Ruch w prasie...

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1412
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26311 Post autor: kroy » 16 mar 2023, o 11:23

Marcus pisze:
16 mar 2023, o 11:10
https://dziennikzachodni.pl/ruch-chorzo ... 2-17372219

O ile z naszej strony sympatyczna szpileczka w odniesieniu do debilnego przekazu(z którego śmieje się cała Polska) o pozytywnym wydźwięku w stosunku do naszego trenera. To z Górnika wyszło chamstwo, buractwo i totalny brak dystansu. No ale oni na każdym kroku udawadniają, że nie potrafią w marketing i PR.
Ja uważam, ze nasz tweet była niepotrzebny. Po co? Jeszcze jakbyśmy byli klubem bez problemów. Tymczasem musimy prosić się o grę u sąsiadów bo noe mamy swojego stadionu i gramy, jakby nie było, ligę niżej.
Sam komunikat o trenerze Górnika jest żenujący ale zdziwiłem się jak zobaczyłem ten wpis bo było oczywiste ze koleją ripostą będzie stadion.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Marcus
Posty: 487
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26312 Post autor: Marcus » 16 mar 2023, o 11:33

kroy pisze:
16 mar 2023, o 11:23
Marcus pisze:
16 mar 2023, o 11:10
https://dziennikzachodni.pl/ruch-chorzo ... 2-17372219

O ile z naszej strony sympatyczna szpileczka w odniesieniu do debilnego przekazu(z którego śmieje się cała Polska) o pozytywnym wydźwięku w stosunku do naszego trenera. To z Górnika wyszło chamstwo, buractwo i totalny brak dystansu. No ale oni na każdym kroku udawadniają, że nie potrafią w marketing i PR.
Ja uważam, ze nasz tweet była niepotrzebny. Po co? Jeszcze jakbyśmy byli klubem bez problemów. Tymczasem musimy prosić się o grę u sąsiadów bo noe mamy swojego stadionu i gramy, jakby nie było, ligę niżej.
Sam komunikat o trenerze Górnika jest żenujący ale zdziwiłem się jak zobaczyłem ten wpis bo było oczywiste ze koleją ripostą będzie stadion.
Już nie przesadzajmy. Czy my w jakiś sposób obraziliśmy Górnika ? Mała szpileczka, która w każdym innym klubie wywołałaby delikatny uśmiech na twarzy marketingowców. To już nawet Zagłębie się potrafiło fajnie odgryźć. Mamy się zapaść pod ziemie, przygarbieni i patrzeć w ziemie, bo przez Kotale nie mamy stadionu ? Takie szpileczki zawsze trochę podgrzewają media i wywołują dyskusje. Natomiast odpowiedź jak dla mnie bucowata strasznie, ale może nie jestem obiektywny. :hyhy:

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7932
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch w prasie...

#26313 Post autor: Scypion » 16 mar 2023, o 11:36

Marcus pisze:
16 mar 2023, o 11:10
https://dziennikzachodni.pl/ruch-chorzo ... 2-17372219

O ile z naszej strony sympatyczna szpileczka w odniesieniu do debilnego przekazu(z którego śmieje się cała Polska) o pozytywnym wydźwięku w stosunku do naszego trenera. To z Górnika wyszło chamstwo, buractwo i totalny brak dystansu. No ale oni na każdym kroku udawadniają, że nie potrafią w marketing i PR.
Wyszło to co zawsze. Co miało z nich wyjść poza wypełniającym ich chamstwem i buractwem? :D

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1412
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26314 Post autor: kroy » 16 mar 2023, o 13:22

Marcus pisze:
16 mar 2023, o 11:33
kroy pisze:
16 mar 2023, o 11:23
Marcus pisze:
16 mar 2023, o 11:10
https://dziennikzachodni.pl/ruch-chorzo ... 2-17372219

O ile z naszej strony sympatyczna szpileczka w odniesieniu do debilnego przekazu(z którego śmieje się cała Polska) o pozytywnym wydźwięku w stosunku do naszego trenera. To z Górnika wyszło chamstwo, buractwo i totalny brak dystansu. No ale oni na każdym kroku udawadniają, że nie potrafią w marketing i PR.
Ja uważam, ze nasz tweet była niepotrzebny. Po co? Jeszcze jakbyśmy byli klubem bez problemów. Tymczasem musimy prosić się o grę u sąsiadów bo noe mamy swojego stadionu i gramy, jakby nie było, ligę niżej.
Sam komunikat o trenerze Górnika jest żenujący ale zdziwiłem się jak zobaczyłem ten wpis bo było oczywiste ze koleją ripostą będzie stadion.
Już nie przesadzajmy. Czy my w jakiś sposób obraziliśmy Górnika ? Mała szpileczka, która w każdym innym klubie wywołałaby delikatny uśmiech na twarzy marketingowców. To już nawet Zagłębie się potrafiło fajnie odgryźć. Mamy się zapaść pod ziemie, przygarbieni i patrzeć w ziemie, bo przez Kotale nie mamy stadionu ? Takie szpileczki zawsze trochę podgrzewają media i wywołują dyskusje. Natomiast odpowiedź jak dla mnie bucowata strasznie, ale może nie jestem obiektywny. :hyhy:
Hehe, wiadomo. Ja po prostu myślę, że Ruch jeszcze nie jest w miejscu w którym ma na tyle spokoju we własnym podwórku, żeby robić sobię żarty innych (niezależnie kto to jest). Też co innego gdy robią to kibice a co innego gdy oficjalny profil klubu.
Chciałbym, żeby kluby (jako media klubowe) między sobą, żyły w zasadzie - nie zycz drugiemu co tobie niemiłe.

Nie wydaje mi się, żebyśmy przegięli czy coś ale takie komentarze wystawiają nas na stacje gdzie ktoś może pomyśleć, smieją się z drugiego a nawet oświetlenia nie mają ;-)

To tak tylko w ramach przypomnienia motto PPD - według mnie tu zabrakło troszkę pokory :-) ale tak jak mówię, nie ma co roztrząsać temat.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1031
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26315 Post autor: True Blue » 16 mar 2023, o 13:51

Chopie tam im cisły jakieś manszafty z okręgówki, a Ty sam tu beczysz, że my nojwiynkszyj kosie śmiesznego twitta napisali. Dej sie pokój.
ZAWSZE NIYBIESKI

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1412
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26316 Post autor: kroy » 16 mar 2023, o 17:38

True Blue pisze:
16 mar 2023, o 13:51
Chopie tam im cisły jakieś manszafty z okręgówki, a Ty sam tu beczysz, że my nojwiynkszyj kosie śmiesznego twitta napisali. Dej sie pokój.
No właśnie ;) My nie jesteśmy manszaftem z okręgówki - o to chodziło w mojej wypowiedzi :D
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !


grzechub
Posty: 1808
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26318 Post autor: grzechub » 18 mar 2023, o 11:09


pedro-sbl
Posty: 7141
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26319 Post autor: pedro-sbl » 29 mar 2023, o 19:24

Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

scaneRboy
Posty: 8261
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26320 Post autor: scaneRboy » 29 mar 2023, o 20:03

Jak na onet, to spoko tekst.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

piotrhalak
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1354
Rejestracja: 3 lut 2008, o 20:58
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26321 Post autor: piotrhalak » 30 mar 2023, o 19:29

takie tam

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12412
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26322 Post autor: Mirek » 30 mar 2023, o 19:31

Czytałem. Artykuł w sumie dobry. Tytuł jak z zwykle z d....

arcio
Posty: 4789
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26323 Post autor: arcio » 31 mar 2023, o 00:35

https://www.tvp.info/68834668/problemy- ... awieckiego

Tu dobrze widać jaka to była manipulacja :(
Wszechmogący Mateusz załatwił a zły klub i jego zarząd nie chcieli skorzystać...

Te 100mln z rządu są też tyle warte co słowa premiera
nigdy nie jest za późno

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10128
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26324 Post autor: jajo » 31 mar 2023, o 02:32

arcio pisze:
31 mar 2023, o 00:35
https://www.tvp.info/68834668/problemy- ... awieckiego

Tu dobrze widać jaka to była manipulacja :(
Wszechmogący Mateusz załatwił a zły klub i jego zarząd nie chcieli skorzystać...

Te 100mln z rządu są też tyle warte co słowa premiera
zeby Twoja tez zgadzala sie, to opcje są trzy:
1) nie wierzymy Siemionowi, ze przedstawia faktyczny przebieg rozmow z Bortniczukiem.|
2) Siemion sobie daje naiwnie nawijac makaron na uszy.
3) Siemion blefuje Kotale i radnych, zeby przeszla uchwala.


Nie mamy powodow, zeby nie wierzyc Siemionowi, podwazac jego rozsadek albo torpedowac jego blefa. Takze nie rzucajmy w przestrzen, ze to Ministerstwo Sportu, Bortniczuk czy Morawiecki nas chca oszukac. To bylby tylko pretekst do wladz miejskich do zaniechania działan. Panstwo powiedzialo A, czekajmy na B ze strony UM, a nie mowmy z gory, ze A to blef.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Stona
Posty: 2810
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 20:25
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26325 Post autor: Stona » 31 mar 2023, o 03:03

ostatnio tyle o nas w mediach było 3 maja 2004 roku..
za Tobą pójde w ogień, wode..

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 82 gości