Strona 1 z 3
To jest komplet
: 30 cze 2006, o 08:56
autor: Tomus
Bizacki odchodzi, ciekawe czy wlecial go wyciep czy som zrezygnowoł w formie protestu
: 30 cze 2006, o 09:31
autor: Mikoruch
kaj tak pisze ???
: 30 cze 2006, o 09:51
autor: heli
a czy to ważne, ważne, ze go nie ma
i raczej nikt nie bedzie go żałować, bo w przeciwieństwie do Śrutwy on w każdym meczu ostatnio grał padline, co każdy zdrowo widzący człowiek mógł zaobserwować na meczach.
: 30 cze 2006, o 10:05
autor: Mikoruch
heli bardzo ważne, bo ja też mogę założyc temat , że Paśnika kupiła Legia, ale będzie to niewiarygodne. Dopóki nie ma oficjalnego info to różnie bywa
: 30 cze 2006, o 10:20
autor: heli
ja to pisałem do głownego tematu,a nie do Ciebie
a podawał to Patton na forum i w dzisiejszej wyborzcej też jest o tym wzmianka, że jest to własciewie już pewne
: 30 cze 2006, o 10:45
autor: MkF
W dzisiejszym Fakcie :lol: tyz pisze ze Bizacki odchodz... jedno jest pewno, pewno epoka dobiegla konca

: 30 cze 2006, o 11:21
autor: bolo23
na gazeta.pl tak jest napisane, o czym juz byla gadka o polnocy w temacie o srutwie...
: 30 cze 2006, o 11:26
autor: SzaRlin
Biza mimo tej padliny w ostatnich 2 sezonach - dziękujemy za wszystko!! Biza Biza Biza Biza goooooooooool, Biza goool, Biza goool
: 30 cze 2006, o 11:48
autor: marcyk
heli pisze:a czy to ważne, ważne, ze go nie ma
i raczej nikt nie bedzie go żałować, bo w przeciwieństwie do Śrutwy on w każdym meczu ostatnio grał padline, co każdy zdrowo widzący człowiek mógł zaobserwować na meczach.
Jo go byda żałówać, bo jakby niy Bizak (w latach swoji świetności oczywiście) to Śrutwa by mioł ciul a niy ponad 100 torow.
I również szacunek mu się należy a niy wy***rdalaj.
BIZA DZIYNKUJA !!!
: 30 cze 2006, o 11:52
autor: Scypion
simonsays pisze:Jo by tyz odloz z miejsca kaj mie nie chca...
gupota, nie odzedlbys jakby Ci placili

: 30 cze 2006, o 11:54
autor: L.G
JO jest ono ciekaw teroz, kaj to sie Biza podczepi, bo tak sie fantowoł jeszcze miesiąc tymu że wto to go niy chce?
Do wyboru momy Zagłymbie, Polonia, Dospeli.... a jo pozwola sie na szalynstwo i wytypuja -->> Górnik Zabrze.
Ja wy myslicie ?
: 30 cze 2006, o 12:10
autor: 19r20
Bizak grał w podobnym okresie do Śrutwy
to co ich różniło /a obydwaj mieli ogromny wpływ i zasługi w Ruch lat 90 i początku XXI wieku/ to to że Bizak nie ma niebieskiego serca
Bizak jest tyszaninem
: 30 cze 2006, o 12:19
autor: bolo23
19r20 - co Ty znowu chopie ujmujesz ludziom... on niebieski tez jest, o to sie nie martw (a w jakim stopniu to juz inno sprawa).
zaroz tez zaczniecie i na nim wieksze psy wieszac...
dziekuja mu tez za gra, podobnie jak i srutwie, co nie zmienia faktu ze popieram odejscie ich obu
DZIEKI raz jeszcze, w koncu byliscie idolami mojego dziecinstwa i wczesniej mlodosci!!!! bede was dobrze wspominal
: 30 cze 2006, o 14:41
autor: DjMaciar
JO JUZ KIES PISOL KRZYSIU DZIEKI ZA NIEBIESKOSC TWOJEGO SERCA
i ZA TO CO PRZYNOSILO NAM LZY SZCZESCIA Z TWOJEJ STRONY W RUCHU
ZAWSZE BYDYMY PRZYNAJMIJ JO CIE DOBRZE WSPOMINOL BOS ZROBIL DO TEGO KLUBU DUZO
CHOC LOSTATNIO CI SIE NIE WIODLO BESTO LEPI SKONCZYC I POMOC NP.W KLUBIE
BO MYSLA ZE Z KLUBU NIE ZREZYGNUJESZ I BEDZIESZ TAK JAK MARIO WSPOMOGOL TEN NASZ RUCH
DUCHOWO DZIEKI DZIEKI ZA TROD WLORZONY I POT WYLONY NA TEJ MURAWIE W TYM KLUBIE
MARIO CIEBIE TYZ ZA TO DZIEKUJA
chopcy nie martwcie sie kozdo dobro kariera zawsze bedom pamietac chopcy ze slaska czyli CHORZOWSKIE
KIBICE wasze tyz ;-)
: 30 cze 2006, o 14:49
autor: 19r20
bolo23 nie zrozumiałeś moich słów lub żle się wyraziłem
ja również dziękuję Bizakowi za piękne chwile w Ruchu ale on był najemnikiem związanym kontraktem a nie sercem z Cichą.
przypomnij sobie jak odchodził do Sokoła Tychy w latach 90, jak uciekał z Ruchu do Odry Wodzisław, jak próbował uciekać na Cypr czy do Grecji
grał w Ruchu kupe lat, zostawił swego czasu kupę zdrowia ale serca nie ma niebieskiego - ja tak uważam!
ale oczywiście dziękuję! i dobrze będę go wspominał