Ruch w prasie...

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
maciek1973
Posty: 1642
Rejestracja: 18 paź 2007, o 15:47
Lokalizacja: Fryncita

Re: Ruch w prasie...

#25831 Post autor: maciek1973 » 10 cze 2021, o 12:53

zibi170 pisze:
10 cze 2021, o 12:15
Ludzie wyluzujcie !!!!!!
Jako jest wina Ruchu Chorzów że jest pandemia ? Albo, jak uważają niektórzy, że jest "ściema" ?
Obrażajcie się na rząd, opozycję, UE, Gatesa, Putina, czy na kogo tam chcecie, ale nie na RUCH !
Jako wieloletni kibic Ruchu nie mogę pojąć, jak można w ogóle tak rozumować ?
I to w czasie, kiedy Klub zaczyna powoli wychodzić z marazmu ostatnich kilku lat.
W życiu by mi do głowy nie przyszło, że COVID (w dużym uproszczeniu) może poróżnić kibiców Ruchu, a co dopiero doprowadzić do bojkotu (nawet indywidualnych osób). To jakiś MATRIX ...
Mój (podreślam po raz kolejny: osobisty) bojkot nie wynika ogólnie z covidu, ale z kontretnej, dysktyminującej i bezprawnej (wg mojej wiedzy) decyzji zarządu Ruchu!
Nie artykułuję pretensji do całego świata, tylko do decyzji zarządu Ruchu!
Po prosu pójdę na mecz, jak klub (a nie cały świat) zniesie segregację (można to nawet nazwać nazizmem: od autorów oznaczania społeczeństwa stopniami posiadania praw) i zniesie weryfikację procedur medycznych kibiców.
Czy jest to dla mnie trudne? Tak, bardzo, chodzę nieustannie od ok. 40 lat.

PS. A kibicom akceptującym to (nie tylko w Chorzowie) gratuluję dobrego samopoczucia. Pożyjemy, zobaczymy, jakie to zrodzi skutki. Obym się jednak mylił.

zibi170
Posty: 54
Rejestracja: 6 paź 2014, o 20:55
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25832 Post autor: zibi170 » 10 cze 2021, o 13:02

Chopie złoty, w Twoim przypadku w pełni potwierdza się porzekadło "stary a głupi" (mogę tak napisać, bo jestem starszy hehe).

Z mojej strony pas.
Nie widzę sensu, skoro odpowiedzą będzie "moja krowa".
PozdRawiam, życząc zdrowia (bez cienia ironii).

grzechub
Posty: 1808
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25833 Post autor: grzechub » 10 cze 2021, o 13:19

Maciek mosz prawo do swojego zdania, ale obrażanie się na Ruch, czy pieprzenie o pozwie to już przesada.
Nie idziesz, nie zwolnisz karnetu i ok, ale porównywanie Siemianowickiego i obecne grupy kibicowskie do smagora i jego przydupasów, to już grubo przesada!
Napisz se pozew na cyganów, ukoisz se nerwy, a dodatkowo zaszkodzisz naszym nieprzyjaciołom.
pozdRo

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25834 Post autor: Dams0n » 10 cze 2021, o 14:05

https://www.sportslaski.pl/artykul/ruch ... legionovii Fajny artykuł dotyczący naszego następnego sezonu

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1412
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25835 Post autor: kroy » 10 cze 2021, o 15:15

jajo pisze:
10 cze 2021, o 10:51
meek pisze:
10 cze 2021, o 09:58
maciek1973 może nie zrozumiałeś informacji? :szok:

„Klub nie wprowadza segregacji, tylko wykorzystuje możliwości, jakie daje rządowe rozporządzenie. Dzięki temu więcej osób będzie mogło wejść na stadion (a to chyba dobra wiadomość). Szanse zakupu biletu będą mieć wszyscy - i zaszczepieni, i niezaszczepieni”

Jeżeli dalej chcesz bojkotować, to zwolnij chociaż karnet (jeżeli miałeś) :rotfl:
no a na jesień, ew. wiosnę będą obostrzenia takie jak rok temu. 0 kibiców, tylko też dojdą jak teraz zaszczepieni.
dalej nie będzie segregacji?

gość po prostu patrzy trochę dalej niż tysiąc ludzi więcej na meczu z Goczałkowicami.

Skąd wiesz ze tak będzie?
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

--Marek--
Posty: 213
Rejestracja: 9 lis 2004, o 23:04
Lokalizacja: Katowice/Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25836 Post autor: --Marek-- » 10 cze 2021, o 15:34

UEFA dała wytyczne na mistrzostwa że tylko zaszczepieni mogą wejść na stadion to hiszpańscy kibice chcieli zwracać bilety. UEFA umywa ręce i zwala na samorząd w Hiszpanii a ten decyduje że można wejść na stadion nie robiąc testów,

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4465
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25837 Post autor: _BiADACZ_ » 10 cze 2021, o 15:44

To że klub otworzył jakąś tam dodatkową furtkę, to tam ch**. Jaja zaczną się wkrótce. :D
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Awatar użytkownika
mihau
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 95
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:36
Lokalizacja: BatoRy
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25838 Post autor: mihau » 10 cze 2021, o 15:49

Ja z kolei kompletnie nie rozumiem o co to oburzenie na rzekomą "segregację kibiców".
Od zawsze bajtle właziły taniej, albo za darmochę. Przedstawicielki płci piękniejszej - podobnie. To nie jest segregacja z jakiegoś powodu ?
Kupujesz w necie/kupujesz karnet - masz taniej. Kupujesz w dniu meczowym - drożej. To nie jest segregacja ?
Od lat 90-tych pamiętam najróżniejsze obniżki, bonifikaty i bonusy... - to też przecież segregacja. Nie każdy w końcu płaci po 10 zeta za bilet.

Wreszcie - przypominam wyjazdy w różne miejsca, gdzie nie chciano sprzedawać wejściówek osobom zameldowanym w województwie śląskim. Niektórzy powinni z pierwszej czy drugiej ligi pamiętać takie numery.
Zatrzymywanie samochodów na rejestracji zaczynających się na S.....

Segregacja była, jest i będzie. Jak nie z tego, to z innego powodu.
Kto tego nie rozumie - jest ślepy.

A ja się osobiście cieszę,że Ruch zarobi więcej na dniu meczowym. Cieszę się, ze chwile radości (których w ostatnich latach było jak na lekarstwo) będzie w stanie zobaczyć nie tylko grono karnetowiczów +200 osób z wolnej sprzedaży.
Po tych ujowych czasach w Klubie i ujowym sezonie kibicowsko - cieszy mnie każdy, nawet najmniejszy przejaw normalności - a za taki uważam sporą frekwencję na stadionach...
... oddać w ręce Polaków przemysł Śląska, to jak wkładać w łapy małpy zegarek...

David Lloyd George (1863–1945) – premier Wielkiej Brytanii w latach 1916–1922.

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4465
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25839 Post autor: _BiADACZ_ » 10 cze 2021, o 16:04

Wszystko wszystkim, ale przejawem "normalności" bym tego nie nazywał.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

BAFista
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1269
Rejestracja: 3 lis 2005, o 12:33
Lokalizacja: BYKOWINA STARO
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25840 Post autor: BAFista » 10 cze 2021, o 16:10

To że mecze będą tylko dla zaszczepionych to kwestia kilku miesięcy. Jak ktoś uważa że pandemia i ten cyrk obostrzeń się kończy jest w błędzie. Zamordyzm dopiero się zaczyna.

Lothar Ślązok
Posty: 241
Rejestracja: 26 lis 2009, o 23:35
Lokalizacja: Niebieski Śląsk
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25841 Post autor: Lothar Ślązok » 10 cze 2021, o 16:11

Dokładnie tak było!
Czemu ci którzy teraz się oburzają nie składali pozwów jak nie chcieli sprzedać biletów na mecz Ruchu osobom z woj. Śląskiego, albo zatrzymywali auta z rejestracją na S. To była czysta segregacja i dyskryminacja. A teraz bilet może kupić każdy i na stadion też może wejść każdy. Mniej zacietrzewienia wyjdzie na zdrowie każdemu.

emes
Posty: 546
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 20:41
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25842 Post autor: emes » 10 cze 2021, o 16:18

Udowadnianie tego, że jest się zaszczepionym podczas kupna biletu na mecz to przejaw normalności? To dwa duże kroki w tył jak już.

https://dziennikzachodni.pl/ruch-chorzo ... 2-15655376
Wasza nienawiść do nas tylko potwierdza nasz sukces. WRWE

Awatar użytkownika
niebieski szatan
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 62
Rejestracja: 16 mar 2012, o 23:21
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25843 Post autor: niebieski szatan » 10 cze 2021, o 16:25

Tu nie o zacietrzewienie chodzi i nie o to co tu i teraz, a raczej o troskę o niedaleką przyszłość, która tym sposobem dla wielu kibiców, i ludzi w ogóle, nie maluje się w kolorowych barwach. Generalnie to pierwsze przymiarki do realizacji hasła: albo się podporządkujesz albo staniesz się wyrzutkiem społecznym.
Tak jak tu już ktoś wcześniej pisał, też więcej oczekiwałem od kibicowskiej braci, która nieraz demaskowała i bojkotowała podobne zagrywki rządzących. Okazuje się jednak, że znaczna część z nas przyłącza się, mniej lub bardziej ochoczo, do stada baranów pędzonego na rzeź..., i nie chodzi mi tu o decyzję klubu, a raczej o ewidentny brak przemyśleń w wypowiedziach co poniektórych osób na forum.
Ino Ruch!

Awatar użytkownika
Bamboleo1
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2017, o 13:40
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25844 Post autor: Bamboleo1 » 10 cze 2021, o 16:45

Nie wiem jakie to kwoty, ale organizacja meczu jako imprezy masowej kosztuje chyba więcej niż wpadnie do kasy za 200 biletów przy 25 procentach widowni. Kasa za karnety była 10 miesięcy temu - tak, że nie ma się co dziwić, że klub chce wykorzystać możliwość wyjścia na swoje na przynajmniej na ostatnim meczu u siebie.

kattowitz
Posty: 2203
Rejestracja: 27 cze 2007, o 20:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#25845 Post autor: kattowitz » 10 cze 2021, o 16:48

Lepiej?

Wydarzenia sportowe i koncerty będą się mogły odbywać z 50 proc. obłożeniem miejsc - zapowiedział szef rządu. Premier i minister zdrowia dodali także, że limity nie obowiązują osób zaszczepionych.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], hebel, J_Klimzowiec, Majestic-12 [Bot], moRi95, NG1920, opa, Pulocini, RadiatoR, west72 i 105 gości