Odra-Ruch 1:1 !!!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

Odra-Ruch 1:1 !!!!

#1 Post autor: wojt » 24 sie 2002, o 18:26

Odra zremisowała z Ruchem 1:1. Bramki: Chałbiński 13 min.(dla Odry) i Woś w 19 dla Ruchu.

PPB

#2 Post autor: PPB » 24 sie 2002, o 18:34

1 punkt,2 poprzeczki,obroniony karny i niestety 3 żółta dla Wosia
to chyba wszystko co można powiedziec o tym meczu.
Teraz czas na GKS i niech walczą o 3 punkty.

Tomasz
Posty: 698
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:06
Lokalizacja: Chorzów/Gl-ce
Kontakt:

#3 Post autor: Tomasz » 24 sie 2002, o 19:21

to jest dobry prognostyk!a tak ogolnie to czy ktos by nie podpowiedzial Bonkowi gdzie ma szukac playmakera do reprezentacji?? :)

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#4 Post autor: fuhr » 24 sie 2002, o 19:55

mi sie osobiscie mecz podoba moze nawet bardzo !!

Kulawik zagral dobrze, moze jest wolny ale daje takie pilki - wszystko widzi
Wos - kolejny bardzo dobry mecz i do tego bardz waleczny
Srutwa - to chyba juz jest pech - po jego strzale slupek i po zagraniu pieta obronca wybija pilke z lini bramkowe
tez poko zagral Gorawski walczyl na calej dlugosci boiska od wlasnej bramki po bramke Odry

taka gra Ruchu moze sie w reszcie podobac !!
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Aro

#5 Post autor: Aro » 25 sie 2002, o 07:09

No, to już jakiś postęp widać :D. Remis w Wodzisławiu, biorać wyniki jakie Ruch tam uzyskiwał można traktować w kategorii zwycięstwa.
Woś to chyba przeżywa drugą młodość z tymi indywidualnymi dryblingami i strzelaniem potem bramek :shock:. Ale tak trzymać !
Brawo dla Matuszka za karny :P.
A co do Śrutwy to ja nie wiem, może jakiegoś czarownika załatwimy albo coś :wink:.

Teraz niech się chłopaki sposobiom na ten GKS, bo było nie było, gramy z liderem 8).

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#6 Post autor: Patton » 25 sie 2002, o 10:18

I zniszczymy tego lidera... :lol:

Darek

#7 Post autor: Darek » 25 sie 2002, o 16:26

Dobry mecz zdecydowanie najlepszy w naszym wykonaniu. Ale w wodzisławiu chyba już głowa sodowa uderzyła do głowy bo 20 zł za bilet to trochę przesada na Wisle tyle kosztuje a raczej OPdra to nie Wisła. :!: Teraz trzeba wugrac z GKsa bylo nie było z liderem.Mam nadzieje ze frekwencja dopisze. Pozdrowienia dla Wszystkich

nowy

#8 Post autor: nowy » 25 sie 2002, o 17:35

coś czuje że za tydzień w Chorzowie będzie miała miejsce pierwwsza porażka gks w tym sezonie. Mam nadzieje że kibice dopiszą i pogoda także

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#9 Post autor: wojt » 25 sie 2002, o 18:00

Czy ktoś może mi powiedzieć kiedy jest mecz i o której (Ruch-GKs)? Piątek czy sobota?

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#10 Post autor: fuhr » 25 sie 2002, o 18:14

mam byc w piatek o 20.00

ale to nie na 100%
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 600
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

#11 Post autor: Wilus » 25 sie 2002, o 23:07

Mecz faktycznie w wykonaniu Ruchu najlepszy w tym sezonie. Jednak mam pewne uwagi. Nie zgodze sie z fuhrem, ze Kulawik zagral dobry mecz, jak dla mnie byl najslabszym graczem ( Molek na lewym skrzydle bylby duzo bardziej pozyteczny ). Slabo zagrala rowniez obrona. Stracona bramka to efekt gapiostwa i nieporadnosci Matyji, ktory dal sie ograc jak dziecko. Co do karnego to tez nie potrafie zrozumiec jakl gracz 1 ligowy moze popelnic taki blad ( gdyby nie Marek to pewnie byly by tyly ). Jak Ruch potem przycisnal to Odra cienko piskala i poniekad szkoda, ze nie ma 3 punktow. Jak dla mnie wynik sprawiedliwy bo rowniez Odra mogla w 1 polowie strzlic jeszcze z 2 tory.

Godne podkreslenia kulturalne zachowanie sie kibicow Ruchu i Odry. Derby bez wzajemnych wyzwisk, odzywek itp ( zabole mogliby sie cos nieco nauczyc jak mozna kibicowac na derbach ).

Pozdrowka - Wilus

Ktos :)

#12 Post autor: Ktos :) » 26 sie 2002, o 00:25

"mysle ze snieg niebedzie padał" :lol:

Ktos

#13 Post autor: Ktos » 26 sie 2002, o 00:26

chodzi mi o piatkowe derby rzecz jasna :lol:

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10299
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#14 Post autor: gerhat » 26 sie 2002, o 11:17

Wilus, chyba bylismy na dwoch roznych meczach, albo siedziales po tej stronie gdzie slonce oslepia.
Zgodze sie z Toba ze lewa strona byla najslabsza, ale lewym pomocnikiem byl Bizacki, a lewym obroncą Fornalik. Kulawik gral w środku, ofensywnego pomocnika. Co do oceny Kulawika, to chyba nie widziales zagrania " z klepy", ktore otworzylo Wosiowi droge do bramki przy golu na 1:1, w drugiej polowie po strzale Kulawika obronca wybil pilke zmierzajaca do bramki (minela juz Bebna). Moze nie wszytkie zagrania Kulawika byly ok, ale zyczylbym sobie aby ci co graja w tej druzynie od kilku lat zagrywali tak jak on po kilku treningach.
To ze nie masz racji potwierdzaja brawa jakie dostal gdy schodzil z bosika. "Dziekujemy" bylo slychac na calym stadionie, chyba tez tam gdzie slonce swiecilo w oczy.
Co do karnego to nie winilbym tutaj naszego obroncy, przyjal pilkę i ta niefortunnie pszla mu po ciele na rękę, to sedzia nie czytal gry, ponieważ w sytuacji gdy nie byl przez nikogo atakowany nie dyktuje sie za cos takiego karnego. Sedzia zareagowal na okrzyk z trybun "ręka", popatrzyl na bocznego i dopiero wowczas wskazal wapno. Na szczescie Matuszek byl na posterunku, bo karny nie byl sprawiedliwy.
Podobna sytuacja miala 10 min pozniej gdy wychodzac z pola karnego bodajze Malinowski przyjal identycznie pilke (po ciele na ręke) i sedzia nie podyktowal rzytu wolnego.
Co do Wosia to oczywiscie się z Toba zgadzam ze byl najlepszy na boisku.

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 600
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

#15 Post autor: Wilus » 26 sie 2002, o 11:47

Gerhat : Moze troche surowy jestem w stosunku do Kulawika, ale spodziewalem sie lepszej gry z jego strony, pamietajac wystepy z Wisly. Co do ustawienia na boisku to jak dla mnie :) wygladalo to tak, ze Wos i Surma grali w srodku, Gora dzielil po prawej stronie a Kulawik byl po lewej ( Bizak ze Srutwa to byli napastnicy ).
Co do karnego to nie jestem sedzia aby dyskutowac, czy w takich sytuacjach sie gwizdze czy nie ( faktem jest, ze reka byla ). Chcialem tylko podkreslic, ze gracz na 1 ligowym poziomie nie powinien popelniac takich szkolnych bledow.
Wracajac jeszcze do Kulawika to zobaczymy jak sie zaprezentuje w pozostalych meczach. Miejmy nadzieje, ze bedzie dla nas wzmocnieniem a nie kolejnym obciazeniem budzetowym :)

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19aRtuR20, Bing [Bot], Google Adsense [Bot], heli, luigi47, Rickenn10, scaneRboy i 57 gości