00

A nie łaźdcie na C6 - wasz wybór. Po co wylewocie te wasze żale na Forum. To wasza decyzja. Mocie takie przekonania o segregacji. Ok. Ale co to kogo obchodzi. Chcecie przekonać jak największą liczbę osób do bojkotu szpilów na Ruchu? No bo już nie wiem o co chodzi. Przeczytejcie jeszcze roz komunikat klubu ale ze zrozumieniem tekstu. Miłej lektury.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10126
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25810 Post autor: jajo » 9 cze 2021, o 18:07

ja się na Ruch nie umiem obrażać :)
przeczytaj, co ja napisałem ze zrozumieniem.
za 3-4 miesiące może być tak, że na podstawie dokładnie tych samych przepisów wejdą tylko zasczepieni.

a maciej1973 raczej po prostu przekazał, że ta decyzja klubu wcale nie jest taka win-win, co komentarze na fejsie tez pokazaly.
od tego jest forum, zwlaszcza ze akurat obecnie to prowadzacy ten klub tutaj zagladaja.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1412
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25811 Post autor: kroy » 9 cze 2021, o 19:42

maciek1973 pisze:
9 cze 2021, o 17:12
OSOBISTY BOJKOT RUCHU Chorzów!

W związku z decyzją klubu:
"W środę wystartuje sprzedaż wejściówek na mecz z LKS Goczałkowice-Zdrój, który dla pewnych awansu Niebieskich będzie ostatnim domowym spotkaniem w rozgrywkach III ligi.

Sprzedaż biletów będzie prowadzona dwutorowo - część wejściówek będzie tradycyjnie dystrybuowana przez Internet, z kolei stacjonarnie będzie prowadzona sprzedaż biletów dla osób zaszczepionych przeciw COVID-19. To efekt nowego rządowego rozporządzenia, zgodnie z którym nadal można udostępniać publiczności tylko 25% miejsc na stadionie, jednak do tego limitu nie zalicza się osób zaszczepionych."

Jestem zmuszony ogłosić osobisty bojkot:
a) meczów na Cichej;
b) transmisji internetowych.

Przepraszam kolegów i koleżanki, do czasu zniesienia segregacji sanitarnej kibiców nie spotkamy się. I w d... mam, co zrobią "rządzący kibicami".

Do zobaczenia - mam nadzieję - w przyszłym sezonie.

PS. Prezesie Siemianowski, jednym ruchem z kolegi z organizacji turniejów, ale i z naprawdę budującego pozytywny wizerunek Prezesa (koniecznie z wielkiej litery), stracił Pan u mnie wszystko!

PS2. Kibice, chcecie brać w tym udział, bierzcie. Ja się wypisuję.

PS3. Osobno rozważę (o czym pisałem, proszę mi nie mówić, że tak nie było) pozew przeciw mojemu ukochanemu klubowi. Moim zdaniem przepisy są niezgodne z prawem, na pewno niekonstytucyjne!
Powodzenia :) moze na Gorniku albo Gieksie prezesi będą bardziej nieugięci to sobie fajnie pójdziesz na meczyk po wygranym procesie!
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Ruch w prasie...

#25812 Post autor: maciek1973 » 9 cze 2021, o 19:43

jajo pisze:
9 cze 2021, o 18:07
ja się na Ruch nie umiem obrażać :)
przeczytaj, co ja napisałem ze zrozumieniem.
za 3-4 miesiące może być tak, że na podstawie dokładnie tych samych przepisów wejdą tylko zasczepieni.

a maciej1973 raczej po prostu przekazał, że ta decyzja klubu wcale nie jest taka win-win, co komentarze na fejsie tez pokazaly.
od tego jest forum, zwlaszcza ze akurat obecnie to prowadzacy ten klub tutaj zagladaja.
To moja decyzja, nie Wasza.
Wy róbcie, co chcecie.

Ja solidaryzuję się z tymi, którzy nie chcą, nie mogą, albo nie mają ochoty dzielić się wiedzą o swoich zabiegach.

Ja nie pójdę, ale nic nikomu nie narzucam.
Natomiast świat zaczyna narzucać mi: albo się zaszczepisz, albo nie wejdziesz tu, tam i jeszcze tam.

Jeśli nie czujecie bluesa tego ryzyka, nie mój problem.

Odmeldowuję się, cześć! Do zobaczenia po apartheidzie!

Awatar użytkownika
FC_Radlin
Posty: 151
Rejestracja: 17 sie 2013, o 11:21
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25813 Post autor: FC_Radlin » 9 cze 2021, o 20:17

maciek1973 pisze:
9 cze 2021, o 19:43
jajo pisze:
9 cze 2021, o 18:07
ja się na Ruch nie umiem obrażać :)
przeczytaj, co ja napisałem ze zrozumieniem.
za 3-4 miesiące może być tak, że na podstawie dokładnie tych samych przepisów wejdą tylko zasczepieni.

a maciej1973 raczej po prostu przekazał, że ta decyzja klubu wcale nie jest taka win-win, co komentarze na fejsie tez pokazaly.
od tego jest forum, zwlaszcza ze akurat obecnie to prowadzacy ten klub tutaj zagladaja.
To moja decyzja, nie Wasza.
Wy róbcie, co chcecie.

Ja solidaryzuję się z tymi, którzy nie chcą, nie mogą, albo nie mają ochoty dzielić się wiedzą o swoich zabiegach.

Ja nie pójdę, ale nic nikomu nie narzucam.
Natomiast świat zaczyna narzucać mi: albo się zaszczepisz, albo nie wejdziesz tu, tam i jeszcze tam.

Jeśli nie czujecie bluesa tego ryzyka, nie mój problem.

Odmeldowuję się, cześć! Do zobaczenia po apartheidzie!

Przecież nikt Ci nie bronił kupić karnetu/biletu. To jest sposób na umożliwienie wejścia większej ilości osób, nikt mnie (karnetowicza) nie pyta, czy mam szczepienie, czy też nie... Co Wy ludzie za problemy sobie znajdujecie, jak w Klubie od lat zaczyna się układać...
Nie jestem oficjalnym profilem Niebieskiego Radlina! :)

zibi170
Posty: 54
Rejestracja: 6 paź 2014, o 20:55
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25814 Post autor: zibi170 » 9 cze 2021, o 20:20

Cóż, płaskoziemcy są wszędzie - wśród kibiców Ruchu też się musi jakiś objawić. Jako, że to forum kibicowskie, nie pociągnę wątku.
Moim zdaniem jest szansa na przyzwoitą fRekwencję w sobotę.
AVE RUCH !!!!!

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1556
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25815 Post autor: Rafał19R20 » 9 cze 2021, o 21:10

Ja osobiscie pisalem o takim pomysle kilka kolejek temu i uważam że warto z tego korzystac. Tak jak kilka osób juz pisalo niezaszczepieni dalej maja ta samą pulę , nikt nikomu nic nie zabrał... Maciek z takim tekstami to najlepiej dej sobie spokój z Ruchem...Dla mnie nawet jakby to byla jedyny sposob by byc na meczu to bym skorzystal...dawno nie bylo hejtu u Nas wiec w koncu jakis debil musial sie odezwac z osobistym bojkotem...smieszne
Kończąc jednym zdaniem o samym covidzie jak ktos sam nie przeszedl lub nie mial w rodzinie osób ciężko przechodzacych to nie zrozumie.....
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], MakeRson, Rickenn10 i 53 gości