Ruch w prasie...

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
doctoR
Posty: 37
Rejestracja: 23 lip 2010, o 15:17
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26041 Post autor: doctoR » 15 lut 2022, o 20:51

Według mnie akurat te dzieci po tym co przeszły są stracone. Przymykać oko na pewno nie, ale nigdy agresja nie może być kierowana w stronę dzieci tak jak to jest robione. Strasznie słabe

Dorcia
Posty: 1158
Rejestracja: 23 sie 2002, o 13:25
Lokalizacja: Dziesiona
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26042 Post autor: Dorcia » 15 lut 2022, o 21:09

Powinna tu być przede wszystkim reakcja rodziców. Chyba, że mają gdzieś to w jakim mieście żyją.
Żadnych konszachtów ze szczewami!

doctoR
Posty: 37
Rejestracja: 23 lip 2010, o 15:17
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26043 Post autor: doctoR » 15 lut 2022, o 21:16

Myślisz że przeciętna matka Myszkowa interesuje się piłka klubowa i przynależnością kibicowską? Ta matka jest szczęśliwa że jej dzieci nie siedzą cały dzień przed komputerem, tv czy telefonem.

Dorcia
Posty: 1158
Rejestracja: 23 sie 2002, o 13:25
Lokalizacja: Dziesiona
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26044 Post autor: Dorcia » 15 lut 2022, o 21:22

Ale może przeciętny ojciec...

doctoR
Posty: 37
Rejestracja: 23 lip 2010, o 15:17
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26045 Post autor: doctoR » 15 lut 2022, o 21:32

Dorcia, przeciętny ojciec też ma wyjebane, takich "ojców" kibicujących przez duże K tam nie znajdziesz. Idź i zobacz rodziców dzieci grających w piłkę, nawet nie w tym klubiku w Myszkowie. Mam dzieci i wiem co widzę. I nie wyobrażam sobie sytuacji aby moje dzieci stały się ofiarami takiej agresji.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10154
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26046 Post autor: jajo » 15 lut 2022, o 21:57

to fakt, ze rodzice trampkarzy to przewaznie kibice wlasnych dzieci majacych w du*** ich przynaleznosc klubowa.

ale czekaj, czekaj. czy tam sie wydarzylo cos wiecej niz spiewanie o zabolach z 50 metrow od treningu? bo tak piszesz o "ofiarach agresji", "tym co dzieci przeszly" jakby dostali po lisciu conajmniej, a nie ktos pokrzyczal z kiludziesieciu metrow.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

doctoR
Posty: 37
Rejestracja: 23 lip 2010, o 15:17
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26047 Post autor: doctoR » 15 lut 2022, o 22:12

"Od srody az do rozpadu tego tworu będziemy z całych sił utrudniać jego funkcjonowanie. Najbardziej poszkodowane będą w tym dzieci, ponieważ postaramy sie takze uniemożliwiać rozgrywanie meczów temu zespołowi"

Ja się tylko opieram na tym artykule, jeżeli to nie prawda to należy to wyjaśnić. Z tych słów wynika że to raczej nie chodzi tylko o krzyczenie i to z 50m.
Ale nawet jakby to było tylko krzyczenie a powyższe słowa wymyślił autor dziennika zachodniego, to i tak za dużo. Może nie zabierałbym głosu jakby to chodziło powiedzmy o roczniki 16lat i w górę. Możecie po mnie jechać ale pamiętajcie że dzieci są ŚWIĘTE, i te z Warszawy, Sosnowca, Zabrza i Chorzowa!!

Najlepiej niech się wypowiedzą osoby które tam były, sprawę trzeba wyjaśnić i tutaj i w mediach.

niebieskifanatyk
Posty: 2692
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26048 Post autor: niebieskifanatyk » 15 lut 2022, o 22:22

Wina tego całego prezesa , każdy wie , że Myszków jest niebieski więc po co odstawił taką akcję ?

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10154
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26049 Post autor: jajo » 15 lut 2022, o 22:36

doctoR pisze:
15 lut 2022, o 22:12
"Od srody az do rozpadu tego tworu będziemy z całych sił utrudniać jego funkcjonowanie. Najbardziej poszkodowane będą w tym dzieci, ponieważ postaramy sie takze uniemożliwiać rozgrywanie meczów temu zespołowi"

Ja się tylko opieram na tym artykule, jeżeli to nie prawda to należy to wyjaśnić. Z tych słów wynika że to raczej nie chodzi tylko o krzyczenie i to z 50m.
Ale nawet jakby to było tylko krzyczenie a powyższe słowa wymyślił autor dziennika zachodniego, to i tak za dużo. Może nie zabierałbym głosu jakby to chodziło powiedzmy o roczniki 16lat i w górę. Możecie po mnie jechać ale pamiętajcie że dzieci są ŚWIĘTE, i te z Warszawy, Sosnowca, Zabrza i Chorzowa!!

Najlepiej niech się wypowiedzą osoby które tam były, sprawę trzeba wyjaśnić i tutaj i w mediach.
sa z tego filimiki.
przyspiewki o zabolach z 50 metrow.

oczywiscie pogrozki juz mowia o czyms innym, ale na razie do niczego takiego nie doszlo. raczej chodzi o to, zeby prezes poszedl po rozum do glowy i zerwal ta wspolprace z zabolami.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
lacky24
Posty: 130
Rejestracja: 27 paź 2020, o 17:53
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26050 Post autor: lacky24 » 15 lut 2022, o 23:15

Jesli odpowiadasz na prowokacje, to jest to tylko i wylacznie wina tego, kto wykonal nieakceptowalny spolecznie ruch. Trzeba bylo zbojkotowac pierwsza druzyne Myszkowa, a nie dzieciaki. Nie mamy w ostatnich dniach dobrej prasy i nic sie nie zmieni, bo kibice Ruchu zawsze cos odjaniepawla. Dlatego nie ma wyjscia i sponsorem strategicznym Ruchu musi byc kibic Ruchu. Taki, ktory to wszystko akceptuje i ktorego firma bedzie rosla razem z Ruchem, tak jak Rakow - xkom. Kazdy normalny sponsor bedzie trzymal sie z daleka, szczegolnie w dzisiejszych czasach, gdy sa robione rajdy na firmy za sponsorowanie kontrowersyjnych ludzi/akcji...
Debiut na Cichej: 09.12.2006 Górny Śląsk - Polska
Debiut na Ruchu: 14.04.2007 Ruch - Zagłębie S.

Awatar użytkownika
Goscioo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1301
Rejestracja: 16 lis 2003, o 08:51
Lokalizacja: Piekary Śl. / Kępno
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26051 Post autor: Goscioo » 16 lut 2022, o 11:05

trzeba wybrac na klub partnerski akademię Gwarek Zabrze, ciekawe jaka bedzie reakcja w Zabrzu i co powiedzą wtedy Ci co płaczą na forum

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26052 Post autor: Radvan138 » 18 lut 2022, o 14:35

WOJCIECH GRZYB W CIONĄ PO OCZACH

https://www.youtube.com/watch?v=yygeGqD6aHc

Awatar użytkownika
PiterCidry
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 26
Rejestracja: 19 lis 2011, o 18:09
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26053 Post autor: PiterCidry » 12 mar 2022, o 11:57

Wywiad z Vanją: https://weszlo.com/2022/03/12/vanja-markovic-wywiad/
Była szansa na to, żebyś wrócił do Korony?

Dwa razy. Pierwszy, gdy Maciej Bartoszek wrócił do Korony, w 1. lidze. Grałem wtedy w Gruzji, przez koronawirusa była pauza w sezonie i można było odejść. Rozmawialiśmy, powiedział mi, żebym się pakował i przyjeżdżał. Sprawdziliśmy jednak, że w tej lidze mógł grać tylko jeden zawodnik bez europejskiego paszportu, a oni mieli Emila Thiakane. Drugi raz był niedawno, rozmawialiśmy, ale nie udało się. Na mojej pozycji mieli już komplet.

A co się stało w Górniku Łęczna, gdzie byłeś na testach?

Nie było tak, jak było mówione. Jak robisz cały obóz z zespołem w Turcji, robisz grupowe zdjęcie z drużyną, to uważam, że jesteś zawodnikiem klubu. Wyjazd na taki obóz bez kontraktu jest średni, ale zgodziłem się na to. Zaryzykowałem, bo przecież nawet mały uraz mógłby sprawić, że nigdzie nie podpiszę kontraktu. Ile czasu potrzebujesz, żeby wiedzieć, że chcesz z kimś podpisać kontrakt? Byłem na obozie przez trzy tygodnie, mówili mi, że wszystko jest dobrze, że zaraz podpiszemy. Po prostu z tego zrezygnowałem. Z całym szacunkiem, bo to dobra drużyna, środek pola mają taki, że sobie poradzą. Nie chcę o nich mówić źle, może kiedyś zdarzy nam się jeszcze współpracować, ale nie było tak, jak powinno być.

Co cię przekonało do Ruchu Chorzów?

Ruch Chorzów.

Sama nazwa?

Tak, to samo powiedziałem menedżerowi. Gdyby zadzwonił do mnie jakikolwiek inny klub drugiej ligi — nie byłoby opcji. W moim CV tylko raz grałem na drugim poziomie rozgrywek — w Portugalii. Ale tamta druga liga jest lepsza niż wszystkie Ekstraklasy, w których grałem. Wiedziałem, że Ruch Chorzów kiedyś spadł do trzeciej ligi, sprawdziłem, jak im teraz idzie, że jest szansa na awans. Mam kontrakt do czerwca z automatycznym przedłużeniem o dwa lata po awansie, czyli jest oco walczyć. Do tego kibice: każdy powie, że tutaj gra się dla kibiców. Brakowało mi tego, graliśmy z Lechem II Poznań u siebie i na mecz przyszło 7000 osób. Z szacunkiem do innych klubów: gdy Korona Kielce grała w Ekstraklasie z Górnikiem Łęczna było 5000 osób, z Legią Warszawa było 9000. To były rezerwy Lecha, a przyszło 7000 ludzi.

Jak jesteś obcokrajowcem zwracasz też uwagę na to, jak traktują cię po wejściu do klubu. Ruch jest „kimś” w Polsce, ale nie patrzyli na mnie z góry. Było dużo szacunku, bardzo się cieszę, że tutaj trafiłem. Jak wracasz do kraju po pięciu latach to chcesz się czuć dobrze i tak się właśnie czuję.

(...)

Ok, czas na wniosek końcowy.

Życie jest przed piłką. Ja żałuję, że miałem dużo stresu przez piłkę. W Polsce wszyscy są bardzo skupieni na piłce. Waga, badania, wydolność, wszystko w statystykach. Zgrupowania przed meczem, jesz to samo. Zobacz na mecze: 60-70 minuta i jaki stres mają trenerzy na ławce, jaka jest presja. Ale zaraz, przecież żaden piłkarz nie jest robotem. Tutaj nie płacą tak, jak w Premier League, więc nie możemy mieć tak dobrych statystyk jak Cristiano Ronaldo. To nie jest tak, że jak nie strzelisz 20 bramek to jesteś ch***wy. W Polsce jak strzelisz 10 bramek to mówią: kurde, tylko 10 w 30 meczach. Ciężko mi się teraz przestawić z Indonezji na Polskę. Tam jest łatwo, tutaj nie jest. Myślę, że za jakiś miesiąc będę w takiej formie, w jakiej chciałem być.

Awatar użytkownika
lacky24
Posty: 130
Rejestracja: 27 paź 2020, o 17:53
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26054 Post autor: lacky24 » 28 mar 2022, o 22:43

https://youtu.be/7kLCp3NCkBE?t=2188

Nawet Lesny wspomina o nas :)
Debiut na Cichej: 09.12.2006 Górny Śląsk - Polska
Debiut na Ruchu: 14.04.2007 Ruch - Zagłębie S.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10154
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26055 Post autor: jajo » 28 mar 2022, o 23:50

juz nas kiedys w lidze+ wymienil w gronie kilku klubow w Polsce, na ktorych jego zdaniem nie da sie nie zarabiac.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], jawor79, Majestic-12 [Bot] i 313 gości