Ruch w prasie...

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
arcio
Posty: 4781
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

#16 Post autor: arcio » 31 paź 2006, o 22:47

Panewniki pisze:
arcio pisze:wypierdolcie ten temat bo ino sie wadzicie :)
A widziols sam kiedys temat zeby sie ftos nie wadzil :?: :lol:
to trza wy***ać całe forum i bydzie spokoj ;)
nigdy nie jest za późno

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#17 Post autor: vahanara » 31 paź 2006, o 22:56

Patton pisze:Za transfery odpowiadaja dyrektorzy klubu - to juz bylo poruszane. Sytuacja obecna klubu, to wypadkowa wielu kwestii, a nie tylko Wlecialowskiego. Trener sam twierdzi, ze bierze pelna odpowiedzialnosc za wyniki zespolu, ale jak nie idzie to szuka sie winnych i na 4 kolejki przed koncem straszy sie zwolnieniami i rozwiazaniem kontraktow. To ma byc profesjonalizm?
cyt. M. Wleciałowski : "W ostatnim meczu widziałem, że mieliśmy duże problemy w środku pola. Było wiele niedokładności i zdecydowałem się na korektę w ustawieniu. W tym momencie można mieć wiele wątpliwości czy były to uzasadnione zmiany, ale myślę że trzeba to na spokojnie przemyśleć. "

Nawet gdyby powiedział: "jestem głupi i się nie znam to i tak nie usatysfakcjonowałby msfanclub-u..."
Każda władza deprawuje a władza absolutna deprawuje absolutnie...

hydroxy
Posty: 200
Rejestracja: 3 lip 2006, o 17:08
Lokalizacja: z piekła rodem
Kontakt:

#18 Post autor: hydroxy » 31 paź 2006, o 23:05

mosz racja Vahanara.
W dodatku Wleciał pedzioł tak: "Taką teorię biorę pod uwagę. Idąc dalej powiem, że zawiódł mnie cały zespół. To jest materiał do przemyśleń, a że okres transferowy się zbliża, to będzie można dokonać niezbędnych retuszy w kadrze. Jeśli ktoś nie wytrzymuje ciśnienia to będziemy musieli się z nim rozstać"

Oczywiscie jakby pedzioł "Niy szkodzi, że są piłkarze co niy wytrzimują cisniynia, my ich bardzo lubiymy i moga dali sie spokojnie pykac, jak sie udo to sie udo, a jak niy to niy".

MSfanclub tyz by dar ryja, że co to za tryner, co to za uklady... tak to juz jest jak chcesz kogoś kopnąc to kopniesz. Założa sie że nawet jesli na wiosna bydymy na szpicy ze spora przewaga i przegromy jakiś szpil, to poroz kolejny wyleza jak szczury z dziury i bydą kasać, taki narod - polactwo, ble )))
"sezon sie już zaczoł ?"
"Niy, bo bez Ruchu ta liga niy wystartuje"

Pavlique
Posty: 5032
Rejestracja: 31 gru 2003, o 11:44
Lokalizacja: Pless-Stadt
Kontakt:

#19 Post autor: Pavlique » 31 paź 2006, o 23:08

cyt. M. Wleciałowski : "W ostatnim meczu widziałem, że mieliśmy duże problemy w środku pola. Było wiele niedokładności i zdecydowałem się na korektę w ustawieniu. W tym momencie można mieć wiele wątpliwości czy były to uzasadnione zmiany, ale myślę że trzeba to na spokojnie przemyśleć. "
Akurat tyn cytat jak nojbarzij pokazuje moja opcja, że Wleciał niystety niy poradiz prziznać sie do błyndów; tukej ni ma co rozwarzać czy nad czymś myśleć; niy było Pulkowskigo i co łostało we srodku... wielki nic.... dziura jak po zbóju...
Dyskutowac to idzie yno w przipadku jak som niejednoznaczne efekty zmian a w Janikowie wszystko było aż nadto czytelne i jednoznaczne....
A ha... i nimach w fanklubie MŚ....
I'm a man who walks alone

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1137
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#20 Post autor: L_M » 31 paź 2006, o 23:38

Patton pisze:A co zrobil? No napisz mi szczerze, co on takiego zrobil? Awansowal juz? Zdobyl jakis puchar? Mial dobry start, a od 4 kolejek mamy dolek. Poukladal chlopakow? Wprowadzil jakies nowe tajniki futbolu? Rozumiem, ze jezeli jest zwyciestwo, to zasluga trenera. Jezeli porazka, to wszyscy sa winni - pilkarze, a najbardziej Srutwa :)
poukladal ta druzyne i nikt temu chyba nie moze zaprzeczyc. To Wlecial przestawil gre na czworke z tylu w kazdym meczu, ulozyl te klocki i za to mu chwala. z drugiej strony smiesza mnie ci ktorzy twierdza, ze to co dobre w klubie to zasluga trenera. cala dyskusja wyglada tak, ze nikt tak naprawde nie chce tutaj pokazac czyja co jest zasluga, po prostu ci co chcieliby Mariusza w skladzie spowrotem szukaja argumenty zeby umniejszyc sukcesy Wleciala jako trenera, ci ktorzy Mariusza nie chca robia z Wleciala Boga. tylko troche to wszystko bez sensu, bo o rzeczowe wypowiedzi w tym momencie trudno.

Patton po porazce w Janikowie Wlecial powiedzial wyraznie ze pomylil sie przed meczem z paroma decyzjami. powiedzial tez ze po rundzie pilkarze rowniez za takie wystepy beda rozliczani. wiec nie wiem o co tak naprawde chodzi, bo tym samym stwierdzil ze przegrali razem. normalne tez jest ze po sezonie czesc zawodnikow odejdzie czesc przyjdzie, a skoro dla Ciebie ta druzyna jeszcze nic nie osiagnela to tym bardziej nie rozumiem czemu tak tych chlopakow bronisz ;) Bo z jednej strony piszesz ze jak przegrywaja to wszyscy, a z drugiej strony za chwile pojawia sie glosy ze jak wygrywaja to zadna w tym zasluga trenera, tylko faktu ze zawodnicy lepsi. tak jak mowie - kazdy jest stronniczy w tej dyskusji a to martwi, bo zarowno jedna jak i druga strona, zarowno trener jak i pilkarze, i mysle rowniez ze Mario, wszyscy chcemy tego samego!

Awatar użytkownika
esiu1920
Posty: 184
Rejestracja: 2 wrz 2004, o 18:32
Lokalizacja: Halemba
Kontakt:

#21 Post autor: esiu1920 » 1 lis 2006, o 01:11

Patton pisze:A co zrobil? No napisz mi szczerze, co on takiego zrobil? Awansowal juz? Zdobyl jakis puchar? Mial dobry start, a od 4 kolejek mamy dolek. Poukladal chlopakow? Wprowadzil jakies nowe tajniki futbolu? Rozumiem, ze jezeli jest zwyciestwo, to zasluga trenera. Jezeli porazka, to wszyscy sa winni - pilkarze, a najbardziej Srutwa :)

Co zrobił? Zrobił na tyle dużo że Ty i tobie podobni na meczach już nie śpiewają "Ruch to My a nie Wy"
Halemba zawsze z RUCHEM !!!

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#22 Post autor: Patton » 1 lis 2006, o 09:24

Lukas - ale ja nie twierdze, ze on nie zrobil z tej druzyny czegos dobrego. Poprostu nie moge zrozumiec, jak nagle wszystko co dobre wokol Ruchu jest zasluga trenera? Bo ja sadze, ze nad tym pracowalo duzo osob, ktorym nawet nie powie sie dziekuje. A sprawa Mariusza jest dla mnie zamknieta. Nie przez jego pryzmat patrze na Ruch.
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

los_madeyos

#23 Post autor: los_madeyos » 1 lis 2006, o 10:30

Może zmieńcie nazwe tematu? BO widze naglowek "Ruch w prasie", a czytam dwie strony o tym kto poukladal druzyne. Wleciał? Nie!

M. Klimek -> Zarząd SSA -> M. Wleciałowski I CAŁY JEGO SZTAB SZKOLENIOWY -> Piłkarze

Łańcuch jest prosty: pan Mariusz Klimek uratował Ruch przed upadkiem, dobrał dobrych ludzi do zarządu, zarząd zatrudnił dobrego TRENERA, trener dobry SZTAB SZKOLENIOWY, a piłkarze nie robą kwasów w szatni i starają sie sami wspierać.


Pozdrawiam

Dorcia
Posty: 1155
Rejestracja: 23 sie 2002, o 13:25
Lokalizacja: Dziesiona
Kontakt:

#24 Post autor: Dorcia » 1 lis 2006, o 11:42

Patton pisze:A co zrobil? No napisz mi szczerze, co on takiego zrobil? Awansowal juz? Zdobyl jakis puchar? Mial dobry start, a od 4 kolejek mamy dolek. Poukladal chlopakow? Wprowadzil jakies nowe tajniki futbolu? Rozumiem, ze jezeli jest zwyciestwo, to zasluga trenera. Jezeli porazka, to wszyscy sa winni - pilkarze, a najbardziej Srutwa :)
Tak sie zastanawiom czy tyś na szpile wogóle łaził czy ino przed kompem sie mądrzysz.
A jak sie mosz burzyć to najpierw sie przeczytej jeszcze roz to powyżej coś napisoł.
Mie np. bardzo męczyło łażenie na szpile w latach 2002-2005 bo poza kilkoma wyjątkami to była równia pochyła. Ani wyników, ani gry, ani stylu.
A to co momy dziś to zasługa P. Klimka, dyrektorów, trenera i dziś grających chłopaków.

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#25 Post autor: Patton » 1 lis 2006, o 12:36

Dorcia - no ja tylko zza monitorka taki madry :) A nie mam pojecia, gdzie jest cicha 6 :D
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

spyru
Posty: 5137
Rejestracja: 13 lis 2003, o 19:47
Kontakt:

#26 Post autor: spyru » 1 lis 2006, o 12:42

Patton - internetowy napinacz :lol:
Smagorowicz, Paterman, Kurczyk, Bik, Kopel, Kotala - grabarze LEGENDY

Dziobol

#27 Post autor: Dziobol » 1 lis 2006, o 17:56

spyru pisze:Patton - internetowy napinacz :lol:
:D :D :D :D :D

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#28 Post autor: DjMaciar » 1 lis 2006, o 18:14

Dziobol pisze:
spyru pisze:Patton - internetowy napinacz :lol:
:D :D :D :D :D
No jo wlasnie slyszol cos lo tym gizdzie Pattonie ze ino zament umi robic i podpuszczo LUDZI na forum
a na Ruchu go jeszcze zodyn nie widziol czy to nastepny napinacz netowy w wieku 9 lat?? :wink:
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#29 Post autor: gerhat » 1 lis 2006, o 23:01

Dla mnie Wleciał jest Bogiem, za to że nie przeprowadził najważniejszego transferu.
A reszta to dobry trenerski warsztat.

bluefil
Posty: 1396
Rejestracja: 30 gru 2003, o 03:41
Lokalizacja: Ruda Slaska
Kontakt:

#30 Post autor: bluefil » 2 lis 2006, o 08:36

Cala klotnia o nic. Winny jest Srutwa, bo mu sie zachcialo do Ruchu wracac i chce o tym rozmawiac z Klimkiem. Mario jestes winny wszystkich niepowodzen Ruchu, a i jeszcze Bizacki, zeby nie bylo, ze o nim zapomnialem (ale on mniej).

Co sie tyczy dobrej gry, poukladania zawodnikow itd, hm wiele zalezy od szczescia, klimatu i nastawienia druzyny w danym momencie. Nikt nie powiedzialby, ze Fornalak to dobry trener po ostatnich wynikach w Ruchu, a z Polonia z bardzo przecietnym skladem radzi sobie swietnie i juz czujemy bytomski oddech na naszych plecach.

Nie neguje tego co zrobil Wlecial, ale wiem jak dostanie popalic od kibicow (nawet tych ktorze pisza peany na jego temat teraz) kiedy skonczymy na 4 miejscu lub przejebiemy w barazach. PAnowie troche dystansu do tematu.
Dwa mecze przed nami, potrzebujemy 6pkt i wtedy mozemy w miare spokojnie zimowac.
W piatek wszyscy na szpil.
w zadnej lidze RUCHu sie nie wstydze!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], koperniol1984, Rickenn10 i 94 gości